Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Примирення з поляками

Re: Примирення з поляками
Ita

Між більшістю поляків і українців "повне примирення" наступило задовго до війни. І без участі політиків.
А от якщо вони займуться цією темою, то вийде як завжди.

+1
   
Re: Примирення з поляками

Ці питання мають вирішувати не мери та посли. Для цього повинні створюватися спеціальні міждержавні комісії на рівні міністерств культури, із залученням істориків, для аналізу та вивчення історичних документів тощо. Це довга та кропітка праця. У кожного буде своє бачення і своя правда. Але тільки такий шлях є цивілізованим.
І доречі власне ЦЯ війна може відкрити новий погляд на багато історичних подій у минулому

Так. Про це й мова.
   
Re: Примирення з поляками

Я вважаю що добросусідство повинно поважати традиції та героїв, які існують у кожного. Бо в решті решт, всі герої однакові, всі трагедії теж.
   
Re: Примирення з поляками

В мене також.

З яких боків і як сильно?

Нічого погано немає в будь-якому випадку
   
Re: Примирення з поляками
Ale

просто припинити суперечки про минуле. нехай кожен залишається зі своїми героями.
Треба жити сучасним, інакше будемо як москалі з англічанка наліт і дєди воєвалі, Польща зараз наш союзник і ментально та культурно ближче ніж інші слов’янські народи, а щодо булих чвар - вже не зосталось нікого хто це пам’ятає - хай минуле буде минулим
   
Re: Примирення з поляками

Я вважаю що добросусідство повинно поважати традиції та героїв, які існують у кожного. Бо в решті решт, всі герої однакові, всі трагедії теж.

Герої потрібні.
   
Re: Примирення з поляками

просто припинити суперечки про минуле. нехай кожен залишається зі своїми героями.

 (tu)
   
Re: Примирення з поляками

Діти зараз в Польщі. Поляк (пан Ян), купував та ремонтував житло, щоб здавати
студентам. Зараз починає здавати українцям за оплату комуналки. Пару раз приходив,
розпитував дівчат як влаштувалися і що потрібно. У неділю запросив до своєї сім'ї на Великодній сніданок.
Сам заїде та відвезе.
   
Re: Примирення з поляками

Треба жити сучасним, інакше будемо як москалі з англічанка наліт і дєди воєвалі, Польща зараз наш союзник і ментально та культурно ближче ніж інші слов’янські народи, а щодо булих чвар - вже не зосталось нікого хто це пам’ятає - хай минуле буде минулим


Наче так, але з поляками має бути порозуміння.
   
Re: Примирення з поляками

Наче так, але з поляками має бути порозуміння.

Альо, нахера тут цей тролінг?
   
Re: Примирення з поляками

Немає ніякого особливого змісту акцентувати на складних питаннях минулого. Це все є в будь-яких стосунках між будь-якими державами.

Крім того, вважаю, що смльні нації, якими є, безумовно, поляки та українці можуть порозумітися та розвивати стосунки без якигось осодбливих ритуальних примирень.

Що , зрештою, ми й спостерігаємо в сучасній ситуації.

   
Re: Примирення з поляками

З яких боків і як сильно?

Нічого погано немає в будь-якому випадку
Баба депортована з-під Сянока. Там залишились внуки її братів і сестер.
   
Re: Примирення з поляками
AI

Найближчим друзям пробачають все.
Ніби й не було нічого.
Обговорювати нема чого.
   
Re: Примирення з поляками

Наче так, але з поляками має бути порозуміння.
Звучить як з'ясування відносин. Нічого доброго не буде. Порозуміння може бути тільки шляхом обговорення що об'єднує с розуміннями індівідуальсти кожного, і  тільки уперед,. Іншою шляху немає.
   
Re: Примирення з поляками

Звучить як з'ясування відносин. Нічого доброго не буде. Порозуміння може бути тільки шляхом обговорення що об'єднує с розуміннями індівідуальсти кожного, і  тільки уперед,. Іншою шляху немає.
.
Пропозиція на столі. Порозуміння.
   
Re: Примирення з поляками

Найближчим друзям пробачають все.
Ніби й не було нічого.
Обговорювати нема чого.

Є що. Є пропозиція
   
Re: Примирення з поляками

.
Пропозиція на столі. Порозуміння.

Що ти тут тролиш, звєзда номер 4? Яка пропозиція і на якому столі? Хочеш загадити справжню нормалізацію стосунків між Польщею і Україною яка нарешті відбувається завдяки зусиллям Президентів Дуди і Зеленського? Згинь
   
Re: Примирення з поляками

.
Пропозиція на столі. Порозуміння.
В мене немає нічого до поляків, тобто я не вважаю що поляки винні щось зробити, задля мого власного щастя.тому власне мені порозуміння не потрібно.
А вам ? Кому потрібно порозуміння і в чому? Нехай розповість, подумаю що можна зробити.
   
Re: Примирення з поляками

В мене немає нічого до поляків, тобто я не вважаю що поляки винні щось зробити, задля мого власного щастя.тому власне мені порозуміння не потрібно.
А вам ? Кому потрібно порозуміння і в чому? Нехай розповість, подумаю що можна зробити.

Ok.
   
Re: Примирення з поляками

Я з ними і не сварився. А в історичному плані є тертя практично між всіма сусідніми народами.
   
Re: Примирення з поляками

Прем'єр-міністр Польщі наприклад просто просить щоб його заспокоїли. Я впевнений, що він не хоче зла, але його пам'ять вважає Шухевича злодієм, натомість в українському місті все навпаки. Навряд чи можна змусити людину забути щось, це неможливо, поки вона сама не захоче. По перше, варто сказати що нам шкода, що він таке відчуває і впевнити, що ми не хочемо робити йому боляче . Але нажаль історія написана так, що з різних боків вона протилежна (доречі чи не винні москалі). В якості першої пропозиції спитати чи можемо ми об'ьеднати пам'ять тим, що у місті також з'явиться пам'ятка тих трагічних для поляків подій, яки також треба вшанували. Нехай буде разом. Це справедливо, як на мене.
   
Re: Примирення з поляками

Хтото получил рублики и начал тему разгонять.
Думаю это бан
   
Re: Примирення з поляками

необходимо абсолютно четко осознавать,
что поляки и израильтяне
никогда не примирятся с героизацией Бандеры, Шухевича и т.д.
на официальном уровне
Точка
  А з політикою пацифікації та її жертвами як?
   
Re: Примирення з поляками

Є що. Є пропозиція

Є пропозиція вас пане забанити вкурву маць, бо більше негативу у даний момент до Польщі я не бачу навіть у кацапозмі.
Що було б, якби Польща закрила кордони для українців так, як вони зробили для "біженців" з бульбостану? Зараз майже 3 мільйони українців живуть у Польщі, більшість у квартирах звичайних поляків, не в таборах біженців.
   
Re: Примирення з поляками
Ale

Прем'єр-міністр Польщі наприклад просто просить щоб його заспокоїли. Я впевнений, що він не хоче зла, але його пам'ять вважає Шухевича злодієм, натомість в українському місті все навпаки. Навряд чи можна змусити людину забути щось, це неможливо, поки вона сама не захоче. По перше, варто сказати що нам шкода, що він таке відчуває і впевнити, що ми не хочемо робити йому боляче . Але нажаль історія написана так, що з різних боків вона протилежна (доречі чи не винні москалі). В якості першої пропозиції спитати чи можемо ми об'ьеднати пам'ять тим, що у місті також з'явиться пам'ятка тих трагічних для поляків подій, яки також треба вшанували. Нехай буде разом. Це справедливо, як на мене.
Ось кацапське гімно і вилізло, забаньте уібана
   
Re: Примирення з поляками

Ось кацапське гімно і вилізло, забаньте уібана
Акстись, боєць з 28 березня 2021)
принаймні я на цьому форумі з 2004 року

Власне  стаття на цьому сайті. Дійсно невчасно, але редакція написала, а ця дама запропонувала обговорити. Я вже все сказав по суті, додати нічого.
   
Re: Примирення з поляками

Я з ними і не сварився. А в історичному плані є тертя практично між всіма сусідніми народами.

Немає ніякого тертя між народами Скандинавії, Німеччини, Нідерландів та Великобританії або Фінляндії, США, Канади, Австралії та НЗ, Австрії та Швейцарії
Хоча всі воювали між собою
Lübeck та Schleswig-Holstein до 1864 належав Данії
Шведи і данці століттями воювали за острів Борнхольм  в Балтійському морі (з 1660 року належить Данії)
Правда і те, що шведи не полюбляють німців за зверхність (високомеріє)
Але із середини ХІХ століття всі ці країни є союзниками (крім двох світових війн)
Франція - трохи інше.
Італія завжди на стороні Німеччини

Але історія Польщі з Україною набагато складніша
Після походу Тухачевського на Варшаву і поразки Росії в 1920 році відношення поляків до населення Західної України було дуже зневажливим і зверхнім
А що було за часів, коли Жеч Посполита віддала Україну під контроль панове-жідове?
Читайте Солженіцина, лауреат Нобелівської премії - 200 лєт вмєстє.

Тим не менше - нам треба з поляками задружитися без варіантів
Вони це показують нам кожен день після навали рашиздів на Україну
Кто прошлоє вспомяньот - тому глаз вон!
   
Re: Примирення з поляками

Після перемоги...
   
Re: Примирення з поляками

Примирення може і не на часі але провести акцію подяки хоча б у Львові не завадило би - дуже багато Польща нам допомогла і допомагає.
Прості люди віддають останнє тоді як тут у моєму Львові повно рагулів які хочуть нажитися на війні...
   
Re: Примирення з поляками

після перемоги
але на майбутнє

примирення в даному випадку - це відсутність конфлікту поглядів

тобто це або однакові погляди на події і постаті обома сторонами
або взаємне визнання права на різні погляди


тут є кілька аспектів:

політичний - у випадку перетину політичних інтересів двох держав очевидно, що політична оцінка буде різна; це не змінити, і тут треба визнати право іншої сторони на іншу оцінку

історичний - тут повинен бути досягнутий науковий консенсус (не компроміс! і без участі політиків) про те як все було насправді

моральний - тут потрібен консенсус щодо методів, які тоді застосовувались; причому з точки зору тодішнього рівня розвитку моралі людської цивілізації; це широкий консенсус моральних еліт різного роду
   
Re: Примирення з поляками

Примирення може і не на часі але провести акцію подяки хоча б у Львові не завадило би - дуже багато Польща нам допомогла і допомагає.
(tu)
   
Re: Примирення з поляками

Щось таке вже відбулося в 2014 році - думаю потрібно зробити щось подібне https://portal.lviv.ua/news/2014/02/03/131351
   
Re: Примирення з поляками

і потрібно пам'ятати, що кордони держав - це лінії фронту минулих війн, які зупинились
при бажанні будь-яку таку війну можна відновити
   
Re: Примирення з поляками

якшо можете,от прямо зараз в Львові.
простий гест доброї волі.

на Личаківському кладовищі до цього часу скульптури львів стоять закриті плитами з досок.

просто приберіть ці доски геть.
чи ви можете це зробити?
чи це за тяжко для початку примирення,або зрозуміння як будуть розвиватися наші відносини після перемоги України?
   
Re: Примирення з поляками

якщо поляки і німці примирились , то нам і полякам сам бог велів
тим більше що поляки будуть після нас наступні, якщо Україна програє
   
Re: Примирення з поляками

Є що. Є пропозиція
матєріяльчик збираєш на статєйку? 
Що ти взагалі можеш знати про поляків,  столічноє чюдо?
   
Re: Примирення з поляками

якшо можете,от прямо зараз в Львові.
простий гест доброї волі.

на Личаківському кладовищі до цього часу скульптури львів стоять закриті плитами з досок.

просто приберіть ці доски геть.
чи ви можете це зробити?
чи це за тяжко для початку примирення,або зрозуміння як будуть розвиватися наші відносини після перемоги України?

прості люди цього не можуть самовільно зробити - потрібно рішення міськради
я говорю про громадянський вияв подяки
   
Re: Примирення з поляками

примирення це коли я зі своїм кумплем яцеком з любліна дудлим вудку і розповідаємо один одному без жодної ненависті, як наші діди кожен відстоюючи свою правду тлумили один одного, його в армії крайовій, а мій в оун
памятати історію потрібно, забувати минуле не можна, прощати обовязково (москалів це наразі не стосується)
   
Re: Примирення з поляками

Примирення не вигідне політикам. Бо срач, роздмухування ненависті то їх хліб, виборчі голоси. Особливо якщо при владі партія правого спрямування. Не будемо показувати пальцями, як то кажуть, але багатьом відомо що це за партія і що вона в тому напрямку наробила.
   
Re: Примирення з поляками

Примирення не вигідне політикам. Бо срач, роздмухування ненависті то їх хліб, виборчі голоси. Особливо якщо при владі партія правого спрямування. Не будемо показувати пальцями, як то кажуть, але багатьом відомо що це за партія і що вона в тому напрямку наробила.
У міськраді зараз більшість це ЄС Солідарність і Голос - невже не можна прийняти виважене рішення яке піде на користь стосункам?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія