Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поголовная бандеризация: украинцев с детства учат ненавидеть Россию [KA]

Если мы не будем ненавидеть кацапов то исчезнем как нация.Беларусы служат живым примером
   
Ще дуже мало в українців ненависті до москальні.
Ніде не висвітлюються "подвиги" москальні в теперішній війні: ні те, як "братья" (не саме хуйло) дострілювали наших поранених під час Іловайського коридору та Дебальцева, ні як катували та катують наших полонених.
Спокійно існує в Україні москальський паханат, попи якого освячують зброю та москальню на вбивства українців.
В нас звучить узкій язик (часто насміхаючись над мовою), узка попса та рок, ТВ-канали говорять узкім язиком.
То де та ненависть?
Неможливо виграти війну, якщо нема ненависті до ворога.
Ворог у нас зараз не лише хуйло. А всі ті, хто його постійно вибирає, хто вчить "хохлов жить", заперечує нашу самоідентичність, тобто всі москалі без винятку.
   
Демонстративная ненависть к русскому народу в целом это исключительно незрелая , инфантильная и во многом лицемерная позиция. Таким поведением, вы укрепляете хуйло и легитимизируете его действия в отношении Украины. Даже Сурков писал, что сейчас есть отчуждение русского народа и власти, а вы по сути спасаете хуйло.
  нету никакого русского народу.
Это раз , а два
Демонстрация ненависти каждый божий день к украинскому народу как миннимум с 2001( приходом во власть куйла) года на всех тв на России вас совершено не смущает.
   
Демонстративная ненависть к русскому народу в целом это исключительно незрелая , инфантильная и во многом лицемерная позиция. Таким поведением, вы укрепляете хуйло и легитимизируете его действия в отношении Украины. Даже Сурков писал, что сейчас есть отчуждение русского народа и власти, а вы по сути спасаете хуйло.
Раз Сурков напиал - читай наоборот, Кремль как огня боится правдивых новостей с Украины, что дело не в ненависти украинцев к россиянам, а неприятии тоталитарного управления кремлёвского режима
   
Вы ничего не делаете на самом деле, а только усугубляете ситуацию. Не ищите возможность, а тупо следуете самым примитивным своим позывам.

Так... Сумно. От ми всю наволоч кацапську знищимо і будемо тужити так каратися. Але будемо живі. Нам буде дуже соромно і сумно. Ну десь так, як пересічному кацапу, зараз сумно і соромно за сучасні і минулі події кацапії в Україні.
   
А за що любити Каінів? За братовбивчу війну?
Онучок та онуків я теж вчу що паРашка - ворог!

Растут будущие уклонистьі (tu)

ЗЕ!дегенератизм - штука наследственная!
   
Демонстративная ненависть к русскому народу в целом это исключительно незрелая , инфантильная и во многом лицемерная позиция. Таким поведением, вы укрепляете хуйло и легитимизируете его действия в отношении Украины. Даже Сурков писал, что сейчас есть отчуждение русского народа и власти, а вы по сути спасаете хуйло.
Багато кацапів, з якими я спілкувався ненавидять хуйла через те, що вважають його сциклом, який не спромігся віддати наказ на бомбардування Києва та Львова. Так шо "отчуждєніє" кацапів і влади, то є не так вже і погано. По суті - хуйло це така собі веганська версія кацапа, кондовий росіянин бажає набагато більше крові аніж кремліни.
   
А яких сумних пісень про "дружбу народів" ми вміємо співати. Ой заслухаєшся!
Хоч зараз в концертному залі "россія" концерт організовуй.
   
Цікаво, а кацапопропагандисти не підозрюють, що це все виключно для того, щоб спостерігати, як палають їхні пердаки?  :gigi:

   
Та господи, кого там "ненавидіть"? Максимум - сприймаю їх як глибоко нещасних людей  :facepalm: Можу ще поржать з вибухаючих пердаків, як та дівчинка з картиною "палаючої Москви"  :gigi:
   
Павлуша, а ти ще той бандерівець!
Семиколенный :)
   
Демонстративная ненависть к русскому народу в целом это исключительно незрелая , инфантильная и во многом лицемерная позиция.

Та ну? А діди, ті що "ваєвалі", так чомусь не вважали. 

Цитувати
Мы знаем все. Мы помним все. Мы поняли: немцы не люди. Отныне слово "немец" для нас самое страшное проклятье. Отныне слово "немец" разряжает ружье. Не будем говорить. Не будем возмущаться. Будем убивать. Если ты не убил за день хотя бы одного немца. твой день пропал. Если ты думаешь, что за тебя немца убьет твой сосед, ты не понял угрозы. Если ты не убьешь немца, немец убьет тебя. Он возьмет твоих и будет мучить их в своей окаянной Германии. Если ты не можешь убить немца пулей, убей немца штыком. Если на твоем участке затишье, если ты ждешь боя, убей немца до боя. Если ты оставишь немца жить, немец повесит русского человека и опозорит русскую женщину. Если ты убил одного немца, убей другого - нет для нас ничего веселее немецких трупов. Не считай дней. Не считай верст. Считай одно: убитых тобою немцев. Убей немца! - это просит старуха-мать. Убей немца! - это молит тебя дитя. Убей немца! - это кричит родная земля. Не промахнись. Не пропусти. Убей!
   
Семиколенный :)

Гламурно -мєлєрований  (P)

Не, ну респект павлу за громадянську позицію звісно
   
Багато кацапів, з якими я спілкувався ненавидять хуйла через те, що вважають його сциклом, який не спромігся віддати наказ на бомбардування Києва та Львова. Так шо "отчуждєніє" кацапів і влади, то є не так вже і погано. По суті - хуйло це така собі веганська версія кацапа, кондовий росіянин бажає набагато більше крові аніж кремліни.

Не віриться. Бо мої 90% кацапів, а я дуже багато з ними перетинався, це - миадінбрадскійнарот . Про адну бомбочьку і мочєніє хахлоф казало лише кілька свинособак, може, навіть і не 10% сумарних, менше.
   
Та ну? А діди, ті що "ваєвалі", так чомусь не вважали. 


Это другое. :lol:
   
Все це мені нагадує ржач з приводу "Чорноморського флоту Рашки"  :gigi: Самий найбільший його ворог - самі кацапи, які систематично його топили при найменшому шухері  :lol:
   
Та господи, кого там "ненавидіть"? Максимум - сприймаю їх як глибоко нещасних людей  :facepalm: Можу ще поржать з вибухаючих пердаків, як та дівчинка з картиною "палаючої Москви"  :gigi:

твоя русофобія недостатня, це потрібно виправляти.
почитай каменти під цим відео на ютубі
   
Не віриться. Бо мої 90% кацапів, а я дуже багато з ними перетинався, це - миадінбрадскійнарот . Про адну бомбочьку і мочєніє хахлоф казало лише кілька свинособак, може, навіть і не 10% сумарних, менше.
Ти трохи не розумієш кацапського мислення. Ми одіннарот дійсно, який роз’єднують кляті біндєравци. А оскільки візуально біндєравцев і адіннарот відрізнити важко, то треба трошки хохлів побомбити, бо як звісно бомби добре відрізняють істинних православних від терористів і біндєр. Кого прибило - той і біндєравєц. Кацапська логіка вона така...
   
Все це мені нагадує ржач з приводу "Чорноморського флоту Рашки"  :gigi: Самий найбільший його ворог - самі кацапи, які систематично його топили при найменшому шухері  :lol:

 11 сентября 1854 года поперёк фарватера, между Константиновской и Александровской батареями, были затоплены семь кораблей: фрегаты «Сизополь», «Флора», корабли «Уриил», «Три Святителя», «Силистрия», «Селафаил», «Варна».  в ноябре — декабре дополнительно были затоплены корабль «Гавриил», купеческое судно и корвет «Пилад». В феврале 1855 года было затоплено ещё шесть судов: корабли «Двенадцать апостолов», «Ростислав», «Святослав», фрегаты «Кагул», «Месемврия», «Мидия». 27 августа 1855 года затопили и остальной флот

В ночь на 28 августа (9 сентября) 1855 года противник овладел ключевой позицией — Малаховым курганом, что предрешило исход Севастопольской обороны. Дальнейшая оборона города не имела смысла. Князь Горчаков за одну ночь перевёл свои войска на северную сторону. Город был подожжён, пороховые погреба — взорваны, военные суда, стоявшие в бухте, — затоплены.

 :laugh:
   
Гламурно -мєлєрований  (P)

Не, ну респект павлу за громадянську позицію звісно
:)  (tu)
   
Анус-Запеканус ! :laugh:

В Сети набирает популярность картинка с маленькой девочкой, которая держит картинку с горящим Кремлем. Украинцы радуются и мечтают, что так и произойдет в самом скором времени. Не замечая, что их собственная страна уже истлела от ненависти и глупости.  :weep:

https://youtu.be/ApcltgbMsNs

 :lol:  [KA]
   
я на чверть кацап і маю там декілька родичів, тому поясню тобі як вони це бачать з їхніх вуст

у них в побуті вважається за норму, набити по п`яні один одному морду, вибити око або зламати руку, пограбувати родича, а потім ще раз набухатися і примиритися

то кінчені люди, які окупацію Криму і війну на Донбасі не вважають чимось негативним, бо це типу родинні справи

не цінують своє та чуже життя і постійно брешуть, цей йобнутий менталітет формувався століттями, тому завжди буде лише так
+============================================+
Саме тому я не хочу мати з кацапами нічого спільного.
Я там працював 6 років і бачив все це сам.
Для них свобода - це абстракція.
   
русь - потомки дикого азиатского племени
+=======================================================+
Руси - міжродове об"єднання слов"ян що жили в басейні річки Рось.
Виникло для спільної боротьби з нападами хазар у 7-9 сторіччах.
А генетика показує таку карту Європи:


Найбільшого поширення R1a має в Середній і Південній Азії, Центральній і Східній Європі серед

лужичан (63 %),
українців (44 %),
поляків (близько 56 %),
росіян (47 %)[12],
у брахманів індійських штатів Західної Бенгалії і Уттар-Прадеш дана гаплогрупа зустрічається з частотою 72 і 67 % відповідно[13],
даргінців (22 %),
хотонів (64 %)[14],
білорусів (50 %),
литовців (34 %),
латишів (39 %),
казанських татар та мишарів (до 34—44 %),
башкирів (26 %) (у башкир Саратовської і Самарської областей до 48 %)[15],
у кубанських ногайців до 50 %[16],
у карачаївців і балкарців до 34 %[17].
Широко поширена в Центральній Азії: у таджиків (68 %),
киргизів (64 %),
памірців (82,5 %)[18][19].
   
В качестве русских добровольцев на Донбассе воевало зеркальное отражение наших националистов. хуйло их туда послал в том числе для утилизации протестных настроений в националистических кругах России.
+===========================================+
Наші захищали СВОЮ землю, а кацапи - агресори.
Різницю відчуваєш?
   
+============================================+
Саме тому я не хочу мати з кацапами нічого спільного.
Я там працював 6 років і бачив все це сам.
Для них свобода - це абстракція.

Хіба хочеш?  Мусиш!

Подхуйлятник-малоросс ЗЕ!дегенерат и кацап ничем не отличаются. Это медецинский факт. Биомусор, засоряющий Землю.

Так что тьі напрасно нос воротишь от своих соплеменников. Ещё прислуживать придётся.

   
Затопление кораблей Черноморского флота в Цемесской бухте произошло 18 июня 1918 года около Новороссийска. Согласно договорённостям, Советское правительство должно было передать Германии свой Черноморский флот, однако не хотело этого делать. Исполнявший обязанности командующего Черноморским флотом капитан 1-го ранга А. И. Тихменев получил официальный приказ привести корабли флота из Новороссийска в Севастополь, где передать их немецким войскам. Он также получил секретный приказ затопить их в бухте Новороссийска. Тихменев после продолжительного раздумья и обсуждения с корабельными комитетами приказал всем кораблям идти в Севастополь. Экипажи многих кораблей отказались делать это и затопили их.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B9_%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%84%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%A6%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%B1%D1%83%D1%85%D1%82%D0%B5

 :gigi:
   
Самое глупое и бесполезное занятие, это строить свою идентичность вокруг ненависти  :facepalm1:  И вы даже не способны понять, почему это так. Так что между вами и теми россиянами, что ненавидят всех вокруг нет разницы.

А кто строит ?? 8-:
Или я должна любить вшей и тараканов? Я брезгую, но жизнь моя вокруг них не вращается.
Так и мы, Украина: ми строим свою страну, сыое убежище для украинцев  Это наша идея. А кацапов- просто презираем. Имеем право.
   
Враг - хуйло и его окружение.
+ 86% ординців
(т.б десь 70 млн голів)
   
Анус-Запеканус ! :laugh:

В Сети набирает популярность картинка с маленькой девочкой, которая держит картинку с горящим Кремлем. Украинцы радуются и мечтают, что так и произойдет в самом скором времени. Не замечая, что их собственная страна уже истлела от ненависти и глупости.  :weep:


лядь, кремлевские пропагандоны во всей красе
оттяпать территорию, нарушив все мыслимые и не мыслимые международные нормы и договора
устроить в центре Квропы гибридную войну
и ходить и спрашивать на каждом углу - За что нас ненавидят :facepalm1:

Вот что у этих существ в башке? Впрос даже не риторический.
   
Картина маслом - кацапи героїчно топлять свій Чорноморський флот k+1 - й раз  :gigi:  :facepalm:
   
Re: [KA]
AI

Яка гарна дівчинка.

Що дивує  [M] ? Чи вони цьомчиків очікували за свою підступність? Вважають решту людей тупими?
   
они его выбирают уже 20 лет подряд, именно от этого психопат и обнаглел до такой степени, что в 21 веке начал отбирать территории, они его таким охуевшим сделали

Кто контролирует зомбоящик и силовиков, тот контролирует и умы людей. Гитлер в свое время провернул туже историю. Народ в целом это всегда ведомые дети.
   
Ще дуже мало в українців ненависті до москальні.
Ніде не висвітлюються "подвиги" москальні в теперішній війні: ні те, як "братья" (не саме хуйло) дострілювали наших поранених під час Іловайського коридору та Дебальцева, ні як катували та катують наших полонених.
Спокійно існує в Україні москальський паханат, попи якого освячують зброю та москальню на вбивства українців.
В нас звучить узкій язик (часто насміхаючись над мовою), узка попса та рок, ТВ-канали говорять узкім язиком.
То де та ненависть?
Неможливо виграти війну, якщо нема ненависті до ворога.
Ворог у нас зараз не лише хуйло. А всі ті, хто його постійно вибирає, хто вчить "хохлов жить", заперечує нашу самоідентичність, тобто всі москалі без винятку.
Натомість миросі лютою ненавистю ненавидять Українського Гетьмана, який зупинив навалу кацапської орди.
   
1. Рашафобія має стати офіційною державною політикою України. Не русофобія - бо це ненависть до етнічних росіян, яких купа серед українських патріотів. Саме рашафобія.
2. Жодна гніда не має права дорікнути Україну в цьому - для відкритої рашафобії існує безліч об'єктивних підстав, насамперед окупація українських територій.
3. За окупацію українських земель москалі отримали від України рашафобію - і це гідна відповідь. Рашафобія, як державна політика, нам вкрай потрібна для того, щоб відвернути розвиток країни від пекла в спрямувати його до цивілізації. Москалі створили всі умови для цього  - дали нам підстави для офіційної рашафобії, через окупацію взяли на себе утримання дотаційних регіонів, кардинально зменшили чисельність проросійського електорату в Україні. За це все ми заплатили тимчасовою втратою контролю над частиною територій, але погодьтеся, ми отримали більше ніж втратили - отримали найсприятливіші умови для реформування України. Нам би ще нормальну владу, яка б змогла скористатися цим.
4. Отже повертати окуповані території треба тільки тоді, коли завершимо справжню реформу країни, значить це випаде на долю наших дітей та онуків. А це означає, що рашафобія  має активно передаватися нащадкам і в родинах, і садках, і в школах.
5. Крим і частина Донбасу залишатимуться українськими допоки в Україні пануватиме офіційна державна рашафобія. Щойно рашафобію в Україні замінить толерастія до рашистів, можна буде вважати, що окуповані землі втрачені назавжди.   
6. Рашафобія означає зміну ставлення до громадян РФ. Презумпція невинуватості до них змінена на презумпцію винуватості. По замовченню громадянин РФ - негідник, але йому надається право довести що це не так. Якщо в моєму курятнику здохла курка, я спочатку шукаю сліди Баширова та Петрова і тільки потім висуваю інші версії.
   
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія