Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый этап жизни...

Re: Новый этап жизни...

абсолютно согласен, если у тебя есть голова и руки, то можно и здесь норм зарабатывать и стать спецом.
Внуками там еще не светит. Серега(друг детсва) делает ставку на карьеру
Отож, не помічаєш цього поки не втратиш, а втративши не повернеш, як безповоротньо втрачену кінцівку.
   
Re: Новый этап жизни...

А ще мігрує кори щось вкрав (курку) або когось наіпав на Ммм .. :D

Таких очень много.. многие уезжают занимают у всех денег, все продают и съепвают..
   
Re: Новый этап жизни...

все це сумний тупняк, діти не спілкуються з батьками, внуки не бачать дідуся і бабусю, втрачаються родинні звязки і заради чого.
потім пожалкують, але буде вже пізно.

Мої ось тільки вчора ввечері повернулися до Варшаві- три тижні були дома й радували нас... До цього не бачилися два роки( корона).. А так, то на кожне 8 Березня приїздять, бо доня сказала- свій день народження я відмічаю тільки вдома зі своїми близькими...
   
Re: Новый этап жизни...

такова се ля ві!
Так і повинно бути, нажаль чи на щастя.
Ми своїх теж ..один сам втік, другого випхали практично :D , бо розуміли, що перспектив тут у нього жодних і улещувати своє его тим, що "на старості буде кому води подати" - це шлях в нікуди :(
Якщо дітям погано, то і батьки не будуть щасливі. Я в свій час так піддалась на умови матері "повернутись в рідне гніздо", бо вона там сама і "кому-те-все-будувалось" - то досі не можу пробачити собі тієї слабкості і з болем згадую свої образи на неї за це. Тому для себе вирішила остаточно - своїх дітей за шкірку тримати не буду!
Зараз всі щасливі :)
Хоча й сумно й самотньо деколи. Але головне - не показувати того дітям. Їм потрібні щасливі, усміхнені, задоволені батьки
І це допомагає триматися в тонусі.
Сил Вам, Турчинофф! Все минеться..треба просто почекати. І в якийсь момент зрозумієте, що поступили в свій час вірно.

 (tu)
   
Re: Новый этап жизни...

Отправил я своего сына в Канаду.
Остались мы с матерью теперь вдвоем, совсем одни.
Грустно и не спокойно.
Жизнь теперь не будет как прежде.
Папа в печали...

 :(
я не готовлю жрать неделю. какое счастье
   
Re: Новый этап жизни...

Отправил я своего сына в Канаду.
Остались мы с матерью теперь вдвоем, совсем одни.
Грустно и не спокойно.
Жизнь теперь не будет как прежде.
Папа в печали...

 :(

Непатріот ти. Непатріот. Чому в канаду? Чому не в зсу на  контракт? Весь світ захоплюється зсу. А ти . Зіслав сина туди де макар телят пасе(
   
Re: Новый этап жизни...

я не готовлю жрать неделю. какое счастье

Мда.. так пусто в доме.. тоска просто  йопт
   
Re: Новый этап жизни...

От 50 килобаксов в год.

Того здєсь нє умєстєн!(ц) :D
   
Re: Новый этап жизни...

Далеко.  Треба було десь в Європу.
   
Re: Новый этап жизни...

Мої ось тільки вчора ввечері повернулися до Варшаві- три тижні були дома й радували нас... До цього не бачилися два роки( корона).. А так, то на кожне 8 Березня приїздять, бо доня сказала- свій день народження я відмічаю тільки вдома зі своїми близькими...
Ну варшава то ще близький світ, і то в кращому разі раз на рік бачаться.
А Канада, Америка, Австралія, то вважай що дітей поховав.
   
Re: Новый этап жизни...

Мда.. так пусто в доме.. тоска просто  йопт
мой ребенок пошел учить французский. надеюсь с прицелом на канаду. так что до встреч там!
   
Re: Новый этап жизни...

мой ребенок пошел учить французский. надеюсь с прицелом на канаду. так что до встреч там!

не помешает..
   
Re: Новый этап жизни...

Эхххх пойду набухаюсь...
   
Re: Новый этап жизни...

Мда.. так пусто в доме.. тоска просто  йопт
це дрібниці.
сердушко заболить,коли приїде наступним разом,а Ти зрозумієш,шо він змінюється ,а Ти цього не не бачиш.
І знову поїде.
   
Re: Новый этап жизни...

В Европе англоязычная страна только одна - Великобритания. Ну может еще Голландия.
Великобритания это хорошее управленческое, маркетинговое, юридическое, торговое  образование, но никак не IT.
Во вторых, иностранные студенты в Великобритании обязанны покинуть страну, Универ работу по окончании им не предлагает.
Это теперь не так. Можно остаться в UK на 2 года и искать работу. Для этого в UK можно сделать трансфер на новую визу выпускника. Для IT сектора Лондон сейчас - золотое дно.
https://www.gov.uk/graduate-visa
Для родителей это тоже отличный вариант. 50 фунтов и ты в Лондоне. В день из Киева до 4 рейсов.

Рейтинг университетов по компьютерным наукам
https://www.topuniversities.com/university-rankings/university-subject-rankings/2021/computer-science-information-systems

Останнє редагування: 8 вересня 2021 13:41:35 від Pater
   
Re: Новый этап жизни...

Мда.. так пусто в доме.. тоска просто  йопт

Турч. Твої муки вже давно талановито відрефлексовані. )
[ Invalid YouTube link ]

https://www.youtube.com/
   
Re: Новый этап жизни...

Ну варшава то ще близький світ, і то в кращому разі раз на рік бачаться.
А Канада, Америка, Австралія, то вважай що дітей поховав.

Так, не далеко.. Але й тато Турч має трошки більше можливостей ніж я частіше бачити своє чадо ніж я))))
Фсьо познайоца в сравнєніі)))
А всеодно- механізм "отци і дєті" один, інший може бути тільки в повних дурнів....(тіпа вигнати нах дитину за якусь куйню)
   
Re: Новый этап жизни...

Вот так вот люди строят большой дом в рассчете на детей,а потом дети уезжают учиться,а потом там и остаются и люди ходят вдвоём по пустому огромному дому и думают зачем нам такой большой дом.Тру стори

У меня трое рузей- у одного 390м2  и 10соток, у второго 490м2 и 10соток, у третьего 720м и 20соток,
Ходят скучают теперь, у первого ещё и жена умерла- вообще пипец как самому в таком доме
Теперь признают, что я был прав, когда себе 100м2 и 6 соток на старость  сделал
   
Re: Новый этап жизни...

Будував замовнику котедж у вишеньках. На на 530 квадратів. І баньку на 70. Так один з моїх на повному скрйозі так і казав . Що на старості хазяїн житиме саме в тій банці рубленій)
   
Re: Новый этап жизни...

Хто ще не будувавмь а лиш планує. Порада на мільйон. Будкйте максииум 150 м2 житлової в ОДНОМУ рівні.
Більше і нах не потрібно.
То все від злиднів в дитинстві.
   
Re: Новый этап жизни...

Отправил я своего сына в Канаду.
Остались мы с матерью теперь вдвоем, совсем одни.
Грустно и не спокойно.
Жизнь теперь не будет как прежде.
Папа в печали...

 :(

це краще ніж самотність ;)
   
Re: Новый этап жизни...

Будував замовнику котедж у вишеньках. На на 530 квадратів. І баньку на 70. Так один з моїх на повному скрйозі так і казав . Що на старості хазяїн житиме саме в тій банці рубленій)
От тут з паном Мачуром згоден- насправді так і буде... А потім за ту хату діти один одному глотки порвуть коли батька не стане... Такова селяві...
   
Re: Новый этап жизни...

А Канада, Америка, Австралія, то вважай що дітей поховав.
Забаньте уєбана (ц)

мой ребенок пошел учить французский. надеюсь с прицелом на канаду.
:facepalm:  Можна вчити угорську з прицілом на Ужгород.
   
Re: Новый этап жизни...

Торч,а дочка у тебя в Кракове вроде училась, какая специальность?
   
Re: Новый этап жизни...

Можно остаться в UK на 2 года и искать работу.
Ця віза - шлях в нікуди. Її не продовжиш. А якщо йти на роботу, що дає візу - платять понти.
   
Re: Новый этап жизни...

Вот реально не понимаю: зачем?
Айтишник в Украине намного более обеспечен, чем в Канаде....
А там он будет ну чуть выше по возможностям, чем водитель автобуса, но не намного...про цены на недвигу там вообще молчу
   
Re: Новый этап жизни...

В Канаде на порядок хуже с поиском работы
   
Re: Новый этап жизни...

Забаньте уєбана (ц)

:facepalm:  Можна вчити угорську з прицілом на Ужгород.
пусть учит столько языков сколько сможет. тебе что жалко?
   
Re: Новый этап жизни...

Забаньте уєбана (ц)

:facepalm:  Можна вчити угорську з прицілом на Ужгород.
Ох тебе і карьожить, відрізаний ломоть.
   
Re: Новый этап жизни...

Ну варшава то ще близький світ, і то в кращому разі раз на рік бачаться.
А Канада, Америка, Австралія, то вважай що дітей поховав.

Ідіот! Прості, Господі... :fool:
   
Re: Новый этап жизни...

Ця віза - шлях в нікуди. Її не продовжиш. А якщо йти на роботу, що дає візу - платять понти.
Практика показывает, что работу хорошие студенты находят уже после первых летних стажировок в IT. Про зарплаты в IT я сейчас не буду ничего говорить, но пока никто не жаловался
   
Re: Новый этап жизни...

В Канаде на порядок хуже с поиском работы

Дитина поїхала вчитися! А як він потім вирішить- то буде його й тільки його рішення!!!
Гілка ж не про Канаду, а по страждання Тата та Мами за вилетівшими з батьківського гнізда птєнцами та про початок ІНШОГО етапу в житті Папи- путєшествєнніка!)))
   
Re: Новый этап жизни...

От тут з паном Мачуром згоден- насправді так і буде... А потім за ту хату діти один одному глотки порвуть коли батька не стане... Такова селяві...
У нас традиція, молодшим дістається батьківшина, вони ж зобов'язані доглянути батьків в старості.
Якщо ж вони відмовляться доглянуть батьків, батьківщина дістанеться тим, хто догляне.
В підсумку батьківщина зберігається в сім'ї а в родині злагода.
Хто цих традицій не притрумується там панує ворожнече і неависть одне до одного.
Але це батьки повинні своїх дітей підготувати до таких умов щоб потім не було образ.
   
Re: Новый этап жизни...

Будкйте максииум 150 м2 житлової в ОДНОМУ рівні.

Золотые слова!!! Уже двое знакомых развалили домишки (один двух, другой трехуровневый) и одноэтажные домики забахали. Возраст - он такой, даёт о себе знать.
   
Re: Новый этап жизни...

Дитина поїхала вчитися! А як він потім вирішить- то буде його й тільки його рішення!!!
Учиться нужно с самом лучшем университете, который могут позволить себе родители. И в Канаде таких университетов нет
   
Re: Новый этап жизни...

мдя.. не позавидуешь тута
   
Re: Новый этап жизни...

Отправил я своего сына в Канаду.
Остались мы с матерью теперь вдвоем, совсем одни.
Грустно и не спокойно.
Жизнь теперь не будет как прежде.
Папа в печали...

 :(
Співчуваю  :(
сама пройшла через такий жах
але то не був мій вибір, я до останнього сподівалася, що нічого у неї не вийде
страшенно важко перші дні усвідомлювати що відтепер він буде вашим лише "від" і "до", коли приїздитиме в Україну, потім почнете звикатися з реальністю
   
Re: Новый этап жизни...

Ідіот! Прості, Господі... :fool:
Неприємно це усвідомлювати, але фактично так воно є.
   
Re: Новый этап жизни...

Вот реально не понимаю: зачем?
Айтишник в Украине намного более обеспечен, чем в Канаде....
А там он будет ну чуть выше по возможностям, чем водитель автобуса, но не намного...про цены на недвигу там вообще молчу

 :D  Напомнило

Сидят два червяка отец и сын в куче навоза. И сын спрашивает:
- Пап а хорошо жить в банане?
- Да, сынок, очень хорошо, рай.
- Пап, а хорошо жить в яблоке?
- Да сынок, прекрасно, лафа.
- Пап, а почему мы в дерьме живем?
- Знаешь сынок, есть такое слово "Родина"!!!
   
Re: Новый этап жизни...

я не готовлю жрать неделю. какое счастье

А я когда устаю от готовки  - сразу думаю: лет через 8 никто не будет требовать жрать каждые 2 часа.....и это будет так грустно...
После чего иду и готовлю с радостью :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія