Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Перехід з іОs на Android

Re: ФЗВ з іОs на android

якщо музика то тільки вініл першопрес. все решта - індикатори звуку для ознайомлення
   
Re: ФЗВ з іОs на android

якщо музика то тільки вініл першопрес. все решта - індикатори звуку для ознайомлення

Плохо это или хорошо, но цифра давно убила аналог. Что в аудио, что в фото.
   
Re: ФЗВ з іОs на android

гнусмас-це така ж секта, як і яблучники. там підтикнути до компа в ролі флєшки то цілий квест.і я його провалив.


 ;o

Руки з дупи ростуть?
Там все просто:
1) взяв телефон в руки
2) вткнув шнурок в телефон
3) вткув інший кінець шнурка в компьютер

І все. На якій станії ти провалив той квест? не знайшов юсб порт в комьютері, чи не зміг вставити кабель?
   
Re: ФЗВ з іОs на android

Яблочный Смартфон я щетаю для фраерков и ТП типа Блеацкхет

   
Re: ФЗВ з іОs на android

Показати зображення...

Ти просто любиш гнобити Турча

але тут по суті він правий.

Я мав апппли починаючи від 3-го по 7+, коли систему пхав Стів Джобс

Зараз ситуація не та що при Метрові

   
Re: ФЗВ з іОs на android

Коли підлітки крадуть щось в інтернеті, то це не правільно, але з великим натягом якось ще можна пояснити. Але коли сиві та лисі дядьки займаються таким, то це вже за межами будь якої норми.

А то нічого, що з сивого та лисого дядька інтернет-провайдер дере щомісяця 80 доларів? :X
Невже я повинен платити ці гроші чисто за інтернет-з'єднання, без будь-якого контенту? ;o
   
Re: ФЗВ з іОs на android

А то нічого, що з сивого та лисого дядька інтернет-провайдер дере щомісяця 80 доларів? :X
Невже я повинен платити ці гроші чисто за інтернет-з'єднання, без будь-якого контенту? ;o

Те саме каже і конокрад, і чиновник «що я маю за 10 тисяч ходити на роботу, коли я можу за годину вкрасти в три рази більше». Ніякоі різниці. Не вистачає грошей, піди попоберайся на вулиці. Це краще ніж красти.
   
Re: ФЗВ з іОs на android

;o

Руки з дупи ростуть?
Там все просто:
1) взяв телефон в руки
2) вткнув шнурок в телефон
3) вткув інший кінець шнурка в компьютер

І все. На якій станії ти провалив той квест? не знайшов юсб порт в комьютері, чи не зміг вставити кабель?
після виконання вищеозначених трьох пунктів просто ніфіга не відбулося. номальний китайфон вимагає виставити режим накопичувача. у гнусмаса такого не знайшов ніде!
   
Re: ФЗВ з іОs на android

після виконання вищеозначених трьох пунктів просто ніфіга не відбулося. номальний китайфон вимагає виставити режим накопичувача. у гнусмаса такого не знайшов ніде!

тре брать nexus(уже йок)\піксель.
   
Re: ФЗВ з іОs на android

У Apple еще не было ни одного трека, которого я бы не нашел.  Плюс он интегрирован с шазам.  Сразу из шазам переход на Apple Music.

У них все в АСС с битрейтом 256.

Там 30 или 60 дней бесплатная пробная подписка.  Пробуй
сжатое? нет,спасибо.
пусть делают лосслесс даунлоад,тогда будем думать
   
Re: ФЗВ з іОs на android

ти ще скажи що відчуваєш різницю на слух між аас256 і флак  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія