Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Luxetenebris, і невже ти думаєш, що Беня, Зю чи Тимошенко заплатять за комуналку твоєї мами?  :facepalm: Доженуть, і ще раз заплатять  :lol:
Щоб зрозуміти хто такий Luxetenebris, потрібно знайти гілку де він описував як до них на фірму у відрядження приїзжав голандець. І як вони його катали по самих дорогих ресторанах, за його ж рахунок.  :D
   
Розказую, як це виглядало свого часу. Зима. Мороз. Приїхав до сестри, а вікна і двері навстіж. Питаю, що таке? Треба газ випалити, щоб не врізали субсидію. Це була типова картина. Тут на ФУПі були теми з подібних приводів. Пригадуйте.
   
чувак сам себе залякує, що без Порошенка буде гірше
а потім дивується, що такий позитив інші не помічають  :lol:
   
А Петину шоблу и всяких прочих олигархов не надо переипать оглоблей ? Только населення ?

Промисловість і бізнес уже давним-давно іпуть оглоблею по газу. В тому числі і за гріхи населення.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 14:30:46 від svo1973
   
Luxetenebris, і невже ти думаєш, що Беня, Зю чи Тимошенко заплатять за комуналку твоєї мами?  :facepalm: Доженуть, і ще раз заплатять  :lol:

ні, комуналку мами я оплачую вже давно.

я не думаю що Беня Зю чи Тимоха оплатить комуналку, мені не потрібно того, мені навіть вже реформ непотрібно .. я просто хочу щоб це все йопнулось, щоб ця держава здохла. вона не має права на існування в такі архітектурі і з таким відношенням до громадян.
Навіть якщо державу не ухайдохають беня,веня, петя, вася... воно еволюційно рано чи пізно здохне з таким станом речей як є. 
   
якщо людина все життя працювала, сплачувала всі внески, ніодного дня не працювала в чорну. І в результаті пенсія не покриває навіть одну комуналку і потрібно ще доплачувати до пенсії щоб заплатити за комуналку. Ну в моєму випадку не біда, я норомально помагаю мамі, але як бути тим пенсіонерам в кого нема дітей ІТшників ? 
Так ты же сам налогов не платишь и плачешь, шо маме не хватает пенсии! :)

Некого раздвоения не замечаешь в этом?
   
Розказую, як це виглядало свого часу. Зима. Мороз. Приїхав до сестри, а вікна і двері навстіж. Питаю, що таке? Треба газ випалити, щоб не врізали субсидію. Це була типова картина. Тут на ФУПі були теми з подібних приводів. Пригадуйте.


Это говорит только об идиотизме правительства
   
якщо людина все життя працювала, сплачувала всі внески, ніодного дня не працювала в чорну. І в результаті пенсія не покриває навіть одну комуналку і потрібно ще доплачувати до пенсії щоб заплатити за комуналку. Ну в моєму випадку не біда, я норомально помагаю мамі, але як бути тим пенсіонерам в кого нема дітей ІТшників ? 

Аж ніхріна ніхто нікому не винен
Пенси мають.  Те що заробили
Сучасні пенсії - результат діяльності самих пенсіонерів

Чи ти не згодег!?
   
Так ты же сам налогов не платишь и плачешь, шо маме не хватает пенсии! :)

Некого раздвоения не замечаешь в этом?

а ти не поміщаєщ що ти пистиш про те що я не плачу податки  :laugh:  я тут якось платіжку навіть постив  :lol:
ПНХ брехун
   
Аж ніхріна ніхто нікому не винен
Пенси мають.  Те що заробили
Сучасні пенсії - результат діяльності самих пенсіонерів

Чи ти не згодег!?

Згоден звичайно , але при цьому не потрібно заливати про позитив і перемоги
   
Это говорит только об идиотизме правительства

Так отож. І такий ідіотизм тривав багато років! І він цей ідіотизм не мав вилізти раком рано чи пізно?
   
Просто то був час, коли Україна могла собі дозволити такий ідіотизм. А зараз прийшов час, коли за нього треба заплатити. Тільки і всього.
   
Згоден звичайно , але при цьому не потрібно заливати про позитив і перемоги

Для одних позитив
Для когось негатив
Для твоїх дітей позитив а тому що витрати на освіту нарешті хоч стали більше 59% витрат на пенсії

І сумарно з медициною перевищують пенсії
Такого не було років 20


   
мені навіть вже реформ непотрібно .. я просто хочу щоб це все йопнулось, щоб ця держава здохла. вона не має права на існування в такі архітектурі і з таким відношенням до громадян.
Навіть якщо державу не ухайдохають беня,веня, петя, вася... воно еволюційно рано чи пізно здохне з таким станом речей як є.
м-да.. але принаймні чесно. а не легше б було просто виїхати і забути про Україну, як кошмарний сон?
   
Якщо телефонує тобі зі своїми проблемами, то ниє. Моя от на днях телефонувала, що хоче внукові 100 євро на день народження переслати. Відчуй різницю.

Яка ж педросня гидотна...
Навіть не відчуває моральних меж, коли краще помовчати.

   
Я коли бачив ті відкриті вікна та двері навстіж посеред зими, уже тоді розумів, що ми за це заплатимо.
   
Просто то був час, коли Україна могла собі дозволити такий ідіотизм. А зараз прийшов час, коли за нього треба заплатити. Тільки і всього.


Поэтому нужно воровать!Л - логика
   
А зараз у нас час РОЗПЛАТИ!!! За багато-багато років ідіотизму. За віру в дружбу народів! За газ в повітря. ЗА ВСЕ!!! А винен влада і педро. Тут треба в першу все населення ставити раком в ряд, і оглоблею!!!
   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Яка ж педросня гидотна...
Навіть не відчуває моральних меж, коли краще помовчати.
По перще я не за Петра. По дреге, що тут аморального? Поясніть.
   
А зараз у нас час РОЗПЛАТИ!!! За багато-багато років ідіотизму. За віру в дружбу народів! За газ в повітря. ЗА ВСЕ!!! А винен влада і педро. Тут треба в першу все населення ставити раком в ряд, і оглоблею!!!

Раніше здавався притомним юзером.

   
я просто хочу щоб це все йопнулось, щоб ця держава здохла.

Для такого випадку треба мати запасний аеродром  - десь відсидітися плануєте? Доки все відбудеться
   
то який же "позитив" вперто не хочуть помічати кляті Українці?

   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив


Росію обійшли. Позитив?  :)
   
По перще я не за Петра. По дреге, що тут аморального? Поясніть.

Вьі не понимаете, что обсуждать чью либо мать, да еще и в негативном контексте -- жалуется, ноет, -- єто нехорошо ?
Вьі кто такой чтобьі оценивать личность его мамьі или ее обстоятельства ?
Єто не говоря уже о том, что переход на личности родственников -- повод лля бана.

   
А зараз у нас час РОЗПЛАТИ!!! За багато-багато років ідіотизму. За віру в дружбу народів! За газ в повітря. ЗА ВСЕ!!! А винен влада і педро. Тут треба в першу все населення ставити раком в ряд, і оглоблею!!!

Надо брать кредиты и разворовывать их со своими друзьями.Так победим!Хуйло не пройдёт!
   
ні, комуналку мами я оплачую вже давно.

я не думаю що Беня Зю чи Тимоха оплатить комуналку, мені не потрібно того, мені навіть вже реформ непотрібно .. я просто хочу щоб це все йопнулось, щоб ця держава здохла. вона не має права на існування в такі архітектурі і з таким відношенням до громадян.
Навіть якщо державу не ухайдохають беня,веня, петя, вася... воно еволюційно рано чи пізно здохне з таким станом речей як є. 

Їдь тоді до свої братьєв по разуму в ДНР. У них такі ж мрії. Тобі дадуть значок з хуйло і автамат...
   


Еще один колбасник вьілез, видящий из Америки в нашей жизни массу позитива (tu)

   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Вьі не понимаете, что обсуждать чью либо мать, да еще и в негативном контексте -- жалуется, ноет, -- єто нехорошо ?
Вьі кто такой чтобьі оценивать личность его мамьі или ее обстоятельства ?
Єто не говоря уже о том, что переход на личности родственников -- повод лля бана.
Де тут перехід на особистості? Він сам виставив свою маму на форум. Я теж маю маму 70 років, теж з мінімальною пенсією. От хочу зрозуміти, чому мені ніколи не телефонує зі своїми проблемами. В розмовах один позитив, коли не приїду, все чисто і наготовлено та і внукам гроші дає. Можливо у нас мами живуть в інших країнах? Так ні.
   
а ти не поміщаєщ що ти пистиш про те що я не плачу податки  :laugh:  я тут якось платіжку навіть постив  :lol:
ПНХ брехун
Ты за метлой следи, убогий.
Какие ты налоги платишь, 5%?
Голодранец на бляхе.
   
Ты за метлой следи, убогий.
Какие ты налоги платишь, 5%?
Голодранец на бляхе.

слідкувати а то що ? в тебе пердак розірве ?  :laugh:

а ну тепер плачу,  але мало  :lol: 
прогрес в тебе  :laugh: 

   
плачу,  але мало
Ну и радуйся маминой пенсии тогда.
И сам такую же будешь получать через 40 лет.
   
Надо брать кредиты и разворовывать их со своими друзьями.Так победим!Хуйло не пройдёт!

Відкрию тобі страшну таємницю. Зараз всі кредити йдуть на виплату попередніх кредитів. Україна щороку бере кредитів менше, ніж віддає. Внаслідок чого наш зовнішній борг скорочується. Але думаю, ти і сам це знаєш. Просто дурником прикидаєшся.
   
Якщо телефонує тобі зі своїми проблемами, то ниє.

Єто вьі, Oleksandr, написали о чужой матери, об обстоятельствах жизни которой не имеете ни малейшего представления.
И вьі даже не понимаете, что єто не корректно как минимум.


   
Бо Юлька будет премьером. Петро традиционно будет в жопе и на парламентских выборов. Пора привыкать - Петро и те кто за него в жопе :)
   
Дуже корисна розмова у нас вийшла. Luxetenebris признався, що топче за Зе, щоб пошвидше неньку угандошить  8-)
   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Єто вьі, Oleksandr, написали о чужой матери, об обстоятельствах жизни которой не имеете ни малейшего представления.
И вьі даже не понимаете, что єто не корректно как минимум.
Я знаю, що у неї є син, цих обставин мені достатньо. Не хочете щоб на форумі обговорювали ваших батькіа, дітей, жінок. Не виносьте їх на форум. Крапка.
   
Я знаю, що у неї є син, цих обставин мені достатньо. Не хочете щоб на форумі обговорювали ваших батькіа, дітей, жінок. Не виносьте їх на форум. Крапка.

За хамские комментарии по отношению к семье юзера -- доповидь и бан. Крапка.

   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Яка у мами може бути пенсія, якщо власний син у кожному другому допису розповідає як він не бажає платити податки, та про свої подальші плани платити ще меньше? Не риторичне питання, чому хтось інший зі своїх податків має платити його мамі пенсію і чи є це моральною позицією?
   
Яка у мами може бути пенсія, якщо власний син у кожному другому допису розповідає як він не бажає платити податки, та про свої подальші плани платити ще меньше? Не риторичне питання, чому хтось інший зі своїх податків має платити його мамі пенсію і чи є це моральною позицією?
Так отож...
   
Дуже корисна розмова у нас вийшла. Luxetenebris признався, що топче за Зе, щоб пошвидше неньку угандошить  8-)

Не Неньку а феодально-криминальную кумовскую мафию.Хотя для вас это видимо одно и то же
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія