Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

magistr забанили на місяць з формулюванням "Штабна робота" :X "

авжеж мене зацікавило на який штаб працює magistr і які політичні ідеї висловлює. З останнього у нього відкриття теми "Чому нація занепадає – 5 речей, які привели Україну до економічної стагнації і що нам робити далі"
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134311.0

тема про економічний розвиток занепад України, але до чого тут "штабна робота"? :S  До речі, яку саме партію мали на увазі модератори?

може справжня причина бану в цьому дописі?
Цитата: magistr
:facepalm: людина, яка вважає, що з шмигалем і єрмаками можливі реформи- клієнт медичного закладу

ну тоді magistr з партії хейтерів єрмаків, але тоді це переслідування за політичними ознаками що неприпустимо у цивілізованих демократичних країнах. Тому я ще раз питаю, ви справді хочете до НАТО і ЄС з такими порушеннями Свободи Слова?
   
Очищення форуму від хуйлівсько-порохоботського лайна.
   
Хто ж тепер свіжого Дояркова буде постить   :S
   
Очищення форуму від хуйлівсько-порохоботського лайна.
твоя іронія все глибшає.
скоро її вже ніхто не розгледіть
   
твоя іронія все глибшає.
скоро її вже ніхто не розгледіть

саме це мене і турбує - йде цілеспрямована фільтрація дописувачів щоб залишилась "агресивно-слухнянна мовчазна більщість". Шокує те що наступ на демократію відбувається саме на ФУПі, тобто УП вже не та яка була колись  :(
   
не любить модер порохоботів )
   
саме це мене і турбує - йде цілеспрямована фільтрація дописувачів щоб залишилась "агресивно-слухнянна мовчазна більщість". Шокує те що наступ на демократію відбувається саме на ФУПі, тобто УП вже не та яка була колись  :(
Треба вичистити Україну від ворогів народу. Сподіваюсь, модератори передають всю інформацію про хуйлівських порохоботів до відповідних органів.
   
не любить модер порохоботів )
так надо в правилах прописать - порохоботам сюда вход воспрещен

что кстати не мешает им сидеть в окопах на нулях, но это же мелочи
   
Треба вичистити Україну від ворогів народу. Сподіваюсь, модератори передають всю інформацію про хуйлівських порохоботів до відповідних органів.
выздоровления вам скорейшего
   
выздоровления вам скорейшего
Україна одужає, коли вся хуйлівсько-порохоботська шваль буде гойдатись на шибеницях центральних площ міст [ua]
   
Очищення форуму від хуйлівсько-порохоботського лайна.
Захист з хвіста черги торгаша, що обвішує, в надіі на кращий шматок, коли підійде черга, закінчився фіаско.
Щоб не звинуватили мене у флуді, в мене конкретне питання до модераторів - Упадництво, це який пункт правил
і які його критеріі.?
   
Захист з хвіста черги торгаша, що обвішує, в надіі на кращий шматок, коли підійде черга, закінчився фіаско.
Щоб не звинуватили мене у флуді, в мене конкретне питання до модераторів - Упадництво, це який пункт правил
і які його критеріі.?

за часів Хрущова цим словом лаяли митців. Перекладається на англійську як
decadence

Цитата:
Sometimes depressive trend in the culture is able to affect another phenomenon, newly originated or existing in parallel, simultaneously rejecting their true value and steeped in their own decadence.
   
Бан магістра - це вже нічого дивного на цьому форумі. Як правило, найбільший термін отримують найбільш порядні, цілком на шкідливі і здебільшого найбільш інформативні та цікаві дописувачі.
І як правило етнічні українці, яких зараз змітають один за одним  з ярликом  «порохоботи». Поза тим, чи є прихильником Порошенка, чи ні, мовчу вже за партійність.
Це наводить на думку.
   
Бан магістра - це вже нічого дивного на цьому форумі. Як правило, найбільший термін отримують найбільш порядні, цілком на шкідливі і здебільшого найбільш інформативні та цікаві дописувачі.
І як правило етнічні українці, яких зараз змітають один за одним  з ярликом  «порохоботи». Поза тим, чи є прихильником Порошенка, чи ні, мовчу вже за партійність.
Це наводить на думку.
За такі бездоказові спроби маніпуляції я б банив на півроку.
   
найбільш порядні, цілком на шкідливі і здебільшого найбільш інформативні та цікаві дописувачі.
це  точно  не про  magistr  а
   
Суки. Вбивають форум.
   
За такі бездоказові спроби маніпуляції я б банив на півроку.
Себе забань, падлюка :(
   
І кого штаб? Пояркова?
   
Теперь можете банить месяц-год-три за упадничество, флуд в админофоруме или просто посоветовать лечь и ползти в сторону перемоги - креативненько ничего не скажешь

   
Теперь можете банить месяц-год-три за упадничество, флуд в админофоруме или просто посоветовать лечь и ползти в сторону перемоги - креативненько ничего не скажешь

https://www.facebook.com/Oksana.Bailo/posts/3544981102416475?ref=embed_post
(tu)
   
Теперь можете банить месяц-год-три за упадничество, флуд в админофоруме или просто посоветовать лечь и ползти в сторону перемоги - креативненько ничего не скажешь

https://www.facebook.com/Oksana.Bailo/posts/3544981102416475?ref=embed_post
повністю підтримую. В цьому дописі все вірно, нема про шапіто і 73%.
   
Теперь можете банить месяц-год-три за упадничество, флуд в админофоруме или просто посоветовать лечь и ползти в сторону перемоги - креативненько ничего не скажешь

https://www.facebook.com/Oksana.Bailo/posts/3544981102416475?ref=embed_post
+ (tu)
   
повністю підтримую. В цьому дописі все вірно, нема про шапіто і 73%.
а як  по іншому?   
   
І кого штаб? Пояркова?

припускаю що штаб незгідних. Незгідні з корупцією і дурнями були, є, і будуть бо Природа дає популяції шанс на виживання. Але таких менщість і їх переслідують з мовчазної згоди більшості.
   
Дякую всім причетним до мого визволення!
   
Дякую всім причетним до мого визволення!
а толку. Кароффка більше не приходить.
   
а толку. Кароффка більше не приходить.
не переймайся, появиться твоя любофф
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія