Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укропоезда.

Re: Укропоезда.

Їхала 2 тижні тому, в купе, теж на верхній, дівчина, що їхала га нижній постелилась ще потяг стояв на вокзалі  :weep:
І це о 18 годині
Схоже ципленка будете ви їсти в тамбурі :)
Бутрік чи гамбургер все ж мобільніше

Самое главное что бы ехали рядом женщины и дети. Если будут мужики, то это будет покусанное осами лицо на утро. Самая жесть спать бухим в купе. Притока кислорода мало, алкоголь не выветривается, литсо опухает
   
Re: Укропоезда.

Нууу... Попробуй конечно. Но там тоже придется в тамбуре вельчик ставить. Но там хотя бы меньше народу шарится и народ побогаче и воровать не станет.
К проводнику в служебное можно. За вознаграждение, ессно.
   
Re: Укропоезда.

БГГГ. И цыганские Пятихатки. :D

О! Фак!!
   
Re: Укропоезда.

в укропоездах для меня самое страшное это жара и духота.
   
Re: Укропоезда.

Щоб з людьми попістєть, потрібно брати плацкар.

Нет, там попистеть грустно.. контингент не тот, и поспать там сложнее
   
Re: Укропоезда.

Пристегни к чему-нибудь.

Дам пару соток проводнику - пусть думает
   
Re: Укропоезда.

нифуя. может и не быть. я всегда стикеры кофе-сахера и пакетики чая с эмалированой кружкой вожу. и печеньки. очень хорошо заходит макать овсяное печенько в чай и уплетать за обе щечки.
бутеры с копченой колбаской и яйца съесть вечером, а утром бутеры с сыром. яйца и колбаса, оставленные в жару переночевать, могут быть срачкоопасны.
Ну да. в таком порядке. Курица уж тем более - на утро я б не рисковал.
   
Re: Укропоезда.

От в Японії хавчик на вокзалах продають в дорогу...
Щось думаю, що продавати хавчик на вокзалах в дорогу у нас почали раніше ніж в Японії. Японці тупо плагіатят.  :)
   
Re: Укропоезда.

Ну да. в таком порядке. Курица уж тем более - на утро я б не рисковал.

Да, так и сделаю!
   
Re: Укропоезда.

Самое главное что бы ехали рядом женщины и дети. Если будут мужики, то это будет покусанное осами лицо на утро. Самая жесть спать бухим в купе. Притока кислорода мало, алкоголь не выветривается, литсо опухает
Дивлячись яке купе, трапляються наворочені з клімат контролем і кондішеном, гривень на 100 дорожчі звичайних
Всі люблять їздити з жінками, з ними безпечно і вони пахнуть парфумами, а не шкарпетками :)
   
Re: Укропоезда.

Дам пару соток проводнику - пусть думает
Буде мати лісапєт і пару сотень  :laugh:
   
Re: Укропоезда.

Нет. Есть жесткое правило, хавчик с собой обязательно. Хоть бутеров но сделаю. Это уже жизнью продиктовано. Все такие умные никто нифуя не берет, потом обычно все мое жрут

Зазвичай беру тонкий лаваш і до нього або трохи несолоного хамону, або сиров'яленої ковбаси. З м'ясним в мене пунктик. Кури вже якось не дуже вдобно їсти перед людьми і потім витирати ті масні пальці. Тож  завжди беру в дорогу з м'ясного те, що точно не псується. Тому - сиров'ялена ковбаса чи хамон, скільки там його треба, не дорожче тих бургерів з Макдональдсу виходить.

 До них беру помідорки маленькі, краще черікі, щоб можна було покласти у рота і не бризгати соком. Окремо можна взяти кілька салатних листочків та зробити щось на кшалт піти з салатним листом, хамоном та лавашем. Ну, соусу додати з маленької упаковки на одну порцію, якщо хто любить. Все рівно буде більш свіже, ніж той бургер, яки пролежав вже зібраним кілька годин у вагоні.

Ще можу взяти оті маленьки, дитячі головки сиру чи просто трохи сиру в маленькій упаковці. Ще й досі полюбляю фінську Віолу на тому ж лаваші.

Ну і всякий непотріб на кшалт чогось улюбленого солоденького та горішків. Ну і вода, соки. В поїздах принципово нічого не купую, бо знаю, що там може бути дуже просрочене.

Можна, звісно, заморочитися та запекти в дорогу якийсь м'ясний завиванець, але зазвичай у той день завжди суматоха і ніколи.

Останнє редагування: 14 червня 2021 23:56:52 від шуша
   
Re: Укропоезда.

Дивлячись яке купе, трапляються наворочені з клімат контролем і кондішеном, гривень на 100 дорожчі звичайних
Всі люблять їздити з жінками, з ними безпечно і вони пахнуть парфумами, а не шкарпетками :)

Этот вроде фирменный

   
Re: Укропоезда.

Нет, там попистеть грустно.. контингент не тот, и поспать там сложнее
Я колись зустрів португала, який з друзями українцями їздив до України. Вони його там в плацкарті прокатали. Казав, що має враження на все життя. З йоги слів, як в часи 2 ї світової побував.
   
Re: Укропоезда.

Этот вроде фирменный

https://youtu.be/_LJQb83hdPE
Та хороший поезд.  Я им ездил. все там нормально.
   
Re: Укропоезда.

Зазвичай беру тонкий лаваш і до нього або трохи несолоного хамону, або сиров'яленої ковбаси. З м'ясним в мене пунктик. Кури вже якось не дуже вдобно їсти перед людьми і потім витирати ті масні пальці. Тож  завжди беру в дорогу з м'ясного те, що точно не псується. Тому - сиров'ялена ковбаса чи хамон, скільки там його треба, не дорожче тих бургерів з Макдональдсу виходить.

 До них беру помідорки маленькі, краще черікі, щоб можна було покласти у рота і не бризгати соком. Окремо можна взяти кілька салатних листочків та зробити щось на кшалт піти з салатним листом, хамоном та лавашем. Ну, соусу додати з маленької упаковки на одну порцію, якщо хто любить. Все рівно буде більш свіже, ніж той бургер, яки пролежав вже зібраним кілька годин у вагоні.

Ще можу взяти оті маленьки, дитячі головки сиру чи просто трохи сиру в маленькій упаковці. Ще й досі полюбляю фінську Віолу на тому ж лаваші.

Ну і всякий непотріб на кшалт чогось улюбленого солоденького та горішків. Ну і вода, соки. В поїздах принципово нічого не купую, бо знаю, що там може бути дуже просрочене.

Можна, звісно, заморочитися та запекти в дорогу якийсь м'ясний завиванець, але зазвичай у той день завжди суматоха і ніколи.

Так!
   
Re: Укропоезда.

Так!

 :-B
   
Re: Укропоезда.

Та хороший поезд.  Я им ездил. все там нормально.

Вольфа не видел на пероне с торбами на московский поезд?
   
Re: Укропоезда.

Этот вроде фирменный

https://youtu.be/_LJQb83hdPE
Їзжу часто, траплялись окремі вагони і в фірмових, чи є цілі потяги, не в курсі. Зазвичай їх видно при купівлі, якщо в одному потязі в різних купейних вагонах різні ціни - треба брати дорожчі.
Якихось інших позначок на них не помічала,  тільки напис "з кондиціонуванням"
   
Re: Укропоезда.

Їзжу часто, траплялись окремі вагони і в фірмових, чи є цілі потяги, не в курсі. Зазвичай їх видно при купівлі, якщо в одному потязі в різних купейних вагонах різні ціни - треба брати дорожчі.
Якихось інших позначок на них не помічала,  тільки напис "з кондиціонуванням"

Делают у нас оказывается новье еще. Я думал вообще все плохо, судя по сводкам ватанов о УЗ
   
Re: Укропоезда.

Вольфа не видел на пероне с торбами на московский поезд?
Не. Та его и тут уже никто не видел со дня рождения. Не дай бог лыхо трапылось с нашим раритетом. 8-:
   
Re: Укропоезда.

Делают у нас оказывается новье еще. Я думал вообще все плохо, судя по сводкам ватанов о УЗ


крюковский вагонный работает в полную силу, а есть еще новые тверские росиянские, кто их купил никто не признаётся
   
Re: Укропоезда.

Не. Та его и тут уже никто не видел со дня рождения. Не дай бог лыхо трапылось с нашим раритетом. 8-:

Он никогда так надолго не пропадал
   
Re: Укропоезда.

крюковский вагонный работает в полную силу, а есть еще новые тверские росиянские, кто их купил никто не признаётся

И давно их купили?
   
Re: Укропоезда.

Не. Та его и тут уже никто не видел со дня рождения. Не дай бог лыхо трапылось с нашим раритетом. 8-:

так шож вы хады, издевались над людыною, а теперь крокодильи слёзы льёте .
покайтесь
   
Re: Укропоезда.

Делают у нас оказывается новье еще. Я думал вообще все плохо, судя по сводкам ватанов о УЗ
Найсмішніше, що от я часто їду в таких в тому потязі Київ-Ізмаїл в якому  іноземець вікна мив :)
І в ньому ж є вбиті вагони, в яких вікна відвалюються
Так що в нас так...різноманітно :)
   
Re: Укропоезда.

И давно их купили?

вроде при порошке, у пинчука были какие то проблемы с колёсными парами , поставки в росию, плюс с грузовыми вагонами, так там какой то полубартер сделали
   
Re: Укропоезда.

Мечтаю поехать. Лет 7 в спальных не ездил. Столько всего было в тех поездах по молодости. Можно писать фельетоны и эротические рассказы. Под стук колёс с хорошеми соседями, а лучше соседкой.... Ложечка подстукивает в чайном стакане..
   
Re: Укропоезда.

Мечтаю поехать. Лет 7 в спальных не ездил. Столько всего было в тех поездах по молодости. Можно писать фельетоны и эротические рассказы. Под стук колёс с хорошеми соседями, а лучше соседкой.... Ложечка подстукивает в чайном стакане..
Стаканів нема, максимум в підстаканник ставлять одноразовий стаканчик. Ложки теж одноразові :)
   
Re: Укропоезда.

Стаканів нема, максимум в підстаканник ставлять одноразовий стаканчик. Ложки теж одноразові :)


Що цікаво, маленькою, мені завжди в поіздах чай здавався смачнішим за той, який я пила вдома. Хоча чай в сім'ї полюбляли всі і зазвичай купляли хороший.

   
Re: Укропоезда.

Турч, не будь жлобом, візьми собі місце  СВ й з собою жорева з бухлом )))
Що цікаво, маленькою, мені завжди в поіздах чай здавався смачнішим за той, який я пила вдома.
Коли ми були маленькі, вода в потягах для чаю була "перегріта", тобто фактично пар, який часто-густо отримували ще й на вугільних "титанах".
Зараз такого майже нема -  підігрівають електрикою бутильовану воду.  Вже смак не той.


Останнє редагування: 15 червня 2021 01:10:46 від птах Сорока
   
Re: Укропоезда.

Турч, не будь жлобом, візьми собі місце  СВ й з собою жорева з бухлом )))
Коли ми були маленькі, вода в потягах для чаю була "перегріта", тобто фактично пар, який часто-густо отримували ще й на вугільних "титанах".
Зараз такого майже нема -  підігрівають електрикою бутильовану воду.  Вже смак не той.

А точно, мабуть, так і є!
   
Re: Укропоезда.

Я колись зустрів португала, який з друзями українцями їздив до України. Вони його там в плацкарті прокатали. Казав, що має враження на все життя. З йоги слів, як в часи 2 ї світової побував.
португали під час 2СВ саме війни і не знали, бо були нейтралами. Спасіба дєд за нєйтралітєт!
   
Re: Укропоезда.

Нещодавно їхав ІФ-Львів в сучасниму крюківському швидкісному поїзді (який на цьому маршруті чомусь їде 50-70, максимум 100км/год), стандартний їхній сидячий вагон, їхати треба неповні 2 (дві) години.

І ось поруч велика шумна компанія (явно родина) - лиш розсілися, одразу витягнули курку, яйця, помідори/огірки, якісь тушонки, котлєти, якийсь дюшес, дітям печиво, дорослим дві пляшки горілки (8 година ранку) - до повного щастя бракувало ще запаху шкарпеток і дзенькоту залізних підстаканників  :D
   
Re: Укропоезда.

Стаканів нема, максимум в підстаканник ставлять одноразовий стаканчик. Ложки теж одноразові :)
напевне від поїду залежить. ще не бачила пластикових.
   
Re: Укропоезда.

Нещодавно їхав ІФ-Львів в сучасниму крюківському швидкісному поїзді (який на цьому маршруті чомусь їде 50-70, максимум 100км/год), стандартний їхній сидячий вагон, їхати треба неповні 2 (дві) години.

І ось поруч велика шумна компанія (явно родина) - лиш розсілися, одразу витягнули курку, яйця, помідори/огірки, якісь тушонки, котлєти, якийсь дюшес, дітям печиво, дорослим дві пляшки горілки (8 година ранку) - до повного щастя бракувало ще запаху шкарпеток і дзенькоту залізних підстаканників  :D
прикольно. я взагалі не бачу, щоб в поїздах зараз їли свою снідь і бухали. мої маршрути хмельницький-київ/одеса і назад.
   
Re: Укропоезда.
Bio

Только свое. Бутерброды, вода.
До Ковида летели куда-то украинским Аэрофлотом. Покормили сухомяткой, один раз, потом три дня старались быть ближе к базе (унитазу). Номально погуляли.
   
Re: Укропоезда.

Що коштує тепер св  в маріуполіс?
Чи маршмарш нах зюд відбувається в пляцкарті)

На замітку ждподорожуючим по європці.
Реджіоджет
будапешт-відень 9євро
віденьпрага від 9є що дешевше фліксбуса
відень-любляна-трієст 29є з обб шикардос альпійські краєвиди

Починаємо теж потрохи іздити...
   
Re: Укропоезда.

щодо нічних поїздів.

Поїзд Жмеринка-Генічеськ проходить Київ о 21.47.
тобто, повзе цілу ніч і, мабуть, десь пополудні приповзає на море)
   
Re: Укропоезда.

Мечтаю поехать. Лет 7 в спальных не ездил. Столько всего было в тех поездах по молодости. Можно писать фельетоны и эротические рассказы. Под стук колёс с хорошеми соседями, а лучше соседкой.... Ложечка подстукивает в чайном стакане..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія