Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тепрь любые покупки интернет-сервисов +20% НДС .. как это сделает вас богаче?

краще 300! ото заживем! високі податки то шлях до процвітання! так пабєдім! [ua]

Ви другу частину навмисно проігнорували?

Я реально не бачу проблеми в помірному податку на різні там Нетфлікси. А ось ПДВ на продукти чи електрику має бути нижчим
   
Ви другу частину навмисно проігнорували?

Я реально не бачу проблеми в помірному податку на різні там Нетфлікси. А ось ПДВ на продукти чи електрику має бути нижчим
ну чого це має бути така несправедливість? бо особисто вам «різні там нетфлікси» вважаються непотрібними і зайвими? ну ок, а мені вважається непотрібним і зайвим оте що називають «соціальний хліб». тому вважаю, що на нього треба 30% пдв
   
але то вже таке, краще залишити один пдв для усього, скажімо 10%. чи взагалі його прибрати нах, бо то податок на споживання, а ми не сказав би що зажралися
   
Высокие налоги, это к вопросу когда учитель будет получать 4000долларов, с пустой казны учитель получит леденец и граммоту. Теперь про +20% НДС для "хитрошпеканых", или все платят налоги или никто, все должны быть в равных условиях.
   
ну чого це має бути така несправедливість? бо особисто вам «різні там нетфлікси» вважаються непотрібними і зайвими? ну ок, а мені вважається непотрібним і зайвим оте що називають «соціальний хліб». тому вважаю, що на нього треба 30% пдв

Ні, я не кажу що Нетфлікс непотрібний. Я кажу що цей податок адекватний.  З якої причини ми, держава Україна, маємо субсидувати Нетфлікс чт покупців Нетфліксу? 0% ПДВ це саме субсидіювання
   
Украинцы по умолчанию считают что оплата налогов делает их богаче т.к. это как-то очень правильно и хорошо.

Ну, вот нам всем в соответвии с этой ибанутой идеологией впаяли 20% на покупки в интернет.

Как это сдалет вас богаче? .. можете нарисовать план как оплатив за что-то +20% вы начинаете процветать???

Как отдав 20% своих денег из своего кармана в караман подоляку-арестовичку-зеленскому-шмыгалю вы станете богаче?? хоть примерный механиз опишите.

а если не можете то почему вы считаете что налоги - это хорошо???

Бггг... А нагадайте но, то часом не Ви тут топили в 2015 за те, що кратне в рази підвищення комунальних тарифів приведе до зростання виробництва і розквіту добробуту держави?
 :laugh:
   
Ні, я не кажу що Нетфлікс непотрібний. Я кажу що цей податок адекватний.  З якої причини ми, держава Україна, маємо субсидувати Нетфлікс чт покупців Нетфліксу? 0% ПДВ це  саме субсидіювання
саме так, тому і треба зробити 10% для всього.
   
20% ПДВ на онлайн сервіси це нормально. Можна і 30%

 :facepalm1:

ну, это же типичный средний манюпас.
   
Бггг... А нагадайте но, то часом не Ви тут топили в 2015 за те, що кратне в рази підвищення комунальних тарифів приведе до зростання виробництва і розквіту добробуту держави?

я не поддерживаю госрегулирование тарифов я поддерживаю рыночные цены .. рыночная цена это базовая ценность ...и это ваше замечанеи показывает насколько вы глупы если для вас цена и налог равнозначные категории.
   
:facepalm1:

ну, это же типичный средний манюпас.
Пан лібертаріанець?
   
Пан лібертаріанець?

либерал а истинном понимании этого слова, а не социковском извращении.
   
Пан лібертаріанець?
ви так кажете ніби це щось погане. нагадаю, у нас на крайніх виборах до вр за «лібертаріанців» проголосувала абсолютна більшість виборців. щоправда, після того як «лібертаріанці» оформили монобільшість, вони усім сказали, що тепер вони соціалісти :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія