Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи знають ваші близькі про ФУП?

Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

А шо уже казати про віртуальний світ.

Унеособлено до ахтора цитованого , але - краще нічого не казати , за щось , що у цитованому назване "віртуальний світ" , бо воно виникає лише ув уяві , частково посуваючи уявлення за реальний світ , але існує , якимось станом , де-що довше , ніж увікнений "кампутір" та відбуваєцця процес перегляду веб-сторінок у глобальній мережі .

І найкраще , НМД , нічого не казати за оте щось "віртуальний світ" у світі реальному , фізичному , що-би зайвий раз власною розщепленою свідомістю не вихвалятись самому ж .

А люде , оточуючі , і самі висновки здатні зробити , стандартною методою - спершу за виглядом вдягнених ганчірок , а далі якось ще , якшо теє далі трапляєцця . ))
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

 А хвакт читання ХвУП-у вже "вранці" , НМД , абсолютно тотожний процесові вживання бухла вранці , тобто той самісінький похмелятор , тільки "інформаційний" , тобто впродовж ночі , учьорашня дія "глобальної мережі" на мозок не минула
але існує , якимось станом , де-що довше , ніж увікнений "кампутір"
і можливо бува і силоміць утриматись від читання веб-сторінок , але стовідсотково врятує - лише абсолютне позбавлення від усіх без винятку програмованих пристроїв з грахвічним інтирхвейсом , що-би свідомість повернулась до природньго стану сприйняття фізичного світу , тобто довкілля , котре очі бачать .

Ото десь так .
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Ну ФУП без чувства юмора читать невозможно.  Когда они видят как я клацаю, говорят - ты опять в зверинец подался? :laugh:

Ага ) а мені ще кажуть варись в тому зоопарку сама, не треба нам це показувати  :lol:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

в туалет теж разом ходите? :weep:
в цьому поки що нема потреби :D
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Та гонит она. Напускает туману и изображает из себя эдакого ангелочка, которого любят все домашние, включая мышей и тараканов. И будто она не нудотный съехавший с катушек на Дурдоме персонаж с мономанией, а принцесса пукающая фиалками. :laugh:
мені дуже шкода персонажів які ніколи не жили в щасливій родині,
і самі не створили таку, тому не вірять що таке буває у інших.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Где же я написал, что не хочет?
тобто таки хоче? то чому не коментує?
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

він всі оті пєріпєтії теж 100500 раз чув?
про що саме мова?
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Мои знают, осуждают что трачу время на х*ню.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Деякі вислови стали домашніми мемами))).
які
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

ні знають лише про якийсь форум аналітиків
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Цікава думка.
Цікава не тільки своєю справедливістю, а й характеристикою форуму  :)
может, характеристикою Кадры? ;)
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Мои знают, осуждают что трачу время на х*ню.
мій чоловік поважає мене і тому поблажливо ставиться до моїх розваг на ФУПі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія