Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

я хз хто ти таке, і чого ти всралось говорити по темі і вирішило, що я перед тобою маю виправдовуватись

мабуть черговий довбойоб із супіка, який через дислексію мене плутає із олд вудом


я сьогодні не подаю, іди собі, кузь  :laugh:
Тебе  занадто багато на цьому форумі  що б  з кимось  сплутати .
І про те хто ти і  що ти  ти уже  написав про себе сам.
Тому питання  яким  боком  тебе стосується мовний  закон який  діє в Україні і захищає права українців.
Ти ж ні в Україні не живеш ні  до українців не відносишся а квичиш на форумі як те порося в  мішку.


   
"какая разніца" це дуже розумне гасло, не заслужено викривлене і висміяне. Мається на увазі, що в умовах відсутності монолітності в суспільстві, виходом є толерування відмінностей інших людей. Це не означає дозволяти аби вас примушували. Це означає спокійно ставитись до того, що хтось має інший вибір.
таке не сподобається хуйло, це для нього небезпечна ситуація
йому потрібні скандали і поножовщина між громадянами України,
тому його агенти наполегливо і агресивно виконують це завдання
   
це теж не правильно.
збалансованим рішенням було би, що у випадку вимоги клієнта в сфері обслуговування мають переходити на українську.
це було би справедливо.
так зазвичай і було, принаймні зі мною оператори інтернет-магазинів
завжди переходили на українську, причому без мого прохання, лише зачувши мої слова .
бувало що я відповідала російською на їх прості запитання цією мовою.
і ніколи не було жодних проблем, адже мені потрібен був товар а не скандал


а так виходить, що 80% ідуть російськомовних, продавець як папуга їм українською, хоча це не зручно нікому. А потім на цьому фоні вистрибує активіст, і починає радісно хватати за язика того нещасного касира, агента кремля піймали.
дійсно, закон змушує персонал влаштовувати спектаклі
з виходом на скандал а то і поножовщину у випадку коли клієнт чи покупець неадекватний
   
Мени здаеться, настав час визначись вороженько ти чи козаченько. У ций вийни третього не дано.
   
Мени здаеться, настав час визначись вороженько ти чи козаченько. У ций вийни третього не дано.

Конечно есть третье. Быть прогрессивным человеком. вы же европейцы (ржу), придется соотаетствоаать.
   
так зазвичай і було, принаймні зі мною оператори інтернет-магазинів
завжди переходили на українську, причому без мого прохання, лише зачувши мої слова .
бувало що я відповідала російською на їх прості запитання цією мовою.
і ніколи не було жодних проблем, адже мені потрібен був товар а не скандал


дійсно, закон змушує персонал влаштовувати спектаклі
з виходом на скандал а то і поножовщину у випадку коли клієнт чи покупець неадекватний
Я мав надію що ти уже  розібралась з вимогами  закону.
Який скандал і поножовщина? Де про це в  законі написано?
І що значить  неадекватний  клієнт?
   
І ви пручаєтеся, ви просторікуєте задля одного: ви не хочете українську чути. Це ще один медичний факт. Більше проблем немає. Крапка.
+100500  (tu)
Решта од лукавого.
   
релігія, мова, колір шкіри...  це те що "упорює" людей.
Хочеш зробити людину ворогом, заведи із нею розмову, що щось у неї в цій сфері не правильно.
так, тому притомна людина не починає подібні повчання -
кому як треба розмовляти
   
За закони 16 січня Ви, мабуть, теж рубаху на собі рвали "виконуй закони"?
гарне запитання (tu)
   
А процессы стремные. У меня в Киеве много занкомых русскоязычных. Честно сказать, настроения у них херовые те кто в 2014 году готовы на фронт были идти, сегодня уже чуть ли не за «русский мир» именно по причине этого закона.
Ситуация реально не здоровая.

Ну а як ви хотіли граф? Ті кого ви покликали у Київ,  в 2014 році для боротьби проти Януковича, ніколи не приховували, що питання мови для них принципове. І рибку з'їсти і на прутень сісти це дуже складно зазвичай.  :)
   
Чому у Львові мої російськомовні друзі його підтримують?

Тому що у Львові українська скрізь. А у Києві вважається, що якщо ти розмовляєш українською то ти не киянин, а заїжджий і не просто звідки-то там заїжджий, а заїжджий з села. І відповідно ставлення до тебе як до селюка. От в чому проблема, що в Києві українська мова і досі вважається мовою бидла. Корінному киянину западло цією мовою спілкуватись. Київська субкультура російськомовна.
   
Треба його депортувати  :weep:
зараз Мирослава тобі чумадан вручить і пошле на вокзал
   
Ты уверена что ничего не случилось? Крыма уже как-то и нет

Криму нема не через українську мову, а через Майдан. Якій організували російськомовні кияни, бо хотіли позбавитися донецького Януковича. Позбавились, але разом з Кримом. До речі вас про це попереджали, ще до того, як Майдан перейшов у гарячу фазу, але ви і слухать нічого не хотіли.
   
Ну а як ви хотіли граф? Ті кого ви покликали у Київ,  в 2014 році для боротьби проти Януковича, ніколи не приховували, що питання мови для них принципове. І рибку з'їсти і на прутень сісти це дуже складно зазвичай.  :)

Ни! В 2014 питання шодо мови не стояло. Я був разом на барикадах и з галичанином и з харькивянином. Теж саме було и в добробатах и в АТО. Але ж зараз якась тупа агресия зявилась.
   
Криму нема не через українську мову, а через Майдан. Якій організували російськомовні кияни, бо хотіли позбавитися донецького Януковича. Позбавились, але разом з Кримом. До речі вас про це попереджали, ще до того, як Майдан перейшов у гарячу фазу, але ви і слухать нічого не хотіли.

Через хуйло. Майдан був и до цього. Янукович ворог и гнида
   
Ни! В 2014 питання шодо мови не стояло. Я був разом на барикадах и з галичанином и з харькивянином. Теж саме було и в добробатах и в АТО. Але ж зараз якась тупа агресия зявилась.

Галичанин терпів тоді твою російську лише з тактичних міркувань. І чекав коли настане час діяти. І ось він настав!  :D
   
Щосаме
Поїдь в Одесу, вийди до дюка и скажи
- усіх рускоязичних та рускомірних треба депортувати або асімілювати
- провести дерусіфікацію і урізати в правах
- вигнати до Тамбова

Якщо тобі хтось скаже прям там
- Позвольте, у меня другое мнение

То ти йому скажи
- ось і вилізло імперьске - москальске нутро!!!

Посмотрим как долго ты там простоишь что бы тебе не разбили голову.

Но ти так не зробиш ніколи, також як усі хто тут пишуть подібно. Бо тількі в інтернеті таку оголтелуькуюню могут писати задроти по тіпу Косташу
(tu) хоча заради справедливості треба визнати що на фупі состашу хтось таки українізував,
адже на ДД він роками писав тільки російською, ну і плюс йому за те що пише українською грамотно,
і не знущається з мови як еЛКа.
   
Ни! В 2014 питання шодо мови не стояло. Я був разом на барикадах и з галичанином и з харькивянином. Теж саме було и в добробатах и в АТО. Але ж зараз якась тупа агресия зявилась.
Питання мови стояло весь час.
Україна без української мови неможлива.
Ізраїль без Івріту теж навряд чи відбувся б як і Чехія  без чеської мови.
Були створені всі умови  для  безболісного оволодіння українською.
Я нерозумію цього кіпішу що такого  обурливого в цьому  законі.

   
Показати зображення...
Не остонадоїло ще?
Я так  розумію що ти  з тих що:  Какая  разница?
Якщо так  то чому  б не українською?
   
Галичанин терпів тоді твою російську лише з тактичних міркувань. І чекав коли настане час діяти. І ось він настав!  :D

Памятаю Десантнику тут хтось написав
- воюй воюй за Україну, але все одно будемо тебе змусивати розмовляти українською відразу після перемоги.
Я думав тоді це якись критин написав, але дивлюсь зараз це якась ідея фікс в багатьох дописувачив тут.
Це прикро. Якщо це так, то це питання треба вирішувати раз і назавжди. Це вже гнидство
   
Памятаю Десантнику тут хтось написав
- воюй воюй за Україну, але все одно будемо тебе змусивати розмовляти українською відразу після перемоги.
Я думав тоді це якись критин написав, але дивлюсь зараз це якась ідея фікс в багатьох дописувачив тут.
Це прикро. Якщо це так, то це питання треба вирішувати раз і назавжди. Це вже гнидство

А можна поцікавитись:а де саме Десантника зараз змушують спілкуватись українською?
І друге(ключове):а що власне поганого в тому,що він таки почне спілкуватись українською в Україні?
   
навіщо тут оце - депортувати, вислати, дерусіфікувати!
В законі таке є?
опосередковано, натяками
   
А можна поцікавитись:а де саме Десантника зараз змушують спілкуватись українською?
І друге(ключове):а що власне поганого в тому,що він таки почне спілкуватись українською в Україні?

Я не про те, а про саму «ідею» ... нехай москалаятко воюють, але після перемоги будемо примушувати
   
Показовий приклад - Косташу. Якщо на якомусь боці присутний Косташу, то це сама довбойобська думка  :laugh:
:umnik2:
   
Поїдь до Одеси і скажи це  :laugh:
:D
   
Я не про те, а про саму «ідею» ... нехай москалаятко воюють, але після перемоги будемо примушувати

Я тобі поставив два доволі простих запитання.ти злився
Зовсім не палишся  :laugh:
І не намагайся пересмикувати.це,вочевидь,не твоє
   
:D
А там  що виключно особливі  люди живуть?  :smile3:

   
Я тобі поставив два доволі простих запитання.ти злився
Зовсім не палишся  :laugh:
І не намагайся пересмикувати.це,вочевидь,не твоє

Ні, ти намагаешься увести розмову в інше русло
   
А можна поцікавитись:а де саме Десантника зараз змушують спілкуватись українською?
І друге(ключове):а що власне поганого в тому,що він таки почне спілкуватись українською в Україні?

Йому просто зручніше російською. Він так звик з дитинства. Для того аби українізувати Київ знадобиться зміна поколінь, а це питання доволі тривале. Людина просто з дитинства має спілкуватись українською, або мати досвід такого спілкування. Ось наприклад як я. Я із самого дитинства спілкувався трьома мовами, я жив в україномовному середовищі, в Волинській області в селищі де російською ніхто не розмовляє.  Де за російську могли і по їбалу дати.  Я жив в грузиномовному середовищі, в невеликому містечку на заході Грузії де навіть місцевим не грузинам не грузинською неможна, лише грузинською. Я жив в Криму. Тому для мене наприклад немає ніякого дискомфорту спілкуватися українською. Але людині яка з дитинства не звикла розмовляти українською, вона відчуває певний дискомфорт, коли її просять перейти на українську.
   
Якщо ми хочемо разом будувати успішну країну, то просто почніть поважати один одного.
:good:


Років 15 назад, коли я прийшов на ФУП, тут була купа "русскоозабоченных", які по-хамськи відносилися до української мови та її носіїв. За дискусії з ними я неодноразово потрапляв до бану (така політика на той час була у адміністрації форума).
Зараз, на жаль, я бачу як абсолютно тими самими методами діє купка недолугих "моводрочерів". З тією самою ціллю - внести розлад у суспільство.
це означає що бидло є в обох таборах, і це ніяк не залежить від мови.
   
Криму нема не через українську мову, а через Майдан. Якій організували російськомовні кияни, бо хотіли позбавитися донецького Януковича. Позбавились, але разом з Кримом. До речі вас про це попереджали, ще до того, як Майдан перейшов у гарячу фазу, але ви і слухать нічого не хотіли.

Ну без Майдана небыло бы не только Крыма но уже и Киева. Беларусь 2.0
   
Ну без Майдана небыло бы не только Крыма но уже и Киева. Беларусь 2.0

 (tu)
   
А у Києві вважається, що якщо ти розмовляєш українською то ти не киянин, а заїжджий і не просто звідки-то там заїжджий, а заїжджий з села. І відповідно ставлення до тебе як до селюка. От в чому проблема, що в Києві українська мова і досі вважається мовою бидла. Корінному киянину западло цією мовою спілкуватись. Київська субкультура російськомовна.
Так думають лише київські рагулі, а в реальності саме корінні кияни виявляються україномовними, а понаїхааша рагульня - кацапоязикою
   
Аміран, до речі, рад бачити ще раз. Що там у Криму? Що подобаеться, що ні?!
   
Так думають лише київські рагулі, а в реальності саме корінні кияни виявляються україномовними, а понаїхааша рагульня - кацапоязикою

Треба покликати пана Радника.
   
Турч, а ось відповіси на питання. Що власне ти захищаєш? Якщо до тебе касирка звернеться українською, ти визвіришся?
   
Турч, а ось відповіси на питання. Що власне ти захищаєш? Якщо до тебе касирка звернеться українською, ти визвіришся?

Я захищаю повагу до особистості. До речі то щотя і захищав завжди тут.
Мене просто зривае коли я чую - не розумію, державною будь ласка, або - не пониамаю вашу рагульскую... або - ви маете мене обслуговати українською, як в законі ...
це вже бикоццтво ... і це розъеднуе і поляризуе суспілство
   
Йому просто зручніше російською. Він так звик з дитинства. Для того аби українізувати Київ знадобиться зміна поколінь, а це питання доволі тривале. Людина просто з дитинства має спілкуватись українською

 :facepalm1:
Відвертий пізд.ож
Що про зміну поколінь,що про спілкування з дитинства
Головне в цьому питанні-бажання.крапка
   
Я захищаю повагу до особистості. До речі то щотя і захищав завжди тут.
Мене просто зривае коли я чую - не розумію, державною будь ласка, або - не пониамаю вашу рагульскую... або - ви маете мене обслуговати українською, як в законі ...
це вже бикоццтво ... і це розъеднуе і поляризуе суспілство

в законі нічого про такі історії немає. Так як конкретно для тебе особисто виглядає цей закон? Як він тебе ображає? Тобто: чи образить тебе якщо від касирки ти почуєш українську? Образить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія