Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Матка Боска! ;o

Матка Боска!  ;o

Культ карго. В 35 років!

Цитувати
Колишня прес-секретар президента України Юлія Мендель похвалилася у мережі сексуальною фотосесією, повідомляє УНІАН.



Останнє редагування: 3 серпня 2021 00:25:25 від H.Kropp
   
Re: Матка Боска!  ;o

 :lol:
   
Re: Матка Боска!  ;o

Не ну а шо?
Кому и Гончарук - два метра секса B-)
   
Re: Матка Боска!  ;o

Не ну а шо?
Кому и Гончарук - два метра секса B-)

Кому і Єрмак - англійський джентльмен-аристократ
   
Re: Матка Боска!  ;o

сцуко...

воно дурне...

так як і казали...


Кожен День Зашквар з цією гімнобандою

 :(
   
Re: Матка Боска!  ;o

   
Re: Матка Боска!  ;o

Боже, яка вона страшна.  :facepalm: Яка дибільна поза.  :facepalm:
І яка вона проігнорована.
   
Re: Матка Боска!  ;o

Культ карго. В 35 років!

Показати зображення...
а це тільки мені здається, що весь її вигляд говорить сам за себе: "Шо ти піздіш, прідурок?". То з якою метою робилася ця фотосесія? ;o  Вона ж себе так не продасть нікому.
   
Re: Матка Боска!  ;o

   
Re: Матка Боска!  ;o

а де сісько?
   
Re: Матка Боска!  ;o

О, у неї тату навіть є. Чи то Фотошоп?
   
Re: Матка Боска!  ;o

а де сісько?

Так отож. На всяку фігню в людей встає :)
   
Re: Матка Боска!  ;o

Цитувати
"Після двох років політичного мочилова (а ви знали, що телеканал "Прямий" хоче в мене "неупереджене" інтерв`ю?:)) я можу викласти фотографії і впевнено сказати – на них все не просто "як треба", на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну", - зазначила Мендель.
   
Re: Матка Боска!  ;o

 На УНІАН такого нема
   
Re: Матка Боска!  ;o

Фу. Краще б вона жувала.
   
Re: Матка Боска!  ;o

І саме в цю мить входить Шаленчиха. Вона здорова і гарна молодиця, її вульгарне і неохайне вбрання пасує їй краще, ніж вишукані італійські шмотки українським поп-зіркам. З двох висказаних вище припущень: а) Шаленчиха “робить”; б) у Шаленчихи мандавошки,— ми схиляємося в бік останнього. В руці у Шаленчихи клітчата торба мандрівних “човників”, під пахвою — журнал “Парад”.
[Шаленчиха] Привіт, “Компана”! Я вам почитати принесла!
Йонатан. А ти вмієш?
Шаленчиха (сідає і без зайвої церемонії наливає собі гранчака). Ти перед Людкой виябуйся, Йонатан. (Шаленчиха миттєво заливає гранчак в горлянку і смачно хрумкає огірком). От дивіться, що тут написано (розкриває журнал “Парад” і читає вголос). “Я, конєчно, нєкотороє врємя очєнь плотно тусовала. Но єслі хто думає, шо бить суперлєді лєгко, то ето ашибка”.
Вєнік. Но і трудного тоже нема ніхуя.
   
Re: Матка Боска!  ;o

а це тільки мені здається, що весь її вигляд говорить сам за себе: "Шо ти піздіш, прідурок?". То з якою метою робилася ця фотосесія? ;o  Вона ж себе так не продасть нікому.
ну так сенс саме такий:""Після двох років політичного мочилова (а ви знали, що телеканал "Прямий" хоче в мене "неупереджене" інтерв`ю?:)) я можу викласти фотографії і впевнено сказати – на них все не просто "як треба", на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну",
   
Re: Матка Боска!  ;o

   
Re: Матка Боска!  ;o
ATF

Навіщо це тягнути на ФУП?
Вона вже не пресс-секретар ОП. Вона якась собі хтось на каналі когось.
Ну й справді, то її справа, що вона в воєму інстаграмі виробляє.
   
Re: Матка Боска!  ;o

нещасних, не здатних мислити і жити на повну
шмара


безликих ботів Раїс Раїс
га?
   
Re: Матка Боска!  ;o

ну так сенс саме такий:""Після двох років політичного мочилова (а ви знали, що телеканал "Прямий" хоче в мене "неупереджене" інтерв`ю?:)) я можу викласти фотографії і впевнено сказати – на них все не просто "як треба", на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну",
Не, жінка завжди повинна залишатися жінкою, якщо це справді Жінка.

Мендюля в цьому плані трохе проябала.
   
Re: Матка Боска!  ;o

На УНІАН такого нема

https://www.УНIАН/society/dva-goda-obsasyvaniya-mendel-otvetila-na-heyt-seksualnoy-fotosessiey-novosti-ukrainy-11501059.html
   
Re: Матка Боска!  ;o

Минус фотографу.
   
Re: Матка Боска!  ;o

Минус фотографу.
жирний мінус.
   
Re: Матка Боска!  ;o

Не, жінка завжди повинна залишатися жінкою, якщо це справді Жінка.

Мендюля в цьому плані трохе проябала.
подумаєш фак показала  свиноботам то невеликий гріх  B-)
   
Re: Матка Боска!  ;o

Не, жінка завжди повинна залишатися жінкою, якщо це справді Жінка.

Мендюля в цьому плані трохе проябала.

Отож. В 35 пора вже знати свої слабкі та сильні сторони, яким боком до об'єктиву повертатися та як ноги ставити. Ну або вже фотатися без претензій, в стилі "мені насрать!"
   
Re: Матка Боска!  ;o

Жах.
Але такого жахіття в інтернеті повно. Нащо звертати на це увагу?
   
Re: Матка Боска!  ;o

подумаєш фак показала  свиноботам то невеликий гріх  B-)
Та питання ж не в цьому. Фак можна було показати і мудріше. Топорна робота. Не має вона ще досвіду політичних факів. Та мабуть вже і не набуде.

Просто, їй не треба було змішувати політику і жіночність.
   
Re: Матка Боска!  ;o

https://www.УНIАН/society/dva-goda-obsasyvaniya-mendel-otvetila-na-heyt-seksualnoy-fotosessiey-novosti-ukrainy-11501059.html
Бывшая пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель похвасталась в сети сексуальной фотосессией
   
Re: Матка Боска!  ;o

Бывшая пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель похвасталась в сети сексуальной фотосессией
я не побачила там сексуальності ні на грам.
   
Re: Матка Боска!  ;o

Как ей удается позориться даже после ухода с должности  :facepalm1:
   
Re: Матка Боска!  ;o

Та питання ж не в цьому. Фак можна було показати і мудріше. Топорна робота. Не має вона ще досвіду політичних факів. Та мабуть вже і не набуде.

Просто, їй не треба було змішувати політику і жіночність.
та ладно в прессекретарки не за розум беруть достатньо згадати Геращенко та Диванікову а про Герман краще взагалі не згадувати на ніч   :gigi:
   
Re: Матка Боска!  ;o

Минус фотографу.
походу там фотограф вижав максимум
   
Re: Матка Боска!  ;o

Там у голові вавка. І тому тотальний несмак і у роботі і у житті.
Ну хочеш гарними фотками носа втерти комусь там - знайди нормального фотографа та подругу з нормальним смаком. Наробіть пиару сотень кадрів, вибери з десяток вдалих, тільки без підліткових претензій на них. Жінка може виглядати захоплююче і в простій сукні та скромній позі, чи взагалі в діловому костюмі. Ні, тут інший випадок, тут підліток в тілі тітки
   
Re: Матка Боска!  ;o

та ладно в прессекретарки не за розум беруть достатньо згадати Геращенко та Диванікову а про Герман краще взагалі не згадувати на ніч   :gigi:

Так, журналістки часто-густо бувають грубуваті, трохи мужикуваті.
Але ж тут ще й ціла телеведуча. А ето вам не что лібо гдє
   
Re: Матка Боска!  ;o

та ладно в прессекретарки не за розум беруть достатньо згадати Геращенко та Диванікову а про Герман краще взагалі не згадувати на ніч   :gigi:
Але ці фотографії і цього не показали.

Я не спорю - може вона як людина для Зеленського була хорошою, але не більше.
   
Re: Матка Боска!  ;o

Але ці фотографії і цього не показали.

Я не спорю - може вона як людина для Зеленського була хорошою, але не більше.
прес-секретар  завжди поруч і не повинен дратувати глаз а навпаки приводити думки в гармонію .
   
Re: Матка Боска!  ;o

На першій світлині в праву руку так і проситься якщо не чарка чи гранчак, то хоча б кульочок сємок

Ні, в ліву - пляшка швампанського напівпорожня, а праву - бокал. Тоді поза виглядала б гармонійно.

Останнє редагування: 3 серпня 2021 01:08:01 від H.Kropp
   
Re: Матка Боска!  ;o

На першій світлині в праву руку так і проситься якщо не чарка чи гранчак, то хоча б кульочок сємок
:weep:

ти міня уважаєш?
   
Re: Матка Боска!  ;o

На першій світлині в праву руку так і проситься якщо не чарка чи гранчак, то хоча б кульочок сємок

Ні, в ліву - пляшка швампанського напівпорожня, а праву - бокал. Тоді поза виглядала б гармонійно.
нє, там занято. Враження шо сигарета в лівій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія