Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донецькі переселенці Києва сидять вже на валізах в очікуванні особливого статусу Донбаса

Факт :(
 А так то добрый пан Груздев разрешает им жить на подконтрольных Украине территориях. Спецы они в большинстве своем хорошие. Врачи у них хорошие-патриотычни эскулапы тока бабло гребли, добрый пан Груздев уже учил "лучше нету того свету...", но вот донецкие врачи вылечили и спасли его. Вот ведь враги,  предатели, а спасли. Чудно. Ладно уже, пусть живут, хрен с ними. Но поодиночке. И шоб не кучковались. И молчали. И в глаза не глядели справжним украинцам.
 [ua]

И еще два раба в придачу.  :D
   
Если честно, то он таки заслуживает. Но Вы, увы, тоже далеко не Д"Артаньян.
Так я же и не претендую. И другим не указываю где и как можно жить.
   
узкоязикі донбасяни розповзлися між українцями, назад вони вже не повертуться, будуть будувати тисячі маленьких бидляцьких донбасів навколо себе і заражати цим лайном  всю Україну
   
узкоязикі донбасяни розповзлися між українцями, назад вони вже не повертуться, будуть будувати тисячі маленьких бидляцьких донбасів навколо себе і заражати цим лайном  всю Україну
Так! Так! Так! І поступово знищимо усе. Шоб не було бандьор.
 "Донбасс порожняк не гонит"(с)
   
Правий сектор туди поїде жити і спостерігати чи достатньо люблять Україну.
   
узкоязикі донбасяни розповзлися між українцями, назад вони вже не повертуться, будуть будувати тисячі маленьких бидляцьких донбасів навколо себе і заражати цим лайном  всю Україну
Я б так не сказав. Спочатку дійсно по автам АН та ВВ  якоїсь вихованості годі й було чекати , в побуті теж не завжди було порозуміння. Але  дуже швидко все почало вирівнюватись. Та біля пам'ятника Бандері якось виявилось спокійніше ніж біля Леніна.  Для кого цей особливий статус?   Президент України підписує те, про що в нього громадяни України , включно з переселенцями не просили.
   
Президент України підписує те, про що в нього громадяни України , включно з переселенцями не просили.
(tu)
   
Правий сектор туди поїде жити і спостерігати чи достатньо люблять Україну.
   
https://youtu.be/vMG98vfhU08
Ви що, особливі? Правий сектор по всі Україні.
   
Ви що, особливі? Правий сектор по всі Україні.
Ja,ja, natürlich!
   
Правий сектор туди поїде жити і спостерігати чи достатньо люблять Україну.

Откуда же вы такие беретесь...
   
Донецька сім'я, що орендує будинок на моїй вулиці, недавно перегнали з Донбасу другу автівку. Тепер на двох АН їздять. Вони точно туди вертатись не будуть. Вже почали трохи на бандерівській мові говорити.
   
Справа в тім, шо е дихаючі прокладкі "Котекс"(с) :buba:  А точніш - всьо познайоцця в сравнєніі.

Більшість населення Домбасу - БИДЛО. Але більшість бидла - є бидлом не тому, шо е бидло, а тому шо битіє опрєдєляєт сознаніє :buba:

Живучи в гадюшнікє, прівикнув к дікому хамству, агресіі, тотальному воровству (навіть у своїх) та різной іншой звичяйній в домбасі погані - на іншому мєстє житєльства вони відчувають, шо можуть не буть в постоянном напруженні та злобє, а розслабитися і навіть получіть удовольствіє. Тож, звикнувши до цього, в гадюшник вони вже неповернуцця.
   
Повернуться хіба ті, хто не влаштувався.

Мені особисто воно і нах треба, ту квартиру в Горлівці є кому віддати для проживання.
   
Справа в тім, шо е дихаючі прокладкі "Котекс"(с) :buba:  А точніш - всьо познайоцця в сравнєніі.

Більшість населення Домбасу - БИДЛО. Але більшість бидла - є бидлом не тому, шо е бидло, а тому шо битіє опрєдєляєт сознаніє :buba:

Живучи в гадюшнікє, прівикнув к дікому хамству, агресіі, тотальному воровству (навіть у своїх) та різной іншой звичяйній в домбасі погані - на іншому мєстє житєльства вони відчувають, шо можуть не буть в постоянном напруженні та злобє, а розслабитися і навіть получіть удовольствіє. Тож, звикнувши до цього, в гадюшник вони вже неповернуцця.
----------------
ты так смачно про себя рассказываешь, в какой яме помойной ты жил?
   
Не думаю что все прижились на новых местах, без собственного жилья, нормальной работы. Думаю вернутся многие, да и многие долго оттуда и не уезжали вовсе. Взрослым людям, которые прожили в лугандоне долго сменить место жительства не просто. Да и продавать жилье тогда им там надо, и по норм. ценам чтобы где-то купить. Работы в Украине нормальной мало, короче уверен что лугандон после оккупации будет и дальше вмещать много жителей. Вот только будет ли та деоккупация. Если там будет только приднестровье 2, то конечно оттуда скорее будут съезжать на любые условия, чем туда приезжать.
   
----------------
ты так смачно про себя рассказываешь, в какой яме помойной ты жил?

чому це про сєбя? Я не домбасівець - ніколи не лізав сраку мєсним бандітам чи кацабам. Але доводицця і далі жити в цій помойній ямі,
а от ви, любітєлі радново домбасу(с), чуе крокодил, так і будете любіть єго нєжно... іздалі :D
   
Не думаю что все прижились на новых местах, без собственного жилья, нормальной работы. Думаю вернутся многие, да и многие долго оттуда и не уезжали вовсе. Взрослым людям, которые прожили в лугандоне долго сменить место жительства не просто. Да и продавать жилье тогда им там надо, и по норм. ценам чтобы где-то купить. Работы в Украине нормальной мало, короче уверен что лугандон после оккупации будет и дальше вмещать много жителей. Вот только будет ли та деоккупация. Если там будет только приднестровье 2, то конечно оттуда скорее будут съезжать на любые условия, чем туда приезжать.
Другого в ближайшие десятилетия там не будет.
Говорил это всем знакомым с осени 2014-го года после Илловайска и буду говорить далее.
   
чому це про сєбя? Я не домбасівець - ніколи не лізав сраку мєсним бандітам чи кацабам. Але доводицця і далі жити в цій помойній ямі,
а от ви, любітєлі радново домбасу(с), чуе крокодил, так і будете любіть єго нєжно... іздалі :D
--------------

пля, ти самозакоханий надувний шматок гуми, шо думає, шо воно крокодил, нєжно...іздалі. :D
   
Ніколи не повернуться. Міграційні потоки у Європі направлені в інший бік.
   
Не думаю что все прижились на новых местах, без собственного жилья, нормальной работы. Думаю вернутся многие, да и многие долго оттуда и не уезжали вовсе. Взрослым людям, которые прожили в лугандоне долго сменить место жительства не просто. Да и продавать жилье тогда им там надо, и по норм. ценам чтобы где-то купить. Работы в Украине нормальной мало, короче уверен что лугандон после оккупации будет и дальше вмещать много жителей. Вот только будет ли та деоккупация. Если там будет только приднестровье 2, то конечно оттуда скорее будут съезжать на любые условия, чем туда приезжать.

По перше це неправда , ринок праці зараз напівпорожній за рахунок витоку робочої сили. Мало того , переселенці , якщо не тунеядці , не зупинились на Львові, а пішли далі - Краків , Прага, і тд 

Виникає незручне для зелені питання -  особливий статус донбасу не потрібен ні українцям ні самім донбасцям , що звідти мусили тікати. Мало того , це не буде сприяти їх поверненню туди аж ніяк.  Але цей статус - головна вимога ворога ще до початку війни.
   
Але доводицця і далі жити в цій помойній ямі
:facepalm: За 5 років можна було вже переїхати і 10 раз влаштуватись.
   
:facepalm: За 5 років можна було вже переїхати і 10 раз влаштуватись.

приемно відчувати себе пихатим буржуєм, сучій потрох? :X
переїхати можна і 100 разів, але дляцього тре мати:
- або стразєкі (не менш 150-200$ на місяць)
- або вострєбованную спеціальність
- або переїжджати вдвох (зарплата одного йде на зйом, второго - на жрачку і життя).
   
Вчора бачила на 112-му "міст" з Краматорськом (здається), то люди питалися, коли вони зможуть повернутися. Серед них - молодий чоловік, який заявляв, що держава йому не допомагає, що мусить сам давати собі раду.
Так і хотілося його запитати: чекаєш, коли тобі західняки твою землю звільнять? Автомат у руках тримав, землю свою визволяти ходив?
Мразота. Від них усіх віяло, що то Україна їм всьо винна і коли, нарешті,  перестане воювати?
   
приемно відчувати себе пихатим буржуєм, сучій потрох? :X
переїхати можна і 100 разів, але дляцього тре мати:
- або стразєкі (не менш 150-200$ на місяць)
- або вострєбованную спеціальність
- або переїжджати вдвох (зарплата одного йде на зйом, второго - на жрачку і життя).

два чувака,токарі\фрезерувальники, з\п 20шт на руки кожному +халтурки
знімають півбудинку ,умови так собі,  2500+ком.послуги,( влітку без опалення зовсім копійки)
   
- або вострєбованную спеціальність
два чувака,токарі\фрезерувальники, з\п 20шт на руки кожному +халтурки

Ну, токар-фрезерувальник це не дуже легка спеціальність для опанування з нуля у віці Крокодайла, для неї треба ще й досвід, щоб  мутити хоча б на рівні махмуда.
А от дістати 500 баксів  й звалити до Польщі на заробітки - можна. Навіть наш нефартовий антік зміг.
Тому Крокодайл трохи хитрує.
   
...Донбасс...який в Києві...вже давно український ...і їм нюхатися з сепарами -- заподло...)))
   
Ну, токар-фрезерувальник це не дуже легка спеціальність для опанування з нуля у віці Крокодайла, для неї треба ще й досвід, щоб  мутити хоча б на рівні махмуда.
А от дістати 500 баксів  й звалити до Польщі на заробітки - можна. Навіть наш нефартовий антік зміг.
Тому Крокодайл трохи хитрує.

У Крокодила свої обставини, там не тільки питання фінансів.
   
Повернуться хіба ті, хто не влаштувався.

Мені особисто воно і нах треба, ту квартиру в Горлівці є кому віддати для проживання.

А нам, мабуть, доведеться повертатись.
Саме через квартиру.
Роки 3-4 ще протягнемо, поки я маю роботу.
Поки вистачає на аренду і все інше.
Та потім з одними пенсіями буде складніше.

Отже, "сижу, курю, жду превращений".
І ще майже кожного дня заспокоюю дружину.
Яка зі своїм посттравматичним синдромом плаче, коли чує, що "Донбас треба відрізати нафіг".

А таке зараз чує щоденно...
   
кого я знаю  --вже не повернуться за жодних обставин
В Полтаві знаю одну сімю.Дуже подобається Полтава.Син закінчив школу і залишився в ВУЗ Полтави,а міг і в Київ.
   
Оце так приклади....
Ти серйозно?
+==============================================+
Вивчай історію. Може щось запам"ятаєш та зрозумієш...
   
А нам, мабуть, доведеться повертатись.
Саме через квартиру.
Роки 3-4 ще протягнемо, поки я маю роботу.
Поки вистачає на аренду і все інше.
Та потім з одними пенсіями буде складніше.

Отже, "сижу, курю, жду превращений".
І ще майже кожного дня заспокоюю дружину.
Яка зі своїм посттравматичним синдромом плаче, коли чує, що "Донбас треба відрізати нафіг".

А таке зараз чує щоденно...

в Україні по селам і містам повно пустих хат і дешевих квартир
   
в Україні по селам і містам повно пустих хат і дешевих квартир
--------------

та ти справжній самарітянин!  :D
   
--------------

та ти справжній самарітянин!  :D

людина озвучила проблему
я озвучив рішення

якщо нема де жити - то жити є де

якщо сумує за унікальними донбасськми бєрьозками і сусідством з моторолками місцевими - то це інша справа
   
Вернуться, чтоб на танке заехать на Киевский проспект.  Съездить еще кой-куда, свернуть пару-тройку шей.

Не знаю. Стресс все равно. Мои все тут уже прижились.
   
Чим більше донбасців обандериться, тим краще ,  час летить , нове покоління виросте вже не в більшовицькій резервації, а вільними від гівна в голові.
   
А от дістати 500 баксів  й звалити до Польщі на заробітки - можна.
Что делать в Польше на заработках, сколько там платят и кем там человек может работать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія