Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Достаточно просто выйти из дома и пройти пару десятков шагов

Чтобы тут же столкнуться с вопиющими нарушениями, бардаком, срачем, разрухой и тупыми рожами на улице.. да .. уверен, что если сча пойду гулять с собачкой, то смогу в первые же десять минут нафотать штук десять жестяков с которыми ежедневно сталкиваются люди.
   
Недолугие, кто вам мешает расти над собой??
   
в первые же десять минут нафотать штук десять жестяков с которыми ежедневно сталкиваются люди

О!  (tu)

Давай фото!
   
А что ты сделал, чтобы исправить ? Пришел скулить на ФУП ?
   
А что ты сделал, чтобы исправить ? Пришел скулить на ФУП ?

Хоть бы фотки показал... :(
   
Кожний бачить те що хоче.
   
Чтобы тут же столкнуться с вопиющими нарушениями, бардаком, срачем, разрухой и тупыми рожами на улице.. да .. уверен, что если сча пойду гулять с собачкой, то смогу в пе
я думаю вы очень органично вписываетесь в этот пейзаж
   
Недолугие, кто вам мешает расти над собой??
+===========================+
А що ти зробив щоб було краще? 
   
ТСу б до психолога
бачити кругом лайно то вже важка ноша

Чи ви думаєте нема лайна в Парижі Нью-Йорку чи Берліні? ТА ПОВНО :laugh:
   
Чтобы тут же столкнуться с вопиющими нарушениями, бардаком, срачем, разрухой и тупыми рожами на улице.. да .. уверен, что если сча пойду гулять с собачкой, то смогу в первые же десять минут нафотать штук десять жестяков с которыми ежедневно сталкиваются люди.
я б підписався під кожним словом, але не розумію, чому російськомовне (узкоязике) створіння не почне із себе, а вже потім прийметься за своїх таких же російськомовних ( ускоязичних). От мені ще немає куди піти через те, що узкоязичні мавпи перетворили Полтаву на Харків 30-х років, після Розстріляного Відродження ( розстріляної українізації),  тільки у нас це зробили самі- молодь, їхні батьки, їхні бабусі й дідусі, а також Олдбой ( що різко змінив геополітичну орієнтацію, швиденько перетворившись на кацапофіла та євразійця) так передрейфили перед росіянами в 2014 році, що всі бігом кинулись в узкоязикі москвофільні пацифісти аж бігом. А на що нарікає ТС, якщо він така ж узкоязика мавпа й є? Навіщо йому собачка, чесніше б було завести парочку бонобо...
   
Недолугие) когда вы начнете себя уважать? а?
   
Недолугие) когда вы начнете себя уважать? а?

Мы уже давно начали. Чего и тебе желаем. А недолугие - они вову уважают.
   
я б підписався під кожним словом, але не розумію, чому російськомовне (узкоязике) створіння не почне із себе, а вже потім прийметься за своїх таких же російськомовних ( ускоязичних). От мені ще немає куди піти через те, що узкоязичні мавпи перетворили Полтаву на Харків 30-х років, після Розстріляного Відродження ( розстріляної українізації),  тільки у нас це зробили самі- молодь, їхні батьки, їхні бабусі й дідусі, а також Олдбой ( що різко змінив геополітичну орієнтацію, швиденько перетворившись на кацапофіла та євразійця) так передрейфили перед росіянами в 2014 році, що всі бігом кинулись в узкоязикі москвофільні пацифісти аж бігом. А на що ТС, якщо він така ж узкоязика мавпа й є? Навіщо йому собачка, чесніше б було завести парочку бонобо...
це получается я виноват что вы недолугие нигде не можете себя проявить с хорошей стороны? Типа я, якбы зараз перейшов на укр мову, то уси негаразды автоматычно зныклы??))
   
+===========================+
А що ти зробив щоб було краще? 
Він як і ти голосував за Зеленські, хіба цього мало?  :weep:
   
Ваша приземленность, убогость мировозрения, алчность и инфантильная хитрожопость не имеет аналогов в мире!! Вы по степени недолугости превзошли все нации включая самые слаборазвитые))
   
я думаю вы очень органично вписываетесь в этот пейзаж

Був я наприкінці того року в Хемніці ( Східна Німеччина). Місто в цілому сподобалось, особливо в перші 2 дні. Але собачого лайна на вулицях та бомжів на автовокзалі там стільки, що ви навіть уявити собі не можете.
А так- таки так, жорсткий орднунг, як ввечері темнішало, так усі лягали спати ( і це в депресивному регіоні, де повно безробітних), щоб з ранку бути із свіжою головою, творити щось цікаве.
Тому вони й справились з епідемією раніше всіх в Європі ( включно з Австрією та сусідньою Данією, близькою їм за менталітетом)

П.С. Цікаво, а ТС, коли вигулює свою собачку, поліетиленовий мішок та лопатку-совок для собачого лайна на прогулянку із собою бере?

Останнє редагування: 24 травня 2020 14:44:24 від S.Brandt
   
Да.. а голосовал за ЗЕ! Больше не буду
   
Да.. а голосовал за ЗЕ! Больше не буду

І сусідка не пошпіляв :facepalm1:
   
Мы уже давно начали. Чего и тебе желаем. А недолугие - они вову уважают.

То він ще й Зе_біл? Ги
От куди від таких дітись у реалі? Уходиш в інтернет, на сайти, де їх не має бути- але вони все одне й тут вилізають
   
Ваша приземленность, убогость мировозрения, алчность и инфантильная хитрожопость не имеет аналогов в мире!! Вы по степени недолугости превзошли все нации включая самые слаборазвитые))

Мочи их Вовчик))
пс.
Можливо приєднаюсь до флешмобу "десять фоток бардака")))
   
це получается я виноват что вы недолугие нигде не можете себя проявить с хорошей стороны? Типа я, якбы зараз перейшов на укр мову, то уси негаразды автоматычно зныклы??))

Один так точно б зникнув. І не відволікав би більше інтелектуальні ресурси нації на це питання. Бо це не так просто- переконати хоч якусь людину хоч у якомусь питанні, на це можна все життя витратити й не досягнути результату
   
Мочи их Вовчик))
пс.
Можливо приєднаюсь до флешмобу "десять фоток бардака")))
  (tu) Дякую
   
Один так точно б зникнув. І не відволікав би більше інтелектуальні ресурси нації  :lol: на це питання. Бо це не так просто- переконати хоч якусь людину хоч у якомусь питанні, на це можна все життя витратити й не досягнути результату
ржунемогу)))
   
Фофчік, ця ніша вже зайнята Аелітом. В тебе нема шансів.  :laugh:
   
Хоть бы фотки показал... :(
свои
   
Мочи их Вовчик))
пс.
Можливо приєднаюсь до флешмобу "десять фоток бардака")))

Як там німецький бардак? сильно відрізняється від бардака українського?
   
Чего-то фуп вялый Кокойты.
В давнишние времена порвали бы вовчика.
   
это я еще на стеклянный мост не ходил ни разу .. могу тока предположить степень того убожества
   
І сусідка не пошпіляв :facepalm1:
может это было первое правильное решение,
 Вовчика в жизни.
   
Слабая пародия на  Аэлита.  (td)
   
Чего-то фуп вялый Кокойты.
В давнишние времена порвали бы вовчика.
Никакие... наверно свою недолугость они уже приняли как факт.. ибо даже не банят
   
Слабая пародия на  Аэлита.  (td)
Аэлит мой Фаворит ФУПа
   
Слабая пародия на  Аэлита.  (td)
слабое подобие левой руки (с)
   
Ваша приземленность, убогость мировозрения, алчность и инфантильная хитрожопость не имеет аналогов в мире!! Вы по степени недолугости превзошли все нации включая самые слаборазвитые))
:weep:
   
Аэлит мой Фаворит ФУПа
кукареку
   
Ваша приземленность, убогость мировозрения, алчность и инфантильная хитрожопость не имеет аналогов в мире!! Вы по степени недолугости превзошли все нации включая самые слаборазвитые)) ... вчитайтесь и вдумайтесь в каждое слово .. ЭТО ВЫ! да.. ужасно, но ФАКТ))
   
ржунемогу)))

Ви хоч трохи розумієте, що Ваша неадекватна реакція лише підтверджує мою думку, над якою Ви смієтесь?
   
Аэлит мой Фаворит ФУПа

--------------------------
   
Да.. а голосовал за ЗЕ! Больше не буду
Немножко мы тогда, перед выборами , подискуссировали при встрече, но разве можно в чем-то переубедить
столь целеустремленного человека как ты.   :)
   
Немножко мы тогда, перед выборами , подискуссировали при встрече, но разве можно в чем-то переубедить
столь целеустремленного человека как ты.   :)
Ну.. шанс дать надо было человеку.. Тут Аэлит как то писал, что вам тут Иисуса Христа подай в Президенты - и он через год станет для вас зрадныком))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія