Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПитування: Чи згодні ви з новим законом про мобілізацію

Опитування
Чи згодні Ви з новим законом про мобілізацію?
Всього проголосувало: 43
Так  7 
 
 16% 
Ні  15 
 
 35% 
Не читав, не знаю  15 
 
 35% 
Навіть не чув про такий закон, не знаю  0 
 
 0% 
Я "ухилянт", і мені пох  6 
 
 14% 




Власне, цікава думка користувачів і відвідувачів, чи нормальний закон з вашої думки прийняла ВР.

   
цей закон ні про що
   
цей закон ні про що

не погоджуся. цей закон про долю держави
   
не погоджуся. цей закон про долю держави

мав бути

а є ні про що
   
мав бути

а є ні про що

він в будь-якому разі вирішує долю держави. якщо не так, як бачите ви, то це не значить, що ніяк.
   
Я думав загальна мобілізація оголошена 24.02.2022. От чому мобілізація виявилась не загальною?
   
 Ні. Не тому що він "жорсткий" чи навпаки "м'який", а тому, що фактично він майже нічого не змінить. Корупційні ризики навіть ще більші, конкретики й однозначних правил немає, з мотивацією як було погано, так й залишилося й хоча-б ротації на постійній основі (про демобілізацію не кажу, може це дійсно поки що неможливо технічно) також немає.

P.S. Якщо шо - весь закон не читав, але Рабіновіч головні тези наспівав ))
   
Я думав загальна мобілізація оголошена 24.02.2022. От чому мобілізація виявилась не загальною?

це ви в кого питаєте?
   
він в будь-якому разі вирішує долю держави. якщо не так, як бачите ви, то це не значить, що ніяк.

я чому про це питаю - в законі присутні дуже цікаві норми. з огляду на те, як формувалася незалежна Українська держава і громадянське суспільство в ньому, ці норми можуть бути протилежно сприйняті різними частинами суспільства. і подальша доля держави залежатиме від переважаючої частини.
   
до теми, про мобілізацію

   
Я думав загальна мобілізація оголошена 24.02.2022. От чому мобілізація виявилась не загальною?
дегенерате, чим ти там думаєш?
   
меня пункт про демобилизацию вымораживает
у меня двое близких знакомых с начала войны  на фронте
уже так наштурмовались - выше крыши
конец-то когда?
а то пошли добровольно и дальше все?
   
P.S. Якщо шо - весь закон не читав, але Рабіновіч головні тези наспівав ))


увесь прикол у тому, що ніхто, тобто взагалі НІХТО, навіть дупутати, не знають, що там наприймали
минула доба з моменту прийнятти - тексту того, що прийняли, немає
тому інших джерел інформації, як переспіви, й не існує
   
цей закон ні про що
Так. А мав бути про мобілізацію.
   
коли до деяких дійде, що демобілізації під час війни ніколи ніде не було і не буде?
   
Власне, цікава думка користувачів і відвідувачів, чи нормальний закон з вашої думки прийняла ВР.
Можна ще поцікавитися чи згодні ФУПчики з чотирма сезонами на рік і сімома днями на тижні.
А раптом не згодні?
   
цей закон ні про що
А який потрібен про що?)
   
Слово закон тут лишнє в опитуванні- можна спитати чи. Згодні ви на мобілізацію - будуть тіж самі цифри)
Нарід воювати не хоче
   
ні
мобілізація це зло
голосувати не можу
як тільки в когось недолугого з'являється кнопка будь-якого масштабу, він одразу мріє позбавити прав когось
до створення чогось руки не доходять
   
Власне, цікава думка користувачів і відвідувачів, чи нормальний закон з вашої думки прийняла ВР.


Ухилянтів треба карати жорсткіше
   
меня пункт про демобилизацию вымораживает
у меня двое близких знакомых с начала войны  на фронте
уже так наштурмовались - выше крыши
конец-то когда?
а то пошли добровольно и дальше все?

як і на будь-якій роботі, всю роботу роблять відповідальні та безвідмовні
це типу "мрія" роботодавця
побудувати систему, яка б використовувала сильні сторони кожного, значно складніше
   
мобілізація це зло
Тоді тре віддати хуйлу пів України. Решту він сам візьме.
   
Тоді тре віддати хуйлу пів України. Решту він сам візьме.

ви якісь "безальтернативні" поголовно
у вас або свій совок, або чужий
усе
   
ви якісь "безальтернативні" поголовно
у вас або свій совок, або чужий
усе
У вас це у кого?
   
дегенерате, чим ти там думаєш?
якщо до тебе в колисці так зверталася, то це не означає, що таке спілкування прийнятне за межами вашого борделю
   
коли до деяких дійде, що демобілізації під час війни ніколи ніде не було і не буде?

Ну тобто, якщо війна буде 10 років, то хтось буде у безстроковому рабстві, звідки вихід лише у вигляді 200 або 300, а хтось буде увесь цей час жити звичайним життям, ходити в ресторани, бари? Нехуйово влаштувались.
   
Ну тобто, якщо війна буде 10 років, то хтось буде у безстроковому рабстві, звідки вихід лише у вигляді 200 або 300, а хтось буде увесь цей час жити звичайним життям, ходити в ресторани, бари? Нехуйово влаштувались.
Ласкаво просимо у реальний світ)
   
Ласкаво просимо у реальний світ)

А ви не думали, що в один чудовий момент ці люди просто скажуть: "ідіть ви нахуй"?
   
А ви не думали, що в один чудовий момент ці люди просто скажуть: "ідіть ви нахуй"?
Без проблем - подивлюся як вони теж саме скажуть кацапам які до них тоді прийдуть)
Ото буде демократія)
   
А ви не думали, що в один чудовий момент ці люди просто скажуть: "ідіть ви нахуй"?

Вони просто ні про що не думають, тим більше - глобально
Це такий стиль життя
   
А ви не думали, що в один чудовий момент ці люди просто скажуть: "ідіть ви нахуй"?
Ну так щоб змінити когось в окопах треба когось мобілізувати - а нарід не хоче - подивимось)
   
Вони просто ні про що не думають, тим більше - глобально
Це такий стиль життя
Гандон ватний- ти взагалі в Україні? Якщо ні то іди нахєр зі своєю думкою
   


Який був потрібен закон.  :-)o
   
краще ніж нічого
   
якщо до тебе в колисці так зверталася, то це не означає, що таке спілкування прийнятне за межами вашого борделю
з тобою  кацапе по іншому?
   
https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/373200635711483

Який був потрібен закон.  :-)o
Правильно - юльку в окопи)
   
Цікаво що мав на увазі модератор під кацапським наративами
   
ні
мобілізація це зло
голосувати не можу
як тільки в когось недолугого з'являється кнопка будь-якого масштабу, він одразу мріє позбавити прав когось
до створення чогось руки не доходять

...як тільки в когось недолугого з'являється кнопка будь-якого масштабу, він одразу мріє позбавити прав когось
до створення чогось руки не доходять

Ось цю частина 100%
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія