Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Патрульна поліція в розвалі :(

Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Можу заїхати в Ужгород. Поспілкуєшся, Давай в пп, сміливець. Озвуч вимоги до влади, а я передам по команді.
От нафуя таке пропонувати? (td)  :( 
От реально, кому ти що можеш передати "по команді"?

Наче нормальна людина, а шось таке емоційне мутить....(td)
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

От нафуя таке пропонувати? (td)  :( 
От реально, кому ти що можеш передати "по команді"?

Наче нормальна людина, а шось таке емоційне мутить....(td)

Птср і вся хуйня.
Ти хочеш долучитись до флеш мобу ?  Є варіанти реалізації державотворчих ідей, без питань, пиши, оформимо. Не тільки цеглини бити...
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Птср і вся хуйня.
Ну то  йди до поліції - їпаш злочинців, буде класна фуйня.
Є варіанти реалізації державотворчих ідей, без питань, пиши, оформимо.
Нема варіантів.
 От  тиждень тому я  бухав з поважним вінницьким атошником,  який ДАП пройшов з побратимами, а після того у шпиталі провалявся шо я їпу (якщо  ти кметливий - знайдеш в інеті, про кого я кажу).  А зараз  він у костюмі за  дві штуки баксів "сидить на потоках",  бо Гройсману "такі іміджево-героїчні хлопці потрібні для спільної справи". 
І у "хлопця іміджевого"  вже   десяток "биків" на підхваті якшо шо.   Ото він би тобі  так  розказав за "державотворчі ідеї", шо нуйогонах.
А мені вже пофуй  тотальні зрадофіло-прихильники певної політсили та інша мастурбація, лише заради фану дуркую тут. B-)
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Я сука вдвічі за тебе довше навчався і займав до війни вищі щабелі по відповідальності пропорційно до ВВП.  А воно мені "не ображають". Ой сука пороти вас потвор.

Ги! По ходу в полку Гео поповнення!  :gigi:
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ну то  йди до поліції - їпаш злочинців, буде класна фуйня.
Нема варіантів.
 От  тиждень тому я  бухав з поважним вінницьким атошником,  який ДАП пройшов з побратимами, а після того у шпиталі провалявся шо я їпу (якщо  ти кметливий - знайдеш в інеті, про кого я кажу).  А зараз  він у костюмі за  дві штуки баксів "сидить на потоках",  бо Гройсману "такі іміджево-героїчні хлопці потрібні для спільної справи". 
І у "хлопця іміджевого"  вже   десяток "биків" на підхваті якшо шо.   Ото він би тобі  так  розказав за "державотворчі ідеї", шо нуйогонах.
А мені вже пофуй  тотальні зрадофіло-прихильники певної політсили та інша мастурбація, лише заради фану дуркую тут. B-)

Це пост про успішних чи про що?
Хай цей кіборг мені напише, якщо хоче. Є ваканти.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

А якщо ні, то до пізди той дап і та хуйня що ним прикривається. з+++ли.крапка.юа.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ще раз. Є бажаючі працювати задля майбутнього онуків чи тільки соплі по фейсбукам? 
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ще раз. Є бажаючі працювати задля майбутнього онуків чи тільки соплі по фейсбукам? 

Кажуть пороблено у владі. А ми так, суто інформаційно підпьоздуємо.....

Хворе суспільство, а влада і її представники, це наше дзеркало. Не треба кривити їбало, це таки їбало і піздак. До обличчя нам ще десятиріччя становлення.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Кажуть пороблено у владі. А ми так, суто інформаційно підпьоздуємо.....

Хворе суспільство, а влада і її представники, це наше дзеркало. Не треба кривити їбало, це таки їбало і піздак. До обличчя нам ще десятиріччя становлення.

це розуміє дуже мало людей
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

А часу в нас ще менше. Нажаль. Спіраль мать її історії.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ще раз. Є бажаючі працювати задля майбутнього онуків чи тільки соплі по фейсбукам? 

Задля зменшенння впливу офф на статистику.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

я б***ь генерую ? й-й редиска панамський захищає діамантових і який рік не може посадити двух б***ь прокурорів взятих зі зброєю з баблом та діамантами . а я б***ь генерую. і мені має щось прилетіти ... та пішов ти ...й
Порошенко згідно своїх повноважень не може нікого садити,захист брильянтових з розряду одна бабка сказала.Яким боком failed state до пострадянського і посколоніального режиму?
Пан Серяк хоче вам сказати,що ви генеруєте зраду настільки низького пошибу ,що навіть відповісти нема чим крім лайки.Реформа поліції в умовах війни є цілковитою дурістю,бо нема ні фінансів,ні людей,ні часу,тому з самого початку все було зрозуміло .Ви просто не в темі не тільки ситуації в поліції ,а і взагалі хоч чогось в функціонуванні в державі.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Порошенко згідно своїх повноважень не може нікого садити,захист брильянтових з розряду одна бабка сказала.Яким боком failed state до пострадянського і посколоніального режиму?
Пан Серяк хоче вам сказати,що ви генеруєте зраду настільки низького пошибу ,що навіть відповісти нема чим крім лайки.Реформа поліції в умовах війни є цілковитою дурістю,бо нема ні фінансів,ні людей,ні часу,тому з самого початку все було зрозуміло .Ви просто не в темі не тільки ситуації в поліції ,а і взагалі хоч чогось в функціонуванні в державі.

Реальністю і одним з єдиних варіантів розбудови. Однак знизу похєрєна, а згори придушена.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ну є ще звісно варіант втручання у наше майбутнє Третьої Міжгалактичної Єскадри, але і він вже примарний.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Хай цей кіборг мені напише, якщо хоче. Є ваканти.
Нафуй йому тобі писати?  У нього все супер гуд, слава богу. В принципі людина достойно отримала за військові звитяги, я вважаю це справедливо.

А взагалі  дивно спостерігати як Фінікс  з Серяком тут піпіськами міряються... :-o

Однак знизу похєрєна, а згори придушена.
"Низы не могут - верхи не хотят" (с) наче це Ленін казав


   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Нафуй йому тобі писати?  У нього все супер гуд, слава богу. В принципі людина достойно отримала за військові звитяги, я вважаю це справедливо.

А взагалі  дивно спостерігати як Фінікс  з Серяком тут піпіськами міряються... :-o

"Низы не могут - верхи не хотят" (с) наче це Ленін казав

Ну так. Провела монетизацію. Рєспект та уважуха, кєпкі ап землю і фся хуйня. Питань більше не маю, тільки прохання не їбати мозок трясучі регаліями. В мене поруч реальні хлопці із нульовим бряцкотом за всю війну. Які продовжують воювати. І за яких я залюбки поправлю фейс іншим. Задля бухгалтерського балансу. Люблю коли нуль виходить. Тому не їби і не троль.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ще раз. Є бажаючі працювати задля майбутнього онуків чи тільки соплі по фейсбукам? 

На правах реклами.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Колокол дзвонить по вас.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Ну так. Провела монетизацію. Рєспект та уважуха, кєпкі ап землю і фся хуйня. Питань більше не маю, тільки прохання не їбати мозок трясучі регаліями. В мене поруч реальні хлопці із нульовим бряцкотом за всю війну. Які продовжують воювати. І за яких я залюбки поправлю фейс іншим. Задля бухгалтерського балансу. Люблю коли нуль виходить. Тому не їби і не троль.
Тут шо, хтось тролить або ще якось зачіпає тебе чи  хлопців на передовій?
Це ж ти у цій гілці  рішив   набити стрілку зрадойобам:

Я сука вдвічі за тебе довше навчався і займав до війни вищі щабелі по відповідальності пропорційно до ВВП.  А воно мені "не ображають". Ой сука пороти вас потвор.
В мене відпустка на носі. Можу заїхати в Ужгород. Поспілкуєшся, Давай в пп, сміливець. Озвуч вимоги до влади, а я передам по команді.

Єдине, що я не читав останні пару сторінок гілки, може там тебе хтось доїпав, тоді це якось пояснює


   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Реальністю і одним з єдиних варіантів розбудови. Однак знизу похєрєна, а згори придушена.
Коли у 2014 почався двіж,то рівень  злочинність можна було порівняти з повінню.Однією з причин цієі повіні було те,що міліція була не дієздатна,все ,у т.ч оперативна робота,було похерено.Набор нових співробітників з одного боку знищує корупцію,а з іншого херить роботу,бо щоб виростити того ж опера тре років з п‘ять,а він потрібен зараз .В умовах старого законодавства,міліцейськи принципів і підходів набір нових ППС був цілком рекламним ходом,грузини,теж цілком рекламі персонажі,нічого туди не вклали життєздатного,тільки гарні картинки.Більшість. отих набраних дівчаток і хлопчиків були абсолютно не здатні і не готові,і не підготовлені до такої роботи,тому їх уход цілком прогнозований.Тому знизу навіть з ППС нічого не було можливимо вонт просто не готові до протистояння,а зверху не знають як
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :(

Тут шо, хтось тролить або ще якось зачіпає тебе чи  хлопців на передовій?
Це ж ти у цій гілці  рішив   набити стрілку зрадойобам:

Єдине, що я не читав останні пару сторінок гілки, може там тебе хтось доїпав, тоді це якось пояснює

Поважний атошник, потоки,  успіх і все таке....

Не мої слова і якось валом виділяти та копіпастити. Питання накуя все це те що ти описував в темі про провал реформи МВС?

Пропозиція особисто від мене всім зрадойобам буде притрушена курявою часу і форумних баталій, беспєсди. Не сумнівавсі.

Зрадойоби такі зрадойоби.

Притому що я особисто раніше був ярим зрадойобом (історію не правив) і можу ще поточного  такого зрадойобства із фактами вивалити, що той й-й фінікс буде вважатись підлітковим кущодротом.

Але то таке... Їбіться тут кобилою у яблуках.
   
Re: Патрульна поліція в розвалі  :( Нове

Не мої слова і якось валом виділяти та копіпастити. Питання накуя все це те що ти описував в темі про провал реформи МВС?

Аналогічно можу задати питання, як  це:
Я сука вдвічі за тебе довше навчався і займав до війни вищі щабелі по відповідальності пропорційно до ВВП.  А воно мені "не ображають". Ой сука пороти вас потвор.
В мене відпустка на носі. Можу заїхати в Ужгород. Поспілкуєшся, Давай в пп, сміливець. Озвуч вимоги до влади, а я передам по команді.
Птср і вся хуйня.
Ти хочеш долучитись до флеш мобу ?  Є варіанти реалізації державотворчих ідей, без питань, пиши, оформимо. Не тільки цеглини бити...
стосується теми провалу реформ МВС?

А я написав приклад того, що  далеко не усі атошники хочуть  передавати "по команді" якісь державотворчі ідеї, бо вони вже самі "творять ідеї" у державі  і дуже швидко вилікувалися від птср. Ондо коли з Афгану повернулося дофуя народу, у них також був тотальний  птср, вони фуфайки рвали: "ща мы вам тут всем покажем, как надо  правильно жить". Але сталося не так як їм гадалося.


Останнє редагування: 15 лютого 2018 00:51:08 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія