Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знаєте чому ЗЕ не буде в тюрмі після свого президентства?

Бо він не піде на другий термін, а президентські вибори виграє той, хто йому тюрмою не погрожує :laugh:
Шах і мат всім вчорашнім політикам.
Ну, і карти в руки Зе :super:
   
Пойдет, канешна
   
 :facepalm1:

І цей спортився...
   
Бо втече до Ростова  :laugh:
   
Бо

Будет висеть на гилляке вместе с остальными мордатыми кремлёвскими скотами и старым жидом , который уже всех задолбал.
   
Пойдет и, если не появится кто то из вменяемых конкурентов, еще и выиграет
   
Пойдет, канешна

Нє, для пойдет треба буде прохати, а я не буду.
Так що не пойдет
   
Тому що порох його пощадить?
Саже я ж не він... я не він..

   
тому що як не брати до уваги політичну тріскотню порохоботів, то Зе не зробив поки нічого, що хоч теоретично тягнуло би на судове покарання у майбутньому
   
я не він..
Ей, невін, ти шо, забув шо проспорив, чьмо? Забув, шо так і не дав цитату пороса "путнд убійца", чьмо іпане?
   
Не загадуй так далеко....
   
тому що як не брати до уваги політичну тріскотню порохоботів, то Зе не зробив поки нічого, що хоч теоретично тягнуло би на судове покарання у майбутньому

Він наробив дуже бага то чого.. Починаючи з незаконного розпуску ради.
А також коли вспливу плівочки як зе планував посадити Пороха... ой буде шкандаль.
   
Не загадуй так далеко....

Только-только был 2019 год
   
ой буде шкандаль
Вали нафуй на місяць, гівенце проспоривше, і не буде ойшкандалю :D
   
Нє, для пойдет треба буде прохати, а я не буду.
Так що не пойдет

Та ви його тепер з тієї президентської табуретки не сковирнете.

І на другий срок кловун побіжить, аж підстрибувати буде.

Чхати він хоче на ваші прохання чи не прохання.
   
також коли вспливу плівочки як зе планував посадити Пороха... ой буде шкандаль.

 :gigi:
   
Погроза тюрмою лине тіко від прихильників ЄС, ОПЗЖ, можливо й від інших умовно хоробрих політиків.
Тобто, вони сподіваються на якийсь реванш.
Але дзуськи, їм вже не дадуть поруліть.
І, усвідомлюючи це, Зе має розв'язані руки.
Трєпєщітє, карочє, старьйо :D
   
тому що як не брати до уваги політичну тріскотню порохоботів, то Зе не зробив поки нічого, що хоч теоретично тягнуло би на судове покарання у майбутньому

А Юля - зробила?  B-)
   
Тому що порох його пощадить?

Кстати ,да. И когда эту зеленую мерзость будут развешивать по гиллякам ,Порох будет включать Европу в отношении зелёной слизии и что-то там говорить о правосудии которое это  зелёное дерьмо и уничтожило. На тот момент только гилляка ,а правосудие придется создавать заново после этой зелёной мерзости. 
   
Бо він не піде на другий термін, а президентські вибори виграє той, хто йому тюрмою не погрожує :laugh:
Шах і мат всім вчорашнім політикам.
Ну, і карти в руки Зе :super:

Ну такоє )

Його поки що немає за що, обдрочєнцам налік не возив, зелених коридорів не мутив
   
"немає за що"  :laugh:
прихильники певної політсили такі оптимісти  :gigi:
   
"немає за що"  :laugh:
проспоривше чьмошне гівенце. Тьху.
   
Та ви його тепер з тієї президентської табуретки не сковирнете.
І на другий срок кловун побіжить, аж підстрибувати буде.
Чхати він хоче на ваші прохання чи не прохання.

И когда пламенные сторонники Петра увидят сногсшибательные проценты голосов украинцев за Зелю - у них произойдет страшное потрясение... :)
   
"немає за що"  :laugh:
прихильники певної політсили такі оптимісти  :gigi:

Так інший, такий самий не системний през, схоче тіко подякувати Зе за дотримання законності під час виборів, а не влаштовувати йому якісь тюремні строки на догоду порохохвілам :)
   
И когда пламенные сторонники Петра увидят сногсшибательные проценты голосов украинцев за Зелю - у них произойдет страшное потрясение... :)

Два рази в одну воду не входять.
   
Так інший, такий самий не системний през, схоче тіко подякувати Зе за дотримання законності під час виборів, а не влаштовувати йому якісь тюремні строки на догоду порохохвілам :)

Дякую, "несистемних презів" нам більше не потрібно.

Несистемний през це як....  позалікарняний хірург.. позаповітряний пілот.. тощо.
   
Та ну який там другий термін?!!! Йому не довго залишилося. Взагалі все залежить,як не дивно,він нього. Перестане істерити,то може трохи ,прикрившись Ковідом та Х...йлом,ще трохи протриматися,хоча малоімовірно,но може. Але він сам себе ухойдакає. Я ж кажу- "ПРАЦЕСС ПАШЕЛ" ( Горбачов), його всі вже обсирають. Спровокує протести та майдани- злетить як хванера над Парижем.

 А воно ж точно не вгомониться.

Там злочинів тьма за Бубочкою. Може уникнути покарання? Може. Якщо швидко звалить у відставку. Відпустять,бо воно дурне. Якщо ні, то на суді воно буде плакати,а у тіточок,тіпа Миросі-порветься серце. :weep:
   
Дякую, "несистемних презів" нам більше не потрібно.

Несистемний през це як....  позалікарняний хірург.. позаповітряний пілот.. тощо.

Хіба він не в системі ОЗУ бєня?
   
Та ну який там другий термін?!!! Йому не довго залишилося.

та-да!!!!  X(

i це був ювiлейний 5000-й вдалий прогноз запорского оракула
   
Та ну який там другий термін?!!! Йому не довго залишилося. Взагалі все залежить,як не дивно,він нього. Перестане істерити,то може трохи ,прикрившись Ковідом та Х...йлом,ще трохи протриматися,хоча малоімовірно,но може. Але він сам себе ухойдакає. Я ж кажу- "ПРАЦЕСС ПАШЕЛ" ( Горбачов), його всі вже обсирають. Спровокує протести та майдани- злетить як хванера над Парижем.

 А воно ж точно не вгомониться.

Там злочинів тьма за Бубочкою. Може уникнути покарання? Може. Якщо швидко звалить у відставку. Відпустять,бо воно дурне. Якщо ні, то на суді воно буде плакати,а у тіточок,тіпа Миросі-порветься серце. :weep:

Ти неуважний.
Я не веду мову про другий термін.
Я зауважую, що після президентсва Зе не буде бажаючих садовити його в тюрму.
Нє, якась частка бажаючих буде, але та частка буде суто маргінальною
   
Та ну який там другий термін?!!! Йому не довго залишилося. Взагалі все залежить,як не дивно,він нього. Перестане істерити,то може трохи ,прикрившись Ковідом та Х...йлом,ще трохи протриматися,хоча малоімовірно,но може. Але він сам себе ухойдакає. Я ж кажу- "ПРАЦЕСС ПАШЕЛ" ( Горбачов), його всі вже обсирають. Спровокує протести та майдани- злетить як хванера над Парижем.

 А воно ж точно не вгомониться.

Там злочинів тьма за Бубочкою. Може уникнути покарання? Може. Якщо швидко звалить у відставку. Відпустять,бо воно дурне. Якщо ні, то на суді воно буде плакати,а у тіточок,тіпа Миросі-порветься серце. :weep:

Дуросьці підкинуть грошей з іншого табора, і рватиме дупу за разумкова аж бігом
   
тому що як не брати до уваги політичну тріскотню порохоботів, то Зе не зробив поки нічого, що хоч теоретично тягнуло би на судове покарання у майбутньому

Заробив, заробив. Якщо, звісно, вважати порохоботами всіх від Богдана й Рябошапки до Любченка - то не заробив.
   
нам більше не потрібно
а потрібно шоб проспоривше, так і не найшовше цитати препиздента-поросі "хуйло убійца" - здрісло з форума на місяць. :D

Останнє редагування: 22 січня 2022 00:23:00 від Ельф
   
Показати зображення...

Навіщо ця риготня тут ?) Кнурю нехай дякує за Мінські
   
И когда пламенные сторонники Петра увидят сногсшибательные проценты голосов украинцев за Зелю - у них произойдет страшное потрясение... :)

Нікада такова ж нє била  :laugh: 
Знову садки дерти будуть  :lol:
   
та-да!!!!  X(

i це був ювiлейний 5000-й вдалий прогноз запорского оракула
   
:facepalm1:

І цей спортився...
Він не спортився, він такий состарту.
   
что в голове у манюпаса, это писец

на что вы жизнь свою тратите?
   
Пойдет и, если не появится кто то из вменяемых конкурентов, еще и выиграет
Да если в 24 году опять будут все знакомые рожи, народ будет сам просить Зеленского пойти на второй срок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія