Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему контрабанда укр сигарет в ес - это преступление?

Украина вероятно имеет какието соглашения со странами по взаимному предотвращению контрабанды.
Ну по сути да, это проблема ЕС.
Для нас контрабанда это когда из ЕС
   
От якего луя на газ эвропэйская цена, а на курево - украинская?
   
От якего луя на газ эвропэйская цена, а на курево - украинская?
ну понятно что нехорошо выходит. евроинтеграторы скоро и ценами на курево в порядок приведут    8-)
   
из категории тех что кроме мовы, виры и вышиванки больше ничего не интересует в этой недостране.
Кацайо вже зовсім охаміло, уберменші в обісраних лаптях
   
Украина вероятно имеет какието соглашения со странами по взаимному предотвращению контрабанды.
Ну по сути да, это проблема ЕС.
Для нас контрабанда это когда из ЕС
Я тут чуть выше интересовался, как поляки препятствовали ввозу в Украину своего автохлама? Ответа так и не получил.
   
Я тут чуть выше интересовался, как поляки препятствовали ввозу в Украину своего автохлама? Ответа так и не получил.
А що той автохлам хтось приховував від митного контролю, чи пробував провести поза зоною митного контролю?
   
Хто тобі таке казав? Давай закон, що забороняє вивіз цигарок. Тоді дальше будем балакати. А так я бачу ти дилетант і дупля не ріжеш в цій темі.
Ты тут про теорию, а я тебе про практику.
   
Ты тут про теорию, а я тебе про практику.
Ти нерубиш ні в теорії ні в практиці.
   
А що той автохлам хтось приховував від митного контролю, чи пробував провести поза зоною митного контролю?

Ну повезут те сигареты твои родычи из львова в открытую, думаешь их так просто пропустят наши мутники?
   
Ты тут про теорию, а я тебе про практику.

Да он экспорт от импорта отличить не может, о чем с такими говорить?
   
Ну повезут те сигареты твои родычи из львова в открытую, думаешь их так просто пропустят наши мутники?
Звичайно пропустять, а що вони їм пред'являть?
   
а украина тут причем?
та тому що є міждержавні угоди і зобов'язання!
 :facepalm:
   
Так автор гілки надасть посилання на закон, що вивіз цигарок з України це злочин? Чи це хвантазії автора?
   
Почитай УК Украины, а конкретно ст. 201 с изменениями и найди там сигареты/табачные изделия.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2052-19
А чого вони повиння бути в тій КК? У нас що за контрабанду цигарок карають позбавленням волі від 3 до 5? Читайте МК
   
Так автор гілки надасть посилання на закон, що вивіз цигарок з України це злочин? Чи це хвантазії автора?
Це не злочин, а адмініміністративне порушення
   
Ще раз питаю: чому китайські митники не боряться з контрабандою китайського хламу в одесі? А навпаки сприяють максимальному експорту, навіть напівбракованих чи небезпечних товарів?
   
Це не злочин, а адмініміністративне порушення
В назві гілки написано "прєступлєніє".
   
Ще раз питаю: чому китайські митники не боряться з контрабандою китайського хламу в одесі? А навпаки сприяють максимальному експорту, навіть напівбракованих чи небезпечних товарів?
Бля, які ви тупі вашу маму. :facepalm1:
Спробуйте щось вивизти з Китаю приховавши від контролю і тоді вам дійде, з чим вони борються, а з чим не борються.
   
Бля, які ви тупі вашу маму. :facepalm1:
Спробуйте щось вивизти з Китаю приховавши від контролю і тоді вам дійде, з чим вони борються, а з чим не борються.
так вивозять же, іграшки що вибухають в руках, контейнери взуття на українські ринки і демпінгують так само як ті заробітчани з цигарками. І китайську митницю це не турбує бо нахуй розстріляють за корупцію.
   
б***ь. Читаєш ФУП і складається враження, що дивишся кіно, Тупий і ще тупіший.   :(
   
Власник винниківської  тютюнової фабрики завалив всю Європу сигаретами , а натомість у Львові всю саму кращу нерухомість скупив і земельні ділянки , на яких будують купу будинків. Ну і садового зараз скидають руками атошників, щоб взагалі все у Львові контролювати.
   
Почитай УК Украины, а конкретно ст. 201 с изменениями и найди там сигареты/табачные изделия.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2052-19

Это та контрабанда за которую сидят. Так же в КК есть контрабанда наркотиков.
А есть еще Митний Кодекс України.
   
Re: почему контрабанда укр сигарет в ес - это преступление?
Пшениця

"Почему контрабанда - это преступление?"
А наркоторговля? А педофілія?

Піздєц, які нековбасники - дикуни.
Ех, не там зняли фільм "The Gods must be crazy"

Останнє редагування: 4 липня 2019 18:29:50 від Пшениця
   
Это та контрабанда за которую сидят. Так же в КК есть контрабанда наркотиков.
А есть еще Митний Кодекс України.
------------------------

там нет статьи по контрабанде, там только админ. порушення митних правил.

нет сейчас товарной контрабанды как нормативного понятия.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія