Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пільговий проїзд - всь!

Пільговий проїзд - всь!

Законопроектом #5651 Кабмин по-сути ЛИШАЕТ РЯДА ЛЬГОТ, в т.ч. на проезд, пользование телефоном, его установку, ветеранов войны, ветеранов военной службы, органов внутренних дел и других; чернобыльцев, жертв нацистских преследований; лиц с инвалидностью; родителей военнослужащих, погибших или умерших или пропавших без вести во время прохождения военной службы; реабилитированных лиц; детей из многодетных семей.

Предлагается с начала 2023 года эти льготы предоставлять в денежной форме по решениям органов местного самоуправления или военно-гражданских администраций в установленных ими порядках и размерах.

Тобто тобто все буде залежати від хотєлок місцевого самоуправління, але грошей з центрального бюджету на це не буде.
Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.

Мене тут цікавлять виключно інваліди і дітки з багатодітних. І я за монетаризацію. Але в даній трактовці втрачається рівність перед законом. Бо в різних регіонах пільги будуть різні, а в провінції їх взагалі не буде.

І так, привіт ветеранам і інвалідам АТО. Перший законодавчий кидок. З почином.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

 :cray: 
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

))) ветерани мамчури голоситимуть)))) скиглитимуть)))
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

а бесплатный обед ?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

"Пиво только членам профсоюза!"
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Фєдєралізація)
А взагалі пільги «за званіє» - нах
Цільова онлі персонально
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Хто на той раз винен? Супрун чи Порошенко?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!
den

Підтримую застереження
Навпаки треьа  поширювати далі щоб знімати проблему заторів , мобільності і т.д.
Раніше я б казав що пільги лише грошима
Але не в цьому випадку

П.с. на прикладі Києва
Витрати на весь транспорт - 5 млрд грн ( без маршруток , лише комунальний )
Збирання грошима - ярд

Толку від монетизації - ніякої
Тупо менше почнуть їздити і стане проблема підтримки маршрутів і мобільності інших

   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Хто на той раз винен? Супрун чи Порошенко?

Хто, хто...


Кінах.. !
Чому він ? Прізвище підходить..  :-)o
   
Re: Пільговий проїзд - всь!


Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.

чергові глобальні висновки на піску припущень...
Чому в Києві - безплатно, а в Маріуполі - за гроші?
Хтось це визначатиме: Супрун, Порох, Сорос?






   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Хто на той раз винен? Супрун чи Порошенко?

Звичайно що Порошенко!

Це ж через нього миросі димці та костяшки обрали Зеленського з його слугами!  :gigi:
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Звичайно що Порошенко!

Та фіфті-фіфті. На двоє бабка ворожила...
Том-кет у нас тут "по часті" Супрун.  :laugh:
Писала, що не терпить діаспору.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Дофіга держава платить приватним перевізникам за пільговиків?  :laugh:
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Дофіга держава платить приватним перевізникам за пільговиків?  :laugh:
А електронний квиток вже не треба робити?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

А електронний квиток вже не треба робити?
"На городі бузина, а в Києві дядько"
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

"На городі бузина, а в Києві дядько"
Та не зовсім, бо зараз пенси і пільговики їх виробляють.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

україніздєц декомунізація тривають [ua]

і так до останнього українця :laugh:

   
Re: Пільговий проїзд - всь!

україніздєц декомунізація тривають [ua]
і так до останнього українця

До останньго Аеліта.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Та не зовсім, бо зараз пенси і пільговики їх виробляють.
Питання вмієш читати?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!


Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.
чергові глобальні висновки на піску припущень...
Чому в Києві - безплатно, а в Маріуполі - за гроші?
Хтось це визначатиме: Супрун, Порох, Сорос?

Там вирішувати будуть місцеві ради. У відповідності до наявних коштів. Яких нема.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

а бесплатный обед ?
а безкоштовна палата?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

на проезд, пользование телефоном, его установку
Хтось ще користується укуртелекомом?
Цікаво, куди з укуртелекому регулярно дзвонять ветерани? :gigi:

Тобто тобто все буде залежати від хотєлок місцевого самоуправління, але грошей з центрального бюджету на це не буде.
З центрального бюджету давно не було на це бабла - все скинули на місцеві бюджети.
Хотіли відминити пільги ще за Кроля,  але вибори й Кроль хитро спустив все на місцеве самоврядування, а там мери-шмери не захотіли сратись з пенсіонерами й лишили пільги, причому з бюджету ніфуя не компенсували перевізникам. Тупо росла заборгованість яку постійно списували.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Ну от я і кажу - привіт АТОшникам з їх пільгами.  :)
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Ну от я і кажу - привіт АТОшникам з їх пільгами.
Пільгам атошників давно "прівет", одразу після того як прийняли цей дурний закон про пільги, так одразу скинули це на місцеві бюджети.
Типа хтось забув як водії маршрутки пизздилися з атошниками-пільговиками ще за Петра?
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Підтримую монетизацію. Нарешті бабка не буде їхати за пів міста, аби купити щось дешевше на 1 гривню, витрачаючи при цьому 10 гривень платників податків.
Вона купить у сусідньому магазині на 1 грн дорожче, зекономивши решта 9.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Всякие преференции, льготы - это воровство налогов.
Сколько левых инвалидов ветеранов учасников чернобыльцев? А сколько надо
 на лапу дать, что б инвалидом быть?
Cколько на льготы списывают денег?
Конечно только монетаризация.
Как устроить и не обидеть кого то - не знаю
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Хоч мене це торкається, але я вважаю що це давно пора робити.
 Бо та недолуга система яка в нас є просто нищить міський транспорт .
Ці пільги давно пора або передавати на місцевий рівень, бо з пільгових грошей годується купа народу або знімати або монетизувати.
Простий приклад - є два пенсіонера, один у селі інший у місті . Й на того й на того нараховуються пільгові гроші за проїзд у міському транспорті. Далі не пишу, бо все зрозуміло (у нас в місті пільг у приміських автобусах немає)


Останнє редагування: 14 червня 2021 21:28:23 від A.W.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Підтримую монетизацію. Нарешті бабка не буде їхати за пів міста, аби купити щось дешевше на 1 гривню, витрачаючи при цьому 10 гривень платників податків.
Вона купить у сусідньому магазині на 1 грн дорожче, зекономивши решта 9.

Саме так. В нас ранком неможливо виїхати на один із вокзалів міста, бо в траліку сидить купа бабок, що їдуть на дешевий базар коло одного з вокзалів, аби там скупити все і перепродати з потрійною націнкою на центральному ринку. І всі - не платять грошей. Причому то не нещасні бабусечки, то здорові тітки .
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Законопроектом #5651 Кабмин по-сути ЛИШАЕТ РЯДА ЛЬГОТ, в т.ч. на проезд, пользование телефоном, его установку, ветеранов войны, ветеранов военной службы, органов внутренних дел и других; чернобыльцев, жертв нацистских преследований; лиц с инвалидностью; родителей военнослужащих, погибших или умерших или пропавших без вести во время прохождения военной службы; реабилитированных лиц; детей из многодетных семей.

Предлагается с начала 2023 года эти льготы предоставлять в денежной форме по решениям органов местного самоуправления или военно-гражданских администраций в установленных ими порядках и размерах.
Тобто тобто все буде залежати від хотєлок місцевого самоуправління, але грошей з центрального бюджету на це не буде.
Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.

Мене тут цікавлять виключно інваліди і дітки з багатодітних. І я за монетаризацію. Але в даній трактовці втрачається рівність перед законом. Бо в різних регіонах пільги будуть різні, а в провінції їх взагалі не буде.

І так, привіт ветеранам і інвалідам АТО. Перший законодавчий кидок. З почином.

Кроме ветеранов и инвалидов АТО есть и просто старые люди и инвалиды. О них в патриотическом угаре тоже забывать не следует.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Кроме ветеранов и инвалидов АТО есть и просто старые люди и инвалиды. О них в патриотическом угаре тоже забывать не следует.

Ну, я писала. Мені шкода реальних інвалідів і діток з багатодітних сімей, які в школу їздять.
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Законопроектом #5651 Кабмин по-сути ЛИШАЕТ РЯДА ЛЬГОТ, в т.ч. на проезд, пользование телефоном, его установку, ветеранов войны, ветеранов военной службы, органов внутренних дел и других; чернобыльцев, жертв нацистских преследований; лиц с инвалидностью; родителей военнослужащих, погибших или умерших или пропавших без вести во время прохождения военной службы; реабилитированных лиц; детей из многодетных семей.

Предлагается с начала 2023 года эти льготы предоставлять в денежной форме по решениям органов местного самоуправления или военно-гражданских администраций в установленных ими порядках и размерах.
Тобто тобто все буде залежати від хотєлок місцевого самоуправління, але грошей з центрального бюджету на це не буде.
Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.

Мене тут цікавлять виключно інваліди і дітки з багатодітних. І я за монетаризацію. Але в даній трактовці втрачається рівність перед законом. Бо в різних регіонах пільги будуть різні, а в провінції їх взагалі не буде.

І так, привіт ветеранам і інвалідам АТО. Перший законодавчий кидок. З почином.

ВЫБРАЛИ? ЖРИТЕ!
   
Re: Пільговий проїзд - всь!
den

Хоч мене це торкається, але я вважаю що це давно пора робити.
 Бо та недолуга система яка в нас є просто нищить міський транспорт .
Ці пільги давно пора або передавати на місцевий рівень, бо з пільгових грошей годується купа народу або знімати або монетизувати.
Простий приклад - є два пенсіонера, один у селі інший у місті . Й на того й на того нараховуються пільгові гроші за проїзд у міському транспорті. Далі не пишу, бо все зрозуміло (у нас в місті пільг у приміських автобусах немає)

Не згоден з тобою друже тут
Бо це схоже як знищують ЦО
Мери годуються з маршруток
Їм той транспорт не треба
Як мерам Донбасу що порізали трамваї
Чи омеля
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

Законопроектом #5651 Кабмин по-сути ЛИШАЕТ РЯДА ЛЬГОТ, в т.ч. на проезд, пользование телефоном, его установку, ветеранов войны, ветеранов военной службы, органов внутренних дел и других; чернобыльцев, жертв нацистских преследований; лиц с инвалидностью; родителей военнослужащих, погибших или умерших или пропавших без вести во время прохождения военной службы; реабилитированных лиц; детей из многодетных семей.

Предлагается с начала 2023 года эти льготы предоставлять в денежной форме по решениям органов местного самоуправления или военно-гражданских администраций в установленных ими порядках и размерах.
Тобто тобто все буде залежати від хотєлок місцевого самоуправління, але грошей з центрального бюджету на це не буде.
Інваліди в Києві будуть їздити безкоштовно, а де небуть в Маріуполі - безкоштовного проїзду не буде.

Мене тут цікавлять виключно інваліди і дітки з багатодітних. І я за монетаризацію. Але в даній трактовці втрачається рівність перед законом. Бо в різних регіонах пільги будуть різні, а в провінції їх взагалі не буде.

І так, привіт ветеранам і інвалідам АТО. Перший законодавчий кидок. З почином.

правильное, но запаздалое лет так на 20 решение.....  только так.... единственно правильный вариант!
   
Re: Пільговий проїзд - всь!

а бесплатный обед ?

Теперь только по воскресеньям в церкви
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія