Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Де саме?

 :facepalm1:

Tyт:

А ти вважаєш що хуйлосвиностадо просто так верещить "пупачка диктатор"?  :facepalm1:  Он як запорський алкан надривається  :weep:

Рік тому свиняча зграя вила про чому їхній "досвідчений юрист" поливає Україну зі своїх аналів, які його вилупок допоміг придбати. Так що все ще попереду. Стеж уважно за виттям свиноферми  ;)
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Semen, ви написали вище, що ще все попереду. Ви маєте на увазі, що наступить час і Зеля візьметься за Пороха??
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

назвати чи перелічити ніхто не може,
но всі знають
все як завжди
   
гнойовий черв'як  :laugh:

вольтметра
   
Ви впевнені, що стовідсотково були крадіжки і зрада Пороха? Ви самі знаєте всі деталі та н'юанси щодо звинувачень Пороха. В мене такої впевненості нема, бо я не все знаю, а пропаганді ЗМІ вірити не можна.
  Впевнений.
  Саме впевнений, а не упоротий.
  Я знаю нашу систему B-) .
 
   
А у нас может быть честный миллиардер? Такое по определению невозможно.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

  Впевнений.
  Саме впевнений, а не упоротий.
  Я знаю нашу систему B-) .
 

Тоді так само можна заявити про кожного політика. Може все-таки хтось з них більш чесніший, а хтось -- менш чесніший.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

А ти вважаєш що хуйлосвиностадо просто так верещить "пупачка диктатор"?  :facepalm1:  Он як запорський алкан надривається  :weep:

Рік тому свиняча зграя вила про чому їхній "досвідчений юрист" поливає Україну зі своїх аналів, які його вилупок допоміг придбати. Так що все ще попереду. Стеж уважно за виттям свиноферми  ;)

Semen, ви написали, що ще все попереду. Ви маєте на увазі, що наступить час і Зеля візьметься за Пороха??
   
і ці зелені шматки говна ще вироком себе кличуть?

   
Ну що тут?
Порахували?
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

А у нас может быть честный миллиардер? Такое по определению невозможно.
Тоді нехай Зеля арештує Пороха так, як він арештував мудучука.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

назвати чи перелічити ніхто не може,
но всі знають
все як завжди

 :facepalm1:

Чергова пєйсьменниця?  :(
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Semen, ви написали вище, що ще все попереду. Ви маєте на увазі, що наступить час і Зеля візьметься за Пороха??

По-перше, особисто Зе не має права ні за кого братися. Це справа правоохоронних органів.

По-друге, кожен раз коли хмари зсуваються на вилупком, ферма з шоколадними аналами піднімають виття про диктатора і 37 рік. Тобто, це вже може служити індикатором того, як просуваються справи
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

По-перше, особисто Зе не має права ні за кого братися. Це справа правоохоронних органів.

По-друге, кожен раз коли хмари зсуваються на вилупком, ферма з шоколадними аналами піднімають виття про диктатора і 37 рік. Тобто, це вже може служити індикатором того, як просуваються справи
зеля лякається і все зупиняється  :D
анатоліч, не тринди  задарма
   
По-перше, особисто Зе не має права ні за кого братися.

а користуватись офшорними грошима він має право?

   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

По-перше, особисто Зе не має права ні за кого братися. Це справа правоохоронних органів.

По-друге, кожен раз коли хмари зсуваються на вилупком, ферма з шоколадними аналами піднімають виття про диктатора і 37 рік. Тобто, це вже може служити індикатором того, як просуваються справи

Але Зеля і зекоманда можуть дати доручення органам розслідувати певні справи,  зловживання і т.д., щодо яких вони знають, що в них замішаний Порох. Наприклад, про справи, в яких замішаний Свинарчук.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

а користуватись офшорними грошима він має право?

 8-:

На держслужбі? Ні в якому разі!  :fool: Подібне тільки можуть робити хуйло або бозя-вилупок  :shuffle:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Але Зеля і зекоманда можуть дати доручення органам розслідувати певні справи,  зловживання і т.д., щодо яких вони знають, що в них замішаний Порох. Наприклад, про справи, в яких замішаний Свинарчук.

Справи відкриті. Чи ви думаєте, що ферма з аналами просто так виє?
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Справи відкриті. Чи ви думаєте, що ферма з аналами просто так виє?

Нехай собі виють, але "вор должен сидеть в тюрьме".

Порох наче замішаний у справі свинарчука: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Але є і інші справи, звинувачення Пороха в ЗМІ.
   
8-:

На держслужбі? Ні в якому разі!  :fool: Подібне тільки можуть робити хуйло або бозя-вилупок  :shuffle:

тоді нехай вибирає - або держслужба, або користування офшорними грошима своїми і офшорами своєю дружини


   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

тоді нехай вибирає - або держслужба, або користування офшорними грошима своїми і офшорами своєю дружини

 8-:

Він давно вибрав і перед там як заступити на держслужбу припинив займатися бізнесом (і вже тим більше офшорами). :punish:  А хуйлосвинінфо для своїх зайвохромосомних болванчиків щось інше говорить? Воно напевно бозю-вилупка "Зеленським" в цьому випадку вирішило називати  :weep:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Нехай собі виють, але "вор должен сидеть в тюрьме".

Порох наче замішаний у справі свинарчука: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Але є і інші справи, звинувачення Пороха в ЗМІ.

I? Це якось суперечить тому, що я написав? :S
   
Він давно вибрав і перед там як заступити на держслужбу припинив займатися бізнесом (і вже тим більше офшорами).


брехня
офіційного паперу передачи офшорного бізнесу нема
продовжує отримувати дивіденди
його жінка переховує сімейні грошенята в офшорах
   
Тоді нехай Зеля арештує Пороха так, як він арештував мудучука.
Там работает целая команда юрмстов за Порошенко. И не так просто все доказать.  Я приведу пример. В нашем городе еще при СССР начали строить многоэтажки. С приходом новой власти все, естественно, остановилось. Мер города продал несколько уже построенных домов, в которые оставалось просто подвести коммуникации под разборку по цене бу стройматериалов. Причем, в конце 90-х несколько предприятий предлагали достроить многоэтажки для своих работников. Тут понятно, что без взятки не обошлось. Копали под мера команда Януковича, Юля, тогдашний президент ющер, но все без толку. Официально все по закону, все чисто. Вот подобно и с Петром, на камеру он взятки не брал, лес не вывозил, фиктивные фирмы, которые реализуют продукцию ЛНР/ДНР  не создавал, а наоборот, говорил патриотические речи, какие-то рехвормы проводил и т д.   
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

брехня
офіційного паперу передачи офшорного бізнесу нема
продовжує отримувати дивіденди
його жінка переховує сімейні грошенята в офшорах

 :facepalm1:  :weep:

Хуйлосвинінфо не сказало своїм зайвохромосомним ушльопкам, що офшори в яких в 2012 фігурував Зе, належали юридичній особі? Чи це свинобота випхали на роботу, а про таку "дрібницю" йому не повідомили?  :gigi:
   
Хуйлосвинінфо

обсихай ..
 :)
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

I? Це якось суперечить тому, що я написав? :S
.

Це не суперечить. Але нехай тоді Зеля і зелені візьмуться за Пороха. Чи вони такі імпотннти? Для чого тоді йшли до влади?!
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

обсихай ..
 :)

 :facepalm1:  :weep:

Гідна відповідь свинобота після того як його макнули в його брехню!  :gigi: 
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

.

Це не суперечить. Але нехай тоді Зеля і зелені візьмуться за Пороха. Чи вони такі імпотннти? Для чого тоді йшли до влади?!

Hехай!
   
.

Це не суперечить. Але нехай тоді Зеля і зелені візьмуться за Пороха. Чи вони такі імпотннти? Для чого тоді йшли до влади?!

нехай спочатку податки сплатять з своїх офшорах
перевезуть приховані гроші в укр банки
   
Гідна відповідь

 :fuck:

   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Там работает целая команда юрмстов за Порошенко. И не так просто все доказать.  Я приведу пример. В нашем городе еще при СССР начали строить многоэтажки. С приходом новой власти все, естественно, остановилось. Мер города продал несколько уже построенных домов, в которые оставалось просто подвести коммуникации под разборку по цене бу стройматериалов. Причем, в конце 90-х несколько предприятий предлагали достроить многоэтажки для своих работников. Тут понятно, что без взятки не обошлось. Копали под мера команда Януковича, Юля, тогдашний президент ющер, но все без толку. Официально все по закону, все чисто. Вот подобно и с Петром, на камеру он взятки не брал, лес не вывозил, фиктивные фирмы, которые реализуют продукцию ЛНР/ДНР  не создавал, а наоборот, говорил патриотические речи, какие-то рехвормы проводил и т д.   


Тоді що? Що чи хто в тому винуватий, що не можна довести їх винуватість ? Винуватість янучні ж довели. Мудучука ж арештували

Так завжди можна буде когось звинувачувати і знаходити виправдання, відмазку, що не можна довести винуватість. .

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 22:12:55 від Slawv
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Hехай!

Їхня нездатність та імпотентність довести винуватість Пороха,  об'єктивно працює на Пороха, на його добру репутацію.
   
Там работает целая команда юрмстов за Порошенко. И не так просто все доказать.

якщо неможно довести що біле то чорне, то може і насправді воно біле ..

   
=========================
А ти йопнутий на всю голову сепарюга.

   
Не несіьь дурні. Обладнання з часом знецінюється. Бо воно працює.
А головне, що статки оцінюють по чистих активах. А це не обладнання.

Звісно, що знецінюється...

Тобто навіть з тим же обладнанням (нічого не помінялось) статки будуть менше...

Тобто якщо Педріла нічого не купив і не втратив, тільки за рахунок амортизації  статки будуть менші...

Це тільки доводить мою думку...  :-)o   

Амортизація...   
   
Не несіьь дурні. Обладнання з часом знецінюється. Бо воно працює.
А головне, що статки оцінюють по чистих активах. А це не обладнання.

У мене на роботі є прилади, які, біли куплені за валюту і коштували тисячі доларів.
Зараз вони по бух балансу коштують копійки...
Так що зрозуміло, хто несе дурню. І це напевно, не я...  :fool: 
   
У мене на роботі є прилади, які, біли куплені за валюту і коштували тисячі доларів.
Зараз вони по бух балансу коштують копійки...
Так що зрозуміло, хто несе дурню. І це напевно, не я...  :fool: 

Вартість чогось на балансі з кожним роком зменшується відповідно до армортизації.
Треба тільки взнати, наскільки зменшують вартість для армортизації згідно нормативних документів
для даних приладів.
В мене є бухгалтерська освіта, тому я знаю, що говорю.
   
Вартість чогось на балансі з кожним роком зменшується відповідно до армортизації.
Треба тільки взнати, наскільки зменшують вартість для армортизації згідно нормативних документів
для даних приладів.
В мене є бухгалтерська освіта, тому я знаю, що говорю.

Від 5 др 20% на рік...  :-)o

Тільки мова не про це, а про то, що, куплене за долари, потім рахyється  в балансі гривнях...
І якщо курс виріс втричі, то знову при переводі на долари, воно буде дешевше втричі...  :-)o
Спрощено...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія