Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Готовий відповісти на питання ) і задовільнити вашу цікавість

Коли знову на 3 роки? Бо знущання над державною мовою, а також тих, хто не знає, що існують знаки пунктуації, я не сприймаю.
   
Коли знову на 3 роки? Бо знущання над державною мовою, а також тих, хто не знає, що існують знаки пунктуації, я не сприймаю.
:laugh:  (tu) файне питання
   
Кредитування бізнесу

а ні . я не попадаю в ці параметри
   
Коли знову на 3 роки? Бо знущання над державною мовою, а також тих, хто не знає, що існують знаки пунктуації, я не сприймаю.

що на три роки?


я не був забанений . просто мені це було не цікаво
   
що на три роки?


я не був забанений . просто мені це було не цікаво

Коли і як довго я буду мати щастя не читати дописи персонажу "Слав"?  Мене від таких нудить, хто робить в 2х словах 4 помилки та не ставить коми...
   
Слав, став мільйонером?
   
Коли і як довго я буду мати щастя не читати дописи персонажу "Слав"?  Мене від таких нудить, хто робить в 2х словах 4 помилки та не ставить коми...
это да..
   
Твоя версия : Чего не поделил с Фомой и МГ  ?

Только не говори шо они зажали бабло, бо это не соответствует действительности и шо они хотели бабла ибо это тоже фигня
   
Слав, став мільйонером?
Понятно шо стал..
И да ..в этом плане молодец конечно.
   
Слав, став мільйонером?


ну дивлячись як рахувати .
   
Коли і як довго я буду мати щастя не читати дописи персонажу "Слав"?  Мене від таких нудить, хто робить в 2х словах 4 помилки та не ставить коми...

та заігнор і йди мимо.
а ти ниєш і ниєш
   
Твоя версия : Чего не поделил с Фомой и МГ  ?

Только не говори шо они зажали бабло, бо это не соответствует действительности и шо они хотели бабла ибо это тоже фигня

без поняття  .
варіанти хто має утримувати форум , провал форуму і т.д
   
Завжди було цікаво - як ти умудрявся тоді писати тоді незрозумілою мовою і так грати варята?

Складалось враження шо пише якийсь іноземець неграмотний ;)
   
Завжди було цікаво - як ти умудрявся тоді писати тоді незрозумілою мовою і так грати варята?

Складалось враження шо пише якийсь іноземець неграмотний ;)

така тяга була  :lol:  :lol:  :lol:
   
та заігнор і йди мимо.
а ти ниєш і ниєш

Та то інтелігент у 7 коліні. Графського роду киянин :)
   
Завжди було цікаво - як ти умудрявся тоді писати тоді незрозумілою мовою і так грати варята?

Складалось враження шо пише якийсь іноземець неграмотний ;)
просто этим показывалось неуважение к остальным писакам.. вот и весь хер до копейки
   
така тяга була  :lol:  :lol:  :lol:

Виходило бездоганно.
Коли ти почав писати нормально подумалось шо нік підмінили.
   
Згадалось:

я випив коньячку . можу вам щось розповісти питайте

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1001084.msg21038148#msg21038148
   
просто этим показывалось неуважение к остальным писакам.. вот и весь хер до копейки

так я тебе і зараз зневажаю
   
просто этим показывалось неуважение к остальным писакам.. вот и весь хер до копейки

Неповага до державної мови, її навмисне перекручування - злочин рівня державної зради. Тому й цей Слав був мені завжди таким огидним.
А взагалі він - один із найнецікавіших та безграмотних дописувачів не тільки ФУПу, а всього Інтернет-простору.
Таке зветься свинособачою "унылое говно".  Попадання 100% відносно персонажу "Слав".
   
Думаєш УП вже не кацапський ресурс ?
   
Неповага до державної мови, її навмисне перекручування - злочин рівня державної зради. Тому й цей Слав був мені завжди таким огидним.
А взагалі він - один із найнецікавіших та безграмотних дописувачів не тільки ФУПу, а всього Інтернет-простору.
Таке зветься свинособачою "унылое говно".  Попадання 100% відносно персонажу "Слав".

того ти весь ранок разом з кацаом вовчиком срете в моїй темі
   
так я тебе і зараз зневажаю
ну я рад этому..спасибо ..  уважение от Вас я бы  и не принял
   
Думаєш УП вже не кацапський ресурс ?


незнаю але бачу кацапі толерують
   
Неповага до державної мови, її навмисне перекручування - злочин рівня державної зради. Тому й цей Слав був мені завжди таким огидним.
А взагалі він - один із найнецікавіших та безграмотних дописувачів не тільки ФУПу, а всього Інтернет-простору.
Таке зветься свинособачою "унылое говно".  Попадання 100% відносно персонажу "Слав".

Але чомусь одиницею виміру "яскравості персонажів" було обрано "поліщуки" та "павлуші"))
Слав у цьому рейтингу десь на 6—7 "павлуш" тягне))
Це один з найвищих показників))
   
того ти весь ранок разом з кацаом вовчиком срете в моїй темі

Перший мій допис в 13:23... я питання тільки задав, коли я знову буду щасливим і все....
   
Згадалось:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1001084.msg21038148#msg21038148

непив вже давно коньяк ще як весною

тай до того дуже рідко може в цілому пляшкуу на рік
   
Перший мій допис в 13:23... я питання тільки задав, коли я знову буду щасливим і все....

тобі відоме слово гіпербола?
   
Десь так і мені видається.

Відновлюють незайманість- гіменопластика чи як там  :D
   
ні звичайно .
там кагорта підарасів
такі самі підараси ті, хто не витісняє собою тих підарасів
   
Мандрував, шампанське розбивав. Це якщо коротко :)
   
такі самі підараси ті, хто не витісняє собою тих підарасів


А ти балотувався?)))
   
Мандрував, шампанське розбивав. Це якщо коротко :)

О і не тільки це
   
такі самі підараси ті, хто не витісняє собою тих підарасів

Десь  заплакав від твоєї лаконічності Оруел:
Цитувати
„Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники.“

   
А ти балотувався?)))
ні,
але забув додати "без поважної причини", в мене така причина є - здоров'я не позволяє
   
в мене така причина є - здоров'я не позволяє
А шо таке, шо не можна балотуватись?
Ти там тримайся, йопт! Ти потрібен ФУПу!
   
ні,
але забув додати "без поважної причини", в мене така при


чина є - здоров'я не позволяє


Ну а мені мої моральні принципи

Це теж поважна причина ні ?
   
Слав, став мільйонером?

Вопрос Бендеру от Шуры Балаганова  :weep:
   
з іншого боку всі не можуть балотуватись
ну як не балотуєшся, то хоч не голосуй за підарасів - мабуть цього також досить щоб не бути підарасом (політичним)
   
з іншого боку всі не можуть балотуватись
ну як не балотуєшся, то хоч не голосуй за підарасів - мабуть цього також досить щоб не бути підарасом (політичним)

я неголосую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія