Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так шо за питання?

Re: Так шо за питання?

Я бачу, тому думаю скріном краще, зараз буду дома телефон підзаряжу, а пояснювати будеш ти, питання я ставила
От постав будьласочка чітко та ясно питання, претензії, тоді і побазаримо.
   
Re: Так шо за питання?

Я бачу, тому думаю скріном краще, зараз буду дома телефон підзаряжу, а пояснювати будеш ти, питання я ставила
Писда тупаяПТУшницяТПушниця, сделай фото екрана, що ти там хочеш скопипастити. Та встав картинку
А що сциш напісати ще раз тут?

Останнє редагування: 24 жовтня 2019 23:14:06 від nativi
   
Re: Так шо за питання?

Треба почекати - в неї зарядка закінчилася  :laugh:
   
Re: Так шо за питання?

Писда тупая, сделай фото екрана, що ти там хочеш скопипастити. Та встав картинку
А що сциш напісати ще раз тут?

Довбешка ти синя, коли телефон розряджений він на фоточках і скрінах вирубається
На  , жери


Яке лять слово в цьому реченні ти не зрозуміла ? Що тобі ту не пряме ? Га ? Напилося, будь людиною , ніт , лізе на роги
Що ти не розумієш ? Що саме не доходить в затуманену бошку ?

   
Re: Так шо за питання?

О.....от тварюка прихильники певної політсили....
І одразу почала крутитися, як глиста  :facepalm1:
Ще й буха як чіп - увесь час тільки про бухло і торочить :)))
   
Re: Так шо за питання?

Довбешка ти синя, коли телефон розряджений він на фоточках і скрінах вирубається
На  , жери


Яке лять слово в цьому реченні ти не зрозуміла ? Що тобі ту не пряме ? Га ? Напилося, будь людиною , ніт , лізе на роги
Що ти не розумієш ? Що саме не доходить в затуманену бошку ?
Мне про Йожиху и про 20%, бдлск, поясни)

Так в чем питання? Постав чітко, щоб було усім понятно, даже мені.
   
Re: Так шо за питання?

 :facepalm1:

Коли був срач за йожихині 20 відсотків, ти писала ашотакова, ти збираєш так само гроші, тепер увага , питання
ТИ ТЕЖ БЕРЕШ 20 ВІДСОТКІВ ? Що ти крутишся як вош на гребінці ? Відповідь давай

   
Re: Так шо за питання?

Наталка, вона питає, чи береш ти 20% з надходжень для фронта, як і Йожа ?
   
Re: Так шо за питання?

Наталка, вона питає, чи береш ти 20% з надходжень для фронта, як і Йожа ?
А ты як вважаєш?
   
Re: Так шо за питання?

О.....от тварюка прихильники певної політсили....
І одразу почала крутитися, як глиста  :facepalm1:
Ще й буха як чіп - увесь час тільки про бухло і торочить :)))
Пшла , ховай чоловіка від війни під спідницею, а то при Петюндрі в коморі крупою присипала, а при Зєлі знімуть прям з літака в нац гвардію  B-)
   
Re: Так шо за питання?

А ты як вважаєш?

Звичайно, що ні - навіть такої думки відносно тебе не виникало. Ти порядна людина.
А хламідія, дрім та інша нечисть - вони просто міряють по собі. Бо брехливі злодюжки.
   
Re: Так шо за питання?

А ты як вважаєш?
Афігєнна відповідь, заради неї варо було відкрити окрему гілку

Останнє редагування: 24 жовтня 2019 23:24:41 від SvitLana
   
Re: Так шо за питання?

Пшла , ховай чоловіка від війни під спідницею, а то при Петюндрі в коморі крупою присипала, а при Зєлі знімуть прям з літака в нац гвардію  B-)

 :lol:
Ти свою матню вже в окопи відправила ? чи ні, нєімєнієм оной ?  :gigi:
   
Re: Так шо за питання?

:facepalm1:

Коли був срач за йожихині 20 відсотків, ти писала ашотакова, ти збираєш так само гроші, тепер увага , питання
ТИ ТЕЖ БЕРЕШ 20 ВІДСОТКІВ ? Що ти крутишся як вош на гребінці ? Відповідь давай
Ну вот дай сама собі відповідь, як ти вважаєш, та поясни, чому. В тебе ж, напевне, е відповідь)))

І будь ласка, пораxуй, скількі грошів зібрано.

Останнє редагування: 24 жовтня 2019 23:27:27 від nativi
   
Re: Так шо за питання?

:lol:
Ти свою матню вже в окопи відправила ? чи ні, нєімєнієм оной ?  :gigi:
Прикинь, ми дурні ніщеброди такі, не те що поросячі патріоти алєгархі
   
Re: Так шо за питання?

Афігєнна відповідь, заради неї варо було відкрити окрему гілку

Света, що ти зробила за ці 5 років.
Будку побудувала?
   
Re: Так шо за питання?

Прикинь, ми дурні ніщеброди такі, не те що поросячі патріоти алєгархі

Так що, твоя матня ще не на нулі ? А чого так ? Зєбєня потребує на твою матню - родіна завьот !
Чого ховаєш свого мужічка ? На чужих трупах мрієте виїхати ?
   
Re: Так шо за питання?

Ну вот дай сама собі відповідь, як ти вважаєш, та поясни, чому. В тебе ж, напевне, е відповідь)))

І будь ласка, (x), скількі грошів зібрано.

Що це за дитсадок? То ти питання не розуміла, тепер ти не те що мені, своїй подружайці на нього не відповіла
Які проблеми дати пряму відповідь?
   
Re: Так шо за питання?

Света, що ти зробила за ці 5 років.
Будку побудувала?

Ясно понятно, нєсітє ваші дєнєжкі)
   
Re: Так шо за питання?

Прикинь, ми дурні ніщеброди такі, не те що поросячі патріоти алєгархі
Так шо ты сделала полезного.
   
Re: Так шо за питання?

Свєта врємєнно контужєна внізапно прилетівшим їй в лабєшнік рапаном  :laugh:
   
Re: Так шо за питання?

Так шо ты сделала полезного.
Кому треба той знає, я ж гроші не збираю щоб по 20 відсотків на хлєбушек утримувати
   
Re: Так шо за питання?

Кому треба той знає, я ж гроші не збираю щоб по 20 відсотків на хлєбушек утримувати

Так шо там твоя матня - коли на фронт ?
   
Re: Так шо за питання?

Що це за дитсадок? То ти питання не розуміла, тепер ти не те що мені, своїй подружайці на нього не відповіла
Які проблеми дати пряму відповідь?
Ну от, тількі-но,  не пройшло і півроку, як пояснила, що хтіла спитати,  а як запитуешь, що вона сама з ціого приводу думає - так в кущі ховаеться знов. Знов сциш? Бо знаеш відповідь.
   
Re: Так шо за питання?

Свєта врємєнно контужєна внізапно прилетівшим їй в лабєшнік рапаном  :laugh:
нє врємєнна 100%
   
Re: Так шо за питання?

Наскільки я зрозуміла, запитання виникло внаслідок цілком ...спокійного ставлення адресату запитання до інфи, що Йожиха бере собі 20% з зібраних коштів для фронту
а оскільки адресат також певною мірою займається збиранням грошей з тією ж метою, то запитання цілком логічне і зрозуміле
нє?
   
Re: Так шо за питання?

Ясно понятно, нєсітє ваші дєнєжкі)
Светка, смотри. Я там темку про сбор повыше подняла, чтоб твоей сраке не так тяжело было подняться.
   
Re: Так шо за питання?

Свєта врємєнно контужєна внізапно прилетівшим їй в лабєшнік рапаном  :laugh:

Знаєш, добре що ця гілка є, воно зразу видно чого ви за свиню так землю риєте, ви ж однакові, а з того краника і вам капало, все виявляється просто
Гроші здавати - дурний нарід
Воювати - дурний нарід
Мову вчити - хе, то для плєбса
А розумні "патріоти" грошики шурх - шурх, маладова мужа в комору, а діти, ну так ще не підросли, далі видно буде
   
Re: Так шо за питання?

А от чому зерені баригі вважають, що всі, хто волонтерить - беруть відсоток з цього ?
Тому що самі такі ?
   
Re: Так шо за питання?

Ну от, тількі-но,  не пройшло і півроку, як пояснила, що хтіла спитати,  а як запитуешь, що вона сама з ціого приводу думає - так в кущі ховаеться знов. Знов сциш? Бо знаеш відповідь.
Які пояснення? Я тобі поставила просте як двері питання, є два варіанти відповіді
Так
Ні
Всьо
   
Re: Так шо за питання?

Знаєш, добре що ця гілка є, воно зразу видно чого ви за свиню так землю риєте, ви ж однакові, а з того краника і вам капало, все виявляється просто
Гроші здавати - дурний нарід
Воювати - дурний нарід
Мову вчити - хе, то для плєбса
А розумні "патріоти" грошики шурх - шурх, маладова мужа в комору, а діти, ну так ще не підросли, далі видно буде

Пашел кіздєть гєнєратор бєлага шума - забалтівать тєму  :laugh:
Так де матня ? на фронті вже ? Відповідай, рапаножерка - ти перша почала цю тему.
   
Re: Так шо за питання?

Наскільки я зрозуміла, запитання виникло внаслідок цілком ...спокійного ставлення адресату запитання до інфи, що Йожиха бере собі 20% з зібраних коштів для фронту
а оскільки адресат також певною мірою займається збиранням грошей з тією ж метою, то запитання цілком логічне і зрозуміле
нє?
А чего у вас такой вопрос возник через три года? Или вот Быкова ушла когда? Год назад? Ну так чего тогда не спрашивали?
Где Светина вонючая пасть тогда была?
   
Re: Так шо за питання?

А от чому зерені баригі вважають, що всі, хто волонтерить - беруть відсоток з цього ?
Тому що самі такі ?
Тому що шоколадні валантьори про це самі розказали
І не треба про всі
   
Re: Так шо за питання?

А от чому зерені баригі вважають, що всі, хто волонтерить - беруть відсоток з цього ?
А просто відповісти : "ні, я не беру ніякого відсотка, або - беру, але менший/більший" релігія не дозволяє?
Адже Йожиха теж не заздалегідь повідомила про свій відсоток, чи не так?
   
Re: Так шо за питання?

Nativi - так дай їй відповідь, нехай утреться, зелена пліснява  :bueee:
Бо ці тварі прихильники певної політсили не заспокояться, поки всих волонтерів не обісруть: треба ж хуйлу годити !
   
Re: Так шо за питання?

А чего у вас такой вопрос возник через три года? Или вот Быкова ушла когда? Год назад? Ну так чего тогда не спрашивали?
ну от зараз запитали
вам що, важко відповісти прямо на пряме запитання?
   
Re: Так шо за питання?

Які пояснення? Я тобі поставила просте як двері питання, є два варіанти відповіді
Так
Ні
Всьо
Послушай.А ты вообще кто такая? Ты что - на тепловизор или аптечки высылала? Я перед тобой что ли отчитывпться должна? Твое собачиье дело какое? Твое собачье дело - гавкать из-под шконки.
   
Re: Так шо за питання?

Nativi - так дай їй відповідь, нехай утреться, зелена пліснява  :bueee:
Бо ці тварі прихильники певної політсили не заспокояться, поки всих волонтерів не обісруть: треба ж хуйлу годити !
А скакогох.я??
   
Re: Так шо за питання?

Пашел кіздєть гєнєратор бєлага шума - забалтівать тєму  :laugh:
Так де матня ? на фронті вже ? Відповідай, рапаножерка - ти перша почала цю тему.

Нах пішла, з своїм маладим уклоністом, і донєцкої лярви хєроя прихвати
   
Re: Так шо за питання?

Nativi - так дай їй відповідь, нехай утреться, зелена пліснява  :bueee:
Бо ці тварі прихильники певної політсили не заспокояться, поки всих волонтерів не обісруть: треба ж хуйлу годити !
даремно ви аж так пінитеся
адже йож тоді багатьох ошарашила своїм одкровенням
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія