Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Швеця

Re: Про Швеця

Слав дуже категорично висловився щодо Швеця як агента впливу московії.
Хайпове питання на жаль існує.

Але в мене є свої сумління.
Напередодні війни Швець впевнено топив за те, що мокшанє не підуть війною. При хизуванні "контактами" та інсайдами це дивно.

Помилився з Кітаєм. Сі таки домовився з пу і нікуди його не посилав. Гаданіє на стадіонному місці не спрацювало.

Відмазка Німеччини з цирком на дроті щодо постачання зброї.
   
Re: Про Швеця
YL

Нахера вы в ступе воду товчите?
100%
Швець має право на помилки.
Як і всі інші учасники нашого військового Майдану.
   
Re: Про Швеця

100%
Швець має право на помилки.
Як і всі інші учасники нашого військового Майдану.

які помилки ? він конкретно зарядив по Україні тільки ідіот цього не бачить
   
Re: Про Швеця

Ок
Оперуємо даними з відкритих джерел
Хронологія

Швець 1951р народження
Школа
Армія
1972р дмб
...
...
З 1985 (серпень) річні курси в КІ з хуйлом (в 34роки)
1987 закінчив міжнародне право в Лумумби (в 36років)

І одночасно ще в 1985р журналіст "розвідник"  в сша

Де подівалися 13років  життя пана швеця?


У мене в армії у взводі був боєць - один із найтупіших - мріяв стати "развєдчіком". Усі з нього кепкували. Через кілька років зістрів його в київському метро. Добився свого - закінчив вищу школу КДБ.
І думаю, це типовий шлях - вища школа КДБ, десь кілька років в місцевому управлінні, і якщо є якісь перспективи, то дальша освіта і просування по службі. Якщо ні, то до пенсії протирали штани в кабінетах.
Я вже писав, що мені пропонували після університету роботу в КДБ. Я не пішов, а дехто з моїх однокурсників пішов. Максимум один дослужився до полковника в Білій Церкві.
Ще один поїхав в Москву на комсомольську роботу, а потім пішов в МВС і став генералом. Москалі потім його хотіли в Інтерпол сунути, але Інтерпол не погодився.
Тож я думаю, що Швець цілком міг бути якимось комсомольцем, який потім пішов в органи.
   
Re: Про Швеця

Нафіга знешкоджувати шляхопроводи, коли гуманітарку тупо блокують на складах? А потім розкрадають.
Но казати про це ніззя бо погано виглядає. Прікольна схема.
   
Re: Про Швеця

Нафіга знешкоджувати шляхопроводи, коли гуманітарку тупо блокують на складах? А потім розкрадають.
Но казати про це ніззя бо погано виглядає. Прікольна схема.

ще один повірив швецю


а ви розповідайте що його треба слухати і вірити йому
   
Re: Про Швеця

ще один повірив швецю


а ви розповідайте що його треба слухати і вірити йому
Та они не Швецю верят. Им хочется верить в зраду. Поэтому поверят не только швецу, а и Киве, если тот шось набздит про зраду. Это синдром сектантов.
   
Re: Про Швеця
YL

які помилки ? він конкретно зарядив по Україні тільки ідіот цього не бачить
знаеш в чому проблема і одночасно рішення проблем?
в тому що в кожного своє бачення.
ти бачиш що він конкретно зарядив по україні
він  бачить що щиро намагається допомогти Україні
я особисто бачу що дуже багато людей намагаються щось робити в міру своїх сил, розуміння ситуації та бачень
результат - це суперпозиція всіх цих багатопланових зусиль
Слав, не шукай ворогів серед банальних далпаойпів
в нас і справжніх ворогів вистачає.

на мій погляд варто подякувати швецю, зробити свої висновки і послати його бачення вслід за російським кораблем.
товки воду в ступі не бачу сенсу
   
Re: Про Швеця

Нахера вы в ступе воду товчите?
Зайдите на его канал , он там ещё в первых своих выпусках подробно рассказывал кто он, что он ,как попал в Америку, чем занимался в Америке когда работал на КГБ СССР, как потом выехал, чем занимался после , и как и чем себе на жизнь зарабатывал и зарабатывает.

Кто , хотел давно эти его видосы просмотрел .

"Біографія Швеця"
Джерело
Канали швець
Канали гордон фейгін і ко (розказує  тойсамий швець )

 :D

Факт
В серпень 1985 хуйло приходить на навчання на річний курс "зовнішня розвідка" в кразнознамьоонний інститут.
Це оф біографія  (І жирнов що знав хуйла в 1980м підтверджує що бачив його там )

Одночасно в 1985 р швець в вашингтоні і одночасно бачить окурка в димитрові на власні очі під час навчання
???

Те що швець розказує про себе це малоцікаво.
То не легендизована і не офіційна біографія
Саморозповідь що косить під легендезовану.
   
Re: Про Швеця

Ну и вишенка на торте: «Мне дали полномочия лично застрелить того, кто будет воровать западную помощь», – Арестович.
 :facepalm:

   
Re: Про Швеця

Ну так, але поставити ще над ними чиновників по контролю, це ... вистрілити собі в ногу.
Цього замало. Треба ще поставити контроль над тими, хто контролює :D
Савєцьке сприйняття дійсності не проп'єш
   
Re: Про Швеця

Телемарофон сейчас.
Игорь Козий. Эксперт.
ССН запустили фейк через какого то полковника - у нас криминальная логистика.
Что много вопросов к Шмыгалю и тд.. Сам Козий не признает фейк, но проблема есть и ее надо срочно решать. Про швеца ни слова.
А этот швец похоже этого полкана сша приватизировал и отсебятину погнал..
...
 
   
Re: Про Швеця

знаеш в чому проблема і одночасно рішення проблем?
в тому що в кожного своє бачення.
ти бачиш що він конкретно зарядив по україні
він  бачить що щиро намагається допомогти Україні
я особисто бачу що дуже багато людей намагаються щось робити в міру своїх сил, розуміння ситуації та бачень
результат - це суперпозиція всіх цих багатопланових зусиль
Слав, не шукай ворогів серед банальних далпаойпів
в нас і справжніх ворогів вистачає.

на мій погляд варто подякувати швецю, зробити свої висновки і послати його бачення вслід за російським кораблем.
товки воду в ступі не бачу сенсу

 :facepalm1:

Власне, це все, що треба знати про сектантів. Бачення – це їхнє життя. Їм абсолютно пох на наявність або відсутність фактів, дай їм тільки "бачення"...  "атiнарот"(c)
   
Re: Про Швеця

У мене в армії у взводі був боєць - один із найтупіших - мріяв стати "развєдчіком". Усі з нього кепкували. Через кілька років зістрів його в київському метро. Добився свого - закінчив вищу школу КДБ.
І думаю, це типовий шлях - вища школа КДБ, десь кілька років в місцевому управлінні, і якщо є якісь перспективи, то дальша освіта і просування по службі. Якщо ні, то до пенсії протирали штани в кабінетах.
Я вже писав, що мені пропонували після університету роботу в КДБ. Я не пішов, а дехто з моїх однокурсників пішов. Максимум один дослужився до полковника в Білій Церкві.
Ще один поїхав в Москву на комсомольську роботу, а потім пішов в МВС і став генералом. Москалі потім його хотіли в Інтерпол сунути, але Інтерпол не погодився.
Тож я думаю, що Швець цілком міг бути якимось комсомольцем, який потім пішов в органи.
Пан Радник всі ми маємо якісь біографіі.
Мова не про це
Мова про цілісність даних.
Як в БД
Вивалюється елемент і розумієш що нічого не витягнеш.

72-85рр в пана швеця яма в данних (зауважу для тих хто дивиться пана швеця його саморозповідки абсолютно пох)
Від 1972 дмб по 1993 іміграція - більше питань ніж відповідей.
   
Re: Про Швеця

Люсю тепер в коментарях боти і не боти набіжали за гуманітарку питати.
   
Re: Про Швеця

Класика:   коли не можуть спростувати інформацію то переходять на особистість того, хто подав ту інформацію.
   
Re: Про Швеця

Класика:   коли не можуть спростувати інформацію то переходять на особистість того, хто подав ту інформацію.


яку особисть ?

я тобі скажу насичість підрозділів технікою і забезпеченням росте
кацапські ракетні удари не змогли з цим справитись то випустили швеця
   
Re: Про Швеця

Класика:   коли не можуть спростувати інформацію то переходять на особистість того, хто подав ту інформацію.
Назва теми: Про Швеця.

Сама зрада може і норм
Свіжа чи смердить осбисто не аналізував.
   
Re: Про Швеця

   
Re: Про Швеця
YL

:facepalm1:

Власне, це все, що треба знати про сектантів. Бачення – це їхнє життя. Їм абсолютно пох на наявність або відсутність фактів, дай їм тільки "бачення"...  "атiнарот"(c)
а сказать то про що хотів, сєктант?
про "просто_пєрєстать_ст рєлять"?
   
Re: Про Швеця

Телемарофон сейчас.
Игорь Козий. Эксперт.
ССН запустили фейк через какого то полковника - у нас криминальная логистика.
Что много вопросов к Шмыгалю и тд.. Сам Козий не признает фейк, но проблема есть и ее надо срочно решать. Про швеца ни слова.
А этот швец похоже этого полкана сша приватизировал и отсебятину погнал..
...

Одну ветку снесли а во второй зрада полыхает… :facepalm:

Кто из этих зрадоебов и экспертов слушал что именно сказал полковник? Похоже что никто…
А он сказал что бойцам с которыми он работает не хватает средств остановки крови при ранениях и других медикаментов.
И сказал что видимо они не доходят со складов во Львове, куда поступает помощь от NGO (не правительственных организаций)
Он ни слова не говорил о том что ее там воруют или продают. Точка.

Швець завопил про воровство помощи от иностранных государств, подмешав туда и оружие для ВСУ.
А сейчас кацапские боты и тупые зрадоебы заполонили этими воплями коменты в ютюбах и фейсбуках с твиттерами и кричат что государство должно поставить под контроль получение и распределение помощи от неправительственных (ещё раз подчеркну) организаций.
И таким образом полностью похерить выстроенную волонтерами логистику по распределению этой помощи, которая не стоит государству ни копейки и работает.


Да, есть какие то анекдотические случаи воровства или нецелевого использования этой помощи.
Есть не чистые на руку «волонтеры». Все это есть.
Но подумайте сколько будет стоить и какие возникнут проблемы если этим будет заниматься государственная структура?
Нужно целое министерство со штатом и компьютерным центром для учета, хранения и распределения всего что поступает.
Нужно оплачивать работу складов, транспорт, работу пунктов распределения и так далее.
И добавьте туда «кристальную честность» украинских чиновников.

Украинские волонтеры построили уникальную систему которая работает и не стоит государству ни копейки.
Если кто то и наживается на этом, то это издержки а не проблема.
Борясь с издержками будет создана настоящая проблема которая может все остановить.
Вот это и будет результат ипсо, вкинутого швецом
   
Re: Про Швеця

Швець колись дивувався, чому б зеленському не підписати формулу штанмаєра, типу, чому б не провести вибори під наглядом міжнародних спостерігачів. Чи то була наївність, чи навпаки - я не вирішила для себе. Але, якщо слухаю, то дуже упереджено  і фільтруючи.
   
Re: Про Швеця

А Цимбалюк каже що Швець агент госдєпа.Огульна зрада
   
Re: Про Швеця

а сказать то про що хотів, сєктант?
про "просто_пєрєстать_ст рєлять"?

Славетне сектанське бачення змусило дістати із загашника старий наратив? Там в одній із сусідніх гілок обговорюється нове "бачення" від лисого піда-са на прізвище Бутусoв, а в другій "бачення" про крадіжку 7 ярдів на місяць, які нам ще ніхто не виділяв. У тих гілках роботи для атнанаротцiв непочатий край  ;)
   
Re: Про Швеця

Чому ви проти того, щоб поставити"смотрящего" від тих же Штатів, щоб зняти всі питання? Що в цьому поганого? І Швець просить лише цього, а на нього вже повісили всі смертні гріхи від народження по сьогодення :facepalm:
   
Re: Про Швеця

Чому ви проти того, щоб поставити"смотрящего" від тих же Штатів, щоб зняти всі питання? Що в цьому поганого? І Швець просить лише цього, а на нього вже повісили всі смертні гріхи від народження по сьогодення :facepalm:

Куда смотрящего? Оружием и техникой занимается лично Залужный.

А гуманитарка волонтеров вообщето частное дело, у гос ва нет права за ними смотрящего ставить
   
Re: Про Швеця

Швец пистапол
   
Re: Про Швеця

Чому ви проти того, щоб поставити"смотрящего" від тих же Штатів, щоб зняти всі питання? Що в цьому поганого? І Швець просить лише цього, а на нього вже повісили всі смертні гріхи від народження по сьогодення :facepalm:

Что будет этот «смотрящий» делать? Смотреть по сторонам?
Опишите его функции…
   
Re: Про Швеця

А Цимбалюк каже що Швець агент госдєпа.Огульна зрада
:gigi:
   
Re: Про Швеця
tyv

https://youtu.be/vVUTtuqAjRc
Зараз і цей буде агентом Кремля  :laugh:
   
Re: Про Швеця

   
Re: Про Швеця
tyv

Цікаво що Швєц нічого поганого про Зьє не говорить але він постійно чморить Єрмака і каже що він кацапська кансєрва, а тепер ще Арестович попав під роздачу
   
Re: Про Швеця
YL

Чому ви проти того, щоб поставити"смотрящего" від тих же Штатів, щоб зняти всі питання? Що в цьому поганого? І Швець просить лише цього, а на нього вже повісили всі смертні гріхи від народження по сьогодення :facepalm:
"поставити смотрящєго" на волонтерку неможливо.
фізично.
тому що будь-який смотрящій відправляється волонтерами вслід за російським кораблем.
автоматично.
швець може просить що завгодно. хай напише в спортлото.
   
Re: Про Швеця

Кацапи розуміють, що нічого не можуть зробити з волонтерами, то почали заходити з іншого боку.

От підарйо...
   
Re: Про Швеця

"поставити смотрящєго" на волонтерку неможливо.
фізично.
тому що будь-який смотрящій відправляється волонтерами вслід за російським кораблем.
автоматично.
швець може просить що завгодно. хай напише в спортлото.

Представляю работу с таким «смотрящим» моего друга.
Приезжает он в областной центр и заполняет форму строгой отчетности где указана номенклатура полученного.
Потом привозит это домой, там они переупаковывают все, отвозят в бригаду и он подписывает у командира другую форму по сдаче товара.
А потом сдаёт в центр, а те заполняют сводную форму по всем волонтерам и передают в Киев смотрящему…
И так по всем областям :facepalm:
   
Re: Про Швеця

   
Re: Про Швеця

   
Re: Про Швеця

А Цимбалюк каже що Швець агент госдєпа.Огульна зрада

Брехня,..підтримує і Швеца і ОП..типу посередені



Останнє редагування: 22 квітня 2022 14:57:30 від Муха
   
Re: Про Швеця

https://t.me/privatnamemarnya/23263
Для розуміння, як звинуватили Козицького в корупції.

Журналісти каналу "Аверс" ТУПО ВЗЯЛИ СКРІН КОМЕНТАРЯ У ФЕЙСБУЦІ і подали його як факт. Довбойоби навіть не спробували зв'язатись із Зоряною Бондар.
Зрештою, навіщо? Можна ж скрін зробити, шо нє.
До речі, про ТРК "Аверс". Це волинська помийка, яка колись полюбляла включати в ефір Анатолія Шарія.
А що ж тепер не включаєте?


///
ця трк аверс належить Палиці з "3амайбаха", штика Бені.
на днях тут не один зєлєбот звідтам сюжет притаскував, як буцім попередня влада нептуни стопорила.
   
Re: Про Швеця

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія