Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Olga Taylor

Re: Olga Taylor

Саме так, і в такій послідовносі (зліва направо).
ясен хер. Бегемотам лі того не знати?
   
Re: Olga Taylor

Москвич не машина - кацап не людина.
Коля промокашка Тейлор - кацапський ольгінський нік.
Все.

Думаю, швидше за все, так воно і є.
   
Re: Olga Taylor

Думаю, швидше за все, так воно і є.
можна в ОЮ справку про те взяти, та навіщо?
   
Re: Olga Taylor

На основі IMX290, монохром, через RGB фільтри; друга фотка - через IR десь коло 850нм.
(tu)
   
Re: Olga Taylor

Бегемот без задницы? Гмм... меняйте ник. 
У бегемота плохое зрение, но с его габаритами это не его проблемы,
   
Re: Olga Taylor

У бегемота плохое зрение, но с его габаритами это не его проблемы,
розміри нідочого. Ви котика купали? А він зовсім маленькій. А пійдіть зкупайте рись. Вона теж не величка, не тігр і не лев.
   
Re: Olga Taylor

Що до зору. До +/- 2.5 діоптрій оптіка компенсує.
   
Re: Olga Taylor

Напіввагітна бапця побігла (по легенді) зустрічати дітей  :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

Напіввагітна бапця побігла (по легенді) зустрічати дітей  :pooh_lol:
перекладаю. Бородатий хер пішов на вечерю.
   
Re: Olga Taylor

В макдональдс ?
   
Re: Olga Taylor

В макдональдс ?
вони працюють 24/7. Там має бути в них буфет не надто дорогій.
   
Re: Olga Taylor

Бяка а ведь у вас действительно довольно ранний целлюлит. Я понимаю что мадам которая всю жизнь думала что она кукла из гляцевого журнала оно натурально шок. Вас где-то даже жалко. Но не очень :)


пані Сідорова, в цИлюліті нічо страшного немає, він навіть може бути сексі.  Не всі ж чоловіки  пєдофіли.
   
Re: Olga Taylor

Мне совершенно всё рано для кого Бяка раздвинет свои целлюлитные булки. Она их хозяйка.
   
Re: Olga Taylor

У бегемота плохое зрение, но с его габаритами это не его проблемы,

Ну зато у бегги самый длинный кий на ФУПе.   :dopovid:
   
Re: Olga Taylor

Оце ?

Показати зображення...

Нічого не видно по посиланню


 :(
   
Re: Olga Taylor

Ну зато у бегги самый длинный кий на ФУПе.   :dopovid:
це не я сказав!  :gigi:
   
Re: Olga Taylor

Ну зато у бегги самый длинный кий на ФУПе.   :dopovid:

Це ти заздриш беггі? :D

І собі такий хочеш?  :lol:
   
Re: Olga Taylor

татусь оживился, когда о половых куях заговорили. вспомнилась молодость в военно политическом училище. ты ведь не зря в самодеятельности женские роли любил и с заполитом в каптерке закрывался :)
   
Re: Olga Taylor

Ну зато у бегги самый длинный кий на ФУПе.   :dopovid:
кійометрією не займаюся. І вам не раджу.
   
Re: Olga Taylor

Знайомий з такіми лосями, що дуже довго для іх кия не те що лузу, а стола біліардного шукати треба.
Беггі маленькій та худенькій.
   
Re: Olga Taylor

Вона така беременна, як я - вагітний. Беременні жінки не ходять на форуми пирскатися каками, очікуючи те ж саме для себе у відповідь. Якщо вона дійсно це робить - то мама міа... Боюся уявити хто і як ту голівоньку покалічив, і чим....
трамПАНЗЕ-вони всі такі. Як вождь-нарциси і на гоглову кракени.
   
Re: Olga Taylor

трамПАНЗЕ-вони всі такі. Як вождь-нарциси і на гоглову кракени.

так ты трампанзе, диду? опустили тебя там похоже во флориде :(
   
Re: Olga Taylor

Ну привыкли эти поцы что они матерятся как пьяная матросня а женщинам положено от их сочной риторики падать в обморок. А вот стала называть их как есть - кусками дерьма то как попустилось. Только дырявая жопа Гизмо делано вспомнил о культуре общения, ну не хочется поцу гавном быть. Раньше надо было думать малоуважаемая дырявая жопа. Когда вас за человека принимали.   :buba:
   
Re: Olga Taylor

Ну привыкли эти поцы что они матерятся как пьяная матросня а женщинам положено от их сочной риторики падать в обморок. А вот стала называть их как есть - кусками дерьма то как попустилось. Только дырявая жопа Гизмо делано вспомнил о культуре общения, ну не хочется поцу гавном быть. Раньше надо было думать малоуважаемая дырявая жопа. Когда вас за человека принимали.   :buba:
гарно сказано. Та де ви, а де жинка? Ваша вонюча ротова порожнина може прославити будь якого бурята в віках
   
Re: Olga Taylor

гарно сказано. Та де ви, а де жинка? Ваша вонюча ротова порожнина може прославити будь якого бурята в віках

Вот многие гандоны были такие резкие как вы. Рвётесь в их компанию? Легко ещё пара таких тупых высеров и переходите в разряд кучи говна. Напоминаю - побыть гавном а потом перестать вы не сможете.

Или вы полагаете мне надо было умилятся когда мена Тупая Писда называли? А у поцев вроде вас рот как раз гавном был занят что бы возмутится. Так что - ваш тощий кий вам в задницу с лекциями о "манерах" на свою харю посмотрите.   :laugh:
   
Re: Olga Taylor

Вот многие гандоны были такие резкие как вы. Рвётесь в их компанию? Легко ещё пара таких тупых высеров и переходите в разряд кучи говна. Напоминаю - побыть гавном а потом перестать вы не сможете.

Или вы полагаете мне надо было умилятся когда мена Тупая Писда называли? А у поцев вроде вас рот как раз гавном был занят что бы возмутится. Так что - ваш тощий кий вам в задницу с лекциями о "манерах" на свою харю посмотрите.   :laugh:
я для вас, ви для мене, вже давно купи лайна. Чім ви мені погрожуете? Перекваліфікуете? Це дуже страшно. Вас образило, що вас вважають тупою піздою? То не будьте нею. Всіх то справ.
   
Re: Olga Taylor

І чого оля/коля вас так ковбасить, що блюете кулеметно образами? Ну тупая ви пізда, що ж я можу с тим зробити? Зачісляйте мене куди вам завгодно, мені все було добре, як від того вас попустить.
   
Re: Olga Taylor

оля, а чо ти  [KA] -ою пишеш, якшо ти ляшка?
   
Re: Olga Taylor

То масковській польський.
   
Re: Olga Taylor

І чого оля/коля вас так ковбасить, що блюете кулеметно образами? Ну тупая ви пізда, що ж я можу с тим зробити? Зачісляйте мене куди вам завгодно, мені все було добре, як від того вас попустить.

Ну пока вы в категории лицемерных питарасов. Который делано "не замечает" куч говна отложеных разнообразными гавнусями но у которого чисто анальный оргазм когда я в ответ скажу что-нибудь резкое.
   
Re: Olga Taylor

Ну пока вы в категории лицемерных питарасов. Который делано "не замечает" куч говна отложеных разнообразными гавнусями но у которого чисто анальный оргазм когда я в ответ скажу что-нибудь резкое.
мені ви можете казати самі сміливі ваши фантазіі. Я Аеліта в живу бачів.
   
Re: Olga Taylor

міні ви можете казати самі сміливі ваши фантазіі. Я Аеліта в живу бачів.
:laugh:  в аннали, стопудів!  (tu)
   
Re: Olga Taylor

мені ви можете казати самі сміливі ваши фантазіі. Я Аеліта в живу бачів.

Да я в курсе что вы типичный сексот. Всем в друзья набиваетесь.  Абсолютно всем. Пока вас по морде не хряснут.
   
Re: Olga Taylor

Да я в курсе что вы типичный сексот. Всем в друзья набиваетесь.  Абсолютно всем. Пока вас по морде не хряснут.
маете шанс! Буду вдячний! Друзі рідко гостюють.
   
Re: Olga Taylor

мені ви можете казати самі сміливі ваши фантазіі. Я Аеліта в живу бачів.

сцикло більше за тебе Аеліт. :(
   
Re: Olga Taylor

маете шанс! Буду вдячний! Друзі рідко гостюють.

Хряснуть по морде? Ну вы право...   :suicide2:
   
Re: Olga Taylor

Аеліт, не сцикло, вже казав. Сам на шклянку пива прибув.  А самий надійний ескорт, що я бачів, був у Піна2, його чарівна дружина. Чоловіче такі спіймав свій золотий квіток в цьому житті.
   
Re: Olga Taylor

Хряснуть по морде? Ну вы право...   :suicide2:
оль, процес обоюдний. Це ж спілкування. Інакше можна було б і з електрічкою на ходу цілуватися.
   
Re: Olga Taylor

трамПАНЗЕ-вони всі такі. Як вождь-нарциси і на гоглову кракени.

Вона чомусь вперто уникає відповіді, ЧИМ САМЕ вона вагітна. Судячи з рідин і твердин, які вона з себе секретує - то або брехня, або щось надприроднє.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 20:07:54 від GizmoGremlin
   
Re: Olga Taylor

Ну привыкли эти поцы что они матерятся как пьяная матросня а женщинам положено от их сочной риторики падать в обморок.

Даремно ти так! Насправді ми всі тебе дуже любимо, повір!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія