Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільш концентровано та влучно про те, що ми маємо

ти думаєш, що я проти того всього, що ти написав? ти думаєш, що я за закриття шкіл, дитсадків, црл, за те, щоб було підвищено пенсвік?! тоді я тебе розчарую-я також проти всього цього. Я за те, щоб роботи вистачало всім, за роботу адекватно платили, було вдосталь дитсадків, шкіл, лікарень і т.д.
Мова про те, що ЛЮДИ, які привели до влади зе нездарі і інфанти, їм до дупи, що творить зеко манда, вони аполітичні і нездатні відрізнити де зерно, а де плевели. Вони, за словами Савельєва, як споживали два роки тому назад інформпомиї, так і продовжують їх споживати і вважати, що це делікатеси. От саме про них мова, ЮТУ, саме про них.

Так переубеди их, что ты - лучше.
   
Так переубеди их, что ты - лучше.
навіщо? крім того, я впевнений, що я далеко не кращий. Кожен вибирає сам, що йому краще. Багато вибрало зелену росу (інформпомиї від зе і Ко)-це їх вибір. Більше того, якщо на третьому році споживання зеленої роси людина не прозріла-тоді, нмд, уже ніякі ліки не допоможуть.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 19:07:13 від iz sela
   
навіщо? крім того, я впевнений, що я далеко не кращий. Кожен вибирає сам, що йому краще. Багато вибрало зелену росу (інформпомиї від зе і Ко)-це їх вибір. Більше того, якщо на третьому році споживання зеленої роси людина не прозріла-тоді, нмд, уже ніякі ліки не допоможуть.
А что делал Порошенко- президент и не делает Зеленский президент из того?
 Что неправильно делает сейчас Зеленский?
 Отказался от НАТО и ЕС? не проводит необходимые реформы. кстати. которые не проводил Порошенко.
Так чем хуже действует Зеленский по сравнению с  Порошенко?
   
навіщо? крім того, я впевнений, що я далеко не кращий. Кожен вибирає сам, що йому краще. Багато вибрало зелену росу (інформпомиї від зе і Ко)-це їх вибір. Більше того, якщо на третьому році споживання зеленої роси людина не прозріла-тоді, нмд, уже ніякі ліки не допоможуть.
.     Ну - штабные - никогда не прозреют, они там - харчуются; части - нравится, как местному вхавру; остальные - выскажутся через 2,5 лет, когда им позволят. Кстати! Таким зрячим, как ты - нужно бороться за сокращение срока полномочий и президента, и всех(!) советов - тогда тебе меньше придётся ждать решения манюпасов на очередных выборах. А то, что ты допустил внеочередные - то твоя вина, и нафиг скиглить.
   
А что делал Порошенко- президент и не делает Зеленский президент из того?
 Что неправильно делает сейчас Зеленский?
 Отказался от НАТО и ЕС? не проводит необходимые реформы. кстати. которые не проводил Порошенко.
Так чем хуже действует Зеленский по сравнению с  Порошенко?

Жорик! Каки таки реформы? Давай-ка, поподробнее!
   
Я ще 5-6 років тому писав:
- вас здивуют результати наступних виборів
- владі пора замість імітації почати робити реформи
- "реформи" гройсмана - зло, міна вповільненої дії
- прихильникам влади пора критикувати і вимагати
   
Я ще 5-6 років тому писав:
- вас здивуют результати наступних виборів
- владі пора замість імітації почати робити реформи
- "реформи" гройсмана - зло, міна вповільненої дії
- прихильникам влади пора критикувати і вимагати


Каких тебе, б…ь, реформ ещё не хаатает?(ц)
   
ти думаєш, що я проти того всього, що ти написав? ти думаєш, що я за закриття шкіл, дитсадків, црл, за те, щоб було підвищено пенсвік?! тоді я тебе розчарую-я також проти всього цього. Я за те, щоб роботи вистачало всім, за роботу адекватно платили, було вдосталь дитсадків, шкіл, лікарень і т.д.
Мова про те, що ЛЮДИ, які привели до влади зе нездарі і інфанти, їм до дупи, що творить зеко манда, вони аполітичні і нездатні відрізнити де зерно, а де плевели. Вони, за словами Савельєва, як споживали два роки тому назад інформпомиї, так і продовжують їх споживати і при цьому ще й вважати, що це делікатеси. От саме про них мова, ЮТУ, саме про них.
:facepalm:
  Невгамовний киздюк. :weep:
   
Маячня! Якщо є заперечення, що твої слова маячня, то прошу підказати, де можна глянути, (послухати, прочитати) про такий поділ у Дроздова ?
Да весь  его посыл в этом. Ну допустим, я сейчас скажу, что на форуме есть аполитичные люди, которым наплевать в Украину, и которые голосуют за кандидата Пупкина. А есть более интеллектуальные избиратели, которые голосуют за других. Это деление на сорта в явном виде, а монолог Дроздова - типичный пример такого деления.
   
Який посил?? Якась висмоктана з пальця зрада, і сидять довкола дебільні рила блаженних, і кивають в такт. Галичани нагадують данбасян, в сенсі уссиш глаза.
   
Цікаво. Чого представник України в НАТо був призначений лише на 2-й рік президентства Зеленського?
Це такі в нього пріоритети? Чи такі в нього радники?
   
В своём поражении Порошенко виноват исключительно  только он сам!
Еге ж - не знищив Юльку і юльків.
   
Еге ж - не знищив Юльку і юльків.

  Народ винний?
  Не захотів ще одних Мінських, ще раз комуналку у п'ять разів і курс у чотири? :weep:
   
  Народ винний?
  Не захотів ще одних Мінських, ще раз комуналку у п'ять разів і курс у чотири? :weep:
О, розкажи, будь ласка, чого хотів народ вибираючи зе?
   
ті, хто голосував проти зе, нмд, голосували проти людини, яка просто насміхалася над всім украінським, демонстративно принижувала все, що повязане з Украіною. проти людини, дружина якого пропонувала гроші за інфо про дислокацію зсу, проти людина, яка не була і не є і не може бути самостійною. це, звичайно ж, не вичерпний перелік, чому були ті, хто голлсував проти зе.

Останнє редагування: 3 серпня 2021 09:57:39 від iz sela
   
хоча тема не про тих, хто голосував проти. 8-)
   
Тут ТСу  ще ніхто не казав що Остап Дроздов і Пороха вважає таким же гівном як і зеббіла?
   
Тут ТСу  ще ніхто не казав що Остап Дроздов і Пороха вважає таким же гівном як і зеббіла?
я в курсі. проте ми не ведемо мову ні про Пороха, ні про зе. тема нашоі сьогоднішньоі дискусіі - виборець зе.
   
Еге ж - не знищив Юльку і юльків.
Чисто теоретически-что было бы лучше- сейчас президентом многолетний и опытный политик Тимошенко или нынешний не политик Зеленский?
   
Чисто теоретически-что было бы лучше- сейчас президентом многолетний и опытный политик Тимошенко или нынешний не политик Зеленский?
=чісто теоретично, хто краще, баббеня чи Рінатліонидич 8-) ?
   
я в курсі. проте ми не ведемо мову ні про Пороха, ні про зе. тема нашоі сьогоднішньоі дискусіі - виборець зе.
Вот же упрямый! :D
Избирателей Зеленского " родил" Порошенко!
 Преимущественно вот этим не полным списком

Бизнес в стране агрессора.
Переговоры с оккупантом - "жму руку, обнимаю".
Поднятие тарифов. Кураторы просили на 75 поднял на 100%.
Открытие оффшора в момент уничтожения его войск в Иловайском котле.
Тайный отдых на Мальдивах во время войны.
Коррупционные схемы с оборонными заказами только на его предприятия.
Дело Свинарчука.
   
ти думаєш, що я проти того всього, що ти написав? ти думаєш, що я за закриття шкіл, дитсадків, црл, за те, щоб було підвищено пенсвік?! тоді я тебе розчарую-я також проти всього цього. Я за те, щоб роботи вистачало всім, за роботу адекватно платили, було вдосталь дитсадків, шкіл, лікарень і т.д.
Мова про те, що ЛЮДИ, які привели до влади зе нездарі і інфанти, їм до дупи, що творить зеко манда, вони аполітичні і нездатні відрізнити де зерно, а де плевели. Вони, за словами Савельєва, як споживали два роки тому назад інформпомиї, так і продовжують їх споживати і при цьому ще й вважати, що це делікатеси. От саме про них мова, ЮТУ, саме про них.
ті самі люди привели Петра в 2014, вперше в істррії в 1тур, висловили високу довіру, він її не виправдав , всравсі. І тепер ти їх звинувачуєш шо вони незлари
   
=чісто теоретично, хто краще, баббеня чи Рінатліонидич 8-) ?
Ты в  черноротой бригаде  хулителей Зеленского и его избирателей.
 Так всё же... раз ты категорически против Зеленского,Тимошенко лучше или хуже.если бы оказалась Президентом вместо Зеленского?
Или у тебя вышкол школы бригадёнышей- лахтинцев с  " НИКОГДА не отвечайте ни на какие вопросы вам!!!"?
   
Вот же упрямый! :D
Избирателей Зеленского " родил" Порошенко!
 Преимущественно вот этим не полным списком

Бизнес в стране агрессора.
Переговоры с оккупантом - "жму руку, обнимаю".
Поднятие тарифов. Кураторы просили на 75 поднял на 100%.
Открытие оффшора в момент уничтожения его войск в Иловайском котле.
Тайный отдых на Мальдивах во время войны.
Коррупционные схемы с оборонными заказами только на его предприятия.
Дело Свинарчука.

ага
а до того виборець Зелюка на місяці перебував
і тільки в 19році опустився на землю і обрав того хто все своє професійне життя знущався з Украіни і украінців ..


   
ага
а до того виборець Зелюка на місяці перебував
і тільки в 19році опустився на землю і обрав того хто все своє професійне життя знущався з Украіни і украінців ..
всі кому не лінь, проте так, як це робив зе, не робив ніхто.
   
Та тупорила ЗЕлень нічого не читає,не дивиться ,ні про що не знає. Тварини...
   
Ты в  черноротой бригаде  хулителей Зеленского и его избирателей.
 Так всё же... раз ты категорически против Зеленского,Тимошенко лучше или хуже.если бы оказалась Президентом вместо Зеленского?
Или у тебя вышкол школы бригадёнышей- лахтинцев с  " НИКОГДА не отвечайте ни на какие вопросы вам!!!"?
нмд, було б краще, в тому плані, що тимошенко все таки розуміє, що руйнувати підвалини держави це не просто злочин, це якийсь геростратизм.
   
нмд, було б краще, в тому плані, що тимошенко все таки розуміє, що руйнувати підвалини держави це не просто злочин, це якийсь геростратизм.
Ответ прочитал.
   
я в курсі. проте ми не ведемо мову ні про Пороха, ні про зе. тема нашоі сьогоднішньоі дискусіі - виборець зе.

Виборці і Зе і По голосували за неофеодалізм і проти реформ
   
нмд, було б краще, в тому плані, що тимошенко все таки розуміє, що руйнувати підвалини держави це не просто злочин, це якийсь геростратизм.
А какие основы государственности разрушает Зеленский (если я правильно перевел підвалини держави).
   
А какие основы государственности разрушает Зеленский (если я правильно перевел підвалини держави).
не ображайтеся, але навряд чи вам варто дописувати на політфорумі, коли ви ставите такі запитання, Поле.
   
А какие основы государственности разрушает Зеленский (если я правильно перевел підвалини держави).


Это было ещё до него - децентрализация разрушила основу - административно-территориальное устройство. А он не хочет восстанавливать основы государственности.
   
Еге ж - не знищив Юльку і юльків.

А як ти уявляєш це знищення?

В сльозах і соплях?   :pooh_lol:
   
не ображайтеся, але навряд чи вам варто дописувати на політфорумі, коли ви ставите такі запитання, Поле.
Я обычный инженер и понимаю так, если есть замечания к работе человека или оборудования, они должны быть обоснованны. Пока я слышу лозунги и выдержки из методичек, а не конкретные замечания. У меня к Зеленскому есть множество претензий, но разрушение государственности - это уже какая-то дроздовщина.   
   
Это было ещё до него - децентрализация разрушила основу - административно-территориальное устройство. А он не хочет восстанавливать основы государственности.
Но это же достижение Гройсманавта. По всем методичкам - это не разрушение, а как раз наоборот, огромное улучшение на местах.
   
Но это же достижение Гройсманавта. По всем методичкам - это не разрушение, а как раз наоборот, огромное улучшение на местах.


Ну, демонтаж народной власти в сёлах - достижение? Кто методички писал?
   
Но это же достижение Гройсманавта. По всем методичкам - это не разрушение, а как раз наоборот, огромное улучшение на местах.

Достижение то достижение. Но никто не хочет сие достижение оценить и шото ж делать.  Или - не знают - что и как? Так мощные ж структуры есть - ОП, ВРУ, КМУ, рада реформ, асоциации всякие местных Влад.
   
Ну, демонтаж народной власти в сёлах - достижение? Кто методички писал?
Так выгода какая от децентрализации на местах: нет денег на больницу, училище,  школу, детский сад и т д, значит, можно закрывать, сверху никто тебе слова не скажет. И государству выгодно: поразъезжаются из сел молодежь, а кто постарше, повымирают. У нас же сейчас принцип: поддержи правительство, кто молодой - уедзжай из страны, кто старше - умри до пенсионного возраста.   
   
Так выгода какая от децентрализации на местах: нет денег на больницу, училище,  школу, детский сад и т д, значит, можно закрывать, сверху никто тебе слова не скажет. И государству выгодно: поразъезжаются из сел молодежь, а кто постарше, повымирают. У нас же сейчас принцип: поддержи правительство, кто молодой - уедзжай из страны, кто старше - умри до пенсионного возраста. 

Шото не видать апологетов децентрализации, вещавших с 2016 года, как все будет за.бцом. А сейчас плачутся, что денег все равно нету. Так работать надо. Но речь о том, что все - тупик: что дальше?
   
Шото не видать апологетов децентрализации, вещавших с 2016 года, как все будет за.бцом. А сейчас плачутся, что денег все равно нету. Так работать надо. Но речь о том, что все - тупик: что дальше?
Спроси у Гройсманавта или на худой конец у Дроздова. Сверху оно наверное, лучше видно, что на местах делается.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія