Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

"Застосування ядерної зброї в Україні буде атакою на НАТО" - старший сенатор США Ліндсі Грем
Джерело можете скинути?
   
Та бля, я такий радий, що я це побачив сьогодні в ефірі, що Президент, Голова ВР та Прем'єр підписали заявку на вступ до НАТО, що мені реально пофігу (на даний момент) , що там НАТО скаже.

Все, рубікон перейдено. Чи вам нагадати, як ще недавно всякі підари кульки "НАТО-ні" в Раді запускали. Ех, поставити би цю всю поєбєнь "к стєнкє".
   
Ніхто ще нікуди нас не бере, а ФУПчики вже й тут зраду знайшли.

 :zrada:  :peremoga:  :zrada:  :peremoga:
   
Сенатори Річард Блюменталь та Ліндсі Грем внесли на розгляд верхньої палати Конгресу США двопартійний законопроект, у якому росія кваліфікується як держава-спонсор тероризму.

Проте поки невідомо, коли законопроект винесуть на голосування.

Визнання росії державою-спонсором тероризму відправить її у повний нокаут. Необхідно вже це зробити.
   
Де дивитися Столтенберга?
   
"Украина не будет проводить никаких переговоров с Россией, пока президентом РФ является хуйло. Мы будем вести переговоры с новым президентом." - Зеленский

Це погроза, якщо хто не зрозумів. І для неї хіба теж є підстави.
   
США та Британія вводять нові санкції проти Росії. Наразі відомо з нового про голову Центрального банку РФ Набіулліну. Відтепер все, що вона підписує, поза законом для цивілізованого світу.

За порушення санкційного режиму під санкції також потрапили компанії з Китаю, Білорусі та Арменії.
   
"Украина не будет проводить никаких переговоров с Россией, пока президентом РФ является хуйло. Мы будем вести переговоры с новым президентом." - Зеленский

Щось є сумніви, що "новий" буде набагато кращий за хуйла
   
Вгадайте з одного разу, які дві країни досі не ратифікували заявку Швеції та Фінляндії на вступ до НАТО.
   
Вигляда як договорняк. Каци забирають те що окупували, а решту території прикриватиме НАТО

Який договорняк, нам треба захист від ядерної зброї, бо в конвенційній у Хуйла немає шансів.
   
Мені одному здається що в бункері зараз всі ходять офуївші?
Є таке. Мені здалося, що там пів залу офуївшим сиділо.
   
Вгадайте з одного разу, які дві країни досі не ратифікували заявку Швеції та Фінляндії на вступ до НАТО.

Угорщина та Туреччина
   
Re: Украина подает заявку в НАТО на вступ.
tyv

Мабуть це Єрмак придумав!  ;)
Який маладєц  :laugh:
   
Єдине на що можна реально і не дуже певно сподіватися це що можуть дати якісь гарантії на період розгляду. Це максимум і то фантастичний трохи. Ясно що зараз у НАТО нас ніхто не прийме. Будьмо реалістичні
   
Вгадайте з одного разу, які дві країни досі не ратифікували заявку Швеції та Фінляндії на вступ до НАТО.

Пофіг. За результатами війни буде переформатування ООН, НАТО, ЄС, світового порядку, системи безпеки, угод і навіть...угод на постачання газу в домогосподарства. :D

Так що головне вперед, а там розберемся...
   
Здається мені, що свято в уйла вийшло навпаки.
   
Щось є сумніви, що "новий" буде набагато кращий за хуйла

дайте шокіну новому хуйлу шанс  :laugh:
   
Ще раз кажу: нічого визначного не буде. Медійна подія для затьмарення анексії
Канєшно, захід в пику хуйлу анексує Україну ціляком в кордонах на стан 1991 року.
Отака х*уйня малята, хуйло хотів війни з НАТО він її отримає.
Такі заяви з кондачка не подаються, все наперед узгоджено.
А якщо турки і Угорщина будуть опиратися то їх швидше викинуть з НАТО.
   
​​​Зеленський закликав західних партнерів втілити підготовлені Україною пропозиції гарантій безпеки, викладені в Київському безпековому договорі (Kyiv Security Compact) — доки всі члени НАТО досягнуть консенсусу щодо вступу України
   
Хуйло сам себе трахнув в "ізвращьонний спосіб" бо головне для НАТО, це Харківська область :D  там якраз нормальне місце для ракет.
   
Угорщина та Туреччина

Туреччина згоду дала, здається
   
Щось є сумніви, що "новий" буде набагато кращий за хуйла
Ти знаєш кому хітлер передав повноваження ?
Я знаю але пох.
Не буде як з хітлером але війна закінчиться так само.
Кулею відстороненням природньою смертю

По фразі
Одна з самих толкових фраз що зе видав після нападу в лютому.
Треба постійно повторювати з рашкою так
З хуйлом ніт.
   
   
Повинно ж бути одноголосне "так"? З Угорщиною та Туреччиною?
з туреччиною проблем не має бути. ми з ними дуже тісно співпрацюємо у багатьох сферах безпеки. а угорщину сподіваюсь знайдуть як нагнути.
   
.

.
   
Слава Богу.
Нарешті.
Думав не доживу.

Чекаємо на виступ з НАТО .
   
Вигляда як договорняк. Каци забирають те що окупували, а решту території прикриватиме НАТО

Млять  :facepalm1:
Зеленський на сьогоднішньому виступі прямо заявив - все окуповане буде звільнено! З Кримом включно!
Нє, все одно з носа зраду виколупать треба!
   
Тв 24 эксперт
Есть прецендент германия 53
Нато защищает наши территории, а анексированные мы сами отвоевываем
   
кацапів вишвирнуть з радбезу?

Китай дуже твердо проти. І ще якісь падли знайдуться...

тому, навряд чи...
   
Треба таки мадярів анексувати і віддати їх австріякам. Вони вже всіх затрахали. Коли ними австрійці керували, то ще якось можна було з тим миритися... :D
   
Щось є сумніви, що "новий" буде набагато кращий за хуйла

але ж хтось повинен підписатися під репараціями?
   
не ну бля, читатйте ж название веток. они ж в самом верху
   
Китай дуже твердо проти. І ще якісь падли знайдуться...

тому, навряд чи...

А от це не факт. :D
   
Єдино правильне рішення Зеленського та РНБО.
Це на випадок ядерного удару по Україні: у США та НАТО будуть підстави роз'їбати хуйлостан. Стримування.
Думаю, конвенційну війну будемо далі воювати самі. До пори, до часу.
   
Україна подає заяву на вступ до НАТО!  (tu)  :D
tyv

Я що гірший, теж таку тему зроблю)
Модер, об'єднайте теми про заявку до НАТО  :-B
   
​​​Зеленський закликав західних партнерів втілити підготовлені Україною пропозиції гарантій безпеки, викладені в Київському безпековому договорі (Kyiv Security Compact) — доки всі члени НАТО досягнуть консенсусу щодо вступу України
ось це важливо!
Хто і що нам буде гарантувати на час перехідного періоду
   
Єдино правильне рішення Зеленського та РНБО.
Це на випадок ядерного удару по Україні: у США та НАТО будуть підстави роз'їбати хуйлостан. Стримування.
Думаю, конвенційну війну будемо далі воювати самі. До пори, до часу.

Та нормально у наших це виходить. ЗСУ, то таки герої.  [ua]
   
Єдине на що можна реально і не дуже певно сподіватися це що можуть дати якісь гарантії на період розгляду. Це максимум і то фантастичний трохи. Ясно що зараз у НАТО нас ніхто не прийме. Будьмо реалістичні

Зрадойобство моде он
І взагалі захід нас здав, будьте реалістами, кому ми потрібні тільки расєя ииииии иии
Зрадойобство моде офф

Задовбали. От чесно - задовбали.
Якраз зараз і є момент реалізму
А ви ото скигліть  далі. Кому й де ми потрібні й треба бути реалістами
   
Єдино правильне рішення Зеленського та РНБО.
Це на випадок ядерного удару по Україні: у США та НАТО будуть підстави роз'їбати хуйлостан. Стримування.
Думаю, конвенційну війну будемо далі воювати самі. До пори, до часу.

Закрите небо ще конче потрібно.
   
Який договорняк, нам треба захист від ядерної зброї, бо в конвенційній у Хуйла немає шансів.

ХЗ, будемо дивитись.... можливо про порядок завершення активних бойових дій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія