Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Компенсація за матеріальну шкоду в зоні АТО

Підкажіть будь ласка у зв'язку з проведенням АТО в 2014. в мій ставок потрапило декілька мін. Вся риба здохла Маю я право на компенсацію від Держави за завдану мені матеріальну шкоду і якщо так що для цього треба надати?
   
А чьи мины попали?
   
то і не вводять військового стану, бо повинні були б відшкодовувати, а так форс мажор і сам роби що хоч
   
знатный ник
   
А чьи мины попали?
Біс його знає. Я тоді в погребі сидів.
   
На референдум ходив?
   
Пускай нову рибу.
   
На референдум ходив?
Ні. Не ходив [ua]
   
К захарченко обращайся, он компенсирует,
   
К захарченко обращайся, он компенсирует,
Навіщо мені Захарченко? Я живу в Україні і компенсацію мені зобов'язана платити Українська Держава. [ua]
   
Підкажіть будь ласка у зв'язку з проведенням АТО в 2014. в мій ставок потрапило декілька мін. Вся риба здохла Маю я право на компенсацію від Держави за завдану мені матеріальну шкоду і якщо так що для цього треба надати?

Никто тебе никогда ничего не компенсирует.

Забудь.
   
Навіщо мені Захарченко? Я живу в Україні і компенсацію мені зобов'язана платити Українська Держава. [ua]

А ти зобовязаний захищати державу.
Як успiхи?
Доречi вiйськовi дii - форсмажор, так шо закатуй губу. :)
   
Акт ущерба ит торговопромышленной палаты области если есть, то можешь попробовать через суд.
Это если не попиздеть
   
Никто тебе никогда ничего не компенсирует.

Забудь.

Невже взагалі нічого? Може потім? Після перемоги? Невже немає ніякого закону про це?
   
Акт ущерба ит торговопромышленной палаты области если есть, то можешь попробовать через суд.
Это если не попиздеть
А що це за палата така?
   
Підкажіть будь ласка у зв'язку з проведенням АТО в 2014. в мій ставок потрапило декілька мін. Вся риба здохла Маю я право на компенсацію від Держави за завдану мені матеріальну шкоду і якщо так що для цього треба надати?

Страховка есть?
В страховке есть пункт, о выплатах в случаях попадания мин в ставок?
Если нет, то залупу за воротник и лесом лесом.
   
Підкажіть будь ласка у зв'язку з проведенням АТО в 2014. в мій ставок потрапило декілька мін. Вся риба здохла Маю я право на компенсацію від Держави за завдану мені матеріальну шкоду і якщо так що для цього треба надати?

Офіційно відповідаю: ми маєте надати довідку експертизи від належної установи, що риба виздихла в наслідок "потрапляння декількох мін", а також  офіційну претензію до української держави.
   
Айдар зачьотный тролляка и манагер по продажам в маскве. :super:
   
У будь-якому випадку на щось претендувати можна лише з актом, який підписаний в тому числі головою сільради.
   
 :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія