Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

О Серень!
А ну доложись как следует

- Холоп Залупа на утреннюю порку прибыл!

Давай, следуй инструкциям
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Подика сюда… Серёнь

   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Нет))
Это я вас предупреждал)))
що перевернеш ФУП?
тужся сильніше. ----)))---____!!!!
   
Учись,  дефективный!
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Тигр :lol:
   
Сирьога, где субботний шоппинг?  ;o  8-:
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Серень, что ты думаешь по поводу формулы Златы - Штанмайера?
   
Серень, так ты умеешь рычать?

Ні, вона мавпа, срана огидна лиса мавпа.

АЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! вона вміє СТГИБАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Збоченець йопнутий.... це ж клініка, хвороба, невже лікарі не бачать, що цей виблядок - хворий. Людина НІЗАЩО не буде стрибати, щоб це сфотографувати.  Я стосовно себе таке навіть уявити не можу.
   
Павлуш, коли вже будуть фоточки зі Східниці?
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Ні, вона мавпа, срана огидна лиса мавпа.

АЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! вона вміє СТГИБАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Збоченець йопнутий.... це ж клініка, хвороба, невже лікарі не бачать, що цей виблядок - хворий. Людина НІЗАЩО не буде стрибати, щоб це сфотографувати.  Я стосовно себе таке навіть уявити не можу.

   
Серень, что ты думаешь по поводу формулы Златы - Штанмайера?
Гадає в чому подвох .
   
Серень,  у тя сиськи есть?
   
Я, як засновник цього альянсу, як раз і створив це, Щоб ніколи таке мне бачити.

І невже воно в дзеркалі не бачить, ЯКЕ ВОНО огидне на обличчя? Я б с таким не жив... не зміг. Гидке, йопнуте, без жодної ознаки присутності інтелекту.
"НАКУЙ  пішов, виродок лисий!" - це моя мета була при створенні цього АЛЬЯНСУ. І вірю, що це здійсниться. Виродок паплюжить  саме поняття форуму, де я був ще тоді, коли учасників було десь 90-100.
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Я, як засновник цього альянсу, як раз і створив це, Щоб ніколи таке мне бачити.

І невже воно в дзеркалі не бачить, ЯКЕ ВОНО огидне на обличчя? Я б с таким не жив... не зміг. Гидке, йопнуте, без жодної ознаки присутності інтелекту.
"НАКУЙ  пішов, виродок лисий!" - це моя мета була при створенні цього АЛЬЯНСУ. І вірю, що це здійсниться. Виродок паплюжить  саме поняття форуму, де я був ще тоді, коли учасників було десь 90-100.
Павло,  як дєнрік відмітив  ?
   
Я, як засновник цього альянсу, як раз і створив це, Щоб ніколи таке мне бачити.

І невже воно в дзеркалі не бачить, ЯКЕ ВОНО огидне на обличчя? Я б с таким не жив... не зміг. Гидке, йопнуте, без жодної ознаки присутності інтелекту.
"НАКУЙ  пішов, виродок лисий!" - це моя мета була при створенні цього АЛЬЯНСУ. І вірю, що це здійсниться. Виродок паплюжить  саме поняття форуму, де я був ще тоді, коли учасників було десь 90-100.
Інтілехтуал X(

   
Серень,  у тя сиськи есть?

Можешь пока соснуть куй))
   
Інтілехтуал X(

Показати зображення...

Це - помор, типовий руський селянин, немає шляхетних коренів.
І що????????????????????
Невже воно стгибає і це фотографує?
Нумерний  - хворий психічно, виродок, ганьба людства, бо СТГИБАЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Йопнуте чмо...
   
Це - помор, типовий руський селянин, немає шляхетних коренів.
І що????????????????????
Невже воно стгибає і це фотографує?
Нумерний  - хворий психічно, виродок, ганьба людства, бо СТГИБАЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Йопнуте чмо...

Ще я павлові не відповідав)))
Навіть не смішно))
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Було?



#Залупа 

   
Було?

Показати зображення...
#Залупа 

Ще ні))
Ось тут))—
 #пистаротое гавно



   
Цікаво що пітарку чим гірше тут тим краще))—— його форум——лгбтешний СУП))
Він тут в цьому срачику єдине з точки зору——" а давай как я піднасру ФУПу"(((
   
Я знайомий з тисячами людей, зібрав штучно більше 6 тис. комп'ютерів  (тобто, це все - клієнти,  з якими спілкувався особисто),і впевнений, що немає НІКОГО, хто б стрибав і фотографувався при цьому.
Ще раз, як засновник Альянсу,  я не розумію, що робить на ПОЛІТИЧНОМУ форумі психічно хворий виродок з огидним лисим обличчям. СТГИБАТИ!!!! і фотографуватись - це людина робити не може, бо людина, ця лиса мавпа - щось інше. Збоченець, дегенерат.
   
Я знайомий з тисячами людей, зібрав штучно більше 6 тис. комп'ютерів  (тобто, це все - клієнти,  з якими спілкувався особисто),і впевнений, що немає НІКОГО, хто б стрибав і фотографувався при цьому.
Ще раз, як засновник Альянсу,  я не розумію, що робить на ПОЛІТИЧНОМУ форумі психічно хворий виродок з огидним лисим обличчям. СТГИБАТИ!!!! і фотографуватись - це людина робити не може, бо людина, ця лиса мавпа - щось інше. Збоченець, дегенерат.

Павло, ти просто хворий маменькин синочок))
Немає змісту тобі щось пояснювати((
   
зібрав штучно більше 6 тис. комп'ютерів
Павло, ти пропустив нуль. 60 000.
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Цікаво що пітарку чим гірше тут тим краще))—— його форум——лгбтешний СУП))
Він тут в цьому срачику єдине з точки зору——" а давай как я піднасру ФУПу"(((

Сергій, не шукай приину в комусь іншому.
Допоки ти будеш слухати діфірамби від квотчатих Сирен і маячню про міфічні змови про розвал форума,згаї шакалів і т.д - діла не буде.
Вислухай Злату, в неї є якась пропозиція по розрулюванню і сідай за стіл перемовин.




   
якийсь надміру лютий срач
причому кожен учасник вже пішов по 100500-му колу проголошення своїх "глибоких думок" з приводу невідомо чого
жють
   
Ты пойми… Ты, конкретно ты, слово «тема», можешь просто забыть.
Что бы ты теперь не открыл, о чем не написал, все будет превращено
В одну, большую, сплошную ЗАЛУПУ!

Показати зображення...

ПОЦан к успєху шол.... Прішол.....
   
Павло, ти просто хворий маменькин синочок))
Немає змісту тобі щось пояснювати((

Моєї мами немає вже 6 років, а ти - виблядок-стгибунець, який збіг з психічної лікарні. Ще раз кажу, я на цьому форумі один з перших, реєстрація була в 2003 році, а читав його ще раніше, бо перший адмін форуму був за сумісництвом і моїм колегою (тобто, я був "присутній" майже  при самому його народженні).
Тому я ще раз кажу - ти виродок, хвора мавпа, дегенерат-збоченець, який паплюжить не просто якийсь ефемерний інформаційний простір, а й особисто мене, як  людину, яка не стрибає.
Тому пішов звідси НАКУЙ, хворий збоченець.  Виблядок лисий.
   
Всьо серетесь?

А я вінчік з Чехії п'ю і згадую чудовий відпочинок.
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

   
https://www.youtube.com/watch?v=ZX2CvFVLR2Q

Але ж це слоненятко - дуже симпатичне, а харя нумерного - найстрашніше, що можна побачити в житті. Лиса залупа, а не людське обличчя. Виродок.
   
Всьо серетесь?

А я вінчік з Чехії п'ю і згадую чудовий відпочинок.
Йди вимий вспульню
   
Дядечко Лао мудра людина, яка все тонко підмічає  (tu)
   
Показати зображення...

Господи, а навіщо ти в Луврі плигав... :facepalm:
   
Господи, а навіщо ти в Луврі плигав...
А манатки, пані Бяко, як вам? Для Лувра?
   
Я знайомий з тисячами людей, зібрав штучно більше 6 тис. комп'ютерів  (тобто, це все - клієнти,  з якими спілкувався особисто),і впевнений, що немає НІКОГО, хто б стрибав і фотографувався при цьому.
Ще раз, як засновник Альянсу,  я не розумію, що робить на ПОЛІТИЧНОМУ форумі психічно хворий виродок з огидним лисим обличчям. СТГИБАТИ!!!! і фотографуватись - це людина робити не може, бо людина, ця лиса мавпа - щось інше. Збоченець, дегенерат.

ты шо, в теч. 16-ти  лет каждый день по компьютеру собирал ??  8-:
   
Re: Перетворення Волохатого Чудовиська в Красотку))

Господи, а навіщо ти в Луврі плигав... :facepalm:
може, це фотошоп?  8-)
   
А манатки, пані Бяко, як вам? Для Лувра?

Да...матанкі - ета наша боль.... :facepalm1:
Нєнуачо: може хоч цього разу МонаЛіза зарже)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія