Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вся вата за Зеленського

Re: Вся вата за Зеленського

ФУП это первый форум на котором я зарегистрировался и сразу же столкнулся с животной ненавистью к русскому языку
Ви зареєструвалися у 2008. В ті часи 90% форуму писало російською. Полистайте архіви.
   
Re: Вся вата за Зеленського

І чим далі тим більше.

Савпадєніє?
Вся вышевата и льготники за сегодняшнююб власть.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата то є бидло. Бидло любить поржать. Зеленський продукує їм поржать. Все співпадає.
У нас на підприємстві є певна історія зарплатні. Підприємство на протязі років мало ріст, навіть коли були кризи. Зарплати старалися тримати трохи вище ніж на ринку праці, через що не було аж надто гострих проблем з працівниками. За Ющенка ЗП виросли нормально, але народу був в стані якогось дискомфорту. Є робота, є відносно нормальні гроші, але приходять додому, включають телевізор і їх починає розривати від дрища... Лік прийшов з Януковичем. Все сталося навпаки - позвільняли половину, ті що залишилися працювали важче. Потім і зарплатня застрягла... Але у всіх був якийсь комфорт, який мені був незрозумілий зовсім.
З війною зарплату зберегли в гривні, а купівельна спроможність у всіх обвалилась. Люди просто стали бідними.
Зараз реально ми перевищили по зарплаті всі чаи, такої зарплати ніколи не було. І мені просто дивно, що у людей знову дискомфорт, вони реально хочуть Юлю, Ляшка, Зеленського. І жоден не може мені пояснити з якого це дива у них має покращитися життя від приходу Юлі чи Зеленського. Компанія трримаєтьс яна кількох людях і вони відкрито кажуть, що не бачать себе в Україні при Юлі чи Зеленському.
В чоум природа такого мазохізму?

Проста людська психологія й нема тут нічого дивного.
Зазвичай людина  - така гнучка істота, що  звикає жити у будь-якому середовищі. Тих, то не може звикнути, суспільство випихує в еміграцію, саджає до в'язниці, або іншим чином прибирає як небезпечну бактерію.
Відповідно наші люди, як й кацапи, хоч й менш упорото, але призвичаїлись жити в перманентному лайні, яке за ці роки вже ототожнюється з особистою "зоною комфорту". 

Тому половина населення готова проголосувати  за "стабільність", тобто щоб усе було як раніше, а тим паче їх не зайопували. Лише дуже зрідка так співпадає, що "стабільність" валиться, влада починає зайопувати, а тут ще й на горизонті з'являється політик, який уособлює в собі зміни на краще. Тобто  манюпас сподівається, що не просто  "та" стабільність повернеться, але й стане більш комфортною. Отак підняли Дрища на прапор, який тупо наїпав і відкотив усе взад, а світова економічна криза остаточно нівелювала й його заслуги на кшталт музею Голодомору тощо. Так само голоснули "запетра-54%", сподіваючись, що він домовиться з Хуйлом, стабілізує ситуацію та ще й  гарним бонусом буде бізвіз - але фуй там. Відповідно ситуація вчергове вирвала людей зі власної старої "зони комфорту", знову не запропонувавши взамін таких сталих покращень, які б сформували нову (європейську, патріотичну  тощо) "зону комфорту".  Тому цілком логічно, що Пеця у підсвідомості пересічного сприймається як зрадник та ворог, а-ля свого часу Дрищ (навіть гірше), а свідомого пояснення людина надати не може.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 07:44:45 від птах Сорока
   
Re: Вся вата за Зеленського

Ви зареєструвалися у 2008. В ті часи 90% форуму писало російською. Полистайте архіви.

І ледве не половина були з Московії. Тваринної ненависті до української мови тут було більше.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата бывает разная.

Самая упоротая, какой по идее не должно было остаться еще в 14м году, (но Петя почемуто приголубил) вся такая вата это Вилкул и Бойко, потом вата чутка иная, это Рабинович с Муркой.

Потом идёт вата мягкая, вата нейтральная, мягкие патриоты, это Зеля.

Поверх Зелиной прослойки ваты кормится Юля, едва захватывая вышивату.

Далее идёт слой зрадое*ов, кто видит широкую дисперсию кандидатов, тут нет вышиваты, помиркованый патриотизм.

А вот дальше идут упоротые, челядь и холопы - вышивата, эти за Петю.

И над ними идут далеко не вышивата, люди обозленные и решительные, ту Кошулинский.

Донбаський світогляд. Ці люди вже обирали нам Януковича, а тепер пхають клоуна-українофоба. Щиро вірячи, що цього разу для них все буде по-іншому.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата то є бидло. Бидло любить поржать. Зеленський продукує їм поржать. Все співпадає.
У нас на підприємстві є певна історія зарплатні. Підприємство на протязі років мало ріст, навіть коли були кризи. Зарплати старалися тримати трохи вище ніж на ринку праці, через що не було аж надто гострих проблем з працівниками. За Ющенка ЗП виросли нормально, але народу був в стані якогось дискомфорту. Є робота, є відносно нормальні гроші, але приходять додому, включають телевізор і їх починає розривати від дрища... Лік прийшов з Януковичем. Все сталося навпаки - позвільняли половину, ті що залишилися працювали важче. Потім і зарплатня застрягла... Але у всіх був якийсь комфорт, який мені був незрозумілий зовсім.
З війною зарплату зберегли в гривні, а купівельна спроможність у всіх обвалилась. Люди просто стали бідними.
Зараз реально ми перевищили по зарплаті всі чаи, такої зарплати ніколи не було. І мені просто дивно, що у людей знову дискомфорт, вони реально хочуть Юлю, Ляшка, Зеленського. І жоден не може мені пояснити з якого це дива у них має покращитися життя від приходу Юлі чи Зеленського. Компанія трримаєтьс яна кількох людях і вони відкрито кажуть, що не бачать себе в Україні при Юлі чи Зеленському.
В чоум природа такого мазохізму? 

вата це не консерватизм чи націоналізм
вата це весь русскій мір від смердючого алкана і чорносотенця до високорафінованих директорів театрів, літераторів і ліберальних манагерів економіки
вата це гіркін, шойгу, кадиров, хуйло, радзіховський, грєф, кох, бєлковський, павловський, чубайс
вата всі ті хто приріс до гнилого коріння російської культури і вважає що з нього може вирости щось нове крім російського месіанського і рабського маразму і повної аморальності
   
Re: Вся вата за Зеленського
DVB

Цитата: DimichD
Вся вышевата и льготники за сегодняшнююб власть.
точно підмічено! і ще алкаші.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Так он и сам как ватник, глаза ватные и хитрые .....

   
Re: Вся вата за Зеленського

Так он и сам как ватник, глаза ватные и хитрые .....



нічого в ньому такого немає- прагматичний російський єврей, експлуатує момент
забаганки ідіотів які кричать зе і регочуть самі з себе його мало цякавлять
   
Re: Вся вата за Зеленського

Петя тоже представлялся полуватникам таким себе умеренным, компромиссным прям как ЗЕ сейчас. В этом секрет его 54%. Если бы ребята только знали... Не видать бы ему тех прОцентов. Ни в жисть. Теперь начинается - коррупция, хуюпция. Всё не то, не правда. Петр разочаровал полуватников вот причина.

Є таке, але ж більшість нашого населення і є полуватники, не можна за 5 років змінити меншовартісне ставлення до рашки, хоча війна виступає каталізатором, але все одно потрібно більше часу щоб позбутися всіх комплексів, які напрацювалися за сотні років. Те що у Порошенко найбільша підтримка саме на Галичині прирікає його на програш. Хоча здається, його ідея в тому, що на сході і півді відсотки у перегонах йому мають зробити всякі Кернеси і Труханови. Але здається це не правильна стратегія.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Так он и сам как ватник, глаза ватные и хитрые .....

Бугога! Це в першу чергу стосується ось кого:

   
Re: Вся вата за Зеленського

нічого в ньому такого немає- прагматичний російський єврей, експлуатує момент
забаганки ідіотів які кричать зе і регочуть самі з себе його мало цякавлять

Невже він теж вимагав від українців вибачень перед своїм народом? Чи водив кацапоцерковні хороводи за зняття заборони в'їзду в куйлостан?  :shuffle:
   
Re: Вся вата за Зеленського

Як жартує людина показує в значній мірі її внутрішній світ.
Внутрішній світ у Зеленсьйкого потворний, якийсь тотально совково-узкомірний з уркаганськими кривляннями, бухими женщінами, матюкливими батьками і навіть матюкливими дітьми.
Oднозначно можна сказати - це не Україна, це потворний покруч узкого міра в Україні
   
Re: Вся вата за Зеленського

Реванш ваты неизбежен. Пора собирать мойдан.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Реванш ваты неизбежен. Пора собирать мойдан.


Вате не светит ни с Зе,ни без
   
Re: Вся вата за Зеленського

   
Re: Вся вата за Зеленського

Вате не светит ни с Зе,ни без

Педро секта говорит что все кто за Зе вата.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Педро секта говорит что все кто за Зе вата.

Ну это такой ход типа если не Петя,то Хуйло
   
Re: Вся вата за Зеленського

 :super:

   
Re: Вся вата за Зеленського

на донбасі уся стареча ватка виключно за бойку або вілкула    8-)
   
Re: Вся вата за Зеленського

Педро секта говорит что все кто за Зе вата.
хто не за підра - той агент кремля    :zrada:
   
Re: Вся вата за Зеленського

Юрий Кравченко
2 год ·
Я буду голосувати за порошенка!
Він обіцяє перемогти корупцію, монополії олігархів, прибрати сепаратистів і свинособак з влади, створити суди, помилувати Супрун і вислухати всіх плачущих хлопчиків.
Ех, шкода що не він був всі ці 5 років президентом. Стільки часу втратили даремно....


 :lol:
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата то є бидло. Бидло любить поржать. Зеленський продукує їм поржать. Все співпадає.
У нас на підприємстві є певна історія зарплатні. Підприємство на протязі років мало ріст, навіть коли були кризи. Зарплати старалися тримати трохи вище ніж на ринку праці, через що не було аж надто гострих проблем з працівниками. За Ющенка ЗП виросли нормально, але народу був в стані якогось дискомфорту. Є робота, є відносно нормальні гроші, але приходять додому, включають телевізор і їх починає розривати від дрища... Лік прийшов з Януковичем. Все сталося навпаки - позвільняли половину, ті що залишилися працювали важче. Потім і зарплатня застрягла... Але у всіх був якийсь комфорт, який мені був незрозумілий зовсім.
З війною зарплату зберегли в гривні, а купівельна спроможність у всіх обвалилась. Люди просто стали бідними.
Зараз реально ми перевищили по зарплаті всі чаи, такої зарплати ніколи не було. І мені просто дивно, що у людей знову дискомфорт, вони реально хочуть Юлю, Ляшка, Зеленського. І жоден не може мені пояснити з якого це дива у них має покращитися життя від приходу Юлі чи Зеленського. Компанія трримаєтьс яна кількох людях і вони відкрито кажуть, що не бачать себе в Україні при Юлі чи Зеленському.
В чоум природа такого мазохізму? 
по ТВ целыми днями говорят шо все хорошо( как при яныке) вот люди и верят ,а сейчас со всех ТВ говорят шо нам п***а ,ты тудешь и 100 штук гривен получать ,но тебе будет телевизор вливать ,шо все плохо ...и ты реально будешь чувствовать дискомфорт.
   
Re: Вся вата за Зеленського


зорьков прискал ...от же ватный уипан
   
Re: Вся вата за Зеленського

Донбаський світогляд. Ці люди вже обирали нам Януковича, а тепер пхають клоуна-українофоба. Щиро вірячи, що цього разу для них все буде по-іншому.

а що нам кульпарківські пхіють?
томаса педруту ?
   
Re: Вся вата за Зеленського

Частично я разделяю вашу тревогу потому что в Зе всегда присутствовало мышебратство,но время идет,люди меняются,как и меняются их взгяды.Петя тоже бегал из партии в партию и кидался в крайности от Ющенко к Януковичу,но тем не менее вы не видите в этом проблемы.Для меня дело не столько в Зе,сколько достало это коррупционное болото с которым Петя не собирается бороться.Был бы кто то из неватных кандидатов с высоким рейтингом,был бы за него.Садовой,Кошулинский и возможно даже Гриц,но у них просто нету шансов,поэтому я за Зе.Тем более что он и на майдане был тоже и в ато ездил и ездит и помогает нашим воинам,поэтому я не могу считать его ватным.Почитайте его программу.Там тот же путь в НАТО и ЕС как и у других кандидатов
Зеленский был на майдане:) я его там ни разу не видел :)
   
Re: Вся вата за Зеленського

Зеленский был на майдане:) я его там ни разу не видел :)

Ну я гуглил и мне попадалось и про него и про бабу которая юлю у них играет.Правда там была оговорка что они выходили за людей,а не за политиков
   
Re: Вся вата за Зеленського

Прогнозую у другому турі yci 100 відсотків ось цього контингенту буде за Зелєнського

   
Re: Вся вата за Зеленського

Простой вопрос к сторонникам Зеленского:


Останнє редагування: 14 лютого 2019 23:16:07 від МастерТук
   
Re: Вся вата за Зеленського

І чим далі тим більше.

Савпадєніє?
Нагадую. Що в 2014 Порох виграв у першому турі тільки із за того що вата масово голосувала за нього як за того хто припинить війну на Донбасі і домовиться з москалями. Так що не треба тут ля ля
   
Re: Вся вата за Зеленського

Нагадую. Що в 2014 Порох виграв у першому турі тільки із за того що вата масово голосувала за нього як за того хто припинить війну на Донбасі і домовиться з москалями. Так що не треба тут ля ля

Вата голосувала за нього в мінімальній кількості. Там були свої ватні кандидати
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата то є бидло. Бидло любить поржать. Зеленський продукує їм поржать. Все співпадає.
У нас на підприємстві є певна історія зарплатні. Підприємство на протязі років мало ріст, навіть коли були кризи. Зарплати старалися тримати трохи вище ніж на ринку праці, через що не було аж надто гострих проблем з працівниками. За Ющенка ЗП виросли нормально, але народу був в стані якогось дискомфорту. Є робота, є відносно нормальні гроші, але приходять додому, включають телевізор і їх починає розривати від дрища... Лік прийшов з Януковичем. Все сталося навпаки - позвільняли половину, ті що залишилися працювали важче. Потім і зарплатня застрягла... Але у всіх був якийсь комфорт, який мені був незрозумілий зовсім.
З війною зарплату зберегли в гривні, а купівельна спроможність у всіх обвалилась. Люди просто стали бідними.
Зараз реально ми перевищили по зарплаті всі чаи, такої зарплати ніколи не було. І мені просто дивно, що у людей знову дискомфорт, вони реально хочуть Юлю, Ляшка, Зеленського. І жоден не може мені пояснити з якого це дива у них має покращитися життя від приходу Юлі чи Зеленського. Компанія трримаєтьс яна кількох людях і вони відкрито кажуть, що не бачать себе в Україні при Юлі чи Зеленському.
В чоум природа такого мазохізму? 

В тому, що не знали біди.
   
Re: Вся вата за Зеленського

вата це не консерватизм чи націоналізм
вата це весь русскій мір від смердючого алкана і чорносотенця до високорафінованих директорів театрів, літераторів і ліберальних манагерів економіки
вата це гіркін, шойгу, кадиров, хуйло, радзіховський, грєф, кох, бєлковський, павловський, чубайс
вата всі ті хто приріс до гнилого коріння російської культури і вважає що з нього може вирости щось нове крім російського месіанського і рабського маразму і повної аморальності

+1
   
Re: Вся вата за Зеленського

Взяти хоча б користувача dimec, найактивнішого пропагандиста Зеленського останніх тижнів. Колишній прихильник регіоналів, тваринна ненависть до Ющенка, активна підтримка РПЦ і Кірілла, зневага до української мови і культури, галичанофобія.

Як думаєте чому він підтримує Зеленського?

+1
   
Re: Вся вата за Зеленського

Апд: Всі галичанофоби за Зеленського!
   
Re: Вся вата за Зеленського

Всі мєнти та бюджетники за Свинарчуків!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія