Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вся вата за Зеленського

Re: Вся вата за Зеленського

Какое же ты шоколадное брехло.Такой же как и твой кумир и его шестерки

Можу підтвердити все, що написав Вашими цитатами. Що хочете перевірити?
   
Re: Вся вата за Зеленського

Взяти хоча б користувача dimec, найактивнішого пропагандиста Зеленського останніх тижнів. Колишній прихильник регіоналів, тваринна ненависть до Ющенка, активна підтримка РПЦ і Кірілла, зневага до української мови і культури, галичанофобія.





   
Re: Вся вата за Зеленського

Ну що ж, dimec прогнозовано втік. Тому хотілося б почути вибачення за цю недостойну фразу на мою адресу.

Какое же ты шоколадное брехло.Такой же как и твой кумир и его шестерки
   
Re: Вся вата за Зеленського

Можу підтвердити все, що написав Вашими цитатами. Що хочете перевірити?

Я помню те цитаты 10 летней давности.Тут таких как я и среди порохоботов достаточно,только их вы почему-то в этом не обвиняете.
   
Re: Вся вата за Зеленського

kulparkiv думает что от того что он что то про меня напишет,у Зе убавится голосов или у пидра прибавится.Вот пидр создавал в ПР и тусовался с московскими попами,но он для него патриот.  :facepalm1:
   
Re: Вся вата за Зеленського

Я помню те цитаты 10 летней давности.Тут таких как я и среди порохоботов достаточно,только их вы почему-то в этом не обвиняете.

Можете пояснити як Ви стали українофобом і галичанофобом і, якщо Ви так стверджуєте, коли і чомуперестали таким бути.
Кого б Ви зараз обрали на гіпотетичних виборах між Януковичем і Ющенком?
Ви і досі є дуже віруючою людиною як Ви колись писали? Яке ваше ставлення до РПЦ, Гундяєва, ПЦУ, Томосу?

Оскільки Ви фактично визнали, що таке писали продовжую очікувати вибачення.
Дякую.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Можете пояснити як Ви стали українофобом і галичанофобом і, якщо Ви так стверджуєте, коли і чомуперестали таким бути.
Кого б Ви зараз обрали на гіпотетичних виборах між Януковичем і Ющенком?
Ви і досі є дуже віруючою людиною як Ви колись писали? Яке ваше ставлення до РПЦ, Гундяєва, ПЦУ, Томосу?

Оскільки Ви фактично визнали, що таке писали продовжую очікувати вибачення.
Дякую.


Повторяю,я за Овоща никогда не голосовал это первое.ФУП это первый форум на котором я зарегистрировался и сразу же столкнулся с животной ненавистью к русскому языку + на тот момент я был если не ватником,то человеком смотревшим российские передачи + сама атмосфера в стране и Одессе была такой,что мне это было ближе.Да и над многими вещами я не задумывался просто по незнанию.А изменение моего отношения началось после того как я зарегался на фор-уа,где собирались украинофобы и я впервые столкнулся с ненавистью к укранцам со сторны россиян + съездил в Россию и посмотрел своими глазами как там живут и сравнил это с телевизионной картинкой.Ну а главное изменение произошло во время Майдана и после начала агрессии,когда я понял,на сколько я ошибался,когда не верил в угрозы со стороны РФ о которых многие писали до 14 года.Что касается церкви,то я за всю жизнь был в ней раз 10 и то в основном  на крестинах или отпевании.РПЦ для меня это фсбщная контора по зомбированию прихожан и источник укранофобии,а Гундяев это гбшник в рясе,который пляшет под дудку хуйло.К ПЦУ и томосу я отношусь нормально и считаю это важным событием,а вот к шоу которое вокруг этого устроили отношусь негативно,как и к любому религиозному мракобесию в светском государстве.Так что извинятся мне не за что.Если не верие,то можете спросить у Слава,который меня знает по фор-уа и он вам подтвердит,что я там побеждал в номинации самый свидомый,поэтому все ваши предъявы и копания в старых постах мне до сраки.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Повторяю,я за Овоща никогда не голосовал это первое.ФУП это первый форум на котором я зарегистрировался и сразу же столкнулся с животной ненавистью к русскому языку + на тот момент я был если не ватником,то человеком смотревшим российские передачи + сама атмосфера в стране и Одессе была такой,что мне это было ближе.Да и над многими вещами я не задумывался просто по незнанию.А изменение моего отношения началось после того как я зарегался на фор-уа,где собирались украинофобы и я впервые столкнулся с ненавистью к укранцам со сторны россиян + съездил в Россию и посмотрел своими глазами как там живут и сравнил это с телевизионной картинкой.Ну а главное изменение произошло во время Майдана и после начала агрессии,когда я понял,на сколько я ошибался,когда не верил в угрозы со стороны РФ о которых многие писали до 14 года.Что касается церкви,то я за всю жизнь был в ней раз 10 и то в основном  на крестинах или отпевании.РПЦ для меня это фсбщная контора по зомбированию прихожан и источник укранофобии,а Гундяев это гбшник в рясе,который пляшет под дудку хуйло.К ПЦУ и томосу я отношусь нормально и считаю это важным событием,а вот к шоу которое вокруг этого устроили отношусь негативно,как и к любому религиозному мракобесию в светском государстве.Так что извинятся мне не за что.Если не верие,то можете спросить у Слава,который меня знает по фор-уа и он вам подтвердит,что я там побеждал в номинации самый свидомый,поэтому все ваши предъявы и копания в старых постах мне до сраки.

В 2010 Ви дуже позитивно писали про Кирила-Гундяєва (тоді як раз був його візит в Україну) і РПЦ і справляли враження досить релігійної людини. Точно не людини для якої релігійні питання є неважливими.
Щось тут не те.
   
Re: Вся вата за Зеленського

В 2010 Ви дуже позитивно писали про Кирила-Гундяєва (тоді як раз був його візит в Україну) і РПЦ і справляли враження досить релігійної людини. Точно не людини для якої релігійні питання є неважливими.
Щось тут не те.

Ну до какого-то момента я его уважал,потому что говорил он красиво и как мне казалось достаточно правильные вещи,пока наружу не вылезла его сущность:зашквары с часами и дворцами,а особенно с началом войны в Украине.А про свою религиозность я писал.Я в Бога верю,но не считаю что для этого нужно ходить в церковь и носить деньги попам.Бог внутри человека и я не думаю что он делит людей по патриархатам или какой то другой фигне.Главное быть хорошим человеком,а все остальное вторично
   
Re: Вся вата за Зеленського

Все вата що не за потрошенка ...  (с) порохолюб
так-так ...
   
Re: Вся вата за Зеленського

Ну до какого-то момента я его уважал,потому что говорил он красиво и как мне казалось достаточно правильные вещи,пока наружу не вылезла его сущность:зашквары с часами и дворцами,а особенно с началом войны в Украине.А про свою религиозность я писал.Я в Бога верю,но не считаю что для этого нужно ходить в церковь и носить деньги попам.Бог внутри человека и я не думаю что он делит людей по патриархатам или какой то другой фигне.Главное быть хорошим человеком,а все остальное вторично

А люди із Галичини тоді писали, що ця церква є частиною ФСБ і візит має політичну мету, доволі очевидну. І загалом про Московію і українсько-московитські відносини.
У відповідь від Вас звучали лише класичні зразки галичанофобії.

Тепер є теж один чоловік, який говорить красиво і, як Вам здається, правильні речі.
Галичани знову кажуть: не треба цьому вірити. І надають факти про нього і прогнози невтішні.
Ви знову не слухаєте. Думаєте цього разу буде по-іншому?
   
Re: Вся вата за Зеленського

Все вата що не за потрошенка ...  (с) порохолюб
так-так ...

А Ви досі дотримуєтеся ідей галицького (чи західноукраїнського сепаратизму)?
Це можна назвати поясненням Вашої підтримки цього кандидата.
   
Re: Вся вата за Зеленського

А Ви досі дотримуєтеся ідей галицького (чи західноукраїнського сепаратизму)?
Це можна назвати поясненням Вашої підтримки цього кандидата.

галицький сепаратизм і автономізм вмер. нажаль.
Галичани проміняли свою ідентичність на ідею великоукраїнства та знову з хохлами і малоросами звязались і будують велику україну марно думаючи і маючи надію що та велика україна мала б виглядати як ідеальна галичина в їх уяві. 
І продовжують про то мріяти збираючи трускавки у польші.

Галичина на даному історичному етапі вмерла і дотримуватись ідеї галицької автономії безглуздо. нема галичини .... нема ... по крайній мірі на сьогодні



Останнє редагування: 13 лютого 2019 22:48:30 від Luxetenebris
   
Re: Вся вата за Зеленського

А люди із Галичини тоді писали, що ця церква є частиною ФСБ і візит має політичну мету, доволі очевидну. І загалом про Московію і українсько-московитські відносини.
У відповідь від Вас звучали лише класичні зразки галичанофобії.

Тепер є теж один чоловік, який говорить красиво і, як Вам здається, правильні речі.
Галичани знову кажуть: не треба цьому вірити. І надають факти про нього і прогнози невтішні.
Ви знову не слухаєте. Думаєте цього разу буде по-іншому?


Частично я разделяю вашу тревогу потому что в Зе всегда присутствовало мышебратство,но время идет,люди меняются,как и меняются их взгяды.Петя тоже бегал из партии в партию и кидался в крайности от Ющенко к Януковичу,но тем не менее вы не видите в этом проблемы.Для меня дело не столько в Зе,сколько достало это коррупционное болото с которым Петя не собирается бороться.Был бы кто то из неватных кандидатов с высоким рейтингом,был бы за него.Садовой,Кошулинский и возможно даже Гриц,но у них просто нету шансов,поэтому я за Зе.Тем более что он и на майдане был тоже и в ато ездил и ездит и помогает нашим воинам,поэтому я не могу считать его ватным.Почитайте его программу.Там тот же путь в НАТО и ЕС как и у других кандидатов
   
Re: Вся вата за Зеленського

Це реванш. Щоб показати, наскільки в Україні люди дурні навіть після двох майданів. Таким чином і майдани від дурості. Противага- серйозність, послідовність у вчинках. Будь хто, тільки не комік. Щоб не сміялись над країною
   
Re: Вся вата за Зеленського

Даже если презом станет Юля,то она по любому начнет сажать ворье,а вот Петя точно не будет
   
Re: Вся вата за Зеленського

Це реванш. Щоб показати, наскільки в Україні люди дурні навіть після двох майданів. Таким чином і майдани від дурості. Противага- серйозність, послідовність у вчинках. Будь хто, тільки не комік. Щоб не сміялись над країною


Ющенко просрал первый Майдан,а Петя просрал второй.Страна так и не изменилась и представляет собой феодально-кумовское болото с чиновниками мультимиллионерами и нищим населением
   
Re: Вся вата за Зеленського

Частично я разделяю вашу тревогу потому что в Зе всегда присутствовало мышебратство,но время идет,люди меняются,как и меняются их взгяды.Петя тоже бегал из партии в партию и кидался в крайности от Ющенко к Януковичу,но тем не менее вы не видите в этом проблемы.Для меня дело не столько в Зе,сколько достало это коррупционное болото с которым Петя не собирается бороться.Был бы кто то из неватных кандидатов с высоким рейтингом,был бы за него.Садовой,Кошулинский и возможно даже Гриц,но у них просто нету шансов,поэтому я за Зе.Тем более что он и на майдане был тоже и в ато ездил и ездит и помогает нашим воинам,поэтому я не могу считать его ватным.Почитайте его программу.Там тот же путь в НАТО и ЕС как и у других кандидатов

Петя тоже представлялся полуватникам таким себе умеренным, компромиссным прям как ЗЕ сейчас. В этом секрет его 54%. Если бы ребята только знали... Не видать бы ему тех прОцентов. Ни в жисть. Теперь начинается - коррупция, хуюпция. Всё не то, не правда. Петр разочаровал полуватников вот причина.
   
Re: Вся вата за Зеленського

галицький сепаратизм і автономізм вмер. нажаль.
Галичани проміняли свою ідентичність на ідею великоукраїнства та знову з хохлами і малоросами звязались і будують велику україну марно думаючи і маючи надію що та велика україна мала б виглядати як ідеальна галичина в їх уяві. 
І продовжують про то мріяти збираючи трускавки у польші.

Галичина на даному історичному етапі вмерла і дотримуватись ідеї галицької автономії безглуздо. нема галичини .... нема ... по крайній мірі на сьогодні

Його не було на будь-якому серйозному рівні. Так що ніщо там не вмерло.
Якраз із гіпотетичною перемогою Зеленського він по справжньому може народитися.
Замість групки маргіналів в більшості фінансованих із Москви може зявитися досить серйозний спершу інтелектуальний, а потім політичний рух. Багато прихильників цієї ідеї чекають перемоги Зеленського як свого квитка у велику політику.
Зеленський як власне президент хохлів і малоросів для багатьох галичан може стати останньою краплею яка знищить ідею великоукраїнства.
   
Re: Вся вата за Зеленського

И кстати, никто в 14 году на табурет не рвался особо. Теперь ситуация стабилизнулась. Не без происков гадского Пэдро конечно. И сразу нарисовалась целая толпа спасителей Отечества.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Даже если презом станет Юля,то она по любому начнет сажать ворье,а вот Петя точно не будет

 :gigi:
Вона не саджає, а перевиховує. А то всіх посадити, то кому продавати місця у виборчих списках?
Ну і Зеленський як вірний друг головного шахрая країни, махінації якого привели до того, що МВФ вимагав націоналізації Приват банку.
Уважно подумайте: МВФ. вимагав. націоналізації.

Що треба зробити щоб МВФ вимагав націоналізації будь-чого?
   
Re: Вся вата за Зеленського
van

де ти бачиш вату?

Где где в палате номер 6  :D
   
Re: Вся вата за Зеленського

100% Тому що їх мета - розвалити українську державність. Махно поки його не відпи....ли кацапи особисто , до останнього дня вірив в дружбу з москалями. І здох в депресії в Парижі.
до речі, Дніпропетровщина, Гуляй-поле. Теж був кацапомовним анархістом. Не любив київську владу та дбав про простий народ

Останнє редагування: 13 лютого 2019 23:09:24 від Serhii
   
Re: Вся вата за Зеленського

Ющенко просрал первый Майдан,а Петя просрал второй.Страна так и не изменилась и представляет собой феодально-кумовское болото с чиновниками мультимиллионерами и нищим населением

Змінилась. І продовжує змінюватись. Про зубожіння населення- перебільшення. Можливо ви мало подорожуєте. І вам не ставалось бачити зубожіння в тій самій Європі. Просто є люди, хто із себе робить несвідомо злидарів. Навіть не знаючи, що їхні злидні- ще не квіточки в порівнянні з проблемами інших. Такі при будь якому президентові будуть жалітися.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Змінилась. І продовжує змінюватись. Про зубожіння населення- перебільшення. Можливо ви мало подорожуєте. І вам не ставалось бачити зубожіння в тій самій Європі. Просто є люди, хто із себе робить несвідомо злидарів. Навіть не знаючи, що їхні злидні- ще не квіточки в порівнянні з проблемами інших. Такі при будь якому президентові будуть жалітися.


Как бы там ни было,но хатынки прокуроров по 2000 м и несколько машин от 100К баксов вместо зоны меня огорчают и по сравнению с такими даже многие бизнесмены чувствуют себя нищими.Плюс закрытие абсолютно всех дел на коррупционеров более менее выского уровня меня тоже не устраивает.Такие вещи тормозят страну и отпугивают инвесторов без которых ни о каком развитии не может быть и речи
   
Re: Вся вата за Зеленського

А я казав,що вата за нього .  Ще перед Новим Роком...Ви все ще вважаєте, що це Беня? B-)
   
Re: Вся вата за Зеленського

І чим далі тим більше.

Савпадєніє?
у вас в Америці є вата і та американська вата за Зеленського?
   
Re: Вся вата за Зеленського

Змінилась. І продовжує змінюватись. Про зубожіння населення- перебільшення. Можливо ви мало подорожуєте. І вам не ставалось бачити зубожіння в тій самій Європі. Просто є люди, хто із себе робить несвідомо злидарів. Навіть не знаючи, що їхні злидні- ще не квіточки в порівнянні з проблемами інших. Такі при будь якому президентові будуть жалітися.
та що ви доводите людині, яка навіть не розуміє цілі Майданів! Антимайдан в Донецьку не був за олігархів, за корупцію. В Донецьку і Криму так само не люблять олігархів і корупцію. Обидва Майдани були антиросійськими , все, крапка . Не витрачайте час на ідіотів. Він у мене в ігнорі взагалі
   
Re: Вся вата за Зеленського

Даже если презом станет Юля,то она по любому начнет сажать ворье,а вот Петя точно не будет

Себе посадить, чи шо?
   
Re: Вся вата за Зеленського

Как бы там ни было,но хатынки прокуроров по 2000 м и несколько машин от 100К баксов вместо зоны меня огорчают и по сравнению с такими даже многие бизнесмены чувствуют себя нищими.Плюс закрытие абсолютно всех дел на коррупционеров более менее выского уровня меня тоже не устраивает.Такие вещи тормозят страну и отпугивают инвесторов без которых ни о каком развитии не может быть и речи

Те що ви кажете, від президента все рівно не залежить і не буде залежати.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Себе посадить, чи шо?

Нікого Юля не посадить. Немає таких повноважень у президента. Якби не хотіла
   
Re: Вся вата за Зеленського

А я казав,що вата за нього .  Ще перед Новим Роком...Ви все ще вважаєте, що це Беня? B-)

Це не Беня. Скоріше Рамзан боржок вимагає
   
Re: Вся вата за Зеленського

Це реванш. Щоб показати, наскільки в Україні люди дурні навіть після двох майданів. Таким чином і майдани від дурості. Противага- серйозність, послідовність у вчинках. Будь хто, тільки не комік. Щоб не сміялись над країною
Реванш - це Підр у владі.
Він повністю "реабілітував" всіх риго-аналів, та витягнув з небуття кума хуйловського, Мудачука.
Коли голову відрубили, по волоссям не плачуть.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Реванш - це Підр у владі.
Він повністю "реабілітував" всіх риго-аналів, та витягнув з небуття кума хуйловського, Мудачука.
Коли голову відрубили, по волоссям не плачуть.

На сьогодні, є факти і результати діючого президента. У вас тільки агітація. Я особисто не заперечую, щоб хтось був. Не протримається в такому режимі як Петро і півроку. Головне, щоб не комік. Щоб не сміялись з нас. От зараз, ніхто не сміється. І поважають
   
Re: Вся вата за Зеленського

От зараз, ніхто не сміється. І поважають


 :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Вся вата за Зеленського

До речі Р. Рейган був також артистом.
   
Re: Вся вата за Зеленського

До речі Р. Рейган був також артистом.

Рейган не був коміком. Драматичний актор. І потім, не смішить. Умови завдання зовсім різні. Рейган років 30, будучи актором, активно брав участь у партійному житті.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Шо там у тебе за розвиток? Повєдай о своіх успєхах.
зачепило чи що?) ну мої успехи порівняно з ватою, що мені не соромно бачити результату тесту айкю і маю поняття, що таке політика. Наспілкувався з фанами Зеленського, які  не знають, що таке золотовалютний запас, і не знають, що за обіцянками стоїть програма дій, щоб вважати кандидата адекватним. Та й взагалі, яка розумна людина буде за нього?
   
Re: Вся вата за Зеленського

А чому усі так бояться Зеленського? Це ж маска Бєні. А Бєня - наче не кінець світу. Краще бабці - то точно. Якщо ще й вати голоси збере - взагалі молодець. Я не за нього сувати буду, якщо шо.
   
Re: Вся вата за Зеленського

Вата бывает разная.

Самая упоротая, какой по идее не должно было остаться еще в 14м году, (но Петя почемуто приголубил) вся такая вата это Вилкул и Бойко, потом вата чутка иная, это Рабинович с Муркой.

Потом идёт вата мягкая, вата нейтральная, мягкие патриоты, это Зеля.

Поверх Зелиной прослойки ваты кормится Юля, едва захватывая вышивату.

Далее идёт слой зрадое*ов, кто видит широкую дисперсию кандидатов, тут нет вышиваты, помиркованый патриотизм.

А вот дальше идут упоротые, челядь и холопы - вышивата, эти за Петю.

И над ними идут далеко не вышивата, люди обозленные и решительные, ту Кошулинский.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія