Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

але в Канаді ціни більш кусючі, зарплати меньші, клімат холодніше

yes, yes, and yes. +Вибір всього меньший.
   
В Канаді є навіть таке явище як snow birds. Купа народу буквально мігрує на Арізону, Колорадо та Флоріду на зиму.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Насчет цены выше смотрю машины вроде в Канаде некоторые даже дешевле :)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Купа народу буквально мігрує на Арізону, Колорадо та Флоріду на зиму.
Тож нормальный вариант валить зимой куда потеплее
   
Насчет цены выше смотрю машины вроде в Канаде некоторые даже дешевле :)

Машини в Канаді згнивають набагато швидше. Цінуються старі штатівські машини з півдня бо не були в зимніх дупах Канади.
   
В Канаді є навіть таке явище як snow birds. Купа народу буквально мігрує на Арізону, Колорадо та Флоріду на зиму.
то скоріше мідвест американський південніше мігрує, канадолам трохи важче через бюрократичні перепони
   
Тож нормальный вариант валить зимой куда потеплее

Якщо робота дозволяє, то звісно.
   
В чем суть вопроса а нафига жить гделибо ?
в Канаде климат ерундовский.. ну вот чо там делать?7
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Машини в Канаді згнивають набагато швидко
Я кусок жизни в Мичигане жил так что сравнение абстрактное смотря с чем сравнивать :) Я собстно про новые машины я в них не шарю поэтому мне надо чтоб оно было на гарантии а новые смотрю вроде некотыре дешевле
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

в Канаде климат ерундовский.. ну вот чо там делать?7
В штатах где хороший климат стоимость жизни запредельная
   
В Канаді десь скоро має навернутися ринок нерухомості.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

В Канаді десь скоро має навернутися ринок нерухомості.
Ну это кагбе плюс скорее :)
   
В штатах где хороший климат стоимость жизни запредельная

Неправда. Де це в Штатах захмарні ціни?
   
в Канаде климат ерундовский.. ну вот чо там делать?7
ну краще ж ніж в україні. навіть коли мова й за клімат йде..
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Неправда. Де це в Штатах захмарні ціни?
CA
   
За комплімент пані засудять.
При розлученні жінка забере усе.
   
CA

Порівняно з чим? Каліфорнія власне така собі совєцька клоака.  :laugh:
   
При розлученні жінка забере усе.

Тут різниці нема. При чому всі оті принапи до дупи.  :gigi:
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Порівняно з чим?
А с чем надо :)? Я б вот с удовольствием в Пало Алто жил если бы в лотерею выиграл :)
   
Порівняно з чим? Каліфорнія власне така собі совєцька клоака.  :laugh:

Хоча з добрим кліматом.
   
qaqy,в Канаде аxуенно! X(


   
А, з Канади легше з'їздити в комуністичний рай - Кубу  :gigi:
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

qaqy,в Канаде аxуенно!
Будем посмотреть :)
На самом деле хочется заодно подстраховатся а то хз че Додик в плане эмиграции может поменять пока работа гринку делает
в Канаде с этим всем сильно проще
   
Що в Канаду, що в Штати треба вчити дві мови - англійську та українську. Бо так і будеше ошиватися серед кацапської вати.
   
в Канаде с этим всем сильно проще

В якому сенсі?
   
Интересный способ узнать все о переезде из Штатов в Канаду - задать вопрос на форуме сайта Украинская Правда.
Ну, ладно еще, когда украинцы не могут не выплеснуть щенячий восторг по поводу своего выезда зарубеж. Но тут, казалось бы, чего?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Що в Канаду, що в Штати треба вчити дві мови - англійську та українську.
У меня с этим проблем нет :)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Интересный способ узнать все о переезде из Штатов в Канаду - задать вопрос на форуме сайта Украинская Правда.
Тут есть некоторое кво вменяемого народа из Канады их мнение и интересно учитывая подозреваю схожий возраст и бэкграунд
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

В якому сенсі?
В прямом было бы желание и немного бала и Велком в канаду в США танцы с бубном
   
Билет на самолет вот и все шансы.

Ніхто не посадить на канадський літак без канадської візи.
   
Интересный способ узнать все о переезде из Штатов в Канаду - задать вопрос на форуме сайта Украинская Правда.
Ну, ладно еще, когда украинцы не могут не выплеснуть щенячий восторг по поводу своего выезда зарубеж. Но тут, казалось бы, чего?

Висрався?
   
Просто рай. Без всяких «для».

Я чим довше тут живу, тим більше в цьому переконуюсь.

Зараз у Штатах завдяки політиці Трампа набагато краще, ніж в Канаді. Роботи дофіга. А на Канадою вже нависла велика і неприємного вигляду попа :(. Якщо не поміняється уряд, то тут наступить піпець. Так що краще їдьте в Штати і сидіть в Штатах та моліться, щоб Додіка вибрали на другий строк.

Якщо ж Ви хочете формально емігрувати, то порахуйте свої бали (як я написала, визначте свої шанси) з врахуванням професії, віку та інших параметрів на віповідному сайті.

Останнє редагування: 26 грудня 2018 19:54:42 від Inanna
   
Значит пожить год-два и решить жить в Канаде или США

У Вашому випадку "пожить год-два" означає працювати як іноземний робітник. Для цього канадський роботодавець повинен довести, що не може знайти на цю роботу канадця, і виробити відповідні документи. Good luck with that!
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

У Вашому випадку "пожить год-два" означає працювати як іноземний робітник. Для цього канадський роботодавець повинен довести, що не може знайти на цю роботу канадця, і виробити відповідні документи. Good luck with that!
Инна вы отличаетесь неимоверным упорством игнорить написанное я ж вроде нигде не просил советов по вопросам имиграции поиска работы и прочь. :)
Меня интересуют впечатления людей от жизни в Канаде :) Работа мне моя нравится и менять я ее не планирую :)
   
Инна вы отличаетесь неимоверным упорством игнорить написанное я ж вроде нигде не просил советов по вопросам имиграции поиска работы и прочь. :)
Меня интересуют впечатления людей от жизни в Канаде :) Работа мне моя нравится и менять я ее не планирую :)

Будеш рентувати чи купляти житло? Купляти в Канаді зараз і не думай.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

рентувати
рентовать бо я понятия не имею где в итоге жить буду если бы не дети я б вобще жыл в Cabo и радовался
   
Инна вы отличаетесь неимоверным упорством игнорить написанное я ж вроде нигде не просил советов по вопросам имиграции поиска работы и прочь. :)
Меня интересуют впечатления людей от жизни в Канаде :) Работа мне моя нравится и менять я ее не планирую :)

Яке це має значення? у кожного своя реальність і вона залежить від того, хто як влаштувався. Як Ви взагалі собі уявляєте своє життя в Канаді, вірніше, на підставі чого? просто так сюди не їдуть і не живуть. Навіть громадянам США треба мати або дозвіл на роботу, або статус постійного жителя, щоб тут "жити".

Мені особисто моє життя дуже подобається. Я живу в м.Калгарі, яке є 4-м містом у світі із найкращою якістю життя. Мені тут подобається все, крім високих податків (у цьому році мій податок на нерухомість більше 500 САД на місяць). Ну і як я написала, завдяки прогресивам на всіх трьох рівнях влади середній клас швидко зникає, податки ростуть, економіка скорочується і деякі галузі взагалі в стагнації. Тому досить високий рівень безробіття як для нашої провінції.
   
Будеш рентувати чи купляти житло? Купляти в Канаді зараз і не думай.

Щоб купити житло, треба мати або кеш (що малоймовірно, тому що середнього розміру будиночок, наприклад, в нашому місті - півмільйона доларів), або мати канадську кредитну історію.

Я до цього часу не розумію, як топік-стартер збирається взагалі сюди потрапити для початку, не кажучи вже про інші речі.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Яке це має значення? у кожного своя реальність і вона залежить від того, хто як влаштувався. Як Ви взагалі собі уявляєте своє життя в Канаді, вірніше, на підставі чого? просто так сюди не їдуть і не живуть. Навіть громадянам США треба мати або дозвіл на роботу, або статус постійного жителя, щоб тут "жити"
У меня жена планиует новый диплом получить для моих целей этого достаточно
Если понравится Express Entry
Мені особисто моє життя дуже подобається. Я живу в м.Калгарі, яке є 4-м містом у світі із найкращою якістю життя. Мені тут подобається все, крім високих податків (у цьому році мій податок на нерухомість більше 500 САД на місяць). Ну і як я написала, завдяки прогресивам на всіх трьох рівнях влади середній клас швидко зникає, податки ростуть, економіка скорочується і деякі галузі взагалі в стагнації. Тому досить високий рівень безробіття як для нашої провінції.
Псибко это гораздо ближе к инфе которую искал :)


   
Щоб купити житло, треба мати або кеш (що малоймовірно, тому що середнього розміру будиночок, наприклад, в нашому місті - півмільйона доларів), або мати канадську кредитну історію.

Я до цього часу не розумію, як топік-стартер збирається взагалі сюди потрапити для початку, не кажучи вже про інші речі.
я так розумію ТС айтішнік, тому роботу знайти не складно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія