Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

милі набила уже.
То мало, треба 26.2! Розплата за крильця.
   
Соррі за міні-пости, але я вже майже done. Almost there.
   
Ось і все.
   
Хто хоче, той зрозуміє. А хто не хоче, тому не треба.
   
правильно - обзивали. Бо не поділяєм погляди Берегинь щодо цього. Не збиралися коритися і танцювати під чиюсь дудку.
позиція зрозуміла але для поважаючої себе людини абсолютно неприйнятна -
ти прийшла у чужий дім і не збираєшся поводитись пристойно, про що просить власник того дому,
бо це на твою думку буде танець під чужу дудку.
Ну що тут можна сказати.. і чи варто взагалі спілкуватиь з такими персонажами... :facepalm:
   
Яку власність? Ніхто і пальчиком не доторкнувся. Він сам все вимкнув і сам зруйнував.
він змушений був вимкнути те в що ви перетворили його власність.
і це добре що перед тим ви встигли забанити Тамилу,
інакше доскону верещали б що ті ваші срачі то виключно її вина.
   
Коротше, я так і не отримала відповіді від "неймовірної" про останній її закид, який надзвичайно заінтригував мене - а саме що я таємно воздихаю за якимось mistery man, який, за її словами, оцінив мою зовнішність на двієчку, і потім заявив отаке:

Оскільки вона відмовилась назвати цю особу, я як аналітик вирішила провести власний аналіз.
Впевнена що та особа існує лише в голові Асті,
тому аналізувати її хворобливу маячню нема жодного сенсу  :nea:
Ото вона побачила твої фото і від заздрості вибухнула лайном,
я бачу для неї зовнішність то надважливо.
   
позиція зрозуміла але для поважаючої себе людини абсолютно неприйнятна -
ти прийшла у чужий дім і не збираєшся поводитись пристойно, про що просить власник того дому,
бо це на твою думку буде танець під чужу дудку.
Ну що тут можна сказати.. і чи варто взагалі спілкуватиь з такими персонажами... :facepalm:

ясно. Берегині ходять по чужим домам.
Дивно, але що ж.
   
він змушений був вимкнути те в що ви перетворили його власність.
і це добре що перед тим ви встигли забанити Тамилу,
інакше доскону верещали б що ті ваші срачі то виключно її вина.

вона сама застаріла, та його власність. З мобільного навіть, здається, не можна було користуватись нею як слід. До чого тут ми.
   
ясно. Берегині ходять по чужим домам.
Дивно, але що ж.
та то тільки такі ніщєбродки як ми з тобою та мироською,
як не до Шрайка та Руккі, то до Альони Юріївни в прийми просимося,
а у крутих Берегинь тіпа Фросі, власні форуми є  :good:
там і тусуюця удвох із Сінтєзатором  :friends:
   
та то тільки такі ніщєбродки як ми з тобою та мироською,
як не до Шрайка та Руккі, то до Альони Юріївни в прийми просимося,
а у крутих Берегинь тіпа Фросі, власні форуми є  :good:
там і тусуюця удвох із Сінтєзатором  :friends:

Я в прийми попрохалась тільки одного дня, влітку, досить давно вже.
   
А це присвячується моїй подрузі та справжній королеві віртуальних баталій Кадрі - дякую за підтримку! It has been an honour.

https://www.youtube.com/watch?v=jH1RNk8954Q
Як я пропустила таке? :suicide2:

Дякую, дорога моя людино, рідна моя душечко,
за добрі слова і високу оцінку моїх здібностей :drinks:
Розчулила мене до сліз..
Справляйся там у реалі поскоріше і приходь, буду тебе чекати :friends:
п.с. Пісня гарна, мені сподобалась :good:
   
;o

Люба пані. Я теж Вам тут цитувала всі Ваші огріхи.
Суттєва відмінність одна: на відміну від Мирослави, Ви мовили, у гарячці, як і вона, але - неправду.
Бо у Асті чудова батьківщина, у дівчинки на фото, яку Ви мали за Асті - прекрасна постава і чудова фігура (Ви що, не довіряєте смаку Крокодила?)
А оте, все, що перераховує Мирослава - то, на жаль, так і було.
Шрайк позбувся свого проекту, і все те вже лише в пам'яті колишніх користувачів того форуму.
І ніхто з них не зауважує Мирославі, що вона мовить неправду.
Тим паче я. Просто прийміть до уваги.

Імхо, слід захищати не того, на кого нападають, а того, хто нападає неправедно - від нього самого.
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

сидит, мужик, на берегу речки, скучает - не клюет....
тут, БАХ - выныривает корова
- ей, мужик, это какой берег - левый или правый ?????
мужик, вздрагивает от неожиданности:
- а тебе, какой нужен ?
 
- А мне, както пох@й, я все равно бешенная !!!!!
   
;o
:D направді мирося має рацію, адже коли вона набирає в рот лайна аби плюнути в опонента,
вона нікого зачепити не може в принципі, лише демонструє свій рівень інтелекту, моралі та виховання.
   
:D направді мирося має рацію, адже коли вона набирає в рот лайна аби плюнути в опонента,
вона нікого зачепити не може в принципі, лише демонструє свій рівень інтелекту, моралі та виховання.

серед кого я жила... То грязнулею назовуть, то ледаркою, то заздрісною, то капосною, то непослухом, то в мавпуванні звинуватять.
А одного разу була навіть різка, по литкам. Не кажучи вже про якісь натяки на кропиву, з якою я була знайома особисто.
   
Люба пані. Я теж Вам тут цитувала всі Ваші огріхи.
Суттєва відмінність одна: на відміну від Мирослави, Ви мовили, у гарячці, як і вона, але - неправду.
Бо у Асті чудова батьківщина, у дівчинки на фото, яку Ви мали за Асті - прекрасна постава і чудова фігура (Ви що, не довіряєте смаку Крокодила?)
А оте, все, що перераховує Мирослава - то, на жаль, так і було.
Шрайк позбувся свого проекту, і все те вже лише в пам'яті колишніх користувачів того форуму.
І ніхто з них не зауважує Мирославі, що вона мовить неправду.
Тим паче я. Просто прийміть до уваги.

Імхо, слід захищати не того, на кого нападають, а того, хто нападає неправедно - від нього самого.
Ти маєш зрозуміти одне : правда нікому з них не потрібна - одне живе у своїх хворобливих мареннях, друге здатне сприймати лише ЗРУЧНУ "правду".
Зараз прийдуть Вуйко з галамагою - останні модери фДД - і запитають : Що ти, навіжена, верзеш? За той останній рік існування фДД, коли на форумі не було одночасно більше 3-4 юзерів, ти примудрилася дістати навіть тих поодиноких до таких глибоких печінок своєю нескінченною маячнею, що всі як один вимагали (навіть на рівні ультиматумів) терміново прибрати тебе з форуму нафіг!
Думаєш, воно сприйме правду відмінну від тієї що намарив її хворий мозок? Ага, щаззз.
З іншого боку - а кому треба щось доводити очевидно психічно неповносправній? Тобі - треба? Мені - точно ні.
Обсирає, не закриваючи пащю? Та нехай - тут вже слава богу всі зрозуміли, що воно таке є.
   
зрозуміти одне
оце твоя помилка, адже розуміти ти повинна все,
інакше не зможеш адекватно сприймати оточуючий світ,
та в принципі так воно у тебе і є, поки що.
Але я сподіваюсь що ти зможеш опанувати себе,
викинути з душі ненависть, тоді розблокується твій мозок
і ти знову зможеш бути тією Миросею яку я знала на ДД в 2010-11 роках :friends:
Працюй над собою і у тебе все вийде. Удачі! :drinks:

   
оце твоя помилка
Перш за все - Ваша. Ви ж не даєте дурних уроків, як то зробили мені на попередній сторінці?
   
То що фото небуде більше?

В когось є ? Скиньте в приват)))
   
Памьятаю 13-й. Дружина плакала, а термос з чаем готувала. Гівняна "берегіня", нормальна би відмовила. Не вірю я в "берегінь", в бога не вірю, в деякіх людей - вірю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія