Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що подивився "Кіборгів"

Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Це шо, лише півтора тижні такий потрібний для України фільм мав би бути у прокаті?
Ау, зрадойоби!
....гастролюючий грузин вас більше цікавить ніж український кінематограф?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Ви їм хочь намагаєтесь пояснити, що за виграшу хуйла ніякого "подальшого життя" в них немає. :( Я - намагаюсь.

Підліткі не можуть уявити життя під ордою. Часто впливають старші члени сім'ї, які розповідають як гарно жилось в срср - нічого страшного.
А якщо здриснути в США, Канаду чи Європу, то і зовсім пох та Україна і хто тут влада.
Тому і не бояться, не хочуть нічого знати про війну- є інші турботи, цікаві речі, тусня, секс, кохання.
Дуже не хочеться щоб сталось так, що їх війна в'їбе по повній програмі. Але таке може бути....

Онука виховую, пояснюю, хоч він ще малий.  Дивились фільм разом з ним - сидів тихо, напружений і очі були "на мокрому місці" після...

Останнє редагування: 13 грудня 2017 00:15:48 від komarik2008
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Раджу йти всім. Вже три дні фільм не виходить з голови.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Раджу йти всім. Вже три дні фільм не виходить з голови.

А я весь час думаю як там зараз на фронті наші хлопці - холод, мокро, темно
Такий разючий контраст з тим як живе Київ

Дуже мало війни в наших ЗМІ. Короткі сухі повідомлення і все. Не Саака і пр. повинні бути головними в інфопросторі, а хлопці на фронті, ЗСУ, полігони і навчальні центри.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Це шо, лише півтора тижні такий потрібний для України фільм мав би бути у прокаті?
Ау, зрадойоби!
....гастролюючий грузин вас більше цікавить ніж український кінематограф?

Без паніки :vinsent:
(1) це ж не весь прокат, а тільки прем’єрний показ*
(2) до понеділка то на сайті бронювання квитків шкала така, тільки на декілька днів наперед, більше в неї не вміщається
(3) а як з іншими прем’єрними показами? може, завжди так обережно планують, тиждень, потім по ходу діла дивляться, як люди йдуть
___________
* он же ж недаремно 1+1 планує ТБ версію аж на лютий, це час на прокат і грошовий збір
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Це вам хтось в США розповів про те що "віддали"?

Чи ви самі придумали?

До речі, в США і Канаді надзвичайно потужно працюють пропагандони Хуйла і зараз там ненависть до влади в Україні зашкалює, не зрівняти з ставленням до Хуйла і кацапів.

Звiдки ви це берете? Хто вам таку нiсeнiтницю сказав? I уряди Канади й США, i пересiчнi громадяни, що цiкавляться полiтикою, повнiстю та беззастережно пiдтримують Україну.
Власне до хуйла та кацапстану ставлення вiд поганого до настороженого, як пiд час холодної вiйни з совком. Нiхто вже не каже, що "росiя - друг/партнер", все, минули тi часи, переважно сприймають як потенцiйну загрозу, як ворога.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Цитувати
Якщо той Сергій СВ підійде до вас поспілкуватись особисто, Ви не проти???
не проти. Маєте час посеред тижня?  В лс чекаю відповідь
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

А я весь час думаю як там зараз на фронті наші хлопці - холод, мокро, темно
Такий разючий контраст з тим як живе Київ

Дуже мало війни в наших ЗМІ. Короткі сухі повідомлення і все. Не Саака і пр. повинні бути головними в інфопросторі, а хлопці на фронті, ЗСУ, полігони і навчальні центри.

+++
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

вся срань, що завалила всі ЗМІ зрадойобством, то не корисні ідіоти, не активісти-антикорупціонери. То свідомі активні вороги.

 [ua]  (tu) Дякую
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Власне в фільмі дуже добре зняті батальні сцени в плані реалізму.
Граната вибухає як граната, а не 200-ті літрова бочка бензину, автомати стріляють як автомати.
Дуже добре зображений бій після прориву кацапні до терміналу.
Бій дійсно виглядає як бій в закритих приміщеннях, хтось в когось стріляє, падають тіла, хто де хто, незрозуміло.
Звичайно, профі виділяють наших бійців, в кадрах вони реально мають повернутий ремінь чи інші на той момент зовнішні ознаки виділення.
А для звичайного спостерігача бій такий, який він є насправді, стріляй вперед і туди рухайся.
Рукопашний бій просто чудовий, без картинних і уповільнених в часі ударів (тупориле подання двобою голівудом), реально зійшлись два звірі і хтось має померти.
Сутичка триває 2-3 сек, як в дійсності.
Товчуть один одним по підлозі і стінах по чорному.
Але трошки зашвидкий темп, в броніках реально куди повільніше рухаєшся.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Дуже мало війни в наших ЗМІ. Короткі сухі повідомлення і все. Не Саака і пр. повинні бути головними в інфопросторі, а хлопці на фронті, ЗСУ, полігони і навчальні центри.

тут теж не варто передати куті меду
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Дуже мало війни в наших ЗМІ.

і слава богу. чи все населення має захворіти на в'єтнамський синдром? :nea:
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Хорошее кино. ПЛЮС.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Хорошее кино. ПЛЮС.
+1, майже нічого не награно
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Хорошее кино. ПЛЮС.
плюс
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Весь фільм не залишає відчуття нереальності і якоїсть алогічності всього, що відбувається. Як може таке відбуватись в нашій країні і зараз.
Наскільки війна протиприродня для людства, наскільки гидотна.
Ті хто взяв у руки зброю і став на шляху у варварів справжні ГЕРОЇ.
Велика ВАМ подяка.
Слава Україні.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

і слава богу. чи все населення має захворіти на в'єтнамський синдром? :nea:

Зато багато хто вже захворів похуїзмом і старанно викидає РЕАЛЬНУ війну з свого кола інтересів і уваги

Все більше в голови людей вбивається  що то війна, яку робить клятий шоколадник разом з хуйло, щоб бабла на ній накрасти.

І чому ви про синдром амерів, що напали на В'єтнам, згадали?  Українці не агресори і ніякого "в'єтнамського синдрома" у нас апріорі не може бути

А громадяни країни на яку напали і яка захищається, не можна забувати про війну ні на мить!

Останнє редагування: 13 грудня 2017 22:19:16 від komarik2008
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Звiдки ви це берете? Хто вам таку нiсeнiтницю сказав? I уряди Канади й США, i пересiчнi громадяни, що цiкавляться полiтикою, повнiстю та беззастережно пiдтримують Україну.
Власне до хуйла та кацапстану ставлення вiд поганого до настороженого, як пiд час холодної вiйни з совком. Нiхто вже не каже, що "росiя - друг/партнер", все, минули тi часи, переважно сприймають як потенцiйну загрозу, як ворога.

зараз там ненависть до влади в Україні зашкалює - саме так я написала, а не про ненависть до України як такої

А "взяла" я це з питань які ставили Портнікову діаспоряни в Канаді і з їх коментарів
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

+1, майже нічого не награно

Так, атмосферу, характери добре показали. Навіть типажі, обличчя. Саме такі там і є, вони упізнавані.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

і слава богу. чи все населення має захворіти на в'єтнамський синдром? :nea:

Якесь уззкомірне порівняння :eyes:

Україна шо вторглась в іншу країну і утюжить її напалмом, чи мо все ж таки веде війну проти зовнішнього агресора?
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

плюс

 :give_rose:
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Якесь уззкомірне порівняння :eyes:

Україна шо вторглась в іншу країну і утюжить її напалмом, чи мо все ж таки веде війну проти зовнішнього агресора?

Нужны такие фильмы. Очень нужны. Многосерийные. И по основным каналам. В прайм-тайм.
Мало кто видит сколько скорых ежедневно только в Киевский Госпиталь прилетает...

Респект Ахтему Сейтаблаеву  (tu)
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Нужны такие фильмы. Очень нужны. Многосерийные. И по основным каналам. В прайм-тайм.
Мало кто видит сколько скорых ежедневно только в Киевский Госпиталь прилетает...

Респект Ахтему Сейтаблаеву  (tu)
он не мог снять иначе, будучи ведущим передачи про атошников

пропустил через себя всю боль и героизм наших людей
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Україна шо вторглась в іншу країну і утюжить її напалмом, чи мо все ж таки веде війну проти зовнішнього агресора?

До речі, у В"єтнамі було не зовсім так.
Було дві крани, як зараз Північа і Південна Корея.
Північна (комуняки плюс Китай і особливо СРСР) фактично почали війну.
Південний В"єтнам звернувся по допомогу до США, і вони включилися у війну згідно з домовленостями чи договором.


   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Зато багато хто вже захворів похуїзмом і старанно викидає РЕАЛЬНУ війну з свого кола інтересів і уваги
Все більше в голови людей вбивається  що то війна, яку робить клятий шоколадник разом з хуйло, щоб бабла на ній накрасти.
І чому ви про синдром амерів, що напали на В'єтнам, згадали?  Українці не агресори і ніякого "в'єтнамського синдрома" у нас апріорі не може бути
А громадяни країни на яку напали і яка захищається, не можна забувати про війну ні на мить!

Шоколадник(ТМ)
досі називає цю війну АТО, офіційно,
досі офіційно там воюють не росіяни а якісь проросійські сили чи сили підтримувані росіянами,
досі відбуваються дискусії про блокаду чи не блокаду окупованих територій
досі існують, торговельні, транспортні, фінансові, дипломатичні стосунки між державами які воюють.

Якої реакції суспільства сподіваються очікувати за таких вихідних умов?

   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"
Geo

плюс

Ну, что, время прошло, как и обещал в своей ветке, пощу тут:

1. Не знаю, у нас "плюскали" индивидуально. Кое-кто говорил "плюс". Меньшинство. У меня это не было принято по радейкам. "Принял" или "Не принял. Повторите". Я, например, очень не люблю "плюс"....и "двухсотые", "трехсотые".

2. У нас НИ РАЗУ не было идеологических разговоров. Или политических...ВООБ ЩЕ. (Но я понимаю режиссера. Это нужно в фильме.)

3. НИКОГДА полковники из Киева так себя не вели на "нуле". Никто не борзел и пальцы не растопыривал. Тихо, скромно: ребята, что нужно? Как обеспечение тем-то или тем-то?...Записывали в блокноты. Что бы хоть кто-то начал "драть" л/с...за ведение боя и "нарушение минских"? Он бы хер оттуда уехал с целой мордой. Хотя, я допускаю, что с "контрактниками" теперь такое возможно.

В остальном - отличный фильм.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Шоколадник(ТМ)
досі називає цю війну АТО, офіційно,
досі офіційно там воюють не росіяни а якісь проросійські сили чи сили підтримувані росіянами,
досі відбуваються дискусії про блокаду чи не блокаду окупованих територій
досі існують, торговельні, транспортні, фінансові, дипломатичні стосунки між державами які воюють.

Якої реакції суспільства сподіваються очікувати за таких вихідних умов?

Краще петляти , маючи сильних союзників , ніж йти в атаку на ведмедя з голою сракою. Зе називається здоровий глузд.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Шарий сквозь зубы сказал что фильм достойный.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Краще петляти , маючи сильних союзників , ніж йти в атаку на ведмедя з голою сракою. Зе називається здоровий глузд.

Як на мене, доволі оригінальне уявлення про атаку. Але мова не про те.
Оте петляння і призводить до похуїзму та впевненості у тому, що петляючий петляє не через голу сраку, а через гешефт.
Що посієш те пожнеш. Які вже після цього претензії.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Шарий сквозь зубы сказал что фильм достойный.

Навіть якби не сказав чи сказав що не такий, байдуже.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

я також не змогла переконати 16-річного сина подивитися цей фільм... :(
і нема на то ради

сочувствую
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

От окремо ті підлітки, що КАТЕГОРИЧНО не хочуть бачити війни, і вважають що то "не моя війна".  У них нема ворога,

Ви звернули увагу, що наші підлітки не тікають на фронт?  Бо країна чужа, її доля чужа, її влада чужа, і її війна чужа.

До речі, це діти, які виросли в часи, коли все українське  юлькашня і ЗМІ  надзвичайно активно завалювали лайном та паплюжили. І все що символізувало Україну теж висміювалось - які вишиванки? то шароварщина! які глечики чи пісні? то жлобство та ідіотизм! яка історія і пам'ять? то просрані гроші на пам'ятник жертвам Голодомора! яка калина за вікном? то все пропаганда як і скрєпи в раші!
Діти сміялись разом з батьками над дотепами 95 квартала і їх перекручування мови - це ж так смішно, ота "теляча"

То чого ви очікували? Ваші діти чули ваші розмови, знають ваше ставлення до відродження саме України - ви самі виховали людей, які не хочуть бути українцями, бо то жлобство і шароварщина.

Тому і війна чужа і вони самі навіть теоретично не можуть уявити, що вони мають хоч якийсь стосунок до війни. Її нема в їх світі і в їх мріях та планах на подальше життя.

То війна ідіота-пасічника, шоколадного бариги і прибацаних дивних людей, що плачуть над фільмами.

просто провал в воспитании.
в 2014-м я видел достаточно молодых, которые так и не повзрослели. потому, что отдали свои жизни за нас.
все от воспитания зависит.

Испытай, завладев
Ещё тёплым мечом
И доспехи надев,
Что почём, что почём!
Разбеpись, кто ты - тpус
Иль избpанник судьбы,
И попpобуй на вкус
Hастоящей боpьбы.
(с)

моя любимая песня. с 2014-го особенно актуальна.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

для нього то кіно пропаганда, тому як самостійно об'єктивно розумно і ще біс як воно там ще мислячий підліток він на пропаганду не ведеться
вумний дуже 

любой фильм пропаганда.
и "Взвод" Стоуна тоже пропаганда.
но от этого он не менее цепляет.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"



просьба - расшаривайте это видео для заграницы.
очень нужна версия фильма с англоязычными субтитрами хотя бы.
хотя, английская озвучка, конечно, была бы лучше.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Шарий сквозь зубы сказал что фильм достойный.
а для вас так интересно его мнение?

или это такая раскрутка блогера - упоминать о нем, придавая значимость?

если уж его вспомнили, то у меня один воприс: интересно где он мог увидеть этот фильм
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

а для вас так интересно его мнение?

или это такая раскрутка блогера - упоминать о нем, придавая значимость?

если уж его вспомнили, то у меня один воприс: интересно где он мог увидеть этот фильм

пока нигде.
пытаются сделать экранку. но пока что вроде неудачно.
все "торренты" с якобы раздачей фильма - раздают в лучшем случае кацапский говнобраузер.
в худшем - очень непонятный контент. качать категорически не советую.

смотрите фильм в кинотеатрах.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Ну, что, время прошло, как и обещал в своей ветке, пощу тут:

1. Не знаю, у нас "плюскали" индивидуально. Кое-кто говорил "плюс". Меньшинство. У меня это не было принято по радейкам. "Принял" или "Не принял. Повторите". Я, например, очень не люблю "плюс"....и "двухсотые", "трехсотые".

2. У нас НИ РАЗУ не было идеологических разговоров. Или политических...ВООБ ЩЕ. (Но я понимаю режиссера. Это нужно в фильме.)

3. НИКОГДА полковники из Киева так себя не вели на "нуле". Никто не борзел и пальцы не растопыривал. Тихо, скромно: ребята, что нужно? Как обеспечение тем-то или тем-то?...Записывали в блокноты. Что бы хоть кто-то начал "драть" л/с...за ведение боя и "нарушение минских"? Он бы хер оттуда уехал с целой мордой. Хотя, я допускаю, что с "контрактниками" теперь такое возможно.

В остальном - отличный фильм.

Вже? :) Ну, ок:
1) з плюсами-мінусами те саме
2) те саме, хоч я всіх розмов не чув, звісно
3) з того, що я знаю, те саме

З уточненнями.
У нас на посту було три ”маленьких” рації, по 2 хвилі, 5 з них сепарьскі. Так що цікаво, сепари ніколи не казали ”плюс”. Тільки ”прінял”. Якось ось так принципово. Аж дивно, адже за логікою мало бути навпаки. Оці ”плюс”, ”коробочка” були в розшифровках радіопереговорів Беркуту, а потім снайперів прикриття під час Майдану. Начебто на їхньому боці.

Щодо 200, 300, а також 500 у нас не спостерігалося ніяких упереджень.

Політико-ідеологічних дискусій я теж не чув жодного разу, у фільмі їх відчуваєш як штучно привнесені. Особливо про ”вбити людину” — це вже повна нісенітниця. Той, хто туди прийшов, має голову на плечах і розуміє, нащо він там. Більше того, таких метаморфоз, як у фільмі, спершу перелякані очі, потім входить у раж, у нас не було. Буквально на пальцях однієї руки тих, що явно боялися, але вони такими й залишалися. При першій нагоді здриснули від нас.

Про мотивацію нас теж ніхто ніколи не питав, але я розумію, що в ”кожному монастирі свій устав”, і там в тих умовах це могло й бути, то нехай самі кіборги про це кажуть.

Ну, і по дрібничках там те, се. Писати? :shuffle:
От не вірю, що дід так легко знайшов повну пляшку. А до нього типу там ніхто не ходив, не дивився  :D Як для фільму епізод, звісно, мальовничий, але нереальний.
З тією кришкою на каструлю теж дивина. Та ніколи б у нас так вона не залишалася нічим не накрита, там же стільки мотлоху навколо.
З ”мухи” по піхоті — ага, дуже ефективно. Та ще від її вибуху аж розлітаються. Там кумулятив, вибухова енергія вузьким променем вперед. Тобто, в тому випадку вся в землю. Людям лише по вухах дасть. Але спробуй ще влучити в землю під ноги. Там приціл не для того, а в борт техніки. Тобто, якщо добре прицілитися по дистанції до тієї піхоти, граната пролетить мимо них десь на висоті метра. А в руках у кіборгів трахтамати з підствольниками. Ось підствольники проти піхоти.
Той дід, як він туди потрапив без зброї? Якби ще ПС, але ж він по повістці, тобто ЗСУ. І як це в них лежать в морозилці сепари, а їхніх калашматів нема для діда?
Прапори на танчиках ніхто в бій не виставляє.
А де в них електрика? Як рації заряджаються? Мережа, мабуть же ж, обірвана, не працює. Дирчик, значить. Не чути. Це обов’язкові елементи побуту — генератор, його торохтіння, бензин, заряджання рацій.
УАЗик (”буханка”, а в нас ”таблетка”) абсолютно новісінький :D Ані подряпинки. Ну, це ще нехай, але з боку водія на дверях не навішений бронік, ось це прокол сценаристів.

Гаразд, припиняю непотрібний флейм  :D Фільм не для нас АТОвців. Ми не можемо відчути, що відчуваєте ви, хто там не був.
Ото й добре, що він не занадто реалістичний, а то міг би декому стати як наркотик, щоб на годинку заховатися там, втекти від звичайного життя.

Я був в ”Україні” на 17:30 у понеділок, людей ~40, ніхто не шумів попкорном, хоча був, дівчатка з собою несли. Коли пішли прикінцеві титри і ввімкнулося світло, молода парочка піднялася й на вихід, я за ними. Але всі інші залишалися мовчки сидіти. Ось такого я ще ніколи не бачив. Горить світло, лунає пісня Вакарчука, йдуть титри. Всі мовчки сидять  :) Мені не дано, я не знаю, що вони відчувають.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

любой фильм пропаганда.
и "Взвод" Стоуна тоже пропаганда.
но от этого он не менее цепляет.

угу, якщо виходити з значення слова, то пропаганда все крім голих фактів
але ж більшість вкладає в це слово інакший зміст - щось на зразок нав'язування шляхом обману
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"

Вже? :) Ну, ок:
1) з плюсами-мінусами те саме
2) те саме, хоч я всіх розмов не чув, звісно
3) з того, що я знаю, те саме

З уточненнями.
У нас на посту було три ”маленьких” рації, по 2 хвилі, 5 з них сепарьскі. Так що цікаво, сепари ніколи не казали ”плюс”. Тільки ”прінял”. Якось ось так принципово. Аж дивно, адже за логікою мало бути навпаки. Оці ”плюс”, ”коробочка” були в розшифровках радіопереговорів Беркуту, а потім снайперів прикриття під час Майдану. Начебто на їхньому боці.

Щодо 200, 300, а також 500 у нас не спостерігалося ніяких упереджень.

Політико-ідеологічних дискусій я теж не чув жодного разу, у фільмі їх відчуваєш як штучно привнесені. Особливо про ”вбити людину” — це вже повна нісенітниця. Той, хто туди прийшов, має голову на плечах і розуміє, нащо він там. Більше того, таких метаморфоз, як у фільмі, спершу перелякані очі, потім входить у раж, у нас не було. Буквально на пальцях однієї руки тих, що явно боялися, але вони такими й залишалися. При першій нагоді здриснули від нас.

Про мотивацію нас теж ніхто ніколи не питав, але я розумію, що в ”кожному монастирі свій устав”, і там в тих умовах це могло й бути, то нехай самі кіборги про це кажуть.

Ну, і по дрібничках там те, се. Писати? :shuffle:
От не вірю, що дід так легко знайшов повну пляшку. А до нього типу там ніхто не ходив, не дивився  :D Як для фільму епізод, звісно, мальовничий, але нереальний.
З тією кришкою на каструлю теж дивина. Та ніколи б у нас так вона не залишалася нічим не накрита, там же стільки мотлоху навколо.
З ”мухи” по піхоті — ага, дуже ефективно. Та ще від її вибуху аж розлітаються. Там кумулятив, вибухова енергія вузьким променем вперед. Тобто, в тому випадку вся в землю. Людям лише по вухах дасть. Але спробуй ще влучити в землю під ноги. Там приціл не для того, а в борт техніки. Тобто, якщо добре прицілитися по дистанції до тієї піхоти, граната пролетить мимо них десь на висоті метра. А в руках у кіборгів трахтамати з підствольниками. Ось підствольники проти піхоти.
Той дід, як він туди потрапив без зброї? Якби ще ПС, але ж він по повістці, тобто ЗСУ. І як це в них лежать в морозилці сепари, а їхніх калашматів нема для діда?
Прапори на танчиках ніхто в бій не виставляє.
А де в них електрика? Як рації заряджаються? Мережа, мабуть же ж, обірвана, не працює. Дирчик, значить. Не чути. Це обов’язкові елементи побуту — генератор, його торохтіння, бензин, заряджання рацій.
УАЗик (”буханка”, а в нас ”таблетка”) абсолютно новісінький :D Ані подряпинки. Ну, це ще нехай, але з боку водія на дверях не навішений бронік, ось це прокол сценаристів.

Гаразд, припиняю непотрібний флейм  :D Фільм не для нас АТОвців. Ми не можемо відчути, що відчуваєте ви, хто там не був.
Ото й добре, що він не занадто реалістичний, а то міг би декому стати як наркотик, щоб на годинку заховатися там, втекти від звичайного життя.

Я був в ”Україні” на 17:30 у понеділок, людей ~40, ніхто не шумів попкорном, хоча був, дівчатка з собою несли. Коли пішли прикінцеві титри і ввімкнулося світло, молода парочка піднялася й на вихід, я за ними. Але всі інші залишалися мовчки сидіти. Ось такого я ще ніколи не бачив. Горить світло, лунає пісня Вакарчука, йдуть титри. Всі мовчки сидять  :) Мені не дано, я не знаю, що вони відчувають.

твоя критика абсолютно по делу.
но фильм не для тебя. хотя, и тебе тоже через надцать лет будет что вспомнить.
фильм, как ты правильно сказал, для тех, кто там не был.
да, многое не показали, кое-что переврали (с той же мухой).
важно иное.
понять, что СЕЙЧАС ИДЕТ ВОЙНА.
КАЖДУЮ МИНУТУ могут РАНИТЬ ИЛИ УБИТЬ наших хлопцев. или гражданских.
КАЖДУЮ МИНУТУ.
вот пока вы тут на ФУП сидите, а там - минута это целая жизнь. когда под обстрелом.

так что фильм хоть как-то, но напоминает, шо кроме Панамского Пэци, разборок с Саакашвили и прочей херни, есть просто война.
необъявленная..
но на ней умирают так же, как и на официальной.
   
Re: Тільки що подивився "Кіборгів"
Geo

Вже? :) Ну, ок:
1) з плюсами-мінусами те саме
2) те саме, хоч я всіх розмов не чув, звісно
3) з того, що я знаю, те саме

З уточненнями.
У нас на посту було три ”маленьких” рації, по 2 хвилі, 5 з них сепарьскі. Так що цікаво, сепари ніколи не казали ”плюс”. Тільки ”прінял”. Якось ось так принципово. Аж дивно, адже за логікою мало бути навпаки. Оці ”плюс”, ”коробочка” були в розшифровках радіопереговорів Беркуту, а потім снайперів прикриття під час Майдану. Начебто на їхньому боці.

Щодо 200, 300, а також 500 у нас не спостерігалося ніяких упереджень.

Політико-ідеологічних дискусій я теж не чув жодного разу, у фільмі їх відчуваєш як штучно привнесені. Особливо про ”вбити людину” — це вже повна нісенітниця. Той, хто туди прийшов, має голову на плечах і розуміє, нащо він там. Більше того, таких метаморфоз, як у фільмі, спершу перелякані очі, потім входить у раж, у нас не було. Буквально на пальцях однієї руки тих, що явно боялися, але вони такими й залишалися. При першій нагоді здриснули від нас.

Про мотивацію нас теж ніхто ніколи не питав, але я розумію, що в ”кожному монастирі свій устав”, і там в тих умовах це могло й бути, то нехай самі кіборги про це кажуть.

Ну, і по дрібничках там те, се. Писати? :shuffle:
От не вірю, що дід так легко знайшов повну пляшку. А до нього типу там ніхто не ходив, не дивився  :D Як для фільму епізод, звісно, мальовничий, але нереальний.
З тією кришкою на каструлю теж дивина. Та ніколи б у нас так вона не залишалася нічим не накрита, там же стільки мотлоху навколо.
З ”мухи” по піхоті — ага, дуже ефективно. Та ще від її вибуху аж розлітаються. Там кумулятив, вибухова енергія вузьким променем вперед. Тобто, в тому випадку вся в землю. Людям лише по вухах дасть. Але спробуй ще влучити в землю під ноги. Там приціл не для того, а в борт техніки. Тобто, якщо добре прицілитися по дистанції до тієї піхоти, граната пролетить мимо них десь на висоті метра. А в руках у кіборгів трахтамати з підствольниками. Ось підствольники проти піхоти.
Той дід, як він туди потрапив без зброї? Якби ще ПС, але ж він по повістці, тобто ЗСУ. І як це в них лежать в морозилці сепари, а їхніх калашматів нема для діда?
Прапори на танчиках ніхто в бій не виставляє.
А де в них електрика? Як рації заряджаються? Мережа, мабуть же ж, обірвана, не працює. Дирчик, значить. Не чути. Це обов’язкові елементи побуту — генератор, його торохтіння, бензин, заряджання рацій.
УАЗик (”буханка”, а в нас ”таблетка”) абсолютно новісінький :D Ані подряпинки. Ну, це ще нехай, але з боку водія на дверях не навішений бронік, ось це прокол сценаристів.

Гаразд, припиняю непотрібний флейм  :D Фільм не для нас АТОвців. Ми не можемо відчути, що відчуваєте ви, хто там не був.
Ото й добре, що він не занадто реалістичний, а то міг би декому стати як наркотик, щоб на годинку заховатися там, втекти від звичайного життя.

Я був в ”Україні” на 17:30 у понеділок, людей ~40, ніхто не шумів попкорном, хоча був, дівчатка з собою несли. Коли пішли прикінцеві титри і ввімкнулося світло, молода парочка піднялася й на вихід, я за ними. Але всі інші залишалися мовчки сидіти. Ось такого я ще ніколи не бачив. Горить світло, лунає пісня Вакарчука, йдуть титри. Всі мовчки сидять  :) Мені не дано, я не знаю, що вони відчувають.

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія