Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

І в бус  X(

Можна й без бусу обійтися
   
приходь, знайдемо тобі посаду

Бронік не вдягну бо здохну зразу. Бігати не можу навіть без броніка. Більшість часу сиджу біля компа або навіть лежу. По суті інвалід без корочки. Потрібен такий?
Яку небудь посаду - аби числився?  :facepalm:  Щоб потім хвалитися яка в нас велика армія?  :facepalm:
   
Максимально непотрібний кліп)

Пояснюю:
По перше- Якщо хтось боїться йти в українську армію - ви йому показуєте що вас мобілізують в російську. Тобто мобілізація зараз проти можливої мобілізації потім. Ось чому всі впевенені що росіяни підуть на Берлін а не домовляться з "любим другом Шредером"? До того ж ми самі тримаємо примусово виявляється майбутній мобресурс для ворога!
По друге - а в нашій співбесіді наче був би інший результат?
По третє - кліп має мотивувати за що тобі треба йти. Або приклад тих хто йде. Покажіть дівчат - військових медиків наприклад. Це мотивує значно більше інертних чоловіків ніж ця недолуга пропаганда.

Нормальний кліп.
Так саме як і перспектива залишитися без електрики мотивує за неї платити. Маячню про Шрьодера не варто й коментувати.
   
Яку небудь посаду - аби числився?
Скоріш за все так ситуація з обмежено придатними (маю на увазі реальних) й буде вирішуватися.
   
Бронік не вдягну бо здохну зразу. Бігати не можу навіть без броніка. Більшість часу сиджу біля компа або навіть лежу. По суті інвалід без корочки. Потрібен такий?
Яку небудь посаду - аби числився?  :facepalm:  Щоб потім хвалитися яка в нас велика армія?  :facepalm:

Шо з нами роблять роки...
Років 5-7 тому, тут були самі йронмени та бодібілдери...
   
Років 5-7 тому, тут були самі йронмени та бодібілдери...
Ну я за два роки війни в місті, що недалеко від лінії фронту вже років на 10 постарів, мабуть, й без прямої участі у військових діях. Приліт поруч якоїсь чергової вундервафлі виводить з ладу на декілька днів гарантовано.
   
...
 Ще щира подяка нашим політикам, які зробили все щоб цивільні жирно жили в тилу. В мільйонниках (крім Харкова) життя ні чим не відрізняється віт того що було до війни.
 Це якщо по чесному
і і в Запоріжжі і в Херсоні теж не мед, і в купі інших міст і містечок і сіл.

якщо ти говориш про тил, тобто Вінницю Тернопіль Львів  - на те він і тил щоб там життя було нормальне наскільки це можливо. чи ти пропонуєш просто так позакривати кафе-ресторани щоб всі ходили з сумними патріотичними обличчями? який в цьому сенс?? чи аби покарати "тилових щурів" ууу от які паскуди, в філармонії ввечері ходять.

сенс є у тому щоб в тилу люди теж мали можливості сприяти обороні, сприяти фронту. різного роду волонтерство, але в ідеалі добре би було щоб держава створювала ці можливості, добровільного сприяння обороні, наприклад різного роду збірні майстерні для дронів, заводи фабрики металоконструкцій для створення бліндажів і т.д.
   
Демобілізація може бути стимулом для служби

Зрозуміло що "нема ким замінити" ашеьпни чітких нормах для термінів служби більш готові йти в ЗСУ будуть

Дивно між іншим що влада яка є профі в піарі так недолуго проводить пропаганду мобілізації

мені вся ця тема з демобілізацію взагалі незрозуміла, чи був взагалі прецендент в світовій історії щоб під час великих війон солдат відпускали додому на дємбель?
   
мені вся ця тема з демобілізацію взагалі незрозуміла, чи був взагалі прецендент в світовій історії щоб під час великих війон солдат відпускали додому на дємбель?
+
хороше питання.
так, ні в першій ні в другій світовій війнах, ніхто нікого не відпускав з фронту.

але то було 80-110 р тому.
 інші часи інші суспільства інші люди.

в РФії так само бухтять родичі мобіків "год повоевал и хватит", те що режим Кремля заганяє такі разговорчики під плінтус це зрозуміло, але настрої і тенденції не приховаєш
   
мені вся ця тема з демобілізацію взагалі незрозуміла, чи був взагалі прецендент в світовій історії щоб під час великих війон солдат відпускали додому на дємбель?

Були. Але не массовой. Наприклад після другого поранення або після певної кількості бойових вильотів могли демобілізовувати бортових стрільців на бомберах.
   
Були. Але не массовой. Наприклад після другого поранення або після певної кількості бойових вильотів могли демобілізовувати бортових стрільців на бомберах.
Це не демобілізація. Та і в нас після другого поранення мабуть служать в тилу.
   
Сьогодні зупинили на посту. Інспектор ДПС сказала якомусь військовому фронтового виду - "54 роки". Він сказав - щасливої дороги.
   
Так якого куя ти тоді лізеш на український форум і розповідаєш кому і що треба робити?

А нахєра тоді Україна допомогу просить? Може не треба вам допомагати?
Тут спочатку до громади зверталися просто ухилянти, зараз вже і СЗЧ пішли.
   
А нахєра тоді Україна допомогу просить? Може не треба вам допомагати?
Тут спочатку до громади зверталися просто ухилянти, зараз вже і СЗЧ пішли.

Ти там не надірвись допомагаючи.
Собі трохи на їжу залиш.
   
Нормальний кліп.
Так саме як і перспектива залишитися без електрики мотивує за неї платити. Маячню про Шрьодера не варто й коментувати.

Ні, там лише пропонують змінити постачальника електроенергії)).
Воюйте в нашій армії бо будете воювати в російській.Начебто для ухилянта це суттєва різниця

А про маячню... Вам вимога Америки не чіпати НПЗ щоб не дестабілізувати ринок нічного не підказує?
   
Ти там не надірвись допомагаючи.
Собі трохи на їжу залиш.

Нахєра мій уряд видяляє Україні гроші? Нам їх нема куди дівати більше?
Тю, так Україна просто не потребує допомоги і нахєр розводити оте скиглення про війну.
   
Нахєра мій уряд видяляє Україні гроші? Нам їх нема куди дівати більше?
Тю, так Україна просто не потребує допомоги і нахєр розводити оте скиглення про війну.

От і не скигли.
Вимагай від свого уряду що б не допомагав.
А сюди нафік лізти?

   
Нахєра мій уряд видяляє Україні гроші? Нам їх нема куди дівати більше?
Тю, так Україна просто не потребує допомоги і нахєр розводити оте скиглення про війну.


 Ти працюй більше, плати податки і ходи на вибори. Інше не твого розума справа)
   
Бронік не вдягну бо здохну зразу. Бігати не можу навіть без броніка. Більшість часу сиджу біля компа або навіть лежу. По суті інвалід без корочки. Потрібен такий?
Яку небудь посаду - аби числився?  :facepalm:  Щоб потім хвалитися яка в нас велика армія?  :facepalm:
Так іди оформлюй інвалідність бо ти описав 90 річного діда)
   
Ні, там лише пропонують змінити постачальника електроенергії)).
Воюйте в нашій армії бо будете воювати в російській.Начебто для ухилянта це суттєва різниця

А про маячню... Вам вимога Америки не чіпати НПЗ щоб не дестабілізувати ринок нічного не підказує?

Вимога?
Я про таку не чув.
   
А нахєра тоді Україна допомогу просить? Може не треба вам допомагати?
Тут спочатку до громади зверталися просто ухилянти, зараз вже і СЗЧ пішли.
В тебе особисто просить?
А нахєра срср просив у англосаксів?
Захід сам доречі цю допомогу обіцяв - то хай дає)
   
Ти працюй більше, плати податки і ходи на вибори. Інше не твого розума справа)
Які вибори на фермі?)
   
А при чем тут правоохоронци, это мед комиссии должны проверять, а правоохоронцив здоровых быков самих бы проверить и отправить на фронт! Хотя они и так проверенные. Но, как показывали недавние видео, их туда отправить можно только с помощью штрафбатов, так сильно они хотят защищать Родину.
В этих мсеках самая большая коррупция. Какая-то сволочь, которая сама замешана в этих многомиллионных схемах, решила втихую в последний момент отменить проверку?


Ну красиво зіграли безумовно. В кінці))) останнім штрихом. Але. На мою думку як людина яка цю кухню трохи знає,я в медицині років під 30 вже процюю. Переглянути всі рішення МСЕК і повторно його пройти теж куйня якщо чесно. Бо якщо перевіряє той самий МСЕК що видав то це до дупи теж. Якщо не той самий то який? Якщо в законі чітко вказано що група робиться тільки по місцю проживання. Якщо теоретично припустити що їх усіх би направити ну в Київ. То це піз.ець лютий. Де взяти чесних лікарів МСЕК які ці десятки тисяч груп переглянуть?
На мою думку вихід був один. На період військового стану видачу груп призупинити крім військовослужбовців поранених і хворих які потребують стороннього догляду. Хоч і це такий собі вихід. Бо нюансів дофіга і хвороби є різні з якими людина себе повністю обслуговує а от працювати не може. Жити їй взагалі без пенсії не варіант.
Коротше кажучи не розрулиться. Я впевнений у тому. Бо щоб побороти корупцію в МСЕК треба щоб був низький рівень корупції в державі. Реформувати одну ланку коли хвора вся система не вийде.
   
під час великих війон солдат відпускали додому на дємбель?
У відпустку відпускали в часи 1-ї світової. Роман є про це, Ремарка.
Але все залежить від інтенсивності бойових дій, при яких вже настає повне вигорання людини.
Тому може не повний дємбєль, а нормальна ротація - по кілька місяців на передовій, затим кілька місяців дома.
   
Через місяць, із середини травня, тих, хто був раніше визнаний обмежено придатним до служби, почнуть повторно викликати до територіальних центрів комплектування на медкомісію.

Про це заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що президент підписав Закон №10313, який скасовує висновок ВЛК "обмежено придатний".

"Наразі триває погодження змін до 402 наказу. І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби, тих людей, які були визнані обмежено придатними", – пояснив Гаврилюк.
   
https://t.me/voynareal/87583

А встигнуть? Не знаю як в Чехії, а в Молдові новий закордонний паспорт через консульство робиться 2-3 місяці після подання документів. Заяву подадуть, та через місяць-півтора закон набере чинності і отримати готовий документ вже не зможуть без актуального військово-облікового документа.
   
А встигнуть? Не знаю як в Чехії, а в Молдові новий закордонний паспорт через консульство робиться 2-3 місяці після подання документів. Заяву подадуть, та через місяць-півтора закон набере чинності і отримати готовий документ вже не зможуть без актуального військово-облікового документа.

Навряд чи так. Оплата йде в момент подачі заяви. Через півтора місяця просто перестануть приймати заяви. А видавати тим хто встиг подати заяву раніше будуть

Там оформлення заяви займає хвилин 10 . За робочий день приймуть не більше 50 заяв. А таких консульств за кордоном мало
   
https://t.me/operativnoZSU/142746
надіюсь вони так само казали коли брали хабарі? Повипускали найздоровших любителів туризму
   
Ти працюй більше, плати податки і ходи на вибори. Інше не твого розума справа)

Ну окей... Зараз вибори до Європарламенту, оберуть місцевих трампанзів. Побачиш що буде. Чи ти теж почекун, як і Але-гарх?
Я розумію, що ви кугутня все міряєте по собі. Як приїхали сюди, то внесок в роботу громади від біженців майже нуль.
   
Нмд влада провалила повністю піар. Лякає сьрашними карами ухилянтів, а по факту навіть якісь мінімальні обмеження ввести не можуть. Також лапаннями в бусти робить імідж мвпвілля.
Нмд піар мав би бути такий: ситуація складна. треба воювати. мобілізація примусова. Проте в армії до рекрута віднесуться як др людини, підберуть спеціальність, навчать, заплатять, в разі чого полікують і т. д. ...
Держава не хоче брати на себе відповідальність. Сьогодні почув чергову історію, як людину з білим квитком спіймали в січні у Львові і ніхто нічого не питав, має матір з другою групою інвалідності, яка ледь ходить, але кого це цікавить! Ледь вибрався з оточення живим, три операції переніс, держава скинула 20к на карточку і гуляй! При тому йому частина не хоче оформлювати документи, що він на тому нулі був і немає на це управи (і яку ж це країну нагадує?)
Стати інвалідом нікому не потрібним звісно нікого не мотивує

Останнє редагування: 13 квітня 2024 22:04:44 від Raindrop
   
От і не скигли.
Вимагай від свого уряду що б не допомагав.
А сюди нафік лізти?

Сюди це куди? Тобі в тарілку?
Тут вже просити не треба. Праві довбні типу трампанзів лізуть як таргани. Нормальна тема, відправити жінок з дітьми додому. В Карпатах не стріляють, там безпечно. Ну безпечно, то ОК.
   
Черговий дистанційник пішов в ігнор.
   
Сьогодні зупинили на посту. Інспектор ДПС сказала якомусь військовому фронтового виду - "54 роки". Він сказав - щасливої дороги.
може від регіону залежить?
   
На в'їзді в Київ на блокпості взагалі перестали перевіряти документи. В Черкасах так само, починаючи з березня
   
Десь там і наш ТС в чергах мордується
:weep:
   
Навряд чи так. Оплата йде в момент подачі заяви. Через півтора місяця просто перестануть приймати заяви. А видавати тим хто встиг подати заяву раніше будуть

Там оформлення заяви займає хвилин 10 . За робочий день приймуть не більше 50 заяв. А таких консульств за кордоном мало
хто не встигне оновити на натупні 10 років.
то в момент закінчення дії паспорта.
матиме підставу податися на  статус біженця (asylum seeker) що є крутіше за "тимчасовий захист"
по "нансенівському паспорту" (особа без громадянства) чи щось таке.
Силою його держава-хазяїн депортувати не може в УА бо там війна. А на її території є індивід без док-та бо його дрежава йому док-та не видає (або хоче щоб він поїхав в УА - де йде війна).

(це моя здогадкка. буду слідкувати по ЗМІ, коли появляться перші кейси)

Останнє редагування: 13 квітня 2024 22:32:43 від T.Blair.
   
Десь там і наш ТС в чергах мордується

А на шо?
Я закордонний паспорт позаминулою зимою зробив.

Останнє редагування: 13 квітня 2024 22:45:18 від TC
   

Цю тему переглядають:

Matvik, PlusPlus (+ 1 прихованих) і 49 гостей
 
Повна версія