Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

Навыков никаких нет, но есть хороший английский
   
Посоветуйте кто в теме
   
Можна піти в  QA сказати я тупий як пробка, можу тестувати як тупий користувач, тренувати службу підтримки зайобуванням тупими запитаннями

Зараз QA - це не тупе тикання пальцями, а розробка автоматичних тестів, які повинні покрити все, включно з тупими діями.....
   
Так тільки невелика частина буде там працювати.
В мене племінник, айтішник, закінчив КІ в політеху каже мені математика не потрібна.

Математика не потрібна в принципі, але дуже сильно допомага, та розширя коло потенційних задач та проектів
   
Зараз QA - це не тупе тикання пальцями, а розробка автоматичних тестів, які повинні покрити все, включно з тупими діями.....

Там вроді і ручне тестування і автоматичне окремо існують
   
Математика не потрібна
тупий не розуміє, що він тупий, бо він тупий
   
тупий не розуміє, що він тупий, бо він тупий

Є таке. А ще може бути, що розуму вистачає рівно настільки, що б розуміти що тупий
   
Нема в опитуванні  :(

ото і невірно (
   
Посоветуйте кто в теме
Вчіть самі, по гуглу. Знайдіть якусь програму навчання, книжки і вперед. Якщо щось десь не зрозуміло, або треба якась порада по темі (хоч би і з програмою/літературою/практикою) - є ментори КПІ, наприклад. https://itkpi.pp.ua/mentors-list/ пишіть їм. Я там є, але не по Python.

По курсам вам навряд чи допоможуть. Бо не дофіга з курсів народу. Курси можуть допомогти, мабуть, комусь. Ну але це лише курси, на них і викладачам не дофіга платять, крім іншого. Тобто, навіть там вам доведеться здебільшого самому. З іншого боку, вам не треба якісь найкращі курси.
В мене нема досвіду як там по курсам. Але з досвіду менторства можу сказати, що найбільша проблема - це шо забивають, не вистачає мотивації. Може курси із цим якось допомагають, не певен. Але мотивація тут мабуть головне, що з курсами, що без.
   
Краще б було якийсь проект робити. Навіть чисто для себе. В практиці воно краще вчиться .
   
Дивне питання... Йдете у найближчий вуз, чи технікум і записуєтесь на відповідну спеціальність (інженер у інформатиці, системний інженер, системний аналітик, технік у програмуванні і т.д. і т.п.).

Потім що ви там за джаву-пітон-реакт та іншу модняву свистілку-перділку у туторіалах тик-микати навчитеся - це монопенісуально. Чисто для того потрібно, щоб Вам з відділу кадрів зателефонували, а з усіх мов програмування головна - англійська. І так перший рік, може два, три  з Вас користі буде як з паршивої вівці  шерсті.
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія