Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якому політику Ви більше симпатизуєте? :S неперсональне

А хто в нас бореться із корупціонерами та казнокрадами у владі?!. :S
   
Доведено що рівень казнокрадства при Зеленському на порядок вищий чим при Порошенку. І на людей старої формації кивати не варто. У зелених уже давню всюди свої люди поставлені
+=====================================+
І де ці "доведення"? З дупи повиколупували?
   
Козаченькам не вірю взагалі. З ними толку не буде.

всі знають шо у тебе кумір це хуйло.
   
А що впливає на рівень аргументів на користь Порошенка? Ваша впевненість чи реальний стан справ у воюючій державі? Просто при Порошенку по совковій звичці, знову таки стидалися визнавати корупційну складову, а тепер, тіпа, можна? Тіпа, якщо що, хуйло захистить казнокрадів, бо своїх - повна Московія??  :pooh_birt:  :pooh_birt:
На користь аргументів Порошенка впливає баланс державного бюджету. При Порошенку ніякого замовчування корупції не було. Саме при Порошенку в Україну зайшли міжнародні інституції що займаються виявленням і усуненням корупції, саме при Порошенко появилися відкриті реєстри, електронні декларації чиновників і прозорро. Про хуйло взагалі смішно: але зрозуміло чого вам так армія/мова/віра докучає.

Останнє редагування: 18 січня 2022 11:00:31 від Agni
   
Власне такі опитування робить соціологічна слуба "Рейтинг" на замовлення ОП. Питання формулюються так аби проголосували за зелепня.
Мене не цікавлять підходи "рейтинга",там хто замовляє опитування, той його й коригує, це відомо. А тут цілком можливо отримати і незаангажовану, спонтанну картинку....
   
не знущайся над махінатором-початківцем! ;)
Поясни, чем це я махіную, якщо не секрет? А то декларувати всі можуть, а пояснити, що брехонув - ні? :scenic:
   
Тому, хто декларує мовну, релігійну толерантність

Цими словами зашифрована русифікація України і розвиток в Україні філіалу ФСБ під назвою РПЦ в Україні?
   
На користь аргументів Порошенка впливає баланс державного бюджету. При Порошенку ніякого замовчування корупції не було. Саме при Порошенку в Україну зайшли міжнародні інституції що займаються виявленням і усуненням корупції, саме при Порошенко появилися відкриті реєстри, електронні декларації чиновників і прозорро. Про хуйло взагалі смішно: але зрозуміло чого вам так армія/мова/віра докучає.
Я не проти, чого б ні?
Але чому тоді ми досі не в Євросоюзі, якщо Порошенко так гарно проводив реформи? Чого всі запеклі вороги безкарно розбіглися по світу, а звичайні воріженьки мали свободу дій в Україні? Чого не була припинена торгівля вугіллям із ворогом, яку Порох і не заперечує? Тоді виходить, що і Порох і Зе - одного поля ягідки?
   
Тому, хто декларує мовну, релігійну толерантність
Цими словами зашифрована русифікація України і розвиток в Україні філіалу ФСБ під назвою РПЦ в Україні?
  8-: Ну й що, що зашифрована, але 75% українців проголосувала за Президента, який був більш гнучким у мовних питаннях...і це - без 4 млн сєпарів з окупованої Луганди та Криму. При такому розкладі Порошенко мав би забути якісь дрібні образи і ЗАПРОПОНУВАТИ підставити плече молодому президенту, перед лицем хуйло агресії....особливо, коли до військової та дипломатичної перемоги над ворогом ще дуже далеко
   
Цитата: Agni link=topic=
про хуйло взагалі смішно: але зрозуміло чого вам так армія/мова/віра докучає.
і чого? Мені не докучає, я народився у двомовній родині, вільно володію обидвома мовами....але занадто різке просування цих пріоритетів під час війни зіграло з Порохом злий жарт і не дозволило йому стати Президентом вдруге....
   
Корупція є в абсолютно всіх країнах.

Що значить "допускає" корупцію і крадійство?  ЦЕ РЕАЛЬНІ ОБСТАВИНИ ІСНУВАННЯ ЛЮДСТВА.Вони були, є будуть завжди і всюди.

Можна обіцяти подолати їх - це свідома брехня.

Можна діяти, враховуючи ці обставини.

Так, для мене реаліст з активною проукраїнською позицією, значно краще ніж щирий мрійник про ідеал чи брехун з локшиною для довірливих буратін. Вміти і могти діяти на розвиток і користь країни в умовах, коли тебе оточують реальні грішні люди, для мене важливо.

Ідеалісти революціонери всі по горло в крові.  Цинічні реалісти будують заможні вільні країни.

п.с. Толерантність щодо мови в країні, яка мусить перейти з постколоніального стану до повного суверенітету і побудови  національної держави (шлях яким пройшли  практично всі сучасні демократичні заможні країни) - то поразка і повернення в ярмо.

   
Опитування безглузде, бо відірване від реальності.
чому це? Я рахував, що зараз у нас існує саме такий суспільний запит на політиків - або ті, що толерантні до культурологічних, мовних та військових питань, але реально боряться із корупцією та казнокрадійством. Або ті, що в першу чергу ставлять віру, мову, культуру, тоді як питання боротьби з корупцією для них неважливі, вони не вважають це чимось важливим в теперішньому часі....

Ідеальний варіант я свідомо не включив до опитування, бо за нього проголосують всі, та такого не буде в реалі
   
Корупція є в абсолютно всіх країнах.

Що значить "допускає" корупцію і крадійство?  ЦЕ РЕАЛЬНІ ОБСТАВИНИ ІСНУВАННЯ ЛЮДСТВА.Вони були, є будуть завжди і всюди.

Можна обіцяти подолати їх - це свідома брехня.

Можна діяти, враховуючи ці обставини.

Так, для мене реаліст з активною проукраїнською позицією, значно краще ніж щирий мрійник про ідеал чи брехун з локшиною для довірливих буратін. Вміти і могти діяти на розвиток і користь країни в умовах, коли тебе оточують реальні грішні люди, для мене важливо.

Ідеалісти революціонери всі по горло в крові.  Цинічні реалісти будують заможні вільні країни.

п.с. Толерантність щодо мови в країні, яка мусить перейти з постколоніального стану до повного суверенітету і побудови  національної держави (шлях яким пройшли  практично всі сучасні демократичні заможні країни) - то поразка і повернення в ярмо.
__________________________________________
Воно то так, але в розвинутих країнах, що пройшли горнило дикого капіталізму, первинного збагачення і прийшли до відносної равності рівня життя можливо, лобіювання в деяких моментах і має місце....Але коли більшість крахни живе на мізерні зарплати і пенсії, а мізерна частка - купається у статках, вкрадених з бюджету - корупція і бюджетне крадійство може розцінюватися, як злочин...

А щодо поразки- то вважаю, що вона вже сталася, принаймі, дипломтична, раз в нас присутні окуповані території, а ми не в ЕС та НАТО за 8 років, з стотисячним військом Хуйла на кордонах
   
Що за маячня в СТ?
   
як там у Салтикова-Щедріна:

об Отечестве заговорили, видно опять что-то украли
   
Сезон опитувань від кацапських ботів у розпалі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія