Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вісті з вірусних фронтів

Re: Вісті з вірусних фронтів

"мог бы" в данном случае означает именно подготовку к ентому... но таки да... енто на худший случай...
A temporary mortuary site is being built at Birmingham Airport in preparation for an expected rise in coronavirus deaths, West Midlands Police have said.

https://news.sky.com/story/coronavirus-temporary-mortuary-being-built-at-birmingham-airport-11964675
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Жопа вимальовується катастрофічних розмірів. Через місяць буде хворіти вся Британія.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Італія +919 померлих за добу. Нам п-ць коли почнеться ця стадія
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

В Німеччині 300 померлих на 47 тисяч хворих, в Іспанії 5000 на 64 тисячі хворих.
У вас є якесь логічне пояснення такої різниці?
мені здається відповідь досить проста і банальна.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

А коцабы продолжают стрелять - обстреляли Авдеевку.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Минздрав потребовал от всех регионов России хоронить погибших от коронавируса в закрытых гробах

Вскрытие тел жертв коронавируса должно проводиться в обязательном порядке, отмена вскрытия не допускается.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Міністр охорони здоров'я і головний лікар Британії теж :(

Головний лікар - це той що лікує Королєву?
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Р Молдова

27 березня 2020 року, 19:35 22 8 3772
Коронавірус виявлений у 20 паломників, які відвідали Почаївський монастир

Серед групи паломників, які відвідали Почаївський монастир, коронавірус виявлений у 20 чоловік. Група складалася з 30 осіб.

Про це повідомив прем'єр-міністр Іон Кику після засідання Єдиного командного центру по врегулюванню кризи, викликаного коронавірусів, пише unimedia.info

"До нашого превеликий жаль, кількість хворих серед людей, які були в Почаєві, продовжує збільшуватися. У монастир їздила група з 30 осіб, у 20 з них підтверджено COVID-19", - зазначив прем'єр-міністр.

20 березня діагноз був поставлений першим чотирьом хворим паломникам, який відвідав Почаївський монастир.(с)

Перевіряйте Московских попів в Почаїві.


Останнє редагування: 27 березня 2020 20:25:13 від bassarabia
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

сьогодні британці в знак солідарності підсвітили арку стадіону уемблі в кольори італійського прапора  (tu)

виглядає вражаюче, порожнє місто і велитенська арка над стадіоном в зелено біло червоних кольорах...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Р Молдова
27 березня 2020 року, 19:35 22 8 3772
Коронавірус виявлений у 20 паломників, які відвідали Почаївський монастир
Серед групи паломників, які відвідали Почаївський монастир, коронавірус виявлений у 20 чоловік. Група складалася з 30 осіб.

Про це повідомив прем'єр-міністр Іон Кику після засідання Єдиного командного центру по врегулюванню кризи, викликаного коронавірусів, пише unimedia.info

"До нашого превеликий жаль, кількість хворих серед людей, які були в Почаєві, продовжує збільшуватися. У монастир їздила група з 30 осіб, у 20 з них підтверджено COVID-19", - зазначив прем'єр-міністр.

20 березня діагноз був поставлений першим чотирьом хворим паломникам, який відвідав Почаївський монастир.(с)

Перевіряйте Московских попів в Почаїві.
закрити лавру і нехай вони там самі до їх Бога кацівського звертаються.ось і побачимо скільки він там знайде праведників на кінець епідемії.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

BREAKING: After slamming GM on Twitter, Trump invokes the Defense Production Act, ordering the car company to make ventilators for hospitals.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

 :super:
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У Британії +260 померлих і 2500 заражених за добу.
Насправді, просто стали більше робити тестів.
І далі піде лавиноподібно.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Британія бабахне потужно.
Теж єбаньків включали до останього
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У Британії
Дивлюсь новини. Як я розумію у Вас багато клали з прибором на карантин. Нема чому дивуватись. Чекаю, що буде в Швеції через тиждень.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Дивлюсь новини. Як я розумію у Вас багато клали з прибором на карантин. Нема чому дивуватись. Чекаю, що буде в Швеції через тиждень.

вулиці досить порожні, десь на 80% менший трафік на око від звичного, на мою думку проблема це те, що вчасно не зупинили пасажиропотік із за кордону, той же хітроу це фактично прохідний двір, жодного контролю по прильоту і обмежень, а враховуючи міжнародний пасажиропотік плюс купа транзитників де перетинаються люди із всіх куточків планети, то це просто бомба сповільненої дії яка тільки чекає на свій час...
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Так а шо Хітроу, він і зараз працює.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Міський транспорт і супермаркети - основні джерела зарази.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Думаю, насправді вже тисяч 100 хворих.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Думаю, насправді вже тисяч 100 хворих.
Що непагано. Швидше перехворіємо.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

 головне що підготовка ведеться
до різних сценаріїв

Sadiq Khan has warned Londoners there will be "a large number" of deaths from coronavirus and temporary mortuaries will be set up across the capital.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Що непагано. Швидше перехворіємо.
для "чимшвидше" все ше малувато.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Протестували 120 тисяч. 17+ тисяч заражених.
Тобто кожен 7. Оце і є справжній рівень в найбільш вражених районах, а це весь південний схід і мідлендс.
Тому, ймовірно, вже більше мільйона.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів
dev

Дивлюсь новини. Як я розумію у Вас багато клали з прибором на карантин. Нема чому дивуватись. Чекаю, що буде в Швеції через тиждень.

ти вже тиждень чекаєш на швецію

і ніяк не можеш пояснити - чому графівки швеції і норвегії практично ідентичні
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

А в Україні +1!
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

і ніяк не можеш пояснити - чому графівки швеції і норвегії практично ідентичні
:). Я не жив ні у Швеції, ні у Норвегії. Малознайомий з їх побутом, звичками і т.п.
ось що пише bbc. Але ж ти читати не будеш, бо то для лемінгів.
https://www.bbc.com/worklife/article/20200328-how-to-self-isolate-what-we-can-learn-from-sweden
   
Re: Вісті з вірусних фронтів
dev

насправді досить взяти статистику з 2020 coronavirus pandemic on cruise ships
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_on_cruise_ships

вдумливо прочитати, зробити апроксімацію, поправку на вік пасажирів  і перестати панікувати та закликати вбивати людей надмірними карантинами.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів
dev

:). Я не жив ні у Швеції, ні у Норвегії. Малознайомий з їх побутом, звичками і т.п.
ось що пише bbc. Але ж ти читати не будеш, бо то для лемінгів.
https://www.bbc.com/worklife/article/20200328-how-to-self-isolate-what-we-can-learn-from-sweden

ти скажи - в швеції закрити майстерні  шиномонтажу, магазини автозапчастин, міжміський трансопорт, громадський транспорт?

з твоєї ж статті:
Цитувати
Sweden’s more formal efforts to tackle the coronavirus are controversial. Unlike in neighbouring European countries (including Denmark, which currently has a similar number of fatalities), public authorities are avoiding stricter measures and following a strategy of trying to slow down the spread of the virus in a calm and controlled way, while focusing on the protection of vulnerable groups.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів
fam

результаты работы одной из бригад, тестировавших сегодня бывш. заробитчан и курортников из ибиптов, понаехавших с неделю назад и  "самоизолированных" на настоящий момент:

из подлежащих тестированию  30 клиентов :  3 отказа,  а одного дома нет. все эти -из польши.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У зятя в Швеції у колеги на роботі захворів чоловік. Вона хотіла самоізолюватися, а керівництво сказало, що ти здорова, тож ходи на роботу.

Щоб трохи зрозуміти масштаб пістєца. Я за місяць наїжджаю в середньому 1,5-2 тисячі кілометрів. За березень наїздив 100. Всі сусіди стоять на приколі.
Дружина вже другий тиждень працює з дому. Обсяги роботи падають.
Згадую різні хоббі. Взяв пензлик в руки після дуже багатьох років.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

вдумливо прочитати, зробити апроксімацію,
:). Можна зробити апроксимацію. Але хто буде відповідати, якщо усе піде не так, як це було на кораблях? А воно, напевно, піде не так.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Почаїв треба закривати і націоналізувати
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

У Британії +260 померлих і 2500 заражених за добу.
Насправді, просто стали більше робити тестів.
І далі піде лавиноподібно.

 ;o
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

ти скажи
не скажу. Я не володію достатньою інформацією. Сперечатись не бачу сенсу. Сподіваюсь, що ти правий, що карантин не потрібен, і у Швеції без карантину усе буде добре. Почекаєм тиждень-два. Якщо у Швеції буде те саме, що в Норвегії. Я теж буду тут за відміну карантину.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Coronavirus: Trump 'considering quarantine on New York'
   
Re: Вісті з вірусних фронтів


   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Китай закриває кордони для іноземців.
Відзавтра іноземці не зможуть в‘їхати в Китай.
Навіть зараз заходи санітарного контролю безпрецедентні.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Китай закриває кордони для іноземців.
Відзавтра іноземці не зможуть в‘їхати в Китай.
Навіть зараз заходи санітарного контролю безпрецедентні.

спочатку всім насрали а потім чао.
Не хочуть італійців обіймати.

Може євроідіотам наука буде
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Схоже подорожі в Азію - всьо. Час вчити іспанську.
   
Re: Вісті з вірусних фронтів

Згадую різні хоббі. Взяв пензлик в руки після дуже багатьох років.
Сподобалося !  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія