Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що подивився "Кіборгів"

Re: Тільки що подивився "Кіборгів"
Geo

твоя критика абсолютно по делу.
но фильм не для тебя. хотя, и тебе тоже через надцать лет будет что вспомнить.
фильм, как ты правильно сказал, для тех, кто там не был.
да, многое не показали, кое-что переврали (с той же мухой).
важно иное.
понять, что СЕЙЧАС ИДЕТ ВОЙНА.
КАЖДУЮ МИНУТУ могут РАНИТЬ ИЛИ УБИТЬ наших хлопцев. или гражданских.
КАЖДУЮ МИНУТУ.
вот пока вы тут на ФУП сидите, а там - минута это целая жизнь. когда под обстрелом.

так что фильм хоть как-то, но напоминает, шо кроме Панамского Пэци, разборок с Саакашвили и прочей херни, есть просто война.
необъявленная..
но на ней умирают так же, как и на официальной.

Да.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

пока нигде.
пытаются сделать экранку. но пока что вроде неудачно.
все "торренты" с якобы раздачей фильма - раздают в лучшем случае кацапский говнобраузер.
в худшем - очень непонятный контент. качать категорически не советую.

смотрите фильм в кинотеатрах.
я о том же

либо он не смотрел, тогда это характеризует его

или смотрел, тогда как он приехал к нам?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

я о том же

либо он не смотрел, тогда это характеризует его

или смотрел, тогда как он приехал к нам?

если тебе интересно мое мнение, ему "напел Рабинович"
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

не знаю художественный это фильм или документальный
не готова смотреть ни тот ни другой
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

не знаю художественный это фильм или документальный
не готова смотреть ни тот ни другой

Фільм художній, дивитись необхідно. Завчасно готуйтесь плакати на фіналі... То не розвага. То серьозно.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

не знаю художественный это фильм или документальный
не готова смотреть ни тот ни другой

а ще можна голову під подушку сховати

і заперечувати сам факт війни

чи 4-й рік співпрацювати з окупантами і на форумі писати

фільм дуже важкий, я сьогодні подивився сам другий раз
вже менш емоційно і більше слухав чим перший раз
і ще раз переконався
саме національно-визвольна революція, ще попереду
а можливо і національно-визвольна війна

на жаль, все тільки починається
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Завчасно готуйтесь плакати на фіналі... То не розвага. То серьозно.

Так тому вона й боїться йти, я так зрозумів.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

а ще можна голову під подушку сховати

і заперечувати сам факт війни

чи 4-й рік співпрацювати з окупантами і на форумі писати


кончай бухать!
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Так тому вона й боїться йти, я так зрозумів.
во первых мне некуда идти
в моем городе нет кинотеатров
но и на торрентах я этот фильм еще не искала
во вторых у меня свои собственные воспоминания свежи
мне просто не нужно художественное оформление
я офигеваю до сих пор от рыжего забыла как его...а моторолы, который пропускал наших в аэропорт
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Шарий сквозь зубы сказал что фильм достойный.

 :facepalm:

теперь точно не пойду  :rotate:
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Чоловік не хоче йти. Може впрошу, щоб пішов зі мною.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Вже? :) Ну, ок:
1) з плюсами-мінусами те саме
2) те саме, хоч я всіх розмов не чув, звісно
3) з того, що я знаю, те саме

З уточненнями.
У нас на посту було три ”маленьких” рації, по 2 хвилі, 5 з них сепарьскі. Так що цікаво, сепари ніколи не казали ”плюс”. Тільки ”прінял”. Якось ось так принципово. Аж дивно, адже за логікою мало бути навпаки. Оці ”плюс”, ”коробочка” були в розшифровках радіопереговорів Беркуту, а потім снайперів прикриття під час Майдану. Начебто на їхньому боці.

Щодо 200, 300, а також 500 у нас не спостерігалося ніяких упереджень.

Політико-ідеологічних дискусій я теж не чув жодного разу, у фільмі їх відчуваєш як штучно привнесені. Особливо про ”вбити людину” — це вже повна нісенітниця. Той, хто туди прийшов, має голову на плечах і розуміє, нащо він там. Більше того, таких метаморфоз, як у фільмі, спершу перелякані очі, потім входить у раж, у нас не було. Буквально на пальцях однієї руки тих, що явно боялися, але вони такими й залишалися. При першій нагоді здриснули від нас.

Про мотивацію нас теж ніхто ніколи не питав, але я розумію, що в ”кожному монастирі свій устав”, і там в тих умовах це могло й бути, то нехай самі кіборги про це кажуть.

Ну, і по дрібничках там те, се. Писати? :shuffle:
От не вірю, що дід так легко знайшов повну пляшку. А до нього типу там ніхто не ходив, не дивився  :D Як для фільму епізод, звісно, мальовничий, але нереальний.
З тією кришкою на каструлю теж дивина. Та ніколи б у нас так вона не залишалася нічим не накрита, там же стільки мотлоху навколо.
З ”мухи” по піхоті — ага, дуже ефективно. Та ще від її вибуху аж розлітаються. Там кумулятив, вибухова енергія вузьким променем вперед. Тобто, в тому випадку вся в землю. Людям лише по вухах дасть. Але спробуй ще влучити в землю під ноги. Там приціл не для того, а в борт техніки. Тобто, якщо добре прицілитися по дистанції до тієї піхоти, граната пролетить мимо них десь на висоті метра. А в руках у кіборгів трахтамати з підствольниками. Ось підствольники проти піхоти.
Той дід, як він туди потрапив без зброї? Якби ще ПС, але ж він по повістці, тобто ЗСУ. І як це в них лежать в морозилці сепари, а їхніх калашматів нема для діда?
Прапори на танчиках ніхто в бій не виставляє.
А де в них електрика? Як рації заряджаються? Мережа, мабуть же ж, обірвана, не працює. Дирчик, значить. Не чути. Це обов’язкові елементи побуту — генератор, його торохтіння, бензин, заряджання рацій.
УАЗик (”буханка”, а в нас ”таблетка”) абсолютно новісінький :D Ані подряпинки. Ну, це ще нехай, але з боку водія на дверях не навішений бронік, ось це прокол сценаристів.

Гаразд, припиняю непотрібний флейм  :D Фільм не для нас АТОвців. Ми не можемо відчути, що відчуваєте ви, хто там не був.
Ото й добре, що він не занадто реалістичний, а то міг би декому стати як наркотик, щоб на годинку заховатися там, втекти від звичайного життя.

Я був в ”Україні” на 17:30 у понеділок, людей ~40, ніхто не шумів попкорном, хоча був, дівчатка з собою несли. Коли пішли прикінцеві титри і ввімкнулося світло, молода парочка піднялася й на вихід, я за ними. Але всі інші залишалися мовчки сидіти. Ось такого я ще ніколи не бачив. Горить світло, лунає пісня Вакарчука, йдуть титри. Всі мовчки сидять  :) Мені не дано, я не знаю, що вони відчувають.
Соглашусь. Много косяков в фильме, но это мелочи. Сама суть - показать атмосферу.
Меня вот что заинтересовало. В фильме показаны пацаны из ПС. Особенно поймут кто в курсе. Только пацыки с правого сектора в ДАп на бронированном бусике гоняли. Мы, и 93 бригада на своей технике заходили. Иногда и пацанов из ПС сопровождали.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Аншлаг силових структур на вранішньому перегляді "Кіборгів".

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Аншлаг силових структур на вранішньому перегляді "Кіборгів".

Показати зображення...

Це добре
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Вже? :) Ну, ок:
1) з плюсами-мінусами те саме
2) те саме, хоч я всіх розмов не чув, звісно
3) з того, що я знаю, те саме

З уточненнями.
У нас на посту було три ”маленьких” рації, по 2 хвилі, 5 з них сепарьскі. Так що цікаво, сепари ніколи не казали ”плюс”. Тільки ”прінял”. Якось ось так принципово. Аж дивно, адже за логікою мало бути навпаки. Оці ”плюс”, ”коробочка” були в розшифровках радіопереговорів Беркуту, а потім снайперів прикриття під час Майдану. Начебто на їхньому боці.

Щодо 200, 300, а також 500 у нас не спостерігалося ніяких упереджень.

Політико-ідеологічних дискусій я теж не чув жодного разу, у фільмі їх відчуваєш як штучно привнесені. Особливо про ”вбити людину” — це вже повна нісенітниця. Той, хто туди прийшов, має голову на плечах і розуміє, нащо він там. Більше того, таких метаморфоз, як у фільмі, спершу перелякані очі, потім входить у раж, у нас не було. Буквально на пальцях однієї руки тих, що явно боялися, але вони такими й залишалися. При першій нагоді здриснули від нас.

Про мотивацію нас теж ніхто ніколи не питав, але я розумію, що в ”кожному монастирі свій устав”, і там в тих умовах це могло й бути, то нехай самі кіборги про це кажуть.

Ну, і по дрібничках там те, се. Писати? :shuffle:
От не вірю, що дід так легко знайшов повну пляшку. А до нього типу там ніхто не ходив, не дивився  :D Як для фільму епізод, звісно, мальовничий, але нереальний.
З тією кришкою на каструлю теж дивина. Та ніколи б у нас так вона не залишалася нічим не накрита, там же стільки мотлоху навколо.
З ”мухи” по піхоті — ага, дуже ефективно. Та ще від її вибуху аж розлітаються. Там кумулятив, вибухова енергія вузьким променем вперед. Тобто, в тому випадку вся в землю. Людям лише по вухах дасть. Але спробуй ще влучити в землю під ноги. Там приціл не для того, а в борт техніки. Тобто, якщо добре прицілитися по дистанції до тієї піхоти, граната пролетить мимо них десь на висоті метра. А в руках у кіборгів трахтамати з підствольниками. Ось підствольники проти піхоти.
Той дід, як він туди потрапив без зброї? Якби ще ПС, але ж він по повістці, тобто ЗСУ. І як це в них лежать в морозилці сепари, а їхніх калашматів нема для діда?
Прапори на танчиках ніхто в бій не виставляє.
А де в них електрика? Як рації заряджаються? Мережа, мабуть же ж, обірвана, не працює. Дирчик, значить. Не чути. Це обов’язкові елементи побуту — генератор, його торохтіння, бензин, заряджання рацій.
УАЗик (”буханка”, а в нас ”таблетка”) абсолютно новісінький :D Ані подряпинки. Ну, це ще нехай, але з боку водія на дверях не навішений бронік, ось це прокол сценаристів.

Гаразд, припиняю непотрібний флейм  :D Фільм не для нас АТОвців. Ми не можемо відчути, що відчуваєте ви, хто там не був.
Ото й добре, що він не занадто реалістичний, а то міг би декому стати як наркотик, щоб на годинку заховатися там, втекти від звичайного життя.

Я був в ”Україні” на 17:30 у понеділок, людей ~40, ніхто не шумів попкорном, хоча був, дівчатка з собою несли. Коли пішли прикінцеві титри і ввімкнулося світло, молода парочка піднялася й на вихід, я за ними. Але всі інші залишалися мовчки сидіти. Ось такого я ще ніколи не бачив. Горить світло, лунає пісня Вакарчука, йдуть титри. Всі мовчки сидять  :) Мені не дано, я не знаю, що вони відчувають.

критика про побутові речі - точно і брат підтвердив
про політичні дискусії - не правда, там де бував я, як волонтер, постійно

дід вискочив з коробочки під обстрілом і автомат залишився у коробочці, Субота за своїм потім збігав, а дід і молодий ні
звичайно знайшовся б автомат, там такого добра вистачаї
про електрику точно, час від часу дирчить, чи був у ДАПі не знаю, думаю був, але вже у фільм включати не варту ті звуки
і про броніки точно, ми коли возили волонтерку вішали

про кришку до кастрюлі - з життя, постійно замовляють кришки без кастрюль, куди вони діваються не знаю

а про реалізм
подивіться Чистилище Невзорова, там реалістичний фільм, кому війну без прикрас

а про страх, не знаю, не був на передку
на Майдані по іншому трішки, але страх таки вчишся переборювати, перший бабах світлошумової поруч - це жесть
а на третій день, так - фон

в цілому фільм супер, більш реалістично не треба, дітям не покажеш

і ще раз про дискусії, і брат каже, і я де бував волонтером, були дискусії і дуже близькі до тих, що у фільмі
можливо у Вас підрозділ був з одного міста чи професійні військові

там де добровольці, там були точно

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

вибачаюсь, що не про фільм, але про війну, що про неї та про наших воїнів, про яких знято цей фільм, думає Єгор Соболев

   
Подивився "кіборгів"

Непогано.
Емоційно.
Зворушливо.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

вибачаюсь, що не про фільм, але про війну, що про неї та про наших воїнів, про яких знято цей фільм, думає Єгор Соболев

Показати зображення...
Шо за хуйня? Хто такий соболев? Нев,єбєнний воїн?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

критика про побутові речі - точно і брат підтвердив
про політичні дискусії - не правда, там де бував я, як волонтер, постійно

дід вискочив з коробочки під обстрілом і автомат залишився у коробочці, Субота за своїм потім збігав, а дід і молодий ні
звичайно знайшовся б автомат, там такого добра вистачаї
про електрику точно, час від часу дирчить, чи був у ДАПі не знаю, думаю був, але вже у фільм включати не варту ті звуки
і про броніки точно, ми коли возили волонтерку вішали

про кришку до кастрюлі - з життя, постійно замовляють кришки без кастрюль, куди вони діваються не знаю

а про реалізм
подивіться Чистилище Невзорова, там реалістичний фільм, кому війну без прикрас

а про страх, не знаю, не був на передку
на Майдані по іншому трішки, але страх таки вчишся переборювати, перший бабах світлошумової поруч - це жесть
а на третій день, так - фон

в цілому фільм супер, більш реалістично не треба, дітям не покажеш

і ще раз про дискусії, і брат каже, і я де бував волонтером, були дискусії і дуже близькі до тих, що у фільмі
можливо у Вас підрозділ був з одного міста чи професійні військові

там де добровольці, там були точно

Ні, в нас були з різних куточків країни, добровольці і призвані, тербат, переведений в розряд мотопіхотного бату ЗСУ. Серед добровольців перших хвиль (весна-літо 2014, з яких тербат утворився), може, й у нас були такі дебати, я не в курсі. Але в мій час і в моєму колі (прості бійці) не пригадаю жодного випадку. У вас навпаки — і нормально, у всіх свої особливості, не всюди однаково  :)

Про зброю діда зрозумів, дякую за поправку, провтикав  :shuffle:

Ну, що, я тільки радий, що в дечому не натяжка, як мені здавалося, а десь у когось так і було. Зайвий плюс авторам фільму  (tu)
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Аншлаг силових структур на вранішньому перегляді "Кіборгів".

Показати зображення...
Це нас примусово-добровільно міністр запросив)
Я не пошкодував. Але таке тре цивільним людям дивитися більше шоб розуміти шо то є війна.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Це нас примусово-добровільно міністр запросив)
Я не пошкодував. Але таке тре цивільним людям дивитися більше шоб розуміти шо то є війна.

і як реагували силовики?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Це нас примусово-добровільно міністр запросив)
Я не пошкодував. Але таке тре цивільним людям дивитися більше шоб розуміти шо то є війна.
вы не правы.
министром обороны должен быть "цивильный".
И что такое война, знают больше "цивильни", которым потом приходится бросать плуг и брать оружие вместо разжиревших генералов.
Увы.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

і як реагували силовики?
Першими на  овації з місць піднялися ми, добровольці)
Потім решта, бвльшість нові копи.
Багато навколо мене ледь стримували сльози.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

вы не правы.
министром обороны должен быть "цивильный".
И что такое война, знают больше "цивильни", которым потом приходится бросать плуг и брать оружие вместо разжиревших генералов.
Увы.
Якби мені хтось чотирі роки сказав шо буду ментом, розсміявся і плюнув би в облисчя. Не все так просто..
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Якби мені хтось чотирі роки сказав шо буду ментом, розсміявся і плюнув би в облисчя. Не все так просто..
а кто сказал что просто?
служить!! работать по найму. давать работу другим. Где просто?
Только слово "служба" имеет значение - что вам кто-то платит за ваше служение кому-то.
Как оказывается все просто  :D
Кому служишь? "Народу!!"  :D
А мент? В приличных странах полицейский - один из самых уважаемых на улице... 

Останнє редагування: 15 грудня 2017 22:55:34 від Lulka Anton
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Якби мені хтось чотирі роки сказав шо буду ментом, розсміявся і плюнув би в облисчя. Не все так просто..
stargooner, вибачте, а то не Вас показували у репортажі Бориса Сачалка з СТБ?  :shuffle:
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

stargooner, вибачте, а то не Вас показували у репортажі Бориса Сачалка з СТБ?  :shuffle:
Коли?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Перший раз дивився комерційний сеанс.  Вразила кількість глядачів.  Був вражений.  Дружина проплакала півфільму. Другий раз пішов по профсоюзній путівці та повів групу.  Не зміг. Фільм памятаю досі покадрово та кожну сцену і реплику. Десь так.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Коли?
Сьогодні у програмі "Вікна" на СТБ о 22 годині
там був один колишній доброволець, який пройшов ДАП, а зараз служить у поліції
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Всі ходи записато  B-)

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

А що там за момент з вісьмома ящиками, я не догнав? Було 8, стало 7, про щось здогадалися, побігли, сепар закривавлений.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"
Geo

вибачаюсь, що не про фільм, але про війну, що про неї та про наших воїнів, про яких знято цей фільм, думає Єгор Соболев

Показати зображення...

Ох и СУКА. Я редко ошибаюсь. Оно таки сука...
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"
Svitlana Bykova

питання-пропозиція для киян
хто може скласти мені компанію на кіборгів? Скажімо, завтра
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Дивилися фільм 4 дні  тому. Фільм відмінний, і за сюжетом, і за якістю, і за грою актерів.
 Харків, Кіноленд, місткість зали 150 чол., вечір вівторка.
Зала була повна, вільних місць не було.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Я у вівторок йду подивлюсь.  З дружиною та дочкою. 
Там вікове обмеження 12+,  дочці 11.
Надіюсь документа не попросять. 

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Серж Марко
5 год ·

Просто наблюдение.
На России делают фильм "Крым"- всем похер. Кинотеатры пустые.

В Украине делают фильм "Киборги" за в разы меньший бюджет - сборы обгоняют крайние голливудские блокбастеры,

Что такое Вова, не получилось оставить "легаси" своим захватом Крыма?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

16 декабря 1995 года родился Сергей Табала, позывной Север, Герой Украины (посмертно). Воин 5-го отдельного батальона Добровольческого Украинского корпуса погиб, защищая Донецкий аэропорт 6 ноября 2014 года.
Он был самым молодым киборгом - на момент гибели ему было только 18 лет.

https://цензор/resonance/3039690/mama_pogibshego_v_donetskom_aeroportu_geroya_ukrainy_sergeya_tabaly_mne_kakto_skazali_ty_takaya_figovaya
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

питання-пропозиція для киян
хто може скласти мені компанію на кіборгів? Скажімо, завтра

Це мегапропозиція.Було б це у Львові,одразу пристав би на неї  (tu)
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Дивилися фільм 4 дні  тому. Фільм відмінний, і за сюжетом, і за якістю, і за грою актерів.
 Харків, Кіноленд, місткість зали 150 чол., вечір вівторка.
Зала була повна, вільних місць не було.

Харків  (tu)  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія