Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес :gigi:

Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

 :D
   
Вот почему Гоголь жил и любил Италию и был среди итальянцев своим
   
коррупция и алкоголизьм прививался с детцтва.
   
Так слухайте, але ж хахли, виявляється, жорстокі, бессердечні нелюди. Вигнали собаку.
За це й отримали, їх, тупуватих, легко дурить хитрий вовк (москаль) за допомогою зрадника-пса.

Десь хтось із вас чув, щоб в українському селі виганяли старого собаку?  :X
   
Десь хтось із вас чув, щоб в українському селі виганяли старого собаку?
Не чув щоб виганяли. Брали рушницю та й відправляли тварину на відпочинок вічний
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

Так слухайте, але ж хахли, виявляється, жорстокі, бессердечні нелюди. Вигнали собаку.
За це й отримали, їх, тупуватих, легко дурить хитрий вовк (москаль) за допомогою зрадника-пса.

Десь хтось із вас чув, щоб в українському селі виганяли старого собаку?  :X
У деяких дуже туго з почуттям гумору. Це мультфільм-гумореска.  :) 
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:
Svitlana Bykova

 :D
   
У деяких дуже туго з почуттям гумору. Це мультфільм-гумореска.  :) 

А я казав, що це не мультфільм? і не весело зроблений?  :nea:

Але ось стороння реакція італійців (і далі, в сусідному ролику на ютубі, бразильців) раптом змусила глянути по-новому. Справді якась дивна історія, вигнали собачку. А далі наслідки.
Ви ж дивіться, зраджувати на користь москаля (вовка) -- це не зрада, а сердечна дружба. Під його захистом заживеш навіть краще, ніж раніше.

   
А я казав, що це не мультфільм? і не весело зроблений?  :nea:

Але ось стороння реакція італійців (і далі, в сусідному ролику на ютубі, бразильців) раптом змусила глянути по-новому. Справді якась дивна історія, вигнали собачку. А далі наслідки.
Ви ж дивіться, зраджувати на користь москаля (вовка) -- це не зрада, а сердечна дружба. Під його захистом заживеш навіть краще, ніж раніше.
а я думав що ви жінка. Це вас мама так в дитинстві називала?
   
А я казав, що це не мультфільм? і не весело зроблений?  :nea:

Але ось стороння реакція італійців (і далі, в сусідному ролику на ютубі, бразильців) раптом змусила глянути по-новому. Справді якась дивна історія, вигнали собачку. А далі наслідки.
Ви ж дивіться, зраджувати на користь москаля (вовка) -- це не зрада, а сердечна дружба. Під його захистом заживеш навіть краще, ніж раніше.
===============

Тут по(х)милочка  вийшла, пане! :tongue:

Москаль- то не вовк, а  ведмідь! :shuffle:
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

видел этот мультик на турецкий перевели

а еще видел, как его сомтрят мексиканцы или кто-то из латиносов

так сказали: ой, смотри, село такое же как у нас
   

Доречі, якщо  хочете  просто поіржати  посміятися,  то от вам від башкортів:



ПиСи  Образ  пса- лютий  пис.ець! :lol:

   
видел этот мультик на турецкий перевели

а еще видел, как его сомтрят мексиканцы или кто-то из латиносов

так сказали: ой, смотри, село такое же как у нас
=========================

Якщо  чесно, то не дуже  емоціонально вермішельники італьяшки дивилися!

Якось  дуже  серйозно! :(
Хіба так дивляцця мультики??? :S
   
про пса один из любимых мультиков
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:
Svitlana Bykova

А я казав, що це не мультфільм? і не весело зроблений?  :nea:

Але ось стороння реакція італійців (і далі, в сусідному ролику на ютубі, бразильців) раптом змусила глянути по-новому. Справді якась дивна історія, вигнали собачку. А далі наслідки.
Ви ж дивіться, зраджувати на користь москаля (вовка) -- це не зрада, а сердечна дружба. Під його захистом заживеш навіть краще, ніж раніше.
я нажаль, ніколи не жила в селі, і навіть далеких родичей в селі не маю - але мені здається, що ти трохи перебільшуєш і занадто емоційно реагуєш
   
а я думав що ви жінка. Це вас мама так в дитинстві називала?

О, бувало й гірше  :shuffle:  :D Але хто з нас в дитинстві був ідеалом?

Взагалі у мене в профілі вказано стать, а в дописах я регулярно й залюбки вживаю щодо себе граматичні форми чоловічого роду в дієсловах минулого часу та прикметниках :super:
Сам по собі нік, погодьтеся, дуже непевна гендерна ознака.

А чому я для форуму так назвався -- останніми роками перед реєстрацією мав звичку засиджуватися до 2-3 ночі за компом (азарт, коли програмуєш), потім на ранок на роботі почувався, як мій нік  :weep:

Останнє редагування: 4 лютого 2018 00:19:37 від соннна.тетеря
   
===============

Тут по(х)милочка  вийшла, пане! :tongue:

Москаль- то не вовк, а  ведмідь! :shuffle:

Ось у цьому й підступ! Замаскували, гади!
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

видел этот мультик на турецкий перевели

а еще видел, как его сомтрят мексиканцы или кто-то из латиносов

так сказали: ой, смотри, село такое же как у нас

В мексиканському ресторанчику бачив панно на стіні, хлопчик сидить в брилі, грає на сопілці. Чось зразу згадалось "мені 13й минало..."
   
я нажаль, ніколи не жила в селі, і навіть далеких родичей в селі не маю - але мені здається, що ти трохи перебільшуєш і занадто емоційно реагуєш

А це якраз беземоційний холодний аналіз  :ok: Емоції завжди були веселі, пасторальні й мімімішні. Ось вони й заважали роздивитися сутність! Дякувати італійцям, зняли полуду з очей.
Зізнавайтеся, епізод з копняком собачці когось веселив? Ми його бездумно ковтали! А це ж :bomb: яка закладається у підсвідомість, НЛП.
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:
Svitlana Bykova

А це якраз беземоційний холодний аналіз  :ok: Емоції завжди були веселі, пасторальні й мімімішні. Ось вони й заважали роздивитися сутність! Дякувати італійцям, зняли полуду з очей.
Зізнавайтеся, епізод з копняком собачці когось веселив? Ми його бездумно ковтали! А це ж :bomb: яка закладається у підсвідомість, НЛП.
не поділяю твою думку, але ти маєш повне право на такий погляд
   
тут фишка в другом, что кацы продвигают это как свое
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

Передивився завдячуючи темі улюблені мультфільми. Згадався старовинний, наш пріквел до свінкі Пеппи:
   
тут фишка в другом, что кацы продвигают это как свое

руSSкіє народниє традіци-і :X  [M]
   
руSSкіє народниє традіци-і :X  [M]

Сибірські  :super:

   
Сибірські  :super:

https://www.youtube.com/watch?v=tSj3B_ezogA

Фром Сайбериа вис лав.
   
Итальянуси  в більшисть моментів просто не в'їхали,  типу, чого  один хлоп має замотане обличчя і за що він потім кошаку на хвоста  наступив.    Навіщо він   "ліану"   на  гілку забросив то взагали  кращче їм і не знати)).
   
Так слухайте, але ж хахли, виявляється, жорстокі, бессердечні нелюди. Вигнали собаку.
За це й отримали, їх, тупуватих, легко дурить хитрий вовк (москаль) за допомогою зрадника-пса.

Десь хтось із вас чув, щоб в українському селі виганяли старого собаку?  :X
боротьба добра зі злом вічна. було, що й виганяли. але частіше спокійно доживали свого віку.
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

Итальянуси  в більшисть моментів просто не в'їхали,  типу, чого  один хлоп має замотане обличчя і за що він потім кошаку на хвоста  наступив.    Навіщо він   "ліану"   на  гілку забросив то взагали  кращче їм і не знати)).

Також пропустили момент коли вовк уперся на ніжку жінки, і жінка прильнула до чоловіка поруч....
   
Також пропустили момент коли вовк уперся на ніжку жінки, і жінка прильнула до чоловіка поруч....

Так,  там багато,  весь мульт з таких ігрових моментів
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

В мексиканському ресторанчику бачив панно на стіні, хлопчик сидить в брилі, грає на сопілці. Чось зразу згадалось "мені 13й минало..."
я пас...

А взагалі чорнявка так емоційно співчувла собакіні, аж сльози наверталися  8-)
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

В мексиканському ресторанчику бачив панно на стіні, хлопчик сидить в брилі, грає на сопілці. Чось зразу згадалось "мені 13й минало..."
а еще вспомни их вышиванки, почти как наши

ты ближе к мексам, узнай у них откуда это все? я когда про сопилку прочел, вспомнил вышиванку и подумал, что по таким признакам они к нам ближе, чем кацапы)))
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

а еще вспомни их вышиванки, почти как наши

ты ближе к мексам, узнай у них откуда это все? я когда про сопилку прочел, вспомнил вышиванку и подумал, что по таким признакам они к нам ближе, чем кацапы)))

Це культура майя, а пізніше ацтеків.... Іспанці підшліфували. Все це виключно співпадіння, але дуже цікаве...
   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

Це культура майя, а пізніше ацтеків.... Іспанці підшліфували. Все це виключно співпадіння, але дуже цікаве...
совпадение, как однояйцевые близнецы. даже кацапская вышивка (если ее таковой можно назвать - жалкое подобие нашей)

вот мексиканцы:

   
Re: Итальянцы смотрят мультфильм жил-был пес   :gigi:

о, не мексиканцы, а бразильянки - нашел))

иатльянцы (что особенно приятно, учитывая их традицию пения), а также бразьльянки отметили красоту исполнения народных песен. можно продвигать этот продукт)



   
я пас...

А взагалі чорнявка так емоційно співчувла собакіні, аж сльози наверталися  8-)
там в коментах хтось написав , що то не всі італійці. Отой мордатий так точно. Не може й за 5 хв поспіль макаронник вільно вимовити слово "свінюшка". Знаю, що кажу.
   
тут фишка в другом, что кацы продвигают это как свое

ну конкретно тут італійці з самого початку сказали що "фільм по мотівам украінской повєсті"

взагалі весь цей цикл "італійці ..." цікавий
я передивився
де українське, то так і кажуть

цікавим було тестування "національної" (борщ, чак-чак, сільотка-під-шубою, айран) кухні
не могли зрозуміти чому усюди присутні огірки, часник та цибуля
чомусь печінкам, ниркам та іншим нутрощам вони не раді
холодець навіть пробувати не наважилися
айран самим запахом віднадив
взагалі до молочнокислих продуктів ставилися з презирством, хоча визнавали їхню корисність
"у вас усюди сметана"

прикол у них був коли традиційні ліки дивилися
на в'єтнамському бальзамі "Зірочка" додивилися таки "маде ін В'єтнам" :)

Останнє редагування: 4 лютого 2018 10:57:18 від H.Kropp
   
коррупция и алкоголизьм прививался с детцтва.

========================

Угу!
Я навіть боюсь  запитати, а ви  мультик "Том і Джеррі" дивилися? :facepalm1:

Прокоментуєте, чому там  навчає дітей, наприклад кіт з бензопилою?
Або  вбивство та поїдання  мишей ??? :weep:

Мбугага!  :lol:

   
========================

Угу!
Я навіть боюсь  запитати, а ви  мультик "Том і Джеррі" дивилися? :facepalm1:

Прокоментуєте, чому там  навчає дітей, наприклад кіт з бензопилою?
Або  вбивство та поїдання  мишей ??? :weep:

Мбугага!  :lol:

Енціклопедия юного ман'яка

Або так-   Анталогія Болю.
   
я пас...

А взагалі чорнявка так емоційно співчувла собакіні, аж сльози наверталися  8-)
============================

Взагалі-то італійці таки  дійсно  ближчі до українців у багатьох аспектах- корупція, понти, емоційність,широта душі та щирість.

Пригадую, як  наш  італійський партнер Сільвано  розповідав нашому директору: А знаєш, оці штани у мене коштують 190 доларів.
Це- "Версаче"! :gigi:  А на  волохатих  грудях- золота цепура товщиною в палець! :super:

Ну а про випадок, коли два італійські банкіри просто так засунули 100 доларів до кишені нашому українському пенсіонеру,
коли він біля них беркицьнувся з бідончиком молока, я вже розповідав.

Тому дещо  здивувало, що  багатьох  моментів італійці не зрозуміли.



Останнє редагування: 4 лютого 2018 22:13:02 від Blokh
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія