Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мудачук схожий на Кума хуйло, чи кум хуйло схожий на Мудачка? :facepalm1:

Нова Газета виклала в Фб статтю, про те що Мудачук лідер партії ОПЖ, який себе називає кумом хуйло....


Те що у нас важаливо, що він лідер опозиції, що він кум, в РФ це навіть не згадують.

Бо багато хто перебільшує вплив Мудачка, а цей вплив дутий, фактично це страва для внутрішнього вжитку і мобілізації людей. Хоча, мабуть, хотіли для зовнішнього, але в Україні і немає інших зовнішніх механізмів для впливу на РФ.

Десь так.

Зовсім різні речі вважаються важливими.

===============
Нотатки Божевільного
   
якщо це важливо, то що важливо?

ай, облиште

навіть чути не хочу відповідь
   
Я не раз чула від росіян, що у них кумовство майже нічого не значить. Нема такого як у нас, що кум тобі стає ледве не близьким родичем.
   
Я не раз чула від росіян, що у них кумовство майже нічого не значить. Нема такого як у нас, що кум тобі стає ледве не близьким родичем.
Я це і кажу багатьом, але вони не чують, тому що важко вийти за власний горизонт і побачити так як тебе бачать інші.

Те що Мудачка треба присувати і отримає Зеленські девіденти від цього в нутрі країни, це правда. Мене турбує що ходять слухи що це робить для організації зустрічі з хуйло. Це не спрацює.

Позитив від цього дійства, що він отримає підтримку в разі ескалації, потім можна буде казати що всі розумні були і такий був план.
   
якщо це важливо, то що важливо?

ай, облиште

навіть чути не хочу відповідь
Віра в БОГА. Не май БОГІВ інших крім Мене.
   
Те що у нас важаливо, що він лідер опозиції, що він кум, в РФ це навіть не згадують.
Та який він там лідер опозиції. Його примазали до ОПЗЖ за вказівкою хуйла.
   
Та який він там лідер опозиції. Його примазали до ОПЗЖ за вказівкою хуйла.

Знову помилка в тому плані, що для хуйло це нічого не означає.

В нього є інша криша, а його сприймають, як руку хуйло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія