Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Я навмисно коверкаю нік, якщо що.

Після сьогоднішнього його "яскравого" виступу в темі про соціалізм дуже дивно що він ще "живий" тут. :X
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Я навмисно коверкаю нік, якщо що.
навіщо? ;o
   
А за что его банить?
   
Всі ватні ІПСО і тезиси успішно заходять модератору тому на проросійські ніки він не звертає увагу, він такий самий і ці всі речі йому близькі.

ФУП це його дзеркало. Якби модератор пробував бути хоч трішки обєктивним такого перекосу в проросійськіий бік би не було.
   
Всі ватні ІПСО і тезиси успішно заходять модератору тому на проросійські ніки він не звертає увагу, він такий самий і ці всі речі йому близькі.

ФУП це його дзеркало. Якби модератор пробував бути хоч трішки обєктивним такого перекосу в проросійськіий бік би не було.

Супер! Т.е. теперь всем ясно, что так как меня банят тут постоянно, и вот еще ликвидировано право создавать ветки, то я, несмотря на то, что многие упоротые рагули тут обзывают меня кацапом, вовсе не кацап  :beach:
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?
Geo

Я навмисно коверкаю нік, якщо що.

Після сьогоднішнього його "яскравого" виступу в темі про соціалізм дуже дивно що він ще "живий" тут. :X

Дивно? Серйозно?  :lol:
   
Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.

що цей кацапський УЙОБОК до цього часу робить на форумі??? Тут взагалі хтось притомний лишився в модерації?
Сука, військових Кабса і Фроста побанили, кацапських підарів і ватоголових повипускали. Ви там їбанулись зовсім чи що??
   
що цей кацапський УЙОБОК до цього часу робить на форумі??? Тут взагалі хтось притомний лишився в модерації?
Сука, військових Кабса і Фроста побанили, кацапських підарів і ватоголових повипускали. Ви там їбанулись зовсім чи що??

Модератор, дякую, що відреагував на кацапа  (tu) (tu) (tu)

(пардон за псіхи  8-) )

ну військових банити це теж не годиться, вони воюють і мають повне право принаймні писати все що завгодно
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Майже в кожній роті в зоні бд знайдеться 3-5 осіб, які "мутять зраду", їх виокремлюють з колективу і відправляють в ппд на мінімалку. Бо такі кадри впливають на психологічний мікроклімат колективу не менше ніж нестача бк.
   
Супер! Т.е. теперь всем ясно, что так как меня банят тут постоянно, и вот еще ликвидировано право создавать ветки, то я, несмотря на то, что многие упоротые рагули тут обзывают меня кацапом, вовсе не кацап  :beach:
Ти реально проросійський. Але модератор тебе вважає штабних порохоботом.  :bueee:
   
Майже в кожній роті в зоні бд знайдеться 3-5 осіб, які "мутять зраду", їх виокремлюють з колективу і відправляють в ппд на мінімалку. Бо такі кадри впливають на психологічний мікроклімат колективу не менше ніж нестача бк.
:facepalm1: Десь у ваших фантазіях...

 :bueee:
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

модератор тебе вважає штабним порохоботом.
Це гидка образа насправді
   
Ти реально проросійський. Але модератор тебе вважає штабних порохоботом.  :bueee:

ты такой же пророссийский, как и я, клоун форумный. Все непророссийские сейчас сидят в окопах. Все почти, кто на фупе — пророссийские. Даже Voenkom. Потому что пистеть тут можно что угодно. А вот делать... Одним словом: писдеть — не мешки ворочать.
   
це кацапський ватний гандон
я його на роки забанив
   
Майже в кожній роті в зоні бд знайдеться 3-5 осіб, які "мутять зраду", їх виокремлюють з колективу і відправляють в ппд на мінімалку. Бо такі кадри впливають на психологічний мікроклімат колективу не менше ніж нестача бк.

Воєнком явно не розуміє різниці між армією і політичним форумом.
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Воєнком явно не розуміє різниці між армією і політичним форумом.
різниця звичайно є, але перти проти влади у воюючій з агресором країні то непофеншую однозначно.
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

різниця звичайно є, але перти проти влади у воюючій з агресором країні то непофеншую однозначно.
Юлька видно здалеку-сліпе поклоніння владі і знак рівності між ІНТЕРЕСАМИ ДЕРЖАВИ і інтересами влади. повне не розуміння того,що це різні речі. ЗАВЖДИ. І якщо у держави всі напрямки важливі власне в благодатному кліматі спільноти всіх інтересів в одному "канаті",то у влади (любої) як сукупності різних індивідів той канат чітко розплетений і в кожного по інакшому. часом то групи а не індивіди,але  ніколи як одне ціле. Крім того це балаканина по великому рахунку на мізерній площадці,без екстремізму та МОЖЛИВОСТІ на щось вплинути ПОЗА тою площадкою. Тому така "політика" виключно є спробою "бути Богом" або вимушеною дією під впливом сторонніх сил від яких залежить добробут самої компанії до якої належить площадка форуму.
 Це є просто констатація простих і явних речей а не якість спроби наїзду чи "вчити життя". B-)

Останнє редагування: 4 березня 2024 02:38:01 від cynic
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Я навмисно коверкаю нік, якщо що.

Після сьогоднішнього його "яскравого" виступу в темі про соціалізм дуже дивно що він ще "живий" тут. :X

Ви справді спотворюєте нік цієї потвори, цього робити не треба.
Писати треба правильно ЦОЖІОМОХ
   
Re: Як це сталося, що Соджиомона ще не забанено?

Ви справді спотворюєте нік цієї потвори, цього робити не треба.
Писати треба правильно ЦОЖІОМОХ
та будь-який нік створений іноземною мовою
можна перекладати на українську як завгодно,
(крім образливих варіантів)
тим більше що є ніки які складаються
з випадкових літер і нічого не означають,
але навіщо їх НАВМИСНО коверкати і в цьому зізнаватись - хз.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія