Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

є питання до адміністрації форуму і власників УП.

ким для адміністраціі фупу і модераторів форуму є користувач їжак з африки ? афракінсій йож.
чому питаюся ?
цей користувач дві доби писав мені у приват образливі речі, матюкався, брехав, погрожував і пообіцяв мені вічний бан,
це допустимо на вашому форумі таке ?

те що писав цей нік у приват мені я не можу надати через те що привати немаожна розголошувати.
дякую за відповідь якої не буде.
   
те що писав цей нік у приват мені я не можу надати через те що привати немаожна розголошувати.

А є таке в правилах фупа?
   
нік- їжак з африки - це майже бог на цьому форумі.

цей нік грекокатоликів ображає. цей сказав шо грекокатолики це віруючі які хуйла підтримують.


от нік їжак з африки на цьому форумі  - це бля януковічь то саіпісь . ну от так просто. це курва просто властєлін усєх подзаборних подзаборов
   
знов набухавсі
   
Re: є питання до адміністрації форуму і власників УП.

знов набухавсі
хіба що трохи підбухнув, адже до виривання матки справа не дійшла 8-)
   
в контексті  постійних банів Ігната. актуально  :D
   
 :lol:
все ясно. В бандерівця досі п"ятниця )))) і схоже вдала (tu)  ну, гарного відпочинку!
   
:lol:
все ясно. В бандерівця досі п"ятниця )))) і схоже вдала (tu)  ну, гарного відпочинку!

промазала. все не так.
прокоментуй свої погрози відправити мене у вічний бан. за що ? шо я робив ?
пс не відмазуйся. май честь і достоїнство.
   
промазала. все не так.
прокоментуй свої погрози відправити мене у вічний бан. за що ?  шо я робив ?
пс не відмазуйся. май честь і достоїнство.
отнипизди )) не було такого - йди перечитай наш приват. Бандерівець, у мене субота і відпочинок - Христом Богом прошу, перестань істерити і чесати всяку йухню

зі. "шо я робив ?" - ти бухав безпробудно і писав мені в приват простирадла галіматьї з претензіями, розпальцьовкою і пузирями з носу :D це трохи втомлювало
   
отнипизди )) не було такого - йди перечитай наш приват. Бандерівець, у мене субота і відпочинок - Христом Богом прошу, перестань істерити і чесати всяку йухню

зі. "шо я робив ?" - ти бухав безпробудно і писав мені в приват простирадла галіматьї з претензіями, розпальцьовкою і пузирями з носу :D це трохи втомлювало
:D
яка жахлива брехня. йожик перестань нарешті вже брехати.
я тобі ніколи нічого не писав. ти писала і погрожувала вічний бан.

ну чесно. перестань брехати і давай забудем .
   
:D
яка жахлива брехня. йожик перестань нарешті вже брехати.
я тобі ніколи нічого не писав. ти писала і погрожувала вічний бан.
ну, якшо це правда - то сфуялі ти зараз такий сміливий?  :D так поводяться лише (1) безсмертні, або (2) накидувачі на вентилятор
ти в нас хто, визначись нарешті )) поки нас обох не забанили за флуд в адмінці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія