Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

А комарік , якщо поважного віку, то чим думала, коли писала брехню або отакі звинувачення на адресу адміну. Веру чомусь не повернули, хоч вина у неї менша. А комарік зашкварилася серйозно.
Узбагойся, Вера розбанена, але не хоче повертатися - сидить зараз на квадратному ДД.

А ти звідки її знаєш? Калісь.  :kez_04:
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

не те складала. на нашу скромну думку, коли під гаслом "абинепетро" привели до влади відвертих кретинів, популістів, ворогів українського народу та держави!  :punish:
ну і де була "ВАША" голова?
Якщо така велика кількість людей сповідувала - як ти зараз стверджуєш - принцип "абинепетро" (хто внаслідок його попередньої антиукраїнської діяльності, хто внаслідок колаборантства протягом останніх років, а комусь просто було огидним це рило), чому ви КОМПРОМІССНО не приєдналися до нього, і не запропонували спільно пошукати кандидатуру, яка викликала би значно менше відторгнення у проукраїнської частини суспільства?
Чи для вас справді дієвий принцип "якщо не петро, то нехай хоч згине та Україна" ? Світ клином зійшовся на цьому ромбаро, чи що? Нездатна Українська земля більше на стусів, лук"яненків, чорноволів?
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

От знову цинізм і подвійна мораль. А про Веру, невиннощабанену, не хочете згадати? Саме завдяки вашим дружним стукам розумна дописувачка загриміла в ніколи. Бо намагалася у відчаї зупинити брутального Зєльоного крокодила.

Цю. Та заспокойся ти!  ;o  Вона вже давно розбанена. Ти чи десь пропадав, чи шо з тобою, що ти цю новину про її розбан пропустив?
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

ага, було прикольно, коли колібрі люто випорожнювався на мою адресу, ну а я звично відмахнулася типу "педрючок -дурачок, що з нього взяти?" - і тут же забанили...вгадайте з одного разу кого саме :gigi:
Працює команда, і схоже що таки злагоджено..
Погляньте оно вище. Думаєте, я не зрозуміла, про який "базар" заверещав магістр? Та схоже, що він і сам зрозумів..бо раптом замовчав )))
А трохи подумати : чим "педрючата" (по-моєму, звучить лагідно і навіть мило) гірше за тих нескінченних "прихильники певної політсили", якими захаращено форум? От на це магістрових мізків забракувало.. :weep:

Кстацє, да. "Педрили" і "педрючата" - для них обідне, а "прихильники певної політсили" їм обзивати за ніза шо своїх опонентів - не обідно.

Дивно...
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

ну і де була "ВАША" голова?
Якщо така велика кількість людей сповідувала - як ти зараз стверджуєш - принцип "абинепетро" (хто внаслідок його попередньої антиукраїнської діяльності, хто внаслідок колаборантства протягом останніх років, а комусь просто було огидним це рило), чому ви КОМПРОМІССНО не приєдналися до нього, і не запропонували спільно пошукати кандидатуру, яка викликала би значно менше відторгнення у проукраїнської частини суспільства?
Чи для вас справді дієвий принцип "якщо не петро, то нехай хоч згине та Україна" ? Світ клином зійшовся на цьому ромбаро, чи що? Нездатна Українська земля більше на стусів, лук"яненків, чорноволів?
вам уже сто раз пояснювали.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

вам уже сто раз пояснювали.
ну то поясни у сто перший
чи тебе влаштовує  цілком прогнозований і очікуваний наслідок "ВАШОЇ" баранячої впертості?
   
Цю. Та заспокойся ти!  ;o  Вона вже давно розбанена. Ти чи десь пропадав, чи шо з тобою, що ти цю новину про її розбан пропустив?
Угу, "пропадав" цей "новонароджений", який був знов "зачатий" в січні цього року.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Цю. Та заспокойся ти!  ;o  Вона вже давно розбанена. Ти чи десь пропадав, чи шо з тобою, що ти цю новину про її розбан пропустив?
Я активно читаю, але не настільки, щоб достеменно бути в курсі. Пам'ятаю той бан Вери. А що розбанили - не в курсі.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Угу, "пропадав" цей "новонароджений", який був знов "зачатий" в січні цього року.
:kez_04: Ша, здихлику. Він дійсно міг бути і просто читачем.

Не всі ж такі бойові, що маючи лише одне яйце, поспішають зарегитися на ФУПі.
   
:kez_04: Ша, здихлику. Він дійсно міг бути і просто читачем.

Не всі ж такі бойові, що маючи лише одне яйце, поспішають зарегитися на ФУПі.
Шакати "крихітко" будеш своїм бойфрендам.
Тебе взагалі ,як на мене,та й і не тільки як на мене, дуже дофуйя на цьому майданчику, майже у всіх темах, ну може окрім футбольної та війні в Сирії. Усюди ти наполегливо та багатолітерно пхаєш своє. Не важко уявити яка ти багатослівна, чи як в народі кажуть чорнорота, в реалі.
Ти фупозалежна дуже?Ну це лікується,і не віртуально звісно.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Шакати "крихітко" будеш своїм бойфрендам.
Тебе взагалі ,як на мене,та й і не тільки як на мене, дуже дофуйя на цьому майданчику, майже у всіх темах, ну може окрім футбольної та війні в Сирії. Усюди ти наполегливо та багатолітерно пхаєш своє. Не важко уявити яка ти багатослівна, чи як в народі кажуть чорнорота, в реалі.
Ти фупозалежна дуже?Ну це лікується,і не віртуально звісно.
:kez_04: судячи з того, що ти виокремив ще й ті гілки, в яких мене немає, тебе тут набагато більше, ніж мене. І подивися, скільки часу на форумі сиджу я, а скільки ти. ти не інакше, як клон когось раніше убієнного.

Дамой прійдьош - там ти сідіш і чешеш своє яйце, як завжди.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

ромбаро
(tu) а ще мені сподобалось "кошлате ідолище"... довго сміялась  :D
Добре що Мирослава повернулась :drinks:
   
:kez_04: судячи з того, що ти виокремив ще й ті гілки, в яких мене немає, тебе тут набагато більше, ніж мене. І подивися, скільки часу на форумі сиджу я, а скільки ти. ти не інакше, як клон когось раніше убієнного.

Дамой прійдьош - там ти сідіш і чешеш своє яйце, як завжди.
Жінко, відчуй різницю між "постійно пишеш"та просто "присутній" в списку. Я постійно присутній, так, бо постійно смарт зі мною і я постійно в мережі, але по зовсім іншим справам, а форум цей, так іноді, час від часу, на перекурі переглядаю ..та роблю нотатки, які потім....можливо... .реально і спрацюють.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Жінко, відчуй різницю між "постійно пишеш"та просто "присутній" в списку. Я постійно присутній, так, бо постійно смарт зі мною і я постійно в мережі, але по зовсім іншим справам, а форум цей, так іноді, час від часу, на перекурі переглядаю ..та роблю нотатки, які потім....можливо... .реально і спрацюють.
чоловіче, у мене теж постійно смарт зі мною, але це не означає, що я цілодобово на форумі присутня, тому не треба тут брехати.

І яке твоє собаче діло, скільки і хто тут пише? дивися за собою.
   
чоловіче, у мене теж постійно смарт зі мною, але це не означає, що я цілодобово на форумі присутня, тому не треба тут брехати.

І яке твоє собаче діло, скільки і хто тут пише? дивися за собою.
Собачі справи- це у тебе тп, як і загалом все твоє життя.
Приникшни...те. Будь ласка.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Собачі справи- це у тебе тп, як і загалом все твоє життя.
ненадовго вистачило...
натура взяла гору
до речі, коли починають опонентові докоряти кількістю постів, брудно обзивати чи там докоряти тривалістю перебування на форумі - це означає поразку у суперечці
тобто більше по суті нічого сказати, крім як вдатися до підрахунку постів
   
Собачі справи- це у тебе тп, як і загалом все твоє життя.
Приникшни...те. Будь ласка.
Ти що, не чоловік? Що за істеричні натяки та погрози?
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

найприкольніше, що як антиукраїнські та непатріотичні сили педрючата - ні секунди не сумніваючись у власній правоті - позначають ті сили (або окремих юзерів) які займають чітко виражену антипедроцьку позицію

О, Мирослава сама з собою розмовляє.  :gigi: То вбирає паранджу і стає ElGrido,  то знімає і відповідає вже як Мирослава. Ото забава... :gigi:
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

О, Мирослава сама з собою розмовляє.  :gigi: То вбирає паранджу і стає ElGrido,  то знімає і відповідає вже як Мирослава. Ото забава... :gigi:
почитай ось це і порівняй!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068406.0;topicseen :lol:
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

О, Мирослава сама з собою розмовляє.  :gigi: То вбирає паранджу і стає ElGrido,  то знімає і відповідає вже як Мирослава. Ото забава... :gigi:
Я перепрошую, але ти - шизофренічка? Те, що схиблена на Дрищарі і довбаному мародерові - це вже давно зрозуміло. Але ти виходить ще й реально психічнохвора? Тоді це багато що пояснює..
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

почитай ось це і порівняй!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068406.0;topicseen :lol:
що з чим порівнювати? хочеш довести, що ЛАРТА тут не єдина шизофренічка, а щонайменше у парі з тобою?
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

до речі, коли починають опонентові докоряти кількістю постів, брудно обзивати чи там докоряти тривалістю перебування на форумі - це означає поразку у суперечці
тобто більше по суті нічого сказати, крім як вдатися до підрахунку постів
(tu) абсолютно вірно. колись на ДД проти Таміли її опоненти
часто використовували такий "аргумент" як кількість її постів,
і саме з цієї причини про яку пише Мирослава - хотілось вкусити а не було за що.
До речі голосувалка за річний бан Таміли без порушень з її боку - теж з цього ж підлого арсеналу.
Ну і прокльони та наклепи на її адресу в якості рюшиків :gigi:
це щоб створити брудний срач і звинуватити в ньому свою жертву та забанити її ж.
так що отой підрахунок постів опонента то цвіточьки
у порівнянні з брудними методами дурдомівського кодла ліквідаторів.

   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

що з чим порівнювати? хочеш довести, що ЛАРТА тут не єдина шизофренічка, а щонайменше у парі з тобою?
що вас тут реально бригада, і працює за методичками згори.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

що вас тут реально бригада, і працює за методичками згори.
наразі ти всього лише переконливо довів, що з ЛАРТОЮ не тільки складаєш одну бригаду, а ще й у відомості ваші ніки-прізвища стоять поруч
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

...шановні, тут не срач , а  Просимо розбанити дописувачку komarik2008 яку між іншим забанили за те, що вона сказала:

Тобто євреїв не можна називати євреями, не можна зображати їх в національному вбранні, не можна шуткувати і робити карикатури - народ є, але лише як народ-месія, богообраний, найрозумніші і найстражденніші?
А хуцпа не лусне?
Народ як народ - має свої позитивні і негативні якості, свої гріхи і героїв.
Бо якщо євреї ВИМАГАЮТЬ ставитись до них отак як в цій заяві, то це вже нацизм чистої води - це зверхність і презирство до всіх інших народів.

... то це якась вибіркова сегрегація...чому не банять за те, що тут на кожному кроці ображають українців, а за справедливі слова , сказані komarik2008 --- банять...
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

...шановні, тут не срач , а  Просимо розбанити дописувачку komarik2008 яку між іншим забанили за те, що вона сказала:

Тобто євреїв не можна називати євреями, не можна зображати їх в національному вбранні, не можна шуткувати і робити карикатури - народ є, але лише як народ-месія, богообраний, найрозумніші і найстражденніші?
А хуцпа не лусне?
Народ як народ - має свої позитивні і негативні якості, свої гріхи і героїв.
Бо якщо євреї ВИМАГАЮТЬ ставитись до них отак як в цій заяві, то це вже нацизм чистої води - це зверхність і презирство до всіх інших народів.

... то це якась вибіркова сегрегація...чому не банять за те, що тут на кожному кроці ображають українців, а за справедливі слова , сказані komarik2008 --- банять...
Не бреши, бо її забанили не за це.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

наразі ти всього лише переконливо довів, що з ЛАРТОЮ не тільки складаєш одну бригаду, а ще й у відомості ваші ніки-прізвища стоять поруч
:weep:
кицю, йди виспись!
ти сама не своя!
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Не бреши, бо її забанили не за це.
... з подивом дізнаюсь, що коровки брешуть... а повинні мукати...а за що ж її забанили...???
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

:weep:
кицю, йди виспись!
ти сама не своя!
може надалі зважатимеш, ЯК сприймається твоя маячня, що ти її тут нестримно продукуєш
До ЛАРТИ питань немає, там все занедбано безповоротно
а ти ще міг би врятуватися, якби схотів
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Не бреши, бо її забанили не за це.
...якщо по правді, то комарик була сама врівноважена та розумна дописувачка...то можете забанити мене, а її поверніть...правда. ..якщо вона захоче...повернутис я у це лайно...я на повному серйозі...
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

... з подивом дізнаюсь, що коровки брешуть... а повинні мукати...а за що ж її забанили...???

Котику, при всій моїй повазі  :kez_04:  якщо будеш і надалі отак переводити стрілки, то буду ганяти тебе, як серливого кота, і не подивлюся на те, що ти таки не кіт, а мурік.


Ось за що її забанили:


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068145.msg23740549#msg23740549

І не кажи, що ти не бачив, адже все це лежало на поверхні у сусідній гілці.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

...якщо по правді, то комарик була сама врівноважена та розумна дописувачка...то можете забанити мене, а її поверніть...правда. ..якщо вона захоче...повернутис я у це лайно...я на повному серйозі...
:kez_04: Заспокойся, чотирилапий, твою самопожертву ніхто не оцінить.

Як казала Вєрка Сердючка, "живіть, мамо - так дешевше".
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

може надалі зважатимеш, ЯК сприймається твоя маячня, що ти її тут нестримно продукуєш
До ЛАРТИ питань немає, там все занедбано безповоротно
а ти ще міг би врятуватися, якби схотів
правда очі коле? ;)
йди виспись!
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

правда очі коле? ;)
йди виспись!
ну да
тяв
на більше ти зранку нездатний
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

ну да
тяв
на більше ти зранку нездатний
а шо ти ще хочеш?  ;)
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

:kez_04: Заспокойся, чотирилапий, твою самопожертву ніхто не оцінить.

Як казала Вєрка Сердючка, "живіть, мамо - так дешевше".
А ше лучче, если забанят и этого. И ты напрасно думаешь, шо Ник от слова "мурчик" скорее от "мурло". B-)
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

ну шо, розбанили?
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

А ше лучче, если забанят и этого. И ты напрасно думаешь, шо Ник от слова "мурчик" скорее от "мурло". B-)
:gigi: Не переживай, ше буде час, коли я його не тільки проти шерсті погладжу, а й поганяю як серливого кота.
   
Кстацє, да. "Педрили" і "педрючата" - для них обідне, а "прихильники певної політсили" їм обзивати за ніза шо своїх опонентів - не обідно.

Дивно...

пояснюю.
педрило для мужиків буквально означає - пітарас.

а прихильники певної політсили це про психіку і мозок.

якби писали як колись шоколадники і ше якось - то не є образливо.
   
Re: Просимо розбанити дописувачку komarik2008

Комарик нелицеприятно упомянула что-то или кого-то и что-то имеющее отдаленное отношение к УП?  И ее за это дезинтегрировали? Это было глупо. Поэтому нужно ее полностью восстановить в правах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія