Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нєфьодов всьо :facepalm1:

Нєфьодов всьо :facepalm1:

   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Пипець дебіл .... :facepalm1:
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ну как он боролся с контрабандой , я уже тогда шото заподозрил, а теперь стало полностью понятно...шо это за фрукт
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

жіжіталізатора попєрдоліло
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

 :facepalm1:
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ви мені поясніть- в чому там юридична  суть конфлікту з тим будинком? Якщо то була власність і власник зніс то це одне,а якщо будинок в аренді був - то зовсім інше.Наскільки мені відомо,що споруди,які мають статус історичної памятки архітектури раніше не можна було приватизувати-тільки оренда і вони належали до комунальної власності.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ви мені поясніть- в чому там юридична  суть конфлікту з тим будинком? Якщо то була власність і власник зніс то це одне,а якщо будинок в аренді був - то зовсім інше.Наскільки мені відомо,що споруди,які мають статус історичної памятки архітектури раніше не можна було приватизувати-тільки оренда і вони належали до комунальної власності.
А будинок Уткіна мав такий статус?
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

так я ж і запитав у знавців...
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

поясніть, до чого тут Нефьодов?
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

По тому будинку було багато цікавинок.Наприклад,до самого моменту зносу-на будинку залишилась ЄДИНА на всю вулицю табличка з написом вул. Комінтерну (!!!)
Коли прибирали уламки,то пригнали не одну потужню вантажну машину для транспортування металолому,виявляється майже всі перекриття були ... з залізничних шпал.На око там одного лому на кілька мільонів грн. було.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

поясніть, до чого тут Нефьодов?
А он разве не киевраде заседает?
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

а шо він мав на увазі?

не достатньо войовничу чи не остатньо конструктивну позицію?
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

а шо він мав на увазі?

не достатньо войовничу чи не остатньо конструктивну позицію?
Я не вникал в конфликт..но то шо я просто мимо проходил и понял другое..
Шо киеврада дала добро сносить дом...те пидарасы проголосовали
За ...
Люди подняли кипешь , шо вы твари делаете ...историческую памятку угробили ...вроде много людей понаписывало в прокуратуру ...я так понимаю депов начали тягать по прокуратуре...эти твари начали отмазываться от уголовки ...казанский высказался по этому поводу шо и дом свалили и ещё и от уголовки отмазываться....у некоторых как Нефедов и крышу рвануло...не знал шо ответить за дом и прокуратуру..то тупо перднул в мордокнике лижбы перднуть на казанского.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Короче я так вижу эту сииуацию
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Я не вникал в конфликт..но то шо я просто мимо проходил и понял другое..
Шо киеврада дала добро сносить дом...те пидарасы проголосовали
За ...
Люди подняли кипешь , шо вы твари делаете ...историческую памятку угробили ...вроде много людей понаписывало в прокуратуру ...я так понимаю депов начали тягать по прокуратуре...эти твари начали отмазываться от уголовки ...казанский высказался по этому поводу шо и дом свалили и ещё и от уголовки отмазываться....у некоторых как Нефедов и крышу рвануло...не знал шо ответить за дом и прокуратуру..то тупо перднул в мордокнике лижбы перднуть на казанского.

Ты же за них голосовал  :-o
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

репутацію прогресивного реформатора Нєфьодов заслужив завдяки штанцям-дудочкам із матньою на колінах і хіпстерській бороді.

при цьому результат роботи на митниці нікого не настрожив.... буває.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ты же за них голосовал  :-o
Да голосовал за голос , во первых откуда я мог знать шо этот долбоеб окажется таким реальным пидарасом ...на прикормке застройщиков , а два серавно считаю, что в Раде в голосе самый большой процент адекватных депутатов..поэтому наверное проголосую и дальше за голос ( наверное)
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

А як зелені дебіли надривали сраки за цього "реформатора".
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

З Казанським можна погодитися - будинку шкода, зі старими архітектурними спорудами так не поводяться, а надто у такому пристойному стані, принаймні зовні.
Але його вже нема, і нехай це стане наукою на подальше.
Нєфьодов - гломурний дятел.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

З Казанським можна погодитися - будинку шкода, зі старими архітектурними спорудами так не поводяться, а надто у такому пристойному стані, принаймні зовні.
Але його вже нема, і нехай це стане наукою на подальше.
Нєфьодов - гломурний дятел.
Это как минимум второй случай

Первый был при Януковиче. Хотя..хз. может и при Порохе

Имею ввиду дом на почтовой площади. Такой красивый, антуражный. Сейчас там бизнес ценн
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

З Казанським можна погодитися - будинку шкода, зі старими архітектурними спорудами так не поводяться, а надто у такому пристойному стані, принаймні зовні.
Але його вже нема, і нехай це стане наукою на подальше.
Нєфьодов - гломурний дятел.
А всего-то нужно, сделать привязку земельного участка к ограничениям по высоте и площади застройки. Если ты всё равно не сможешь построить ничего большего по площади, то ценность существующего строения резко изменится, а если в ограничениях указать, что новое здание может быть в два раза меньше существующего строения, то появляется смысл приводить в порядок существующее.
Кста неплохо бы изъять тот  участок, где стоял дом Уткина, у собственника наложить штраф за уничтожение исторического здания.
З.Ы. Нефедов - бородатая бабушка, псевдореформатор, хуепутало дурное.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Это как минимум второй случай

Первый был при Януковиче. Хотя..хз. может и при Порохе

Имею ввиду дом на почтовой площади. Такой красивый, антуражный. Сейчас там бизнес ценн
Хозяин того центра Хорошковский, что многое объясняет.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

А всего-то нужно, сделать привязку земельного участка к ограничениям по высоте и площади застройки. Если ты всё равно не сможешь построить ничего большего по площади, то ценность существующего строения резко изменится, а если в ограничениях указать, что новое здание может быть в два раза меньше существующего строения, то появляется смысл приводить в порядок существующее.
Кста неплохо бы изъять тот  участок, где стоял дом Уткина, у собственника наложить штраф за уничтожение исторического здания.
З.Ы. Нефедов - бородатая бабушка, псевдореформатор, хуепутало дурное.

Ага. Ось проект, що там буде

   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ага. Ось проект, що там буде

Показати зображення...
Дивна якась "візуалізація" - а куди автовокзал з гадюшниками подівся ,що через дорогу від знесеного будинку ? Парчок зелений звідкілясь узявся  8-:
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Ага. Ось проект, що там буде

Показати зображення...
Где то рядом детек рыжего и стиль просматривается  :D
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

так і не зрозумів, трясця, у чому вина Нефьодова.




Мер Києва Віталій Кличко наголосив, що дозвіл на знесення будинку Уткіна в Києві не давали ні Київська міська державна адміністрація, ні Міністерство культури, ні Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Про це Кличко заявив у інтерв'ю Радіо НВ.

"Ні Київська міська адміністрація, ні Міністерство культури, ні ДАБІ, ніхто не давав ніяких дозволів на знесення цього будинку. І тому зараз прокуратура веде кримінальну справу щодо знесення цієї будівлі… Яким чином власник це зробив – буде відповідати перед законом", – зазначив столичний очільник.

За його словами, велика кількість історичних пам'яток перебуває на балансі у приватній власності.

"Ми не можемо нічого зробити, навіть штрафи не можемо виписати. Я тільки можу сказати декілька таких прикладів, які є. Будинок Сікорського. Вже листів я не знаю скільки направили до міністерства і зустрічі зробили також з Міністерством оборони, на балансі якого він знаходиться. Він руйнується, ми готові його відновити.

Що стосується Гостиного двору така ж ситуація. Ми зарезервували гроші і готові його відновити. Але зараз якимось чином затягується процес", – розповів Кличко.

Як повідомляла Рубрика, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що правоохоронні органи мають провести ретельне розслідування щодо того, хто дав "дозвіл" на знесення історичного будинку купця Уткіна в Києві.

За фактом демонтажу будинку Уткіна в Києві розпочато кримінальне провадження.

   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Особняк Уткіна в Києві знищила компанія, яку оформили на 26-річну співачку: хто хоче спорудити хмарочос
Олександр Литвин

16.04.2021 16:00

Особняк Уткіна в Києві знищила компанія, яку оформили на 26-річну співачку: хто хоче спорудити хмарочос
Компанія, яка знищила архітектурну пам'ятку – будинок Уткіна в Києві, – оформлена на 26-річну співачку. Дівчина володіє цілою низкою будівельних підприємств, землею під ЖК і знайома з відомими бізнесменами та політиками.

Вона, якщо виходити з фотографій, співала на заходах екснардепа Дмитра Андрієвського, і добре знайома з колишнім керівником "Зім кепітал груп" (ця компанія на місці будинку Уткіна планує спорудити 26-поверховий готель) Віталієм Борулем.

OBOZREVATEL з'ясував, хто, згідно з документами, винен у знищенні будинку Уткіна, а також поспілкувався з депутатами Київради та з'ясував, чи можливо зупинити скандального забудовника.

Мар'яна Кудрявченко: 26-річна мультимільйонерка-забудовниця з хорошим вокалом
Офіційний власник компанії "Приват", яка вже 18 років орендує будинок Уткіна й тепер зважилася знести будівлю, – така собі Мар'яна Кудрявченко. З огляду на реєстри, на неї в різний час було оформлено 12 компаній (більшість будівельних). Дівчина прописана в центрі Києва на Печерську (вулиця Старонаводницька, 4).

Їй належать квартири, приміщення та земельні ділянки по всьому Києву. Коли компанія "Приват" отримала в оренду будинок Уткіна, Мар'яні було всього 8 років. У 23 вона стала власником "Привату". А минулого року колишній власник Віталій Боруль вийшов із компанії і дівчина стала кінцевим бенефіціаром.

Як видно зі сторінки Мар'яни в соцмережах (більшість із яких закриті), життя дівчини кардинально змінилося кілька років тому. Ось такий вона мала вигляд до того, як стала власницею "Привату".

OBOZREVATEL зробив запит на витяг із Кадастрового реєстру з метою з'ясувати, якими ділянками володіє Мар'яна і як їх використовують. Для прикладу, ділянка з кадастровим номером 8000000000: 78: 306: 0201. Власник – Кудрявченко Мар'яна Ігорівна. А будується на цьому місці ЖК Forest Park і забудовник, зрозуміло, той самий "Зім Кепітал Груп", який замість будинку Уткіна спорудить 26-поверховий готель.

Вокальні дані Мар'яни Кудрявченко, мабуть, належно оцінив і колишній нардеп Дмитро Андрієвський. Наприклад, у 2016-му він разом із "Зім Кепітал Груп" влаштував вокальний конкурс у звичайній школі в Жулянах (у цьому районі він проводив виборчу кампанію).

На подвір'ї школи тоді виступала група "Авіатор", а серед учасників концерту можна помітити дівчину, яка дуже схожа на ту саму Мар'яну Кудрявченко.

   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

У ЗМІ часто можна натрапити на твердження про те, що Андрієвський нібито пов'язаний із "Зім Кепітал Груп". Документальних підтверджень немає. Але ось сам екснардеп зробив усе, щоб його прізвище пов'язували з компанією. Під час своєї виборчої компанії він провів 8 заходів за її підтримки. Називав їх "соціально орієнтованим бізнесом", виступав на одній сцені. І йдеться не про фінансування шкільної самодіяльності: Андрієвський фактично публічно пов'язав себе з компанією, піарив її так само, як і самого себе.

"До речі, на святі були присутні представники компанії Zim Capital Group, яким ми зобов'язані не тільки організацією цього свята. Сьогодні ви самі можете бачите, яка масштабна реконструкція відбувається тут у Жулянах, в одному з найстаріших храмів міста Києва – храмі Димитрія Сологунського", – розповідав Дмитро Андрієвський у 2016-му. На сайті політика збереглися десятки схожих похвал.

Один із колишніх депутатів Київради, який захотів залишитися неназваним, пояснює: в Андрієвського є широкі зв'язки в столиці, які залишаються попри зміну його статусу. Депутат Київради 6-8 скликань Максим Шкуро – його колишній помічник, пов'язана з Андрієвським і заступник голови КМДА Марина Хонда, вона працювала в його компанії "Київпідзембуд".

Список пов'язаних із Андрієвським міг поповнити і Боруль – він балотувався до Київоблради від "Слуги народу". До речі, зараз Боруль не зазначений і в керівництві "Зім Кепітал Груп".

У 2019-му з власників прибрали Олександра Заголюка, його місце посів такий собі Андрій Маційчук. Після серед власників з'явилася компанія QUERBINELLO HOLDINGS LTD.

Хоча ще 2015-го інвестори ЖК Skyland (проєкт того-таки "Зім ...") обговорювали, чому їхня земля оформлена на Заголюка і Боруля. І саме в цей час Андрієвський піарив компанію в рамках своєї виборчої кампанії.

І це далеко не повний перелік пов'язаних зі скандальним будівництвом бізнесменів і політиків. Незабаром OBOZREVATEL докладно опише, з чого складається будівельна імперія "Зім Кепітал Груп" і які зв'язки у владі допомагають їм реалізовувати скандальні проєкти.

Про те, на яких підставах історичну будівлю могли знести, OBOZREVATEL запитав у адвоката Юрія Брикайло. "Я розгорнув містобудівні умови, тут сама назва "Реконструкція адміністративної будівлі під готель". Тому цей об'єкт визначається як адмінбудинок. Тут розписано так, що проєктну документацію потрібно узгодити в спеціально уповноважених органах охорони культурної спадщини", – уточнив адвокат.

За його словами, погоджувати документацію щодо об'єктів місцевого історичного значення потрібно в департаменті КМДА, а всеукраїнського – це до Мінкульту. Адвокат схиляється до думки, що за знесення будинку повинна відповідати компанія "Приват".

"Я б сказав так, що містобудівні умови тут такі, які дають великі можливості. Якби це був нікому не потрібний будинок, його можна було б реконструювати шляхом знесення, коли залишаєш шматочок фундаменту і це вже називається реконструкція. Тому якщо бути формалістом і не знати, що це об'єкт культурної спадщини чи забути про це, то об'єкт можна знести і далі ніби розробляти документацію на реконструкцію. Тому тут найімовірніше незаконні дії замовника", – підсумував Брикайло.

Глава фракції "Голос" у Київраді Григорій Маленко розповів OBOZREVATEL, що вже ініціював позов проти "Привату".
"Як голова фракції партії "Голос" у Київській міській раді я разом із колегами ініціюю прийняття КГС постанови про позов до Господарського суду Києва проти ТОВ "ПРИВАТ". Якщо суд буде на нашому боці, то земельна ділянка, на якій розташовувався будинок Уткіна, – повернеться в управління місту. І жодних нових хмарочосів на трупі історичного центру Києва не з'явиться. Цю ініціативу вже підтримали колеги як із фракції "Голос", так і з інших", – сказав Маленко.

Тим часом OBOZREVATEL продовжить розслідування про те, які ще ділянки землі перебувають у будівельній імперії "Зім Кепітал Груп" і до чого призводить діяльність компанії в столиці.

   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

Дивна якась "візуалізація" - а куди автовокзал з гадюшниками подівся ,що через дорогу від знесеного будинку ? Парчок зелений звідкілясь узявся  8-:

Главное что всего 5 припаркованных машин. Днем.
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

так і не зрозумів, трясця, у чому вина Нефьодова.
В тупому незрозумілому наїзді на Казанського
   
Re: Нєфьодов всьо :facepalm1:

ЗИМ при Педальке нехило поднялся, засрали тут своими Лендами весь район... Дома в 200 метрах от полосы Жулян это конечно круть (tu) . А теперь еще и супервысотка с видом на бомжатник государственного значения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія