Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Та чого ви, панове, ламаєте списа.
Воняють навіть не ті, кому тепер доводиться обслуговувати клієнтів українською.
Більшість до нововведень відносяться абсолютно спокійно і з розумінням.
Воняють зараз чорті хто типу олдбоя і Турчинова, до яких нікому нема діла на якій мові вони розмовляють.
Пройде рік і вся сфера обслуговування буде україномовною, а всі будуть сприймати це як так і треба.
   
Ось десь тут суть закопана нмд... Будь яке толерування з бандюком-гопніком ні до чого доброго не приведе. Тому спокійно, не роздмухуючи воплів кацапів тре гнути свою лінію

Все вірно. Незважаючи на розміри країни  у них психологія поведінки ніколи не просувалась далі
дрібного гопніка з підворіття.

Ще з часів створення імперії. Це їх фірмовий стиль Ніякі умовляння чи молитви тут не діють. Він буде лізти у ваш двір так далеко як ви дозаолите. Бо буде вважати вам слабшим. Але якщо його почати бити по іпалу він тут же падає на мороз і ховається назад у підворіття звідки тільки долинає глухе матюччя. Але на це точно можно забити.
Причому це можна і треба робити навіть меншим за розміром. Згадайте військовий досвід Фінляндії, або зараз мирний досвід тієї ж Прибалтики .
Інших варіантів немає. Толерастія з гопніком закінчується лише одним. Порожніми кишенями і набитою пикою.

Про що, власне, і свідчить наш досвід Криму і Донбасу.



Останнє редагування: 20 лютого 2021 08:58:32 від Людас
   
Мене конкретно ще в цій країні ніхто не примушував!!
Хай тількі спробують  :laugh:
АЛЕ! - Ключове але!
Ми обговорюемо конкретні випадки бикоццтва
Люди, які в реалі душки і лагідні дипломати, потім сідають за комп і пишуть наявні гадощі тут. - щелепа не така, за урал, свінособача мае бути знищена ...бла-бла - бла
Це не що інше як реальні думки певной частини населення. Поки що думки. Але вони ведуть до розколу і цей розкол все більше нажаль.
Такі думки виникають лише тому, що носії язика ведуть збройну та інформаційну війну проти України і всього українського.
   
І які наслідки?
Що краще  продовжувати  дискримінацію інших національних меншин. От недавно прославилась  одна  особлива  з Києва, їй узагалі  українська мова  противна виявляється  селюцька вона.
То може узагалі відмовитись від  української ато будуть наслідки?
А може  взагалі  від України відмовитись? Чого ти і такі як ти прагнете? Чого ви не  задоволені рівними правами? Чого хочете  бути  рівнішими  серед рівних?
Коли нарешті дійде, що кацапоязик - це не мова національної меншини, а це язик окупанта і держави-агресора, який лише внаслідок дикого насильства насаджено в Україні.
   
  не тільки Дніпро, ще і Ладижин Вінницької області "рускій горад":



 "..українською голова міськради Валерій Коломєйцев практично не володіє. Не хоче вчити. Може говорити суржиком на початку сесії, але потім 90 відсотків її веде російською. Він очолює раду майже 20 років, відколи Ладижин отримав статус міста обласного значення. На роботу не приходить. Живе під Києвом, приїжджає лише на сесії виконкомів.

Як йдеться в біографічній довідці на сайті Ладижинської міськради, міський голова Валерій Коломєйцев очолює Ладижин вже 19 років. Вперше він став міським головою у березні 2001 року. Коломєйцев родом із селища Провідєніє Чукотського району, Хабаровського краю в Росії.


   
Комуняки зробили іспити в ВНЗ виключно російською,

А норвеги - на английском.

Во первых, высшее образование очень специальная вещь.
Во вторых, в советской Украине было огромное количество ВУЗов с филологическим украинским образованием - где специализацией была не физика, а именно украинский язык и литература.

У вас есть информация, сколько новых филологических ВУЗов было открыто в Украине за годы независимости? Я просто не владею информацией.
   
Жалко, что на данный вопрос никто не подсказал ответ.

У вас есть информация, сколько новых филологических ВУЗов было открыто в Украине за годы независимости? Я просто не владею информацией.

Я пока не нашел. Похоже, что в ненавистном совке учредили для гнобления (c), того и в наше просветленное время для развития хватает.
   
Похоже, что в ненавистном совке учредили для гнобления (c), того и в наше просветленное время для развития хватает.


шикарна фраза  :gigi:
   
Я писал об этом на фупе много раз. Советские коммуняки были тварями, но не дураками. Они додумались не сделать из языка инструмент идеологии. Это взрывоопасная тема. Хотя, им это не очень помогло.

Нынешние -  идиоты (во главе с самым главным придурком) - додумались язык сделать ломом идеологии. Нельзя это делать, если вы хотите сохранить страну, и не собираетесь строить газовые камеры.

А нам не треба держава будь якою ціною.

Російськомовна Україна не має сенсу.

Тому або пан, або програв. Бо якщо відмовимося, то програємо точно. А так, певний шанс є, хоч на невелику, але справжню, Україну.
   
А норвеги - на английском.

Во первых, высшее образование очень специальная вещь.
Во вторых, в советской Украине было огромное количество ВУЗов с филологическим украинским образованием - где специализацией была не физика, а именно украинский язык и литература.

У вас есть информация, сколько новых филологических ВУЗов было открыто в Украине за годы независимости? Я просто не владею информацией.

Безконечна кількість. За часи незалежності вища освіта стала, по факту, продовженням школи, і її отримують всі, за винятком повних дебілів.
   
А нам не треба держава будь якою ціною.

Російськомовна Україна не має сенсу.

Тому або пан, або програв. Бо якщо відмовимося, то програємо точно. А так, певний шанс є, хоч на невелику, але справжню, Україну.

Пан большевик-экстремист? :)
   
Пан большевик-экстремист? :)

Який сенс в існуванні російськомовної України? Ну добре, зараз є хуйло, він токсичний, ви не хочете бути разом (і то, більшість російськомовних в Україні - хочуть). Але хай замість хуйла керуватиме свинорашкою умовний Карнавальний з харизмою Навального й інтелектом Явлінського - ви ж його боготворитимете і першими побіжите об’єднуватися. Тобто, російськомовна Україна - це ефемерна квазі-держава, яка існуватиме мінімальну кількість років.
   
Який сенс в існуванні російськомовної України? Ну добре, зараз є хуйло, він токсичний, ви не хочете бути разом (і то, більшість російськомовних в Україні - хочуть). Але хай замість хуйла керуватиме свинорашкою умовний Карнавальний з харизмою Навального й інтелектом Явлінського - ви ж його боготворитимете і першими побіжите об’єднуватися. Тобто, російськомовна Україна - це ефемерна квазі-держава, яка існуватиме мінімальну кількість років.
російськомовна украіна вже побудована в ордло і в Криму, інакшою вона не може бути в принципі, однаково в Ладижині чи Львові, дай кацапоязиким волю - получится фашистська кацапська клоака із абсолютною забороною всього українського.
   
російськомовна украіна вже побудована в ордло і в Криму, інакшою вона не може бути в принципі, однаково в Ладижині чи Львові, дай кацапоязиким волю - получится фашистська кацапська клоака із абсолютною забороною всього українського.

 по факту так і є зараз в Україні,

  тільки за останні дні

  суд на Ріффмастером за цю його пісню:




 суд над Стерненком  7 років в'язниці за його відеоблоги,

  заборона на Тік-Тоці україномовних груп (Мова.Харків) в той час коли цей додаток заповнений антиукраїнськими блогами...


  все так само як в часи КДБ та Івасюка

   
А норвеги - на английском.

Во первых, высшее образование очень специальная вещь.

 :facepalm1:

Ти довбойоб?Ну зізнався б одразу.і питань до тебе було б менше
Таким маленьким кроком радянська влада зробила для депопуляризації української мови значно більше,ніж усі твої "філологічні вузи"
Достатньо згадати поширеність української за СРСР на сході та центрі УРСР
   
по факту так і є зараз в Україні,

  тільки за останні дні

  суд на Ріффмастером за цю його пісню:

https://youtu.be/IpVTAJ-kfd4
суд над Стерненком  7 років в'язниці за його відеоблоги,

  заборона на Тік-Тоці україномовних груп (Мова.Харків) в той час коли цей додаток заповнений антиукраїнськими блогами...


  все так само як в часи КДБ та Івасюка
по великому рахунку так
   
Кацапи  то найбільші фашисти і шовіністи.   Вся їхня вонь про мову має єдині мету- знищення України.  Я пам’ятаю, коли приїхав до Києва а вони відмовлялись з клієнтом :facepalm: розмовляти українською. 
   
Кстати, я так понимаю этим законом легализовали русский язык в обслуживании.
Раньше украинский был безусловным. Теперь по просьбе клиента есть переход на  русский
   
Кстати, я так понимаю этим законом легализовали русский язык в обслуживании.
Раньше украинский был безусловным. Теперь по просьбе клиента есть переход на  русский

 :facepalm1:
Логіка? Ні,не чув

Раніше якраз твої ментальні сородичи могли безкарно хамити україномовним.зараз вже так не вийде
   
:facepalm1:
Логіка? Ні,не чув

Раніше якраз твої ментальні сородичи могли безкарно хамити україномовним.зараз вже так не вийде

Раньше была ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО украинська! А теперь по просьбе)
Адон Зев вас технично так наепал по сути  :laugh:
   
Раньше была ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО украинська! А теперь по просьбе)
Адон Зев вас технично так наепал по сути  :laugh:

Так чого ж ти і твої кацапомовні друзі тоді істерите тут в гілці?А,Турче?    :laugh:
   
Так чого ж ти і твої кацапомовні друзі тоді істерите тут в гілці?А,Турче?    :laugh:

Перечитай гілку. Де я казав що закон поганий?
Я кажу що не переношу бикоцтва. Коли один вимагае у іншого обслуговати або розмовляти мовою, або язиком!
   
Жалко, что на данный вопрос никто не подсказал ответ.

Я пока не нашел. Похоже, что в ненавистном совке учредили для гнобления (c), того и в наше просветленное время для развития хватает.

Бог с ними с вузами, их таки хватает.
Где разговорные группы и прочие курсы для всех, кто хочет выучить или усовершенствовать украинский?
Где реклама этих групп, курсов "на каждой остановке"?
Кто куда меня зазывал за 30 лет довыучить язык моей мамы?
Да никто и никуда ровным счётом.
Ни разу.
Я б запомнила.
Допустим у державы гроши були тильки на Казкарив.
И туда ушли все деньги.
Лирники их оприходовали.
Пусть все энтузиасты вели курсы, канадцы бы им помогали на зарплатку преподше.
Да я даже заплачу сама, но пусть оно будет на каждом шагу с дорогой душой.
Но нет.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 09:25:57 від kasia
   
Перечитай гілку. Де я казав що закон поганий?
Я кажу що не переношу бикоцтва. Коли один вимагае у іншого обслуговати або розмовляти мовою, або язиком!

А раніше чого ти так не переживав тоді за утиски україномовних?щось я тебе в жодній такій гілці не пам"ятаю
Чи ти переживав,але мовчки?  :laugh:
І,до речі,твої російськомовні друзі з тобою чомусь не погоджуються.істеря ть про утиски.тупі? :)
   
Бог с ними с вузами, их таки хватает.
Где разговорные группы и прочие курсы для всех, кто хочет выучить или усовершенствовать украинский?
Где реклама этих групп, курсов "на каждой остановке"?
Кто куда меня зазывал за 30 лет довыучить язык моей мамы?
Да никто и никуда ровным счётом.
Ни разу.
Я б запомнила.

 :laugh:
   
Бог с ними с вузами, их таки хватает.
Где разговорные группы и прочие курсы для всех, кто хочет выучить или усовершенствовать украинский?
Где реклама этих групп, курсов "на каждой остановке"?
Кто куда меня зазывал за 30 лет довыучить язык моей мамы?
Да никто и никуда ровным счётом.
Ни разу.
Я б запомнила.

Якщо у людини є бажання,то вона знаходить і можливість.якщо ж бажання немає,то вона знайде купу відмазок,щоб це не робити
   
А раніше чого ти так не переживав тоді за утиски україномовних?щось я тебе в жодній такій гілці не пам"ятаю
Чи ти переживав,але мовчки?  :laugh:
І,до речі,твої російськомовні друзі з тобою чомусь не погоджуються.істеря ть про утиски.тупі? :)

Покажи. Где я «переживал».?
Мне кажется в этой ветке больше всего галычане переживают и истерят!!
Мова, мова, мова!!!
Совсем епнулись уже на этой мове!  :lol:
   
Якщо у людини є бажання,то вона знаходить і можливість.якщо ж бажання немає,то вона знайде купу відмазок,щоб це не робити

Бажання дело добровольное! А вы хотите прымусовое)))
   
Якщо у людини є бажання,то вона знаходить і можливість.якщо ж бажання немає,то вона знайде купу відмазок,щоб це не робити

не пересмикуйте.
є те що робить людина,
а є те що робить держава.
   
не пересмикуйте.
є те що робить людина,
а є те що робить держава.

Лвивянин пересмикуе постійно )
   
Покажи. Где я «переживал».?
Мне кажется в этой ветке больше всего галычане переживают и истерят!!
Мова, мова, мова!!!
Совсем епнулись уже на этой мове!  :lol:

Ти реально смішний в своїх намаганнях показати "я не всрався"  :laugh:
Проаналізуй кількість своїх постів в цій гілці.і покажи мені бодай одну схожу тему з утисками україномовних,де ти б так само полум"яно засуджував російськомовних за їх бикуватість.Впевнен ий,що не покажеш. ось так виглядає твоє "не переношу бикоцтва"  :)
   
:laugh:

вот из соу фанни?
))))
в совке на чужини переважно на русском говорили в семье,
а збирку украинского поэта по вечерам читал как раз татко москаль,
учил мову, был полиглот, шо только не учил.
мама понятное дело и пела иногда и говорила, но совок есть совок.
   
Ти реально смішний в своїх намаганнях показати "я не всрався"  :laugh:
Проаналізуй кількість своїх постів в цій гілці.і покажи мені бодай одну схожу тему з утисками україномовних,де ти б так само полум"яно засуджував російськомовних за їх бикуватість.Впевнен ий,що не покажеш. ось так виглядає твоє "не переношу бикоцтва"  :)

Тож проаналізуй)
   
вот из соу фанни?
))))
в совке на чужини переважно на русском говорили в семье,
а збирку украинского поэта по вечерам читал как раз татко москаль,
учил мову, был полиглот, шо только не учил.
мама понятное дело и пела иногда и говорила, но совок есть совок.

Мама не хотела говорить ридною мовою?
   
не пересмикуйте.
є те що робить людина,
а є те що робить держава.

Люди приїздять зі інших країн і за півроку-рік опановують українську.а ти виявилась нездатною за 30 років опанувати державну мову.про що говорити далі?  :)
   
Лвивянин пересмикуе постійно )

так хитрость нацчерта.
как вам чувак, что сказал, что тестя зарезал, а все для того, чтоб дорогу к дому расчистили.
   
Тож проаналізуй)

Ну ось бачиш,Турче, твій злив був доволі передбачливим  :)
А про те,що кацапи завжди паляться на мовному питанні,я писав вже раніше  :)
   
так хитрость нацчерта.
как вам чувак, что сказал, что тестя зарезал, а все для того, чтоб дорогу к дому расчистили.
Да какая нах хитрость, это ему кажется что он хитрый, на самом деле банальный
   
Ну ось бачиш,Турче, твій злив був доволі передбачливим  :)
А про те,що кацапи завжди паляться на мовному питанні,я писав вже раніше  :)

Ты победил йопт  :weep:
   
Скільки пам"ятаю ФУП,а це 15+ років,то у кацапів та хохлів українська мова була завжди не на часі.Хоча вона без особливих складнощів опановується за рік
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія