Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гибридная война, риторика, мораль

Гибридная война, риторика, мораль

“Гибридная война предполагает не только пропагандистскую войну, чтобы посеять раздор, разочарование, угнетение внутри Украины, врать о нашей стране, ее руководстве, ее Вооруженных силах, ее народе.

Есть еще одно коварное средство гибридной войны — дестабилизация ситуации внутри страны”.

“Навсегда запомним ..../...../ .... года, события на площади ........., когда украинские герои отдали свою жизнь за мир и спокойствие Киева, остановили провокаторов, которые хотели разжечь огонь войны внутри страны”, - отметил президент.




Останнє редагування: 15 жовтня 2019 09:18:13 від na100ika
   
Re: Гибридная война

   
Re: Гибридная война

хочется заслушать стронников петра великого
   
Re: Гибридная война

А то хуйло нападет
   
Re: Гибридная война



"Президент будет очень сильным. А знаете, чем? Тем уровнем народной поддержки и доверия, которые будут, и вы это увидите. И Майданы не будут влиять на Президента, даже если кому-то сильно захочется. В противном случае, Майдан из воли народа станет просто банальной политтехнологией. А как бороться с технологиями, я знаю"
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

"Народ знает, что делать. И то, что сегодня народ так проводит воскресенье - это значит, что он знает, что делает и он очень любит Украину"
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Не добивайте петрушок. :agree:  Вони краще в Людасовій гілці розкланяються. На запитання давати відповіді не навчені.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Не добивайте петрушок. :agree:  Вони краще в Людасовій гілці розкланяються. На запитання давати відповіді не навчені.

та разве я добиваю?
я напоминаю что осетрина мораль не бывает второй свежести
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

“Гибридная война предполагает не только пропагандистскую войну, чтобы посеять раздор, разочарование, угнетение внутри Украины, врать о нашей стране, ее руководстве, ее Вооруженных силах, ее народе.

Есть еще одно коварное средство гибридной войны — дестабилизация ситуации внутри страны”.

“Навсегда запомним ..../...../ .... года, события на площади ........., когда украинские герои отдали свою жизнь за мир и спокойствие Киева, остановили провокаторов, которые хотели разжечь огонь войны внутри страны”, - отметил президент.
Другими словами гибридную войну против Украины ведут граждане самой Украины.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Масненько говорити-це люба ромська злодійка на базарі зможе.Виберіть собі ще якусь циганку мером Києва,прихильники певної політсили,проекспериментуйте.Була нормальна країна,колосились банани,росли проценти жирів в маслі,ні-прихильники певної політсили в гауптмани.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Ви вси агенти хуйло  :lol:
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

прихильники певної політсили, я вот своими ушами только что слышал что порох против Майдана сейчас...
Так что порох никакого отношения к майдану не имеет, это всё воля народа.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

прихильники певної політсили, я вот своими ушами только что слышал что порох против Майдана сейчас...
Так что порох никакого отношения к майдану не имеет, это всё воля народа.

та никто даже подумать такого не может, вы что.
вам же буквами написано, петро против раскачивания лодки во время войны, поэтому это не его майдан.

а эти люди так, просто так, мимо проходили


Партійці "Європейської солідарності", Софія Федина, Яна Зінкевич, Ірина Фріз, Олег Синютка, Олексій Гончаренко та інші.

Віталій Гайдукевич, журналіст

Катерина Чепура, театральна режисерка, активістка руху "Відсіч"

Антоніна Бузило, очолює громадську організацію "Справа Громад"

Юрій Гудименко, один із засновників партії "Демократична сокира"

Юрій Журавель, лідер гурту "Ot Vinta!"   (музыкант предвыборной агитации)

Володимир Василенко, колишній посол України, професор Національного університету "Києво-Могилянська академія"

В'ячеслав Брюховецький, почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія", Герой України

Йосип Зісельс, дисидент, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України

Сергій Квіт, професор Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Сергій Фоменко, фронтмен гурту "Мандри"  (музыкант предвыборной агитации)

Леонтій Шипілов, доцент Національного університету "Києво-Могилянська академія"

   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Та...у прихильники певної політсили збій у єдиній звивині: як це пєтрушки не слідують завєтам пєтрушки )))
Вам як і кацапам цього не зрозуміти: що ми не за гроші, що ми не за розвал України,що  ми не Петра, а ми проти знищення країни. І якщо ви вважаєте, що це ми знищуємо країну , а не прихильники певної політсили - то це ваші власні полові труднощі .
P.s. і теєто: нехай цепний псяра вашого зебуїнського - Аваков - прибере своїх фсб-шних шлюх. Все рівно очолити та розвалити супротив їм не вдасться .
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

прихильники певної політсили, я вот своими ушами только что слышал что порох против Майдана сейчас...
Так что порох никакого отношения к майдану не имеет, это всё воля народа.

точно, навали прихильники певної політсили, убей их цитатой петра свежей что он против майдана, мочи слуг
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

прихильники певної політсили, я вот своими ушами только что слышал что порох против Майдана сейчас...
Так что порох никакого отношения к майдану не имеет, это всё воля народа.

 (tu)
Просто їм, генетичним кацапам, це неможливо усвідомити: як це - отара і без погонича. Та ще й без грошей ! Так не буває!! Буває - але не у вашому світі.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Такова воля народа прихильники певної політсили
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Та...у прихильники певної політсили збій у єдиній звивині: як це пєтрушки не слідують завєтам пєтрушки )))
Вам як і кацапам цього не зрозуміти: що ми не за гроші, що ми не за розвал України,що  ми не Петра, а ми проти знищення країни. І якщо ви вважаєте, що це ми знищуємо країну , а не Зе - то це ваші власні полові труднощі .
P.s. і теєто: нехай цепний псяра вашого зебуїнського - Аваков - прибере своїх фсб-шних шлюх. Все рівно очолити та розвалити супротив їм не вдасться .

ну они то понятно, фсб, шлюхи, прихильники певної політсили, кацапы

а ви хто? чи є в вас якась стала ознака, щоб надалі вас якось відокремити?
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Такова воля народа прихильники певної політсили

Зараз вони взвиють: ві в мьєньшінствєєє!!!
Тут вони праві: українці в меншості. Так що є великий ризик, що цю війну ми програємо...
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Не шатайте рояль!
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Як відокремити українців ? Та елементарно: армія , мова, віра. І подивіться тепер, як щодо цього себе поводить Зеленський. Якв цінності він проголошує, як планує фінансувати армую і т. інше
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

(tu)
Просто їм, генетичним кацапам, це неможливо усвідомити: як це - отара і без погонича. Та ще й без грошей ! Так не буває!! Буває - але не у вашому світі.

"Кстати, и без подконтрольных КГБ-ФСБ социальных сетей мой украинский народ тоже способен прожить. И, кстати, закон о запрете георгиевских ленточек я тоже подпишу, только от поступит ко мне из Верховной Рады"

"Дорогие украинцы!
Сегодня скажу вам одну вещь, которой публично не говорил никогда. Потому что это очень пафосно, честно говоря. Я люблю Украину. Я точно очень ее люблю. Я люблю свой родной украинский народ. И этим чувством я руководствовался все годы моего нелегкого, поверьте, президентства. За эти годы вам рассказали обо мне много ужасной лжи. Если бы я мог в нее поверить, я бы и сам за себя не проголосовал. Но пройдет время, история все расставит по свои местам""
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Як відокремити українців ? Та елементарно: армія , мова, віра. І подивіться тепер, як щодо цього себе поводить Зеленський. Який цінності він проголошує і т. інше

добре
армія - беремо кейс укроборонпрому та міномети пашиньського, підірвані склади з озброенням
мова - так чому ж Михась Порошенко ії не опанував?
віра? - а як же так сталося ща Філарет який нещодавно був взірцем боротьби за помісну церкву став злинем та усунутий від керівництва?

може наведете ще якихось ознак?
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

прихильники певної політсили на своєму досвіді має прийти до того до чого й петро - армія, віра(в контексті відокремлення від РПЦ), мова.
Просто він у нас трішки ТОРМОЗ.. але то таке. Я в нього вірю! А народ йому підкаже.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

"Еще не придумано той меры, которой можно измерить вклад Патриарха Филарета в борьбу за собственную поместную церковь. Он был, есть и остается духовным лидером украинской церкви, духовным лидером украинского народа. Вот почему принял решение присвоить ему звание "Герой Украины"

"Насколько мне известно, он хотел, чтобы предстоятелем был не Епифаний, а митрополит Винницкий Симеон", - рассказал патриарх.

"Когда архиереи голосовали во втором туре фактически за двух кандидатов, то за Епифания проголосовали 36 епископов, а за Симеона - 28. Так кто эти 28? 2 - московских, 13 - с УАПЦ, а 13 архиереев - с Киевского патриархата. Почему эти архиереи голосовали за кандидата из Московского патриархата? Потому что Порошенко провел работу"
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Що це за флуд цитатами ?
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

добре
армія - беремо кейс укроборонпрому та міномети пашиньського, підірвані склади з озброенням
мова - так чому ж Михась Порошенко ії не опанував?
віра? - а як же так сталося ща Філарет який нещодавно був взірцем боротьби за помісну церкву став злинем та усунутий від керівництва?

може наведете ще якихось ознак?

Хто...мтхась Порошенко ? Яка трегедія....а хто такий михась Порошенко ? Він прєзік, ні ? І доречі: коли вже ваш Зеленський опанує мову ? Вуха в,януть слухати його суржик. Українською володіє на рівні англійської  :D
І робіть вже щось нарешті зі своєю порохозалежністю: це починає втомлювати. Ані поста без Порошенко. Є щось про поточного прєза ?

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 10:17:51 від Бяка
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Зе на своєму досвіді має прийти до того до чого й петро - армія, віра(в контексті відокремлення від РПЦ), мова.
Просто він у нас трішки ТОРМОЗ.. але то таке. Я в нього вірю! А народ йому підкаже.

мову він опанував, залік
армія нікуди не подінется, це і неможливо і стратегія держави, а якщо ще прибпати спритників які на ній заробляють то і досить швидко модернізуется до західних стандартів

а от що до віри. в нас нема у конституціі згадок про те що ми релегійна країна, ми світьска держава. и питання віри, релегійних уподобань не повинно регулюватися з гори. бо це є доволі небезпаечна річ коли обраний частиною суспільства керманич нав'язуе усій країні свое бачення питань віри.

   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

"Народ знает, что делать...
угу, особливо якщо поруч сусід-бандит (Наполеон: территорія - це вирок)
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

P.s. і гб-шнік філарет ніколи мені не був взірцем. А те, що відбувається з церквою зараз - мене влаштовує, щоб про це не верещали гундяївці.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Хто...мтхась Порошенко ? Яка трегедія....а хто такий михась Порошенко ? Він прєзік, ні ? І доречі: коли вже ваш Зеленський опанує мову ? Вуха в,януть слухати його суржик. Українською володіє на рівні англійської  :D
І робіть вже щось нарешті зі своєю порохозалежністю: це починає втомлювати. Ані поста про Порошенко. Є щось про поточного прєза ?

пишу по русски, для ясности. сын президента не в состоянии выучить язык своей страны. имеет ли моральное право такой президент требовать от ВСЕХ без исключения граждан общаться на украинском языке?
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

P.s. і гб-шнік філарет ніколи мені не був взірцем. А те, що відбувається з церквою зараз - мене влаштовує, щоб про це не верещали гундяївці.

филарет гундяеевец?
гбшник?

а за что ж тогда ему Петр героя дал?


"Еще не придумано той меры, которой можно измерить вклад Патриарха Филарета в борьбу за собственную поместную церковь. Он был, есть и остается духовным лидером украинской церкви, духовным лидером украинского народа. Вот почему принял решение присвоить ему звание "Герой Украины"
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

ну а потом иначе

"Я точно не буду обсуждать Филарета. Но вся Украина благодарила его за жертвенность. А сейчас он лишается оснований так думать"

"Наоборот, это испытания, которые сделают украинскую церковь еще крепче. Да, я должен это отметить, замедлились переходы приходов, но процесс продолжается. Я рад тому, как ведет себя его святейшество [вселенский патриарх Варфоломей]. Такой любви к Украине мало кто ожидал, кроме меня, потому что я верил его святейшеству, когда публично обратился в апреле 2018-го"

"Это как зимой ребенок выбегает раздетый на снег делать зарядку, это – закалка. И для нашей церкви это – закалка, которая сделает ее более прочной. Я в этом уверен. Я верю. Люди остаются с церковью. Никто никуда не уходит. А это значит, что церковь не зависит от воли одной личности"
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Я так розумію ти не підтримуєш позицію Азова?

Тому Порошенко нападе, не хуйло, а Порошенко.  :facepalm1: Господи, які ви жалюгідні на Зелену Моніку повелись. І на казки Моніки про те що хтось розхитує а не він хоче здати Україну, реально Він хоче здати Україну, а Ви цього не бажаєте бачити. Як жертви Афериста до ще рік після афери виправдовюуть Афериста. Як це жалюгідно дивитись. :facepalm1:
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Я так розумію у Настойки загострення на повнолуння.
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Корча по слухайте прихильники певної політсили.

   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Я так розумію у Настойки загострення на повнолуння.

ну да, роль макаки кидающейся какашкой ты освоил

а по сути есть что сказать?
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Корча по слухайте прихильники певної політсили.

https://www.youtube.com/watch?v=JclWu5PlYi8

а погодите, корчинский же агент кремля?

"Порошенко, Яценюк и их приспешники - мародеры. Но не стоит паниковать: "все пропало!". Все государства построены негодяями, нет ни одной, созданной святыми. Украинское государство строили совсем не те, кто за нее боролся", - написал Корчинский

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 10:29:39 від na100ika
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

Ну теперь агент кремля прихильники певної політсили  :laugh:
Ирония доли
   
Re: Гибридная война, риторика, мораль

ну да, роль макаки кидающейся какашкой ты освоил

а по сути есть что сказать?
Ти притягнула дурню за вуха, реально за вухза притягнула.

РФ вигідно віділити політиків від народу, тому РФ боти закидує постійно дурню майдан без поілтиків. А тупі вівці і корисні дурні це підтримують.

Партії це струкутури які можуть щоьс організувати і підтримку а любій владі вигідні протести без політики, бо тоді легко розігнати людей без лідера і без структури і органзації. А для РФ легше спровокувати безпорядки..


Не бачити очевидного, це треба вміти. Останій майдан нічого не навчив тебе. Мабуть далі пів року не можеш бачити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія