Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский отменил 61 президентский указ, изданный Кравчуком и Кучмой. СПИСОК

срочно идите  в радныкы  к преЗеденту.

Будете ему обзор прессы готовить

Отрекомендуйте меня ему! Пойду! :)
   
цікаво чи є якийсь реєстр Указів и нет ли там такого, что один Указ противоречит другому?
   
цікаво чи є якийсь реєстр Указів и нет ли там такого, что один Указ противоречит другому?

Уверен, больше, чем дохера.
   
Та він відмінів старе бюрократичне сміття часів царя Панька,яке вже не діє. Це повинно було робитися автоматично,десь друкуватися у Відомостях і все. А тут роздули  Х.зна що!
   
На встрече Владимир Зеленский сообщил, что была проведена инвентаризация президентских указов и отменены документы, которые сдерживали развитие экономики. Всего отменено более 150 указов, в том числе о штрафах за нарушение кассовой дисциплины. Отмены этого указа требовала Европейская бизнес-ассоциация, поскольку документооборот уже давно перешел в электронный формат, и все данные автоматически отправляются в ГФС.

Также утратили силу указы об ограничениях для установки нотариусами уровня цен на свои услуги, о запрете использовать ткани иностранного производства для изготовления школьной формы.
   
Та він відмінів старе бюрократичне сміття часів царя Панька,яке вже не діє. Це повинно було робитися автоматично,десь друкуватися у Відомостях і все. А тут роздули  Х.зна що!
Е ні дружище, ти не правий.
По перше навіть і в такому разі упорядочити законодавство це гут. Без зайвих витрат вичистити зайве. Хто заважав зробити це раніше здавалось більш досвідченим державним діячам.
По друге ті укази де я в темі представ собі діяли. Ще й як діяли. Наприклад про касову дисципліну.
От представ собі середнє мале підприємство на загальній системі. Ліфт так би мовити від ФОПа до великого бізнесу. Має декілька торгових точок. В точку приходить перевіряючий і знаходить формальні помилки у книзі РРО. Не в ту графу продавець щось заніс, не розписався де потрібно Платіть штраф у п'ятикратному розмірі від виручки за півроку. Тобто більш як дворічний оборот.
Або як варіант мені тримісячну виручку. Що ти вибереш?
Касир щодня звозить виручку в касову книгу підприємства? Графік офісу і магазинів не співпадає. Тут вже трудове законодавство. Де наказ про понаднормову роботу?  Як вносити виручку за вихідні. Здоровий глузд говорить що це все фігня. Але ціна помилки надто висока.
Але це було роками і так звикли якось це обходити, що вже ніхто не надіявся, що цьому маразму повинен настати кінець. Годівниці для перевіряючих.
Звичайно коли ти ФОП то тобі простіше. Отримав хочеш готівкрою хочеш біткоїнами і сам собі хазяїн. А тут виручку в криптовалюту не загониш. От тобі й гальмо для розвитку. Та інтерес власть імущих. Не виходьте за межі своїх ФОПів та не плутайтесь в наших грошових потоках.
   
Е ні дружище, ти не правий.
По перше навіть і в такому разі упорядочити законодавство це гут. Без зайвих витрат вичистити зайве. Хто заважав зробити це раніше здавалось більш досвідченим державним діячам.
По друге ті укази де я в темі представ собі діяли. Ще й як діяли. Наприклад про касову дисципліну.
От представ собі середнє мале підприємство на загальній системі. Ліфт так би мовити від ФОПа до великого бізнесу. Має декілька торгових точок. В точку приходить перевіряючий і знаходить формальні помилки у книзі РРО. Не в ту графу продавець щось заніс, не розписався де потрібно Платіть штраф у п'ятикратному розмірі від виручки за півроку. Тобто більш як дворічний оборот.
Або як варіант мені тримісячну виручку. Що ти вибереш?
Касир щодня звозить виручку в касову книгу підприємства? Графік офісу і магазинів не співпадає. Тут вже трудове законодавство. Де наказ про понаднормову роботу?  Як вносити виручку за вихідні. Здоровий глузд говорить що це все фігня. Але ціна помилки надто висока.
Але це було роками і так звикли якось це обходити, що вже ніхто не надіявся, що цьому маразму повинен настати кінець. Годівниці для перевіряючих.
Звичайно коли ти ФОП то тобі простіше. Отримав хочеш готівкрою хочеш біткоїнами і сам собі хазяїн. А тут виручку в криптовалюту не загониш. От тобі й гальмо для розвитку. Та інтерес власть імущих. Не виходьте за межі своїх ФОПів та не плутайтесь в наших грошових потоках.
НАшо відміняти указ яким призупинялась дія обзацу в іншому указі до прийняття бюлджету.який був прийнятий 20 років назад
   
НАшо відміняти укази яким призупинялась дія обзацу в іншому указі до прийняття бюлджету.який був прийнятий 20 років назад
Я показав  реальну користь для бізнесу  в захисті від вампірів на одному прикладі. Навіть якщо там більше нічого не було б  мені  пофіг в чому казуїстика.  Перегдядати всі і шукати зачіпки не бачу сенсу. Думаю коментарі по інших ще будуть.

Останнє редагування: 21 червня 2019 01:22:03 від Cталкер
   
Я показав  реальну користь для бізнесу  в захисті від вампірів на одному прикладі. Навіть якщо там більше нічого не було б  мені  пофіг в чому казуїстика.  Перегдядати всі і шукати зачіпки не бачу сенсу. Думаю коментарі по інших ще будуть.

+++
це тільки початок
там ще стільки мотлоху накопати можна
30 років тільки доповнювали і ніхто не робив ревізію.
Потім судді з адвокатами списи ломають і начеб-то вже все по іншому
і старе не відмінено.
   
як же це хоружівський нео-ліберал та вінницький риночник-прогресист не відмінили такий совок з бронзового віку української незалежності?
они хунёй не маялись в отличии от зегенерата
   
Тепер залишилось знайти, що заховано в мусорі відмінених застарілих нормативних актів...
   
ні дружище, ти не правий.
Чого ж це?
Ті відмінені укази - давно мертві
Ніяким перевіркам ця акція Зе не стане на заваді
   
Чого ж це?
Ті відмінені укази - давно мертві
Ніяким перевіркам ця акція Зе не стане на заваді
Мертві чи не мертві, а тебе тримали під ковпаком.
Бо якби настала потреба тебе прищучити, то стали би живіші всіх живих.
   
Чого ж це?
Ті відмінені укази - давно мертві
Ніяким перевіркам ця акція Зе не стане на заваді
Як повідомили UBR.ua в ДФС, у 2017 році на неоприбуткування готівки в Книзі обліку розрахункових операцій (КОРО) або неправильне оформлення касових документів припадає понад 8,6 тис. випадків або 62% від загальної кількості перевірок. Ще 15% (2,1 тис. випадків) - це непроведення розрахунків через РРО. Трохи менше порушень (13%) припадає на продаж товарів, які не відображені в обліку товарних запасів за місцем продажу.
У той же час, як відзначають в Київському центрі підтримки і розвитку бізнесу, фактично з якоїсь причини також застосовується Указ Президента №436/95 від 12 червня 1995 року, за яким бізнес можуть карати за порушення норм щодо регулювання обігу готівки. При цьому розміри штрафів значні - дворазово і п'ятикратно перевищують суми порушення. Ці санкції не передбачені законом про РРО, але дію Указу не було призупинено або скасовано.
На чому податківці ловлять торговців під час перевірок касової дисципліни
https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/48058


   
Прикинь, моє свідоцтво про народження не є документом який має якусь вагу після отримання паспорта.

В Гамериці якраз свідотство про народження всіх хвилює при всіх бюрократичних операціях. Паспорт? Ні, не чули.
   
Ще раз порівнюємо

1.Впроваджено з 2016 року авторитарній РФ
Своевременно же выявленное нарушение приведет к достаточно высоким штрафам, поскольку законом № 290-ФЗ с 2016 года штрафы за нарушение кассовой дисциплины, а точнее ответственность за неприменение ККТ, серьезно увеличены. Административная ответственность за неприменение ККТ влечет за собой:

штраф для должностных лиц в размере от 25 до 50% от суммы расчета, осуществленного без применения ККТ, но не менее 10 000 руб.;
штраф для юрлиц в размере от 75 до 100% от суммы расчета, осуществленного без применения ККТ, но не менее 30 000 руб. (п. 2 ст. 14.5 КоАП).

2. Було з 1995 р до цього часу в демократичній Україні
Фактично з якоїсь причини застосовується Указ Президента №436/95 від 12 червня 1995 року, за яким бізнес можуть карати за порушення норм щодо регулювання обігу готівки..При цьому розміри штрафів значні - дворазово і п'ятикратно перевищують суми порушення. Ці санкції не передбачені законом про РРО, але дію Указу не було призупинено або скасовано

3.В інших цивілізованих країнах не знайшов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія