Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прес-конференція Штабу захисту української землі.

Наприклад Арселор Міттал, Моторсіч. Що вам розповідати, відкриваєте список найбільших платників податків, вони там. А ось державних підприємств там не дуже.

А відсоток успішних до всіх приватизованих не підкажете?

Про МоторСіч - і саме через успішність її змушені продавати китайцям?
   
західного, не нашого.
Вот именно!
Не учат в Харварде тонкостям взяток.
   
Про МоторСіч - і саме через успішність її змушені продавати китайцям?
А где её успешность?
   
Хто, бля?!!!
Начинал в сраном проэктном институте на Ванды.
Кабинет под туалетом вонючим был.
   
А швачки? :)

хочу подивитися на валяльщіц
   
А где её успешность?

Бггг. Ну так то Ви її назвали поря з Арселор Міттал. То до Вас питання.  :laugh:
А, сорі то Псандр. Но слово Іронія Вам невідоме...
   
Начинал в сраном проэктном институте на Ванды.
Кабинет под туалетом вонючим был.

Косюк став успішним за рахунок смоктання українського бюджету. В роки правління Порошенка - необмеженому.
   
А відсоток успішних до всіх приватизованих не підкажете?

Про МоторСіч - і саме через успішність її змушені продавати китайцям?
Відсоток успішності приватних компаній більше ніж державних. Серед державних не збиткові підприємства знайти то вже  щастя. З приводу Моторсічі, була б вона державною там би вже нічого продавати було б.
   
Косюк став успішним за рахунок смоктання українського бюджету. В роки правління Порошенка - необмеженому.

А что именно Косюк смокчет из украинского бюджета?
   
Косюк став успішним за рахунок смоктання українського бюджету
А Боинг или Локхид нет?
   
А что именно Косюк смокчет из украинского бюджета?
НДС и субсидии, которые потом мгновенно идут в дивиденды.
   
НДС и субсидии, которые потом мгновенно идут в дивиденды.
Без дотацій Косюк би не піднявся так, але в мінусі він би точно не був.
   
Без дотацій Косюк би не піднявся так, але в мінусі він би точно не був.
Безусловно.
   
Без дотацій Косюк би не піднявся так, але в мінусі він би точно не був.
Може хоч би народ не травив своїми ядохімічними курами
   
А в чем была его эффективность?
Не хочу ковыряться в его экономических показателях до приватизации.
Ещё примеры есть?

артемсіль  :lol:
   
Не знаю-не знаю: по КУ земля моя и я никому её продавать не собираюсь. Если кто-то захотел реальных революций - его проблемы.
Кацап, тобі тут хіба 2 м2 може рєально обломитись
   
Може хоч би народ не травив своїми ядохімічними курами
А скільки державних підприємств нас зараз травлять курятиною ніхто не підкаже? :)
   
НДС и субсидии, которые потом мгновенно идут в дивиденды.

Ну НДС это возврат того что он заплатил. Так что это мимо.
Субсидии на компенсацию части расходов на строительство новых объектов это да.
Но это вопрос политики государства

Посмотрел их финансовый отчёт. Каким то образом они налог на прибыль не платят.
В основном в е их налоги это начисления на зарплату сотрудникам
   
Ну НДС это возврат того что он заплатил. Так что это мимо.
1. Попробуй получить возврат НДС деньгами.
2. Почему НДС не возвращают гражданам?

Думай- те!
   
Вам би НІК " Слава КПРС".
Зачем? Я как раз об обратном: советский опыт реализации коммунистических идей вполне провальный, но на ошибках учатся... нормальные люди. Кстати, столь же провальный опыт американского монетарного гегемонизма.
   
Зачем? Я как раз об обратном: советский опыт реализации коммунистических идей вполне провальный, но на ошибках учатся... нормальные люди. Кстати, столь же провальный опыт американского монетарного гегемонизма.
Ідеї рівності не те що провальні, вони фантастичні.
   
А відсоток успішних до всіх приватизованих не підкажете?

Про МоторСіч - і саме через успішність її змушені продавати китайцям?
Вопрос эффективности использования советского наследия сложен и спекулятивен. Но расцвет махровейшей коррупции освящённой диким капитализмом просто катострофичен.
   
Ідеї рівності не те що провальні, вони фантастичні.
Это при их профанации! В интерпретации шариковых. Ты согласен признать себя существом третьего сорта, обязанным слепо подчинятся тому, кто объявит себя высшим созданием?
   
1. Попробуй получить возврат НДС деньгами.
2. Почему НДС не возвращают гражданам?

Думай- те!
Кстати механизм возврата гражданам есть, но требует громоздкой и кропотливой бухгалтерской работы, а потому его фактически нет.
   
Кацап, тобі тут хіба 2 м2 може рєально обломитись
Ещё не вечер... О себе позаботься....
   
Відсоток успішності приватних компаній більше ніж державних. Серед державних не збиткові підприємства знайти то вже  щастя. З приводу Моторсічі, була б вона державною там би вже нічого продавати було б.
Тут есть важный момент: а какова цель государственного контроля предприятия? Она далеко не в получении сиюминутной максимальной прибыли. Цель частника именно в этом, причём, почти всегда, с лавированием и обходом требований законодательства.
   
Це холопській стогін. Звісно, що з землею наї....уть. Це так просто,що навіть 5-тирічний син бізнесмена середньої ланки назве декілька способів. B-)  Я назву 10-ток зразу ж...І мабуть з півсотні,якщо сісти та подумати. Але наші холопи не здатні нічого зрозуміти.
 Можу тільки сказати що:

1. Землю збираються попродавати і нажитися саме ЗЕлень та олігархи,що його підтримують

2."Мудачуки" проти,бо вони самі це хотіли,але по домбасячому не виходить,хоча своє вони візьмуть в кінцевому результаті.

3. Землю продавати можна і навіть ПОТРІБНО,але не по такому Закону. Треба зробити декілька поступових кроків. Але ЗЕлень не дарма поспішає у турбо режимі.

 Якщо якось щось затягнеться з ЗЕленню,то УСІ САМІ побачать чим усе закінчиться.

 А що до протестів,то холопи-це не так робиться. Це як у Шевченка:

 Неначе люди подуріли!
 Німі на панщину ідуть
 І діточок з собой ведуть.
  :facepalm:
   
Це холопській стогін. Звісно, що з землею наї....уть. Це так просто,що навіть 5-тирічний син бізнесмена середньої ланки назве декілька способів. B-)  Я назву 10-ток зразу ж...І мабуть з півсотні,якщо сісти та подумати. Але наші холопи не здатні нічого зрозуміти.
 Можу тільки сказати що:

1. Землю збираються попродавати і нажитися саме ЗЕлень та олігархи,що його підтримують

2."Мудачуки" проти,бо вони самі це хотіли,але по домбасячому не виходить,хоча своє вони візьмуть в кінцевому результаті.

3. Землю продавати можна і навіть ПОТРІБНО,але не по такому Закону. Треба зробити декілька поступових кроків. Але ЗЕлень не дарма поспішає у турбо режимі.

 Якщо якось щось затягнеться з ЗЕленню,то УСІ САМІ побачать чим усе закінчиться.

 А що до протестів,то холопи-це не так робиться. Це як у Шевченка:

 Неначе люди подуріли!
 Німі на панщину ідуть
 І діточок з собой ведуть.
  :facepalm:
Есть конкретные предложения?
   
Земельний Кодекс прийнято 2001 року саме ним встановлювалась заборона купівлі продажу земель с/г призначення.
(до цього с/г земля була предметом купівлі продажу, але ажіотажу на ринку не було)

З 2001 р. по 2020 рік в Україні змінились чотири президенти і вся школота яка була навколо них мала всі можливості
прийняти такий як їм бачилось Закон про ринок землі, скасувати мораторій і озолотитись
але чомусь ніхто не скористався таким "очевидним і простим" способом збагачення.

Виходить не приймати цей закон було вигідніше ніж приймати.
Наявність мораторію вигідніше ніж його відсутність.

На цьому штаб захисту заробітків і стоїть. 


   
В принципе, лишать людей права распоряжаться своим имуществом - это тоже в корне неправильно. Кстати, все равно хотят в 50-км зоне от всех границ таки не дать людям права распоряжаться своей землей. Агрессора это вряд ли остановит, а фермерам там гешефт - можно платить 2 копейки аренды. Я даже знаю, кто это пролоббировал.
   
Есть конкретные предложения?
================================
 Звісно. Я читав той ср...тий Закон. Там багато зауважень. Державні землі,наприклад, нехай навіть обробляють ті ж Агрохолдинги,але українські. Їх поки що в резерв. Не продавати,нехай арендують. А вони хочуть розпродати. Паї продавати не за кадастровою ціною,а за ціною його власника. Але вартість буде вирішувати Держава, ну місцеві ЗЕлені Ради і це буде копійки. Земля не може бути кредитною заставою ,якщо вона переде у власність банку, перед іноземними позичальниками банка. Тільки аукціон серед українських покупців. Об'єднання паїв треба оформлювати як кооператив, але без права застави на цю землю при отриманні кредитів в банках з іноземним капіталом. Члени кооперативу усі без винятку повинні давати індивідуальну згоду на заставу,ніяк не більшість. Передача землі,при банкрутстві не розповсюджується на врожаї, тільки після його збирання та реалізації. Спеціалізовані ЗЕМЕЛЬНІ СУДИ...та ще багато чого...тут праці море.
   
Тут есть важный момент: а какова цель государственного контроля предприятия? Она далеко не в получении сиюминутной максимальной прибыли. Цель частника именно в этом, причём, почти всегда, с лавированием и обходом требований законодательства.
Значить дивимося. Державні підприємства в Україні в основній масі збиткові, мають борги по зарплаті й податках. Тепер дивимось як держава розпоряджається землею. Є таке собі державне підприємство 'Конярство України', за 2018 рік принесло державі прибуток 29 тисяч гривень. В користуванні має 56 тисяч гектарів землі. Банально здавши землю в оренду по 1000грн за гектар держава отримала б 56 мільйонів грн прибутку не відриваючи дупу від стільця.
   
================================
 Звісно. Я читав той ср...тий Закон. Там багато зауважень. Державні землі,наприклад, нехай навіть обробляють ті ж Агрохолдинги,але українські. Їх поки що в резерв. Не продавати,нехай арендують. А вони хочуть розпродати. Паї продавати не за кадастровою ціною,а за ціною його власника. Але вартість буде вирішувати Держава, ну місцеві ЗЕлені Ради і це буде копійки. Земля не може бути кредитною заставою ,якщо вона переде у власність банку, перед іноземними позичальниками банка. Тільки аукціон серед українських покупців. Об'єднання паїв треба оформлювати як кооператив, але без права застави на цю землю при отриманні кредитів в банках з іноземним капіталом. Члени кооперативу усі без винятку повинні давати індивідуальну згоду на заставу,ніяк не більшість. Передача землі,при банкрутстві не розповсюджується на врожаї, тільки після його збирання та реалізації. Спеціалізовані ЗЕМЕЛЬНІ СУДИ...та ще багато чого...тут праці море.
Я не читал и не собираюсь, не вижу необходимости. Но наберусь наглости задать такой вопрос: готов ли ты воевать за землю принадлежащему другому человеку? Вот просто потому, что в законе пропишут: ты обязан.
   
Значить дивимося. Державні підприємства в Україні в основній масі збиткові, мають борги по зарплаті й податках. Тепер дивимось як держава розпоряджається землею. Є таке собі державне підприємство 'Конярство України', за 2018 рік принесло державі прибуток 29 тисяч гривень. В користуванні має 56 тисяч гектарів землі. Банально здавши землю в оренду по 1000грн за гектар держава отримала б 56 мільйонів грн прибутку не відриваючи дупу від стільця.
Ты готов отказаться от своей законной части этой суммы, признав себя никчёмным хозяином, обязанным продать свою собственность?
   
Я не читал и не собираюсь, не вижу необходимости. Но наберусь наглости задать такой вопрос: готов ли ты воевать за землю принадлежащему другому человеку? Вот просто потому, что в законе пропишут: ты обязан.
===============================
Как это могут прописать в Законе? Напиши еще,что я обязан воевать за твою машину. Если холопам пох-их дело. Правда стране будет по итогу,кирдык. Поэтому я против. Наверное и вышел бы...но ты видишь СКОЛЬКО ВЫШЛО? Мало. Если им пох,то ЧТО ДЕЛАТЬ МНЕ?
   
Ты готов отказаться от своей законной части этой суммы, признав себя никчёмным хозяином, обязанным продать свою собственность?
Сепарок, ответь:
Чей Крым?
   
===============================
Как это могут прописать в Законе? Напиши еще,что я обязан воевать за твою машину. Если холопам пох-их дело. Правда стране будет по итогу,кирдык. Поэтому я против. Наверное и вышел бы...но ты видишь СКОЛЬКО ВЫШЛО? Мало. Если им пох,то ЧТО ДЕЛАТЬ МНЕ?
Уже прописано!!! В КУ!!! Я не против, чтобы люди имели собственность, я за, но пусть и все связанные с этим проблемы также сами решают, не за мой счёт.
п.с. Сколько вышло? В ПРЕДЕЛАХ ОДНОГО РАЙОНА!!!
   
Уже прописано!!! В КУ!!! Я не против, чтобы люди имели собственность, я за, но пусть и все связанные с этим проблемы также сами решают, не за мой счёт.
п.с. Сколько вышло? В ПРЕДЕЛАХ ОДНОГО РАЙОНА!!!
Так чей Крым, сепар?
   
Сепарок, ответь:
Чей Крым?
По КУ Крым территория Украины. С тебя ответ на интересующий меня вопрос...
   
По КУ Крым территория Украины. С тебя ответ на интересующий меня вопрос...
а шо такое ку, сепарок?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія