Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Пруфи Біллі, нам потрібні пруфи....
Он сам об этом писал.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Он сам об этом писал.

Пруфи Біллі, без пруфов Біллі ти гавно...
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Одесса- украинский город. И Харьков тоже украинский. Что ты тут выпендриваешься, зелень?

Нє триндєть. Адєсса русскій горад, так Льоша сказал. Льоша піздєть не будєт...
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Угу.Мы уважать себя заставим (с)

Показати зображення...
"Молодь за Януковича"(c)


   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Нє триндєть. Адєсса русскій горад, так Льоша сказал. Льоша піздєть не будєт...
дімєц так до цієї пори каже. почитай одеситів хайнекена, дімца, в темaх з мовним питанням.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

дімєц так до цієї пори каже. почитай одеситів хайнекена, дімца, в темaх з мовним питанням.

По великому рахунку мені пофуй на хайнекенів і дімціа, вони за армовір жопу не рвали, мають право вважати адєссу хоч китайським горадом.
П.С. Біллі, хотілось би пруфів.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

"Молодь за Януковича"(c)


Показати зображення...

Прикинь афіша українською, от хохма.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

П.С. Біллі, хотілось би пруфів.
сорі, я не 6V, архіви фупу не збираю. пошукай, якщо цікаво, любі великі теми про "мовний закон", чи про мовні шкандалі манюпасів в магазинах.кафе.

Прикинь афіша українською, от хохма.
а, ну це все міняє :laugh:


   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

сорі, я не 6V, архіви фупу не збираю. пошукай, якщо цікаво, любі великі теми про "мовний закон", чи про мовні шкандалі манюпасів в магазинах.кафе.

а, ну це все міняє :laugh:

Показати зображення...

От бачиш у Вввввв є позиція підкріплена пруфами, а ти просто прийшла по**піздєть...
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Он сам об этом писал.


Я писал ,что политикой почти не интересовался и в основном воевал с кацапами,а межукраинские разборки меня тогда мало интересовали,но синяки мне были ближе,благодаря таким вот Гончаренкам,Марковым и прочему ватному сброду.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

но синяки мне были ближе,благодаря таким вот Гончаренкам,Марковым и прочему ватному сброду.
bingo! :gigi:
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

От бачиш у Вввввв є позиція підкріплена пруфами, а ти просто прийшла по**піздєть...
о, пішли ботярські прихвати. тут дімєц є зараз, можеш напряму в нього спитати.
слухай, а може гончаренко тоді просто забагато 95 кварталу дивився :idea:  ;)

   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

дімєц так до цієї пори каже. почитай одеситів хайнекена, дімца, в темaх з мовним питанням.


Я не считаю Одессу русским городом,а то что он русскоязычный,то с этим глупо спорить.А та цитата что сюда тягали ,касалась драки по поводу памятника Екатерине,когда приехали какие-то свободовцы и требовали его снести.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

Я не считаю Одессу русским городом,а то что он русскоязычный,то с этим глупо спорить.А та цитата что сюда тягали ,касалась драки по поводу памятника Екатерине,когда приехали какие-то свободовцы и требовали его снести.
ну так Гончаренко теж тоді так вважав. але бачиш, як zeботи зразу йому приписують свої додумки.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

о, пішли ботярські прихвати. тут дімєц є зараз, можеш напряму в нього спитати.
слухай, а може гончаренко тоді просто забагато 95 кварталу дивився :idea:  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=3JtxvikmqZ8

Все може бути. А 95 кварталі казали, що Адєсса русскій горад?
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

ну так Гончаренко теж тоді так вважав. але бачиш, як zeботи зразу йому приписують свої додумки.


От того что я был за синих никому хуже не стало,а вот он накручивал людей и агитировал голосовать за овоща и топил за русский мир вместе с Марковым.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

о, пішли ботярські прихвати. тут дімєц є зараз, можеш напряму в нього спитати.
слухай, а може гончаренко тоді просто забагато 95 кварталу дивився :idea:  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=3JtxvikmqZ8

Напевно.

НЄ ДАДіМ ЗАБРАТЬ У НАС РАДНОЙ ЄЗИГ!



У Порохатого він українською ...

Все ж таки Порохатий забрав радной єзиг?   

Чи тепер радной єзиг йому нє радной?  :pooh_lol:

   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

От того что я был за синих никому хуже не стало,а вот он накручивал людей и агитировал голосовать за овоща и топил за русский мир вместе с Марковым.
ну поки що знаєм тільки за "руцкій їзик", так само, як і ти. але в нашому "політикумі" міняти політичне кредо для більшості ок. та навіть не в політикумі. є той же одесит Десантник, що раніше був за "руцкій мір", причому щиро, а не з політичної целєсообразності, а потім пішов за Україну воювати.
хоча мені важко незрозуміти, як люди до 2014р. не бачили справжньої риляки кацапів.

а бужанські, Качури, дубінські, Шевченки з слуг напевне щиро за русскій мір, тошо це зараз не в тренді.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

о, пішли ботярські прихвати. тут дімєц є зараз, можеш напряму в нього спитати.
слухай, а може гончаренко тоді просто забагато 95 кварталу дивився :idea:  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=3JtxvikmqZ8

 :facepalm1:

Це мені нагадало одну з недавніх передач, яку випадково подивився зі Швецем. Дзвонить у студію ось такий типовий зайвoхромосомний "патріот" і починає докалупуватися до Швеця, чому той українською не розмовляє. Ну, гаразд, тo таке... Після цього цей ура "патріот" починає ліпатати про необхідність об'єднання з армовіром. І тут постає питання: об'єднання у чому? У коханні до України? А інакше вилупок не вимкне свої пропагандські свиноанали i продовжуватиме "розхитувати човен" (ц)?  :facepalm1: А з кумом хуйла треба об'єднуватися чи ні. Так як вилупок об'єднався з ним у 2014? :bueee:

П.С. А ФСБшний губошльоб Льошик - це взагалі жерсть у сектантів. Ось саме такі зайвохромосомні сектанські талпойопи і показані у 95 кварталі  ;)
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

П.С. А ФСБшний губошльоб Льошик - це взагалі жерсть у сектантів. Ось саме такі зайвохромосомні сектанські талпойопи і показані у 95 кварталі
ти краще нам повідай про фсбшних агентів, які керують тушкою зельмінта - єрмака, татарова, і всіляких гетьманцових-татарових-шурмів-лєщєнок.
   
Re: Про Олексія Гончаренко(ПЕС)

ти краще нам повідай про фсбшних агентів, які керують тушкою зельмінта - єрмака, татарова, і всіляких гетьманцових-татарових-шурмів-лєщєнок.

Ти ж, а не я сидиш на хуйлосвинінфо. Саме воно передає для своїх зайвохромосомних тваринок подібні історії.  ;) Я просив твоїх колег надати інформацію хоч з одного більш-менш нормального ЗМІ. У відповідь тиша.  :( Ти можеш бути першою, хто нарешті проллє світло на правду, не посилаючись на пропагандонське лайно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія