Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Я розумію, що Вам все одно - але Ви не зрозуміли знов. Технічно АйМесага уходить через інтернет і не рахується взагалі ніяк. Це той же "вайбер" але від Эпла.. :)

Взагалі то iMessage рахується. За використання інтернету. За Вайбер в Україні мобільний інтернет безплатний.

І якщо вже говорити «той же», то це Вайбер той же СМС, здертий із СМС мессенджера. Тому що СМС створено раніше.

:)
   
Про отримувача зрозуміло. Але як айфон знає що потрібно передавати саме аймесседж а не смс?

Не знаю цих технічних деталей. Потрібно спитати в Кука. :)

Але я так гадаю, що айфон перед самою відправкою тексту пробує встановити безпосередній контакт з іншим кінцем. Чи запитує в якогось сервера що там на протилежному кінці. І якщо на іншому кінці айфон, то відправляє як lMessage. І розкрашує колір фону повідомлення у синій колір. Якщо ж щось інше, то відправляє як звичайну есемеску, відповідно колір фону зелений.
   
І розцінюється і рахується як есемеска
Взагалі то iMessage рахується. За використання інтернету.
Розумієте в чім справа - якщо у Вас версії за півгодини міняються на 180градусів   - то про "взагалі" краще не треба.. А то виглядаєте ще смішніше ніж Ви є.. :)
   
Розумієте в чім справа - якщо у Вас версії за півгодини міняються на 180градусів   - то про "взагалі" краще не треба.. А то виглядаєте ще смішніше ніж Ви є.. :)

Продемонструйте заміни. Та ще на 180 градусів.
   
Не знаю цих технічних деталей. Потрібно спитати в Кука. :)

Але я так гадаю, що айфон перед самою відправкою тексту пробує встановити безпосередній контакт з іншим кінцем. Чи запитує в якогось сервера що там на протилежному кінці. І якщо на іншому кінці айфон, то відправляє як lMessage. І розкрашує колір фону повідомлення у синій колір. Якщо ж щось інше, то відправляє як звичайну есемеску, відповідно колір фону зелений.
О! Напрямок думок правильний. Про сервер вірно, бо інакше взнати неможливо.
Тепер інше питання - якими фізичними каналами передаються смс і якими аймесседж?
Це, до речі, буде і відповіддю теми.
   
О! Напрямок думок правильний. Про сервер вірно, бо інакше взнати неможливо.
Тепер інше питання - якими фізичними каналами передаються смс і якими аймесседж?
Це, до речі, буде і відповіддю теми.
пропал куда-то наш Маковей, потому что сказать нечего.

"Шифрованные" СМСки - это мощное заявление, но вот как на самом деле работает шифрование в мессенджере Айфона и ни о каких СМСках, конечно же, речь не идет

Как работает шифрование в iMessage

Шифрование в iMessage  работает точно так же как и в Вайбере, телеграмме или в вотсаппе, старина Маковей об этом не знал и называл сообщения в мессенджере по старинке "СМСками" :)
   
О! Напрямок думок правильний. Про сервер вірно, бо інакше взнати неможливо.
Тепер інше питання - якими фізичними каналами передаються смс і якими аймесседж?
Це, до речі, буде і відповіддю теми.

Ну панєслась… гра в технічні терміни і технічні деталі. Так завалюють будь яку принципову гілку.

Добре. Не гарантую точність термінів. Есемес проходить через мобільний звязок, як і мобільний голосовий звязок. А аймесседж через мобільний інтернет або вайфай, хотспот чи щось тому подібне.

Що це міняє?

Що далі? Які частоти, амплітуди, потужність і інше?
   
Принциповим є факт, що українців ЗАГНАЛИ в підконтрольні московитам месседжери. Щоб більшість населення сиділо на тих гебешних шнягах і військові хочуть того чи ні змушені були також користуватись тими гебешними сервісами. Хоча б для спілкування із членами своїх сімей. Цього цілком достатньо.

А які там канали-частоти то все технічний білий шум.
   
Принциповим є факт, що українців ЗАГНАЛИ в підконтрольні московитам месседжери. Щоб більшість населення сиділо на тих гебешних шнягах і військові хочуть того чи ні змушені були також користуватись тими гебешними сервісами. Хоча б для спілкування із членами своїх сімей. Цього цілком достатньо.

А які там канали-частоти то все технічний білий шум.
гуманитарий продолжает пороть чушь. Недорогие шифрованные СМСки  спасут Украину - рецепт от Маковея
   
обычно достаточно 1-2 мессенджера. Студент - телеграм, домохозяйка - вайбер и т.п.
Ладно телеграм еще можно подозревать  в связях с москалями из-за Дурова, но Вайбер каким боком к раше? Единственный зашквар - они согласились разместить сервера, которые хранят данные российских пользователей,  на территории раши

вайбер создавался рашкой, разрабатывался в Белорусии (переехали они уже или нет - я не в курсе)
То, что изобразили перенос  к японцам, не означает вообще ничего. А зашквар с серверами в рашке, к которым пустили ФСБ - всем зашкварам зашквар
проект изначально делался под рашку
   
Принциповим є факт, що українців ЗАГНАЛИ в підконтрольні московитам месседжери
назви популярний месенджер, куди можна перебратися?
Є варіанти?
Скайп - повне гівно й майкрософт повністю контролює там дані, бо УВЕСЬ трафік їде виключно через їх сервери
Ще які варіанти?
   
вайбер создавался рашкой, разрабатывался в Белорусии (переехали они уже или нет - я не в курсе)
То, что изобразили перенос  к японцам, не означает вообще ничего. А зашквар с серверами в рашке, к которым пустили ФСБ - всем зашкварам зашквар
проект изначально делался под рашку

 (tu)

Таки ще є в Україні люди з відкритими очима і ясною головою.
   
назви популярний месенджер, куди можна перебратися?
Є варіанти?
Скайп - повне гівно й майкрософт повністю контролює там дані, бо УВЕСЬ трафік їде виключно через їх сервери
Ще які варіанти?

Не можу нічого порадити. В кожного свої потреби і смаки.

Те що Скайп контролює Майкрософт а аймеседж Еппл, так всі мессенджери так чи інакше контролюються. Тут питання лише в тому ХТО контролює. Якщо американці - то нормуль. Якщо московити - відразу в топку.

Мені Гуголь постійно присилає повідомлення, що пора збиратись на роботу і сьогодні потрібно виїхати на 20 хв раніше тому що на моєму звичному маршруті аварія. Сьогодні всіх так чи інакше контролюють. А може і не так чи інакше, а ТОТАЛЬНО.
   
назви популярний месенджер, куди можна перебратися?
Є варіанти?
Скайп - повне гівно й майкрософт повністю контролює там дані, бо УВЕСЬ трафік їде виключно через їх сервери
Ще які варіанти?
в Украине один из самых популярных - ФБ месенджер, Вотсапп тот же.

Мне наплевать на Вайбер, но в той же раше самый популярный - вотсапп, который реально шифрует сообщения

Если бы кегебисты готовили Вайбер в качестве основного мессенджера для контроля населения, то они бы, как минимум не заявляли бы громогласно, что по требованию Роспотребнадзора размещают сервера для раши в самой раше. Понятно, что такое объявление отпугнет население от использования мессенджера
   
Кстати, про шифрование.
Любопытно что тема с BlackBerry не взлетела в Украине именно по причине дороговизны для нашего рынка, при этом в Северной Америке и Западной Европе была очень популярна в госах и коммерческом сегменте.
   
уже 5 веток ТС несет безграмотный конспирологический бред
и упертый же. как все "заговорщики"
   
в Украине один из самых популярных - ФБ месенджер, Вотсапп тот же.

Мне наплевать на Вайбер, но в той же раше самый популярный - вотсапп, который реально шифрует сообщения

и как раз вот эта популярность и отпугивает
если сюда добавить, что вотсап - это фейсбук, добавить отношение Цукерберга вообще и команды модераторов сегмента CIS в частности к Украине, вырисовывается очень неблагоприятная картинка
и да, кацапы уже подготовили законодательную базу насчет обязаловки размещения серверов: либо ставишь сервера у них, либо вали к (х)

Касательно "шифрования сообщений". Что он тама "шифрует"? Трафик до своих серверов? Вотсап НЕ p2p приложение! Все прогоняется через их сервера, а, значит, они полностью контролируют трафик и могут его читать.
   
Те що Скайп контролює Майкрософт а аймеседж Еппл, так всі мессенджери так чи інакше контролюються. Тут питання лише в тому ХТО контролює. Якщо американці - то нормуль. Якщо московити - відразу в топку.

я вже колись писав - скайп я безжалісно виніс нах у той день, коли піймав його "за руку" на спробі несанкціоновано без попередження залізти до мого keystore
мені пофігу, хто там його контролює - мої ключі то мої ключі й іншим до них зась!

   
Если бы кегебисты готовили Вайбер в качестве основного мессенджера для контроля населения, то они бы, как минимум не заявляли бы громогласно, что по требованию Роспотребнадзора размещают сервера для раши в самой раше. Понятно, что такое объявление отпугнет население от использования мессенджера

Я, особисто, піймав вайбер на спробі несанкціоновано зробити знімок фронтальною камерою
Справа в тому, що в мене фронтальна камера не над екраном й не посеред екрану - вона в мене механічно виїжджає. Тобто якщо основною камерою можна "втіхаря" щось спробувати зняти, то фронталку я бачу миттєво!
Ця сука під час роботи з ним (здається, я переєреструвався, не дуже пам'ятаю вже подробиці) активувала фронталку. Без питань та попереджень. На звичайних смартах користувач цього б й не помітив.

Я вимушений його тримати (з ряду причин, деякі контакти), але права в нього зарізані зараз по самий мінімум, ані до телефонної книги, ані до дзвінків/смс ані до камери та місцеположення воно доступу не має


   
Я, особисто, піймав вайбер на спробі несанкціоновано зробити знімок фронтальною камерою
Справа в тому, що в мене фронтальна камера не над екраном й не посеред екрану - вона в мене механічно виїжджає. Тобто якщо основною камерою можна "втіхаря" щось спробувати зняти, то фронталку я бачу миттєво!
Ця сука під час роботи з ним (здається, я переєреструвався, не дуже пам'ятаю вже подробиці) активувала фронталку. Без питань та попереджень. На звичайних смартах користувач цього б й не помітив.

Я вимушений його тримати (з ряду причин, деякі контакти), але права в нього зарізані зараз по самий мінімум, ані до телефонної книги, ані до дзвінків/смс ані до камери та місцеположення воно доступу не має
Вот очень я сомневаюсь, что Вайбер начал выдвигать твою механическую камеру и делать селфи самостоятельно, скорее всего - глюк какой-то или сам нажал случайно. Но дело не в этом - понятно что аппликейшены шпионят за пользователем и собирают данные. Не будем вспоминать про Гугл, Эппл, Фейсбук и т.п.

Тема, поднятая Маковеем немного про другое - он нам тут рассказывал, что все канадцы пользуются стандартными SMS до сих пор, я ему почти поверил даже. Что украинцам SMS просто не по карману, т.к. они очень дорогие и украинцы должны пользоваться единственными бесплатными альтернативами - Вайбер и Телеграмм. И все это заговор ФСБ, КГБ и они держат Украину под колпаком.  Но в процессе обсуждения выяснилось, что Маковей путает сообщения в мессенджере и SMS, т.к. в Айфоне они отправляются из одного приложения.

У Маковея в голове все смешалось в кучу - СМСки, тарифы, сообщения в мессенджерах и т.п. Но из этого он смог слепить конспирологическую версию.

Если откинуть в сторону СМСки и рассматривать только мессенджеры - тогда можно поспорить какой мессенджер более безопасный, каким пользоваться а каким лучше нет.
   
Глянув тарифи. Стільниковий звязок і мобільний інтернет в Україні практично шарові. Коштують сущі копійки.

АЛЕ!

Є кілька заморочок які здорово дивують. Наприклад есемески. Чомусь їх ретельно і окремо рахують і коштують вони чомусь дорого відносно загальних тарифів. Ось один із прикладів в Київстар:


«SMS по Україні

щодня 100 пакетів по 10 SMS — 3,00 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 1,00 грн/SMS
SMS за кордон

щодня пакет по 10 SMS — 10 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 3,00 грн/SMS
МMS

щодня 100 пакетів по 10 МMS — 3,00 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 1,00 грн/МMS»

А ще чомусь окремо рахують і жорстко обмежують дзвінки на інших операторів. Чому?


Для порівняння. У нас тут плани значно дорожчі. Наприклад мій план $60. Інтернету лише 25 гіг. Але безліміт дзвінків по Канаді. Куди завгодно, на будь якого оператора. В тому числі і на стаціонарні лінії. І саме цікаве, що SMS/MMS безліміт по всьому світові, причому такий стан справ практично в усіх планах, навіть досить дешевих.

Чому в Україні так трепетно відносяться до тих есемесок?

1. немає поняття приватності,   особливо доставляють вайберні групи в школах чи в управдомах, там треш блд
2. жадність операторів,  за 2 тижні відпустки поміняв 3 сім-карти, тому що "20 ГБ" трафіку викрадались за 3 дні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія