Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карусель Лопінги :)

Карусель Лопінги :)

   
Re: Карусель Лопінги :)

Да, это тема для ФУПа.
   
Re: Карусель Лопінги :)

Что-то никто не обсуждает.
   
Re: Карусель Лопінги :)

О, дякую!

Саме такі були внизу в Маріїнському парку!

Улюблені качелі дитинства.

Змагалися, хто перший зробитть повне коло.

Найважче було самій розхитувати, але я й досі пам'ятаю, як класно було, коли на верхній точці кабіна завмирала і "вагалася", чи таки зробити повне коло, чи таки зірватися вниз і тоді треба було ще розкачувати.

   
Re: Карусель Лопінги :)

До речі, вже забула, як вони називалися і ніяк не могла знайти назву в інтернеті...
   
Re: Карусель Лопінги :)

Что-то никто не обсуждает.

Ти перетворюєшся на міні-Аеліта. Пихи забагато, але ще не вистачає йаду.
   
Re: Карусель Лопінги :)

Что-то никто не обсуждает.
А если обратить внимание на звучащую неподалеку песню на негосударственном языке?
   
Re: Карусель Лопінги :)

як класно було, коли на верхній точці кабіна завмирала і "вагалася", чи таки зробити повне коло, чи таки зірватися вниз і тоді треба було ще розкачувати

Головне вийти на 3/4, і шоб проти часовой стрєлкі :gigi:
   
Re: Карусель Лопінги :)

Білєт коштував 15 коп 3 хвилини 8-)  але це мало :pooh_go:
Купляли одразу 3 білєта шоб не тормозіли :gigi:

P.S.Тормоз там ричагом, висовувається брусок і човгає кабіну
   
Re: Карусель Лопінги :)

 (tu)
   
Re: Карусель Лопінги :)

Я любив  лопинг в двух одноразово поверхнях, але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат
   
Re: Карусель Лопінги :)

але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат


Ще була карусель, металеве коло, там стає молодь стойкі, защеплють на цепку, а потім ця конструкція  обертається під кутом 45 градусів...сцикотно 8-)
   
Re: Карусель Лопінги :)

В парку Дубовий гай(Запоріжжя)був лопінг,-прямокутна рама  яка обертається навколо своєї осі, а також вертикально (верх-низ)
 стаєш ногами в цю раму, тебе кріплять до неї за руки та ноги ременями
сам розгойдуїшся і робиш великі оберти,як на турнику і водночас оберти навколо
Так тренують пілотів і космонавтів  своєї осі в цій рамі
Такожу м.Харківв парку Горького, катався на сидячому лопінгу, теж з різними площинами обертів
Ще разпід креслюю, - це не для всіх.... :)

Останнє редагування: 22 червня 2021 20:46:40 від Болгарин
   
Re: Карусель Лопінги :)

Ну, у шкільному віці мені подобалось. Саме ті, що були на парковій алеї, вниз від Маріїнського парку  :-B 
   
Re: Карусель Лопінги :)

але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат

Ще була карусель, металеве коло, там стає молодь стойкі, защеплють на цепку, а потім ця конструкція  обертається під кутом 45 градусів...сцикотно 8-)

Сюрприз
В нас такие було
   
Re: Карусель Лопінги :)

Зараз такі штуки ще іржавіють на дроп-зонах, де раніше готували десантників-парашутистів.
   
Re: Карусель Лопінги :)

в Комсомольском парке точно такая же была, сначала подумал, что старые съемки оттуда.
   
Re: Карусель Лопінги :)

Нівкі, Комсомольскій парк. Мене так і не пустили на ці пекельні знаряддя, бо був малий. :weep:
   
Re: Карусель Лопінги :)

Нівкі, Комсомольскій парк. Мене так і не пустили на ці пекельні знаряддя, бо був малий. :weep:

о, сосед :-B
   
Re: Карусель Лопінги :)

але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат

Ще була карусель, металеве коло, там стає молодь стойкі, защеплють на цепку, а потім ця конструкція  обертається під кутом 45 градусів...сцикотно 8-)
ромашка называется)

прикольно, когда какой-то ребенок не рассчитает силы (или его родители неправильно оценили), и вдруг блеванет. было-было такое)
   
Re: Карусель Лопінги :)

але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат

Ще була карусель, металеве коло, там стає молодь стойкі, защеплють на цепку, а потім ця конструкція  обертається під кутом 45 градусів...сцикотно 8-)
Потім половина ригали  :D
   
Re: Карусель Лопінги :)

але то не для всіх,треба мати
підготовку фізичну і добрий вістибюлярний апарат

Ще була карусель, металеве коло, там стає молодь стойкі, защеплють на цепку, а потім ця конструкція  обертається під кутом 45 градусів...сцикотно 8-)

 Та карусель Ромашка, про яку Ви написали, можна побачити у тому роліку, що Ви запостили, вона там зліва. Бачите?
   
Re: Карусель Лопінги :)

Сюрприз
В нас такие було

Точно, навєрнно :gigi:
   
Re: Карусель Лопінги :)

Нівкі, Комсомольскій парк. Мене так і не пустили на ці пекельні знаряддя, бо був малий. :weep:
Ну хоч на електртичних машинках був 8-)
   
Re: Карусель Лопінги :)

   
Re: Карусель Лопінги :)

я колись вже дорослою, студентка була, впала в тій кабіні )
це було в харкові.

коли воно летить донизу, ногі відриваються від полу. і руки не втримали тіло. і я трохи політала в невесомості ))))
правда, в кабіні ми були вдвох і мене врятували -поставили на ноги ))
   
Re: Карусель Лопінги :)

https://www.youtube.com/watch?v=KdZvJIB6LVA
Яна такому розважався і хизувався перед своєю дівчиною.
Зібралась купа народу "поглазеть",а вона уміхалась і пишалась..... :blush2:  :dance3: мною
   
Re: Карусель Лопінги :)

Яна такому розважався і хизувався перед своєю дівчиною.
Зібралась купа народу "поглазеть",а вона уміхалась і пишалась..... :blush2:  :dance3: мною
Зачем я это посмотрел... чуть не свалился с дивана, а ощущение, как упомянутых выше детей. :)
   
Re: Карусель Лопінги :)

Яна такому розважався і хизувався перед своєю дівчиною.
Зібралась купа народу "поглазеть",а вона уміхалась і пишалась..... :blush2:  :dance3: мною
Лопинги устанавливались в летных училищах, воинских частях (летных) и доссаф. Лопинги до занять всегда были заблокированы. Разблокировались преподом по физо перед занятиями . Чеки с мезанизмов вращения также снимали в зависимости от упраднения (две или одна плоскость).
Еще были НГК и ПГК последние устанавливались на площадку высотой около двух метров (у нас так было)
 А где Вы крутили лопинг да еще и с девушкой в качестве зрителя ))?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія